Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Devojka i net upoznavanje - predlozi i saveti

elitemadzone.org :: MadZone :: Devojka i net upoznavanje - predlozi i saveti

Strane: 1 2 3

[ Pregleda: 15901 | Odgovora: 46 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mihap

Član broj: 306324
*.dynamic.sbb.rs.



+3 Profil

icon Devojka i net upoznavanje - predlozi i saveti08.11.2012. u 01:44 - pre 139 meseci
Na jednom forumu sam se upoznao sa jednom od devojaka - clanica.
Mislim da sam je bio zainteresivao mojim postovima ili necim drugim, ali opet nisam siguran.
Pitala me je da li sam za neku vezu ili ne, a posto sam ja vec mesec dana bez devojke, pristao sam i rekao da.
Sada smo poceli da se dopisujemo preko privatnih poruka. Razmenili neke osnovne informacije o sebi.
Onda sam je ja pitao za sliku. Ona kaze nema. Onda smo nastavili da komuniciramo pa opet pitam za sliku, a ona kaze nema.
To sve ukupno traje vec nekih 4-5 dana.
Ne znam u kom pravcu da dalje vodim komunikaciju ako oko tako bitnih stvari ne mozemo da se usaglasimo.
Da li da ugovorim sastanak na slepo, tipa kafa na nekom javnom mestu ili tsl. pa da popricamo?
Mozda i preplasim devojku, ali opet mislim da je bolje da pokazem inicijativu nego da nagadjam.
Sta vi mislite?


 
Odgovor na temu

sasa022

Član broj: 15151
Poruke: 4501



+361 Profil

icon Re: Devojka i net upoznavanje - predlozi i saveti08.11.2012. u 05:01 - pre 139 meseci
Profil moze biti laznjak
Slika moze biti laznjak

Ako ne pristaje da se cujete ili jos bolje i vidite ( skype,fb.... ),onda odustani - neko te lozi....
 
Odgovor na temu

visnjic

Član broj: 270440
115.240.110.*



+37 Profil

icon Re: Devojka i net upoznavanje - predlozi i saveti08.11.2012. u 05:42 - pre 139 meseci
Normalno je upoznati se uzivo.
 
Odgovor na temu

espresso
Beograd

Član broj: 31423
Poruke: 1758



+181 Profil

icon Re: Devojka i net upoznavanje - predlozi i saveti08.11.2012. u 06:25 - pre 139 meseci
Na slepo nemoj ni za zivu glavu, prvo slika i obavezno razgovor preko telefona, skajpa, nebitno. Sto kaze Sasa, moze da bude i da te neko lozi. Bitno je da budes sto vise oprezan kod takvih stvari.
 
Odgovor na temu

fanfon
Apatin

Član broj: 15355
Poruke: 2658
*.client.mmnetkds.com.



+363 Profil

icon Re: Devojka i net upoznavanje - predlozi i saveti08.11.2012. u 07:04 - pre 139 meseci
A jesi li ti njoj poslao svoju sliku?
Use Your Mind. Or someone else will.
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9505
89.216.32.*



+10254 Profil

icon Re: Devojka i net upoznavanje - predlozi i saveti08.11.2012. u 07:07 - pre 139 meseci
Proveri koliko je dugo na forumu. Da li je tamo pre ili posle tebe ? Pogledaj njene postove koje pisale pre kontakta sa tobom, tek da stekneš neku sliku.
Slika može da bude lažnjak, taman koliko i profil. Zato, ako te neko loži, mislim da bi on već imao spremnu sliku neke zgodne plavuše. Ali, budimo realni, verujem da je tek 2% mogućnost da je to neka navlakuša.

I ja se pridružujem savetu: provo razgovor telefonom, onda možda video skype pa onda sastanak.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

bachi
Vladimir Vučićević
System administrator
Beograd, Srbija

Član broj: 17912
Poruke: 5318

Sajt: www.bachi.in.rs


+2827 Profil

icon Re: Devojka i net upoznavanje - predlozi i saveti08.11.2012. u 07:28 - pre 139 meseci
Možda izgleda ispod proseka ili MISLI da izgleda ispod proseka, te zato neće da ti pošalje sliku. :D

Prošlo je ~5 dana, daj fore još toliko, pozovi je da se vidite (neko javno mesto, kafić je ok) i tako...

A možda si naleteo na trola koji te loži, ne možeš nikad da znaš.
... Vladimir Vučićević aka. Bachi
~~~ www.bachi.in.rs <<<<>>>> [email protected]
>>> It's nice to be important, but it's more important to be nice...
 
Odgovor na temu

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Devojka i net upoznavanje - predlozi i saveti08.11.2012. u 13:33 - pre 139 meseci
Kreni kao Trigger 'straight into the unknown' pa sta bude. Uostalom to sto niste razmenili slike je njen rizik !
 
Odgovor na temu

Zlatni_bg
Nikola S
Beograd

Član broj: 65708
Poruke: 4420
*.dynamic.sbb.rs.



+498 Profil

icon Re: Devojka i net upoznavanje - predlozi i saveti08.11.2012. u 16:28 - pre 139 meseci
Ako nije laznjak, mislim da bi ti svaka devojka koja zeli bilo sta dala broj telefona bar... Dok se ne cujes s njom preko telefona, nemoj nista da radis...

A tesko danas da bilo ko nema svoju sliku na kompjuteru...
THE ONLY EASY DAY WAS YESTERDAY
 
Odgovor na temu

mihap

Član broj: 306324
*.dynamic.sbb.rs.



+3 Profil

icon Re: Devojka i net upoznavanje - predlozi i saveti08.11.2012. u 16:28 - pre 139 meseci
Ljudi hvala na savetima.

Citat:
fanfon: A jesi li ti njoj poslao svoju sliku?


Nisam a nije ni trazila.

Citat:
sasa022: Profil moze biti laznjak
Slika moze biti laznjak


Da jasni su mi rizici.
Ona je bila clanica godinu dana pre moga prijavljivanja i ima vec dosta poruka u istoriji.
Prvi mi je put da to ovako radim. Kazem sebi, sto da ne probam da uspostavim kontakt, jer mi se cini da je devojka ok.

Citat:
Java Beograd:  Zato, ako te neko loži, mislim da bi on već imao spremnu sliku neke zgodne plavuše. :) Ali, budimo realni, verujem da je tek 2% mogućnost da je to neka navlakuša.

I ja se pridružujem savetu: provo razgovor telefonom, onda možda video skype pa onda sastanak.


Da, ni ja se ne bih prepustio paranoji u ovom trenutku.
Uradicu tako, pitacu je za telefon ili skajp voice pa da vidim njenu reakciju.

Posto vec komuniciramo dva-tri dana preko poruka, da li je bolje da nakon sto mi da telefon opet ispostujem pravilo cekanja od tri dana?
(da joj ne saljem poruke i da je ne zivkam dok ne istekne to vreme)
Znam da zvuci malo blesavo, ali to je ono pravilo koje se koristi kod klasicnog startovanja pa me interesuje da li i sada tako da uradim?

 
Odgovor na temu

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: Devojka i net upoznavanje - predlozi i saveti08.11.2012. u 16:39 - pre 139 meseci
Ok sasvim ako joj nije prijatno da šalje sliku, ali malo čudno da nema sliku - danas skoro da i oni što prose na ulici imaju mobilni s kamerom. Ako bi se sastao na slepo, samo po danu i na prometnom mestu, malo paranoje nije na odmet
 
Odgovor na temu

Corona

Član broj: 307792
Poruke: 4



+84 Profil

icon Re: Devojka i net upoznavanje - predlozi i saveti08.11.2012. u 16:56 - pre 139 meseci
Citat:
mihap:
Posto vec komuniciramo dva-tri dana preko poruka, da li je bolje da nakon sto mi da telefon opet ispostujem pravilo cekanja od tri dana?
(da joj ne saljem poruke i da je ne zivkam dok ne istekne to vreme)
Znam da zvuci malo blesavo, ali to je ono pravilo koje se koristi kod klasicnog startovanja pa me interesuje da li i sada tako da uradim?


Internet upoznavanje je vec van domena klasicnog pa to "pravilo" slobodno zaobidji. Delujes da si se zagrejao dosta, a moja preporuka ti je da se malo ohladis. Vidim da se i veze pominju posle par dana chat-a. Ako ima komp onda ima i makar jednu sliku. Iz nekog razloga nece da ti je posalje. Pametno bi bilo da se cujete telefonom, a ako se nalazite onda obavezno na javnom mestu. Nikakve privatne varijante ne dolaze u obzir.

Upoznavanje "na slepo" je pre 10-15 godina bilo ok i dosta bezbedno. Danas je situacija drugacija i zahteva opreznost.
 
Odgovor na temu

mihap

Član broj: 306324
*.dynamic.sbb.rs.



+3 Profil

icon Re: Devojka i net upoznavanje - predlozi i saveti08.11.2012. u 16:57 - pre 139 meseci
Mislim da mi je posredno stavila do znanja da ne zeli da mi posalje sliku, a ne da je nema naravno. Mislim da necu jos da ugovaram sastanak. Prvo telefon ili skajp.
 
Odgovor na temu

mihap

Član broj: 306324
*.dynamic.sbb.rs.



+3 Profil

icon Re: Devojka i net upoznavanje - predlozi i saveti08.11.2012. u 17:00 - pre 139 meseci
Citat:
Corona:
Delujes da si se zagrejao dosta, a moja preporuka ti je da se malo ohladis.


Moguce da si u pravu. Sta da uradim? Da se ohladim u smislu da je ignorisem par dana i da je i ne pitam za telefon sada, pa tek posle par dana? I ja sam malo puzzled :\

[Ovu poruku je menjao mihap dana 08.11.2012. u 18:20 GMT+1]
 
Odgovor na temu

etjen
beograd

Član broj: 153477
Poruke: 1946
95.180.95.*

Sajt: www.terrarenting.com


+492 Profil

icon Re: Devojka i net upoznavanje - predlozi i saveti08.11.2012. u 17:09 - pre 139 meseci
šta god radio, prvo se čujte telefonom ili još bolje skype-om. Ako kaže da ne koristi skype, neka ga skine, toliko može ako je već i ona zainteresovana.

Ti sastanci na slepo samo ako je preko drugara, ovako nikako.
Tada sam pogledao kroz prozor... Imao sam sta da vidim... Napolju je bila fabrika MACIJE TRAVE! Morao sam nesto da ucinim!
 
Odgovor na temu

mihap

Član broj: 306324
*.dynamic.sbb.rs.



+3 Profil

icon Re: Devojka i net upoznavanje - predlozi i saveti08.11.2012. u 17:22 - pre 139 meseci
Citat:
etjen: šta god radio, prvo se čujte telefonom ili još bolje skype-om.


Ok tako sam i ja mislio sutra da je pitam. Obicno joj posaljem jednu poruku dnevno, ne zelim da je bombardujem porukama u ovom trenutku.
 
Odgovor na temu

Backy
Branislav Đurković
Treptač svetala
Beograd, Zvezdara

Backy
Član broj: 54113
Poruke: 2303
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: backy@elitesecurity.org
ICQ: 231979809
Sajt: www.elitesecurity.org/o/p..


+121 Profil

icon Re: Devojka i net upoznavanje - predlozi i saveti08.11.2012. u 17:26 - pre 139 meseci
ako nije sa ovog foruma, pošalji link na ovu temu :D
aka Vitez Koja
::
日本光学工業株式会社 :: One photo out of focus is a mistake, ten
photo out of focus are an experimentation, one hundred photo out of focus are a
style.
 
Odgovor na temu

su27killeryu

Član broj: 50706
Poruke: 394
213.133.8.*



+334 Profil

icon Re: Devojka i net upoznavanje - predlozi i saveti08.11.2012. u 17:35 - pre 139 meseci
batali to moja preporuka, ili je trol ili se folira i vuce te za nos, u oba slucaja samo gubis vrijeme
 
Odgovor na temu

mihap

Član broj: 306324
*.dynamic.sbb.rs.



+3 Profil

icon Re: Devojka i net upoznavanje - predlozi i saveti08.11.2012. u 17:52 - pre 139 meseci
Citat:
su27killeryu: batali to moja preporuka, ili je trol ili se folira i vuce te za nos, u oba slucaja samo gubis vrijeme


Ne, mislim da cu joj se javiti pa kako bilo.
Mozda bi ipak bilo dobro da se ne zalecem previse kako je Corana rekao.
I izvinite ako smaram nekoga ovde, mozda ce koristiti nekome.
 
Odgovor na temu

vilil1

Član broj: 174605
Poruke: 765



+1499 Profil

icon Re: Devojka i net upoznavanje - predlozi i saveti08.11.2012. u 18:37 - pre 139 meseci
Dakle neverovatno!!! Pa ti se plasis da upoznas nekoga i trazis savete na forumu!? I kakve savete dobijas? Nemoj bez slike, obavezno na javnom mestu...

Da ne preterujete u toj paranoji!? Pa to je obicno upoznavanje. Sta napraviste od toga!? Nemoj ovo, pazi na ono...

@mihap

Ako se vec toliko plasis da joj trazis br. telefona, zaboravi na celu pricu. pokrij se usima i placi. ;)

U stvari...ti verovatno imas nekih 13-14. godina, je l' da?
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Devojka i net upoznavanje - predlozi i saveti

Strane: 1 2 3

[ Pregleda: 15901 | Odgovora: 46 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.