Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Uredjaj za detekciju i ometanje bubica/mobilnih uredjaja

[es] :: Elektronika :: Radio elektronika i tehnika :: Uredjaj za detekciju i ometanje bubica/mobilnih uredjaja

[ Pregleda: 4082 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

glamoc

Član broj: 125620
Poruke: 346
*.static.sbb.rs.



+1 Profil

icon Uredjaj za detekciju i ometanje bubica/mobilnih uredjaja03.12.2012. u 14:52 - pre 137 meseci
Ljudi jel moze neko da mi kaze nesto vise o uredjajima za detekciju i ometanje bubica.
Koji su poznati proizvodjaci i distributeri u srbiji i koje su cene
Kad covjeka napusti Sunce njegovog zavicaja ko ce mu posvijetliti na putu povratka
 
Odgovor na temu

yu1ny
Beograd KN04ET

Moderator
Član broj: 85832
Poruke: 1793
*.ptt.rs.



+13 Profil

icon Re: Uredjaj za detekciju i ometanje bubica/mobilnih uredjaja03.12.2012. u 18:54 - pre 137 meseci
Odgovore na PP inače će biti brisani zbog reklamiranja.
 
Odgovor na temu

starkg
Kragujevac

Član broj: 51088
Poruke: 711
*.dynamic.sbb.rs.



+89 Profil

icon Re: Uredjaj za detekciju i ometanje bubica/mobilnih uredjaja03.12.2012. u 19:47 - pre 137 meseci
Citat:
glamoc:
Ljudi jel moze neko da mi kaze nesto vise o uredjajima za detekciju i ometanje bubica.
Koji su poznati proizvodjaci i distributeri u srbiji i koje su cene



Hm, malo nezgodno za odgovor. Obicne bubice detektuju vec rucni skeneri od 100Khz preko 1Ghz ali ako govorimo o naprednijoj tehnologiji poput mobilnih telefona gde je signal kodiran, ne znam sta da ti kazem.
YU1OTW
 
Odgovor na temu

zica49
Ivica Antolović E74ZI
44°50′N 18°03′E

Član broj: 3011
Poruke: 4673
*.team.ba.

ICQ: -27


+1146 Profil

icon Re: Uredjaj za detekciju i ometanje bubica/mobilnih uredjaja05.12.2012. u 17:19 - pre 137 meseci
Što se tiće tih "takozvanih bubica" mašta konstruktora a samim tim i realizacija moze otici toliko daleko,da su rusi jednom prilikom uvalili u Americku ambasadu u Moskvi takoreci "bubicu" u obliku americkog grba.Navodno napravila ruska djecica u skolskoj radionici malo drveta i nesto malo metala, dosli u posjet ambasadoru smjeskali se pjevusili mu i poklonili rucni rad. Ko ne bi bio odusevljen poklonom od slatke djecice. Normalno tajna suzba i takozvani strucnjaci pregledali (trazili baterije nema,trazili mikrofon nema,trazili elektroniku nema i opet za svaki slucaj preskenirali sprektralnim analizatorom od do) i rekli sve okej grb kao grb,te isti ambasador postavio u svoj ured. Bas ono sto su rusi zeljeli.
A radilo po potrebi samo onda kad su rusi htjeli.
Negdje sa strane usmjereno raspale nosioc sa mikrotalasima i posto u tom grbu postojao i metal(precizno odrezana cijev kao jedan od sastavnih dijelova grba) koji je unaprijed napravljen da bude" rezonantna supljina" na kontra strani gdje su primali to imali devijaciju te poslije demodulacije rezultat kao da neko prica u daljini.Dok ovi u uredu pricaju govor preko zvucnih valova mijenja dienzije"rezonantne supljine" i pravi devijaciju.
Nema napajanja znaci jedna precizno odrezana cijev ha ha ha.
Ironija svega toga je bila da su amerikanci ipak saznali najvjerovatnije preko krtice i isti taj grb poslat u ameriku da ga prostudiraju americki strucnjaci (i kako je bilo i ocekivat nisu bas skontali jedan od tih strucnjaka se pozalio svom prijatelju u Engloskoj vrhunskom radio amateru konstruktoru koji im je rijesio enigmu i demonstrirao kako to radi).

NAVEO SAM JEDAN OD PRIMJERA.....a ima ih stavrno mnogo


Ja sam iz BiH sporo "kontam"pa molim za razumijevanje!
 
Odgovor na temu

[es] :: Elektronika :: Radio elektronika i tehnika :: Uredjaj za detekciju i ometanje bubica/mobilnih uredjaja

[ Pregleda: 4082 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.