Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Uticaj krovnog prozora na automobil

elitemadzone.org :: AutoZone :: Uticaj krovnog prozora na automobil

Strane: 1 2

[ Pregleda: 7389 | Odgovora: 21 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

etjen
beograd

Član broj: 153477
Poruke: 1946
95.180.95.*

Sajt: www.terrarenting.com


+492 Profil

icon Re: Uticaj krovnog prozora na automobil12.12.2012. u 10:02 - pre 138 meseci
auu, koliko se Žare i ja ne slažemo oko osnovnih stvari

Meni je pan. krov, kao što sam već napisao, fenomenalna stvar. Evo, recimo, nasuprot ovde pročitanom, kod jednog najobičnijeg starog Twinga takav krov se ne čuje uopšte.

Takođe, automatski menjač obožavam Postoje tu, naravno, lošija i bolja rešenja aut. menjača, ali generalno je prava stvar.


Sad, pretpostavljam da Žare gleda na to sa strane majstora, pa mu sa te strane može predstavljati problem, ali automatski menjač je uživancija prava
Tada sam pogledao kroz prozor... Imao sam sta da vidim... Napolju je bila fabrika MACIJE TRAVE! Morao sam nesto da ucinim!
 
Odgovor na temu

Zarko Silic
A V I S opti-tuning two generations,
[email protected]
Temerin, Čenej,VOJVODINA

Zarko Silic
Član broj: 73724
Poruke: 10383
*.adsl.eunet.rs.



+1269 Profil

icon Re: Uticaj krovnog prozora na automobil12.12.2012. u 10:10 - pre 138 meseci
Nije samo sa strane majstora. Moja baba je bila odusevljena kada je videla taj panorama krov

Ako se automobilom vozas kao u karucama, mozda necemu i sluzi taj krov. Onog momenta kad pocnes voziti automobil malo ozbiljnije i na malo zesce ture vrlo brzo shvatis besmisao takvih i slicnih djakonija. Vrlo brzo neke druge stvari postaju znacajnije od panorama krova.

Posebno je zanimljiv momenat kada automobil sa takvim krovom zakoraci u godine

Ne znam zasto ali kad god se spomene plivajuci krov ja se uvek setim Clarksonovog Morgana
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: Uticaj krovnog prozora na automobil

Strane: 1 2

[ Pregleda: 7389 | Odgovora: 21 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.