Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

kako instalirati flash player na samsung galaxy s3?

[es] :: Smartphone :: Android :: kako instalirati flash player na samsung galaxy s3?

[ Pregleda: 3075 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

desimir88

Član broj: 303276
Poruke: 328
*.CyberCity.KladovoNet.Com.



+10 Profil

icon kako instalirati flash player na samsung galaxy s3?01.01.2013. u 21:01 - pre 137 meseci
idem na njihov officijalni site i izbaci mi kao da moj tel ne podrzava to bla bla idem na youtube vidim kod njih oce dali neko ko ima isti ovakav tel ima ovaj problem?
 
Odgovor na temu

S A J A
Beograd

Član broj: 226539
Poruke: 1907
*.static.sbb.rs.



+421 Profil

icon Re: kako instalirati flash player na samsung galaxy s3?02.01.2013. u 10:43 - pre 137 meseci
Nije stvar do telefona nego je Adobe prekinuo razvoj i izdavanje fleša za android, o tome pročitaj ovde. Ja ga već neko vreme nemam na telefonu i ni malo mi ne nedostaje. Imaš brauzere za android koji imaju svoju ugrađenu podršku za fleš a za YouTube preporučujem korišćenje aplikacije jer je doživljaj mnogo bolji. Takođe imaš na netu dosta uputstava kako ručno (tj. nezvanično) instalirati fleš, samo kucaj u googleu "flash on jelly bean" i pojaviće se dosta toga, mada, mene bi mrzelo da se zezam sa time.
 
Odgovor na temu

[es] :: Smartphone :: Android :: kako instalirati flash player na samsung galaxy s3?

[ Pregleda: 3075 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.