Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Probijanje sifre koja stiti bazu!? Koji je najbolji nacin zastite?

[es] :: Access :: Probijanje sifre koja stiti bazu!? Koji je najbolji nacin zastite?

[ Pregleda: 1423 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Jovana_87_Bg
Jovana Nikolic
Student

Član broj: 295039
Poruke: 53
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Probijanje sifre koja stiti bazu!? Koji je najbolji nacin zastite?13.01.2013. u 01:51 - pre 137 meseci
E ovako uradila sam jednu malu bazu, sa nekoliko tabela. Zastitila sam je lozinkom koju sam postavila u Accessu, File->Encrypt with Password. I na taj nacin onemogucila da neko pregleda bazu bez sifre. Nakon toga sam dala bazu jednom drugaru, koji mi je posle nekoliko dana prvalio sifru koju sam stavila i usao u bazu. Kako je to moguce? Jel moguce da je toliko lako da se probije ta sifra? Jel postoji neki bolji nacin za zastitu?
 
Odgovor na temu

FOX028
Visoka tehnicka skola strukovnih studija
Kosovska Mitrovica

Član broj: 258986
Poruke: 850

Sajt: https://www.zile028.com


+49 Profil

icon Re: Probijanje sifre koja stiti bazu!? Koji je najbolji nacin zastite?13.01.2013. u 06:45 - pre 137 meseci
Jako je nezahvalno postavljati lozinke na bazama u Access-u, jer se lako moze probiti lozinka, postoje razni alati (programi) za takve stvari. A i nezahvalno je postavljati lozinku ili zastitu. Da bi sto bolje zastitila bazu potrebno je gomilu stvari odraditi pa cak mozda pistai i kod u VBA pa na kraju ni to nije bas 100% sigurna zastita.
 
Odgovor na temu

[es] :: Access :: Probijanje sifre koja stiti bazu!? Koji je najbolji nacin zastite?

[ Pregleda: 1423 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.