Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Nadogradnja laptopa sa mSATA (SATA II) SSD - iskustva i predlozi

[es] :: Vodič za kupovinu - PC hardware :: Nadogradnja laptopa sa mSATA (SATA II) SSD - iskustva i predlozi

[ Pregleda: 1911 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

3okc
Χoᴘᴦoѡ

Član broj: 811
Poruke: 1319

Jabber: 3okc@elitesecurity.org


+116 Profil

icon Nadogradnja laptopa sa mSATA (SATA II) SSD - iskustva i predlozi29.01.2013. u 12:21 - pre 136 meseci
Citat:
djordjeno: Mozda je malo offtopic, ali da li je neko koristio mSATA SSD diskove? i kakva iskustva sa njim ima?
Info na: mSATA SSD

Naime dvoumim se izmedju kupovne "normalnog" SSD diska i ovog mSATA koji moze da se dodatno stavi u laptop.
Bez vadjenja ugradjenog (non SSD) HDD-a.


Isto ovo i mene zanima! -nego, bolje da ide kao posebna tema s obzirom da se ja "ne dvoumim" ;) tj "ja planiram" ovo pojačanje za svoj Lenovo E530. Namera mi je da zadržim postojeći HDD (500GB 7500rpm).

Da li se ko sretao sa ovim standardom i koja su iskustva? Nešto ne uspevam da nađem upotrebljivih uputstava na netu. Rekao bih da je 60GB max za ovaj format. Meni dovoljno za OS ali došao bi u obzir i veći kapacitet...
Have you found helpful examples, solutions or ideas-in-work, please consider the
following:
• Citation of *actual page* you are going to using is welcome.
• Have you saw "Value Added" examples you are going to incorporate to your
profitable blog, daily job or any money making venture: How about online donation?
↗Ana & Vlade Divac Foundation
Hvala!
 
Odgovor na temu

Nemanja
Informatiker

Član broj: 4663
Poruke: 1539
91.113.163.*



+583 Profil

icon Re: Nadogradnja laptopa sa mSATA (SATA II) SSD - iskustva i predlozi29.01.2013. u 19:54 - pre 136 meseci
I meni bi ovo interesovalo ... Pretpostavljam da to moze samo kod laptopova koji imaju tu opciju, a Asus K56 konkretno ima modela i sa tom hibridnom opcijom.
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za kupovinu - PC hardware :: Nadogradnja laptopa sa mSATA (SATA II) SSD - iskustva i predlozi

[ Pregleda: 1911 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.