Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Baza crteza(slika)-uredjaja, masina, alata,...?

[es] :: Grafički dizajn :: Baza crteza(slika)-uredjaja, masina, alata,...?

[ Pregleda: 6875 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Alt-F4
.scg

Član broj: 17232
Poruke: 219
*.vdial.verat.net



Profil

icon Baza crteza(slika)-uredjaja, masina, alata,...?10.03.2004. u 00:07 - pre 244 meseci
Rekoh, da probam, mada nisam neki optimista
Da pojasnim.
Da li je neko slucajno ili namerno naleteo na neki link sa bazom(kolekcijom) crteza(slika) nekih uredjaja, masina uopste, masina alatki, masine koje se koriste u masinskoj industriji, gradjevinarstvu i sve slicno na ovu temu?!
Cisto zbog ideje.Ne mora sve biti za download.
Bilo sta, a da je pametno dobro bi doslo.
BIG pozdrav.

Verba volant, scripta manent.
 
Odgovor na temu

idb
Ivan Bulic
Beograd

Član broj: 4436
Poruke: 402



Profil

icon Re: Baza crteza(slika)-uredjaja, masina, alata,...?10.03.2004. u 08:26 - pre 244 meseci
Nisi bas najjasniji za sta ti treba, ali recimo pogledaj http://www.smartdraw.com/search/browse_collections.asp
 
Odgovor na temu

Alt-F4
.scg

Član broj: 17232
Poruke: 219
*.vdial.verat.net



Profil

icon Re: Baza crteza(slika)-uredjaja, masina, alata,...?10.03.2004. u 13:31 - pre 244 meseci
Link je izuzetno koristan.
Davno sam cuo za ovaj program, jos kad je bila verzija 4.0 i imao sam ga pri ruci, ali eto, vremenom se sve zaboravi.Vec mi je pala neka druga ideja na pamet(mislim, za sta bi ga mogao koristiti), tako da je link u svakom slucaju koristan.Hvala.
Konkretno mi je trebalo, pri izradi nekog projekta.Konstrukcije nekih gradjevinskih masina, nacini oslanjanja i slicno.Cisto ideje radi Onako, kad imam nesto sto je preglednije, lakse je odluciti.Nikad se ne zna kad ce te prava ideja "pogoditi".Tako da ako naletite na neki link sa 3D prikazom ili eventualno .dwg crtezima, postujte.
Ja sam to obicno nalazio na sajtovima proizvodjaca, tako da je i to pomoglo.Sve u svemu nisam u skripcu sa vremenom.
Thanks again.
p.s.Vec 'skidam' ovu trail verziju i nadam se da cu negde naleteti na crack?!
Verba volant, scripta manent.
 
Odgovor na temu

[es] :: Grafički dizajn :: Baza crteza(slika)-uredjaja, masina, alata,...?

[ Pregleda: 6875 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.