Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

citroen xsara picasso ili fiat multipla

elitemadzone.org :: AutoZone :: citroen xsara picasso ili fiat multipla

Strane: 1 2

[ Pregleda: 13746 | Odgovora: 25 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Cezar Corolla
Automehanicar

Član broj: 308649
Poruke: 477



+52 Profil

icon Re: citroen xsara picasso ili fiat multipla13.04.2013. u 21:35 - pre 134 meseci
Kad vec nadjes auto oko kojeg se dvoumis, odes u neki ovlasteni servis, da ga pregledaju i naprave predracun. To ti mnogo moze pomoci, jer je bolje od toga da ti poznanik gleda auto. Tu idu i subjektivnosti i sujete i svasta.

Ja prednost dajem Fiatu.
 
Odgovor na temu

inobradovic

Član broj: 58983
Poruke: 1222
*.dynamic.hispeed.ch.



+84 Profil

icon Re: citroen xsara picasso ili fiat multipla13.04.2013. u 23:41 - pre 134 meseci
ovo sto si rekao je samo u teoriji lepo zvuci, praksa je ipak nesto drugo.
 
Odgovor na temu

LakiKG
Kragujevac

Član broj: 89887
Poruke: 106
*.dynamic.sbb.rs.



+2 Profil

icon Re: citroen xsara picasso ili fiat multipla14.04.2013. u 20:16 - pre 134 meseci
Mene je veliki servis na Picassu izasao za 2000 din jeftinije nego mog komsiju za Stila. HDI je na Picassu jednostavnije konstrukcije od JTD-a, nema plivajuci, EGR i sl. Nema neke razlike ni u cenama delova. Sto se tice torzije, ne sme da lupa pozadi na rupama i zadnji tockovi ne smeju da budu iskoseni. Ako ti je bitna udobnost Picasso je bolji i od Miltiple i od Senika, a o Zafiri da ne pricamo. Nisam imao nikakve zezalice sa elektronikom ili tako nekakve gluposti, tako da sam za sada prezadovoljan. Na otvorenom trosi 5-6 l, u gradu 8, zimi 9 i ja sam zadovoljan sa tom potrosnjom jer ne verujem u "lovacke" price. Preko 130 moras da pojacas muziku, ali mislim da je to mana svih minivanova.
I najbitnija stvar kod kupovine polovnjaka i zenidbe. Prekrstis se i sta ti bog da.
 
Odgovor na temu

botr
Srbija

Član broj: 229796
Poruke: 2008
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+371 Profil

icon Re: citroen xsara picasso ili fiat multipla14.04.2013. u 20:37 - pre 134 meseci
Citat:
LakiKG:
I najbitnija stvar kod kupovine polovnjaka i zenidbe. Prekrstis se i sta ti bog da.




Ovo i jeste tako, koliko god da si iskusan, i koliko god da gledas auto, uvek ce ti nesto promaci. Jedino mozes da pretpostavis da je auto dobar, i da utvrdis da su pojedini sklopovi dobri, npr. merenjem kompresije motora, koja moze da bude u priblizno fabricka, a ni to nije garancija da se u skorijoj buducnosti nece desiti neka havarija u motoru. Jedino da auto ostane kod tebe par dana na pregledu, pa da ga rasturis i onda ces videti sta kupujes, a od toga nema nista, jer ni jedan prodavac nece pristati na tako nesto.
 
Odgovor na temu

ozocko

Član broj: 238899
Poruke: 110
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+59 Profil

icon Re: citroen xsara picasso ili fiat multipla14.04.2013. u 20:50 - pre 134 meseci
Citat:
Cezar Corolla:


Ja prednost dajem Fiatu.

ako moze malo pojasnjenja, verovatno imas iskustava, rad sam ih saznati.


a be, LakiKG, vec sam bio prestao da gledam citroena, u svakom slucaju, jos nije ispao iz igre;
nego, sad bas pokusavam da se setim kada sam poslednji put vozio 130, cini mi se 2011. god.
kad smo putovali za slovenijo.

za zenidbu i kupovinu - iskreno, nema sta! (a i nije daleko od realnog stanja, mada zvuci pomalo fanaticno).
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9514
89.216.32.*



+10255 Profil

icon Re: citroen xsara picasso ili fiat multipla15.04.2013. u 08:42 - pre 134 meseci
Citat:
LakiKG:Ako ti je bitna udobnost Picasso je bolji i od Miltiple i od Senika, a o Zafiri da ne pricamo.
Citroen standardno nudi maksimum udobnosti u klasi / cenonovnom rangu.

OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: citroen xsara picasso ili fiat multipla

Strane: 1 2

[ Pregleda: 13746 | Odgovora: 25 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.