Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Noćni,tajni,brzi,bezOBRAZNI "Reciklatori" Srbije---Kako stati na put?

elitemadzone.org :: MadZone :: Noćni,tajni,brzi,bezOBRAZNI "Reciklatori" Srbije---Kako stati na put?

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 64191 | Odgovora: 200 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

KrkaCiC

Član broj: 71173
Poruke: 2184
178.17.30.*



+784 Profil

icon Re: Noćni,tajni,brzi,bezOBRAZNI "Reciklatori" Srbije---Kako stati na put?13.05.2013. u 22:38 - pre 133 meseci
Od toga sa policijom nema nista,nece oni da se cimaju sa tim,mala je to vrednost a i vlasnik otpada je dobar sa svima
Znam da se nece cimati jer je vec bilo slicnih situacija. U sustini pandure to ne interesuje,jer zivim u malom mestu,i vecina pandura hoce da im radni dan prodje u miru i tisini i bez cimanja
I sigurno znam da to nisu romi,jer ih ovde ima mnogo malo i ne bave se tim poslovima,vec neke lokalne protuve alkosi i sljokadzije
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Re: Noćni,tajni,brzi,bezOBRAZNI "Reciklatori" Srbije---Kako stati na put?14.05.2013. u 10:30 - pre 133 meseci
Jedan dobar nacin da im zagorcas dan, a samim time i vlasniku otpada je da sve to lepo prijavis unutrasnjoj kontroli. Radni dan moze da im prodje u miru i tisini kad odu u penzije, ne dok uzimaju pare iz budzeta. Tako se posle nece smarati ni za nasilnistvo i krvne delikte.

Nije stvar u iznosu, krivicno delo je sklanjati saobracajne znake, sa zaprecenom kaznom do 3 godine zatvora, 12 ako je zbog uklanjanja neko stradao.

Ministarstvo unutrašnjih poslova Republike Srbije
Sektor unutrašnje kontrole policije
Bulevar Zorana Đinđića 104
11070 Novi Beograd

Tel 011/31-31-840
faks 011/300-81-83
E-mail: [email protected]
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

Windows2
behind the shades

Član broj: 305979
Poruke: 167



+585 Profil

icon Re: Noćni,tajni,brzi,bezOBRAZNI "Reciklatori" Srbije---Kako stati na put?16.05.2013. u 00:23 - pre 133 meseci
A kako stati na put ovoj njihovoj motorizovanoj brigadi koja ide po naseljima u vozilima sa razglasom i obavestava siru javnost da kupe stare uredjaje, belu tehniku ciste podrume i slicno? Popese mi se na...zivac! Msm jel' imaju oni to pravo da rade? Ranije dok sam ja bio klinac to bese samo ponekad kad dodje cirkus u naselje pa obavestavaju kad su tacke a sad cirkus svaki dan jbt! Nekad bejahu i oni meckari, na srecu to je iskorenjeno, ali ovo je sad neka slicna savremena varijanta toga izgleda?
 
Odgovor na temu

zzzz
milan kecman
bluka

zzzz
Član broj: 11810
Poruke: 2154
..able.dyn.broadband.blic.net.



+196 Profil

icon Re: Noćni,tajni,brzi,bezOBRAZNI "Reciklatori" Srbije---Kako stati na put?16.05.2013. u 00:53 - pre 133 meseci
....odvozili i prodavali jednoj firmi za otkup sekundarnih sirovina....

Bjednik koji krade nikad to nebi uradio da nema poduzednika koji to kupuje budzašto.Imovina otkupljivača može pokriti troškove ručka za sve kradljivce i njihovu djecu u narednih 10 godina.
________________________________

Najbolja kritika formule za Sagnac effect:
https://www.omicsonline.org/op...090-0902-1000189.php?aid=78500

OK evo prave formule:P=2wft^2 [period]
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Re: Noćni,tajni,brzi,bezOBRAZNI "Reciklatori" Srbije---Kako stati na put?16.05.2013. u 08:03 - pre 133 meseci
Citat:
Windows2: A kako stati na put ovoj njihovoj motorizovanoj brigadi koja ide po naseljima u vozilima sa razglasom i obavestava siru javnost da kupe stare uredjaje, belu tehniku ciste podrume i slicno? Popese mi se na...zivac! Msm jel' imaju oni to pravo da rade? Ranije dok sam ja bio klinac to bese samo ponekad kad dodje cirkus u naselje pa obavestavaju kad su tacke a sad cirkus svaki dan jbt! Nekad bejahu i oni meckari, na srecu to je iskorenjeno, ali ovo je sad neka slicna savremena varijanta toga izgleda?


Ja ne vidim sto to tebi toliko smeta? Oni ce da otkupe to i da ga recikliraju za neki sitni profit. U suprotnom ce vlasnik stare ves masine da ga odveze dva coska dalje i baci u kanal ili loklanu dvlju deponiju da trune.
Dal imaju pavo, veerovatno ne zato sto nemaju firmu, ali oni nista ne kradu i meni oni daleko daleko manje smetaju od kradljivaca.
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Noćni,tajni,brzi,bezOBRAZNI "Reciklatori" Srbije---Kako stati na put?16.05.2013. u 08:21 - pre 133 meseci
Citat:
mmix:
Tel 011/31-31-840
faks 011/300-81-83
E-mail: [email protected]


Sjajno!!! Ovo ide kao favorite kontakt u tel imenik :)
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4784 Profil

icon Re: Noćni,tajni,brzi,bezOBRAZNI "Reciklatori" Srbije---Kako stati na put?16.05.2013. u 10:19 - pre 133 meseci
Citat:
mmix:
Ja ne vidim sto to tebi toliko smeta? Oni ce da otkupe to i da ga recikliraju za neki sitni profit.

Smeta buka.
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Re: Noćni,tajni,brzi,bezOBRAZNI "Reciklatori" Srbije---Kako stati na put?16.05.2013. u 10:47 - pre 133 meseci
Ne, ako je izmedju 6 ujutro i 10 uvece :) Moze da ti smeta sto je pravi, ali moze da je pravi. :)
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

Windows2
behind the shades

Član broj: 305979
Poruke: 167



+585 Profil

icon Re: Noćni,tajni,brzi,bezOBRAZNI "Reciklatori" Srbije---Kako stati na put?16.05.2013. u 11:26 - pre 133 meseci
Citat:
mmix:
Ja ne vidim sto to tebi toliko smeta?


Rece covek smeta buka ali bih ja tu i dodao nesto. Prvo ide jako na zivce da bukvalno svaki dan defiluju polako ulicom i emituju njihovu "reklamu" putem razglasa sa kog se u nedogled vrti jedna te ista recenica. Zamisli da svaki dan, a po nekad i nekoliko puta u toku dana jer njih ima vise koji operisu tu, dakle zamisli da svaki dan prolazi auto iz kog se preko razglasa emituje "paznja paznja! Sutra u maksiju specijalna ponuda! Mini posebna kobasica juhor na specijalnom snizenju, samo 99,99".

Drugo, takve i slicne aktivnosti sve zajedno malo po malo prave od ovoga grada jednu opstu ciganmalu nalik onima iz Kusturicinih filmova. Vec sam rekao nekad to bese samo kad dodje cirkus a sad imam cirkus svaki dan.
Eto zato mi smeta.
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4784 Profil

icon Re: Noćni,tajni,brzi,bezOBRAZNI "Reciklatori" Srbije---Kako stati na put?16.05.2013. u 12:31 - pre 133 meseci
Citat:
mmix: Ne, ako je izmedju 6 ujutro i 10 uvece :) Moze da ti smeta sto je pravi, ali moze da je pravi. :)

Nisam sasvim siguran. Ne secam se dobro, ali mislim da zakon propisuje za bilo koje doba maksimalnu buku samo je nivo razlicit u razlicitim periodima dana.
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Re: Noćni,tajni,brzi,bezOBRAZNI "Reciklatori" Srbije---Kako stati na put?16.05.2013. u 12:33 - pre 133 meseci
Postoji bensedin za takav osecaj, moze i brompazepam ako nervoza nije jaka.

Live and let live... nije taj grad samo tvoj pa da dikiras da mora da bude Stepford, i drugi ljudi imaju pravo da postoje i da obezbedjuju svoj opstanak, srecu i slicno.

@Shadowed, zakon propisuje 55 decibela kontinuirane buke tokom dana (45 tokom noci). Ne postoji nista za "akutne" zvuke u suprotnom bi i upotreba sirena na kolima bila ilegalna.
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

Windows2
behind the shades

Član broj: 305979
Poruke: 167



+585 Profil

icon Re: Noćni,tajni,brzi,bezOBRAZNI "Reciklatori" Srbije---Kako stati na put?16.05.2013. u 12:54 - pre 133 meseci
Da da bensedin i bromazepam, za kojim se pojavljuje potreba kad se sva $ranja koja covek mora da trpi u srbistanu sakupe na gomilu, medju kojima je i ovaj novonastali šit sa razglasima. Naravno da ce mi trebati pomenuta sredstva posle šit overload-a.
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4784 Profil

icon Re: Noćni,tajni,brzi,bezOBRAZNI "Reciklatori" Srbije---Kako stati na put?16.05.2013. u 12:59 - pre 133 meseci
Citat:
mmix:
@Shadowed, zakon propisuje 55 decibela kontinuirane buke tokom dana (45 tokom noci). Ne postoji nista za "akutne" zvuke u suprotnom bi i upotreba sirena na kolima bila ilegalna.

U tom slucaju zakon bi trebalo promeniti tako da bude definisano do koliko trajanja mozes stvarati buku i kolika je minimalna pauza izmedju ta dva.
Mislim, zamisli sad da neko pusta 120Db po 5sec sa razmakom od 5sec satima. A opet, ne ide ni 54Db na recimo 10KHz non-stop. Kapiram da bi policija reagovala u oba slucaja.
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Re: Noćni,tajni,brzi,bezOBRAZNI "Reciklatori" Srbije---Kako stati na put?16.05.2013. u 13:21 - pre 133 meseci
Ja ne verujem da bi reagovali uopste. Postoji razlog zasto se to ne forsira a to je zbog dokazneog postupka. Dok ti podneses prijavu protiv toga i nadlezno lice dodje da izmeri, cela prica je vec gotova.

Zvuke koje ti kontinuirano cujes u urbanim sredinama svakodnevno prelaze 70, cak i 80 decibela, pa retko ko pravi problem oko toga, ljudi to prihvataju kao deo dnevne rutine. Ali ako neko probije rutinu i upotrebi razglas, e to je onda vec ciganija, mosh misliti :)
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4784 Profil

icon Re: Noćni,tajni,brzi,bezOBRAZNI "Reciklatori" Srbije---Kako stati na put?16.05.2013. u 14:35 - pre 133 meseci
Pa, rekoh satima :)
Inace, ja bih definitivno konkretnije i strozije (u smislu primene) regulisao buku. Ne mislim toliko na te sa razglasom nego uopste. Recimo kad neko nalegne na sirenu pa trubi pola sata ili kad jure motociklima koji imaju vrlo vrlo bucan motor i sl. Naravno, i crkvena zvona!
 
Odgovor na temu

valerijan
encre de chine
- ostinato +

Član broj: 248982
Poruke: 1498
..106.109.adsl.dyn.beotel.net.



+627 Profil

icon Re: Noćni,tajni,brzi,bezOBRAZNI "Reciklatori" Srbije---Kako stati na put?19.06.2013. u 17:38 - pre 132 meseci
...evo posle 36dana od moje prve beleške, stiglo je rešenje...verovatno pažljivo osmišljeno i finansirano iz budžeta grada

Funkcionisaće samo tokom letnje sezone, jer će sa dolaskom jeseni otići za ogrev...



[Ovu poruku je menjao valerijan dana 19.06.2013. u 22:02 GMT+1]
_._/._./_ _ _/_.
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Trick Fix
Behind a soldering iron

Član broj: 314532
Poruke: 1251
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1909 Profil

icon Re: Noćni,tajni,brzi,bezOBRAZNI "Reciklatori" Srbije---Kako stati na put?20.06.2013. u 04:27 - pre 132 meseci
Valerijan,

samo Ti podsećaj/navodi za šta je to ↑ dobro,
kad je već uradjeno nemoj da daješ ideju.
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Noćni,tajni,brzi,bezOBRAZNI "Reciklatori" Srbije---Kako stati na put?27.06.2013. u 05:20 - pre 131 meseci
Evo profesionalaca zbog kojih je neko mogao i glave da izgubi.Evo priznajem da ovaj put mislim da nisu obojeni u pitanju.
Ovde treba logistika.

http://www.kurir-info.rs/polic...-zbog-krade-sina-clanak-861027
 
Odgovor na temu

mrkii

Član broj: 60791
Poruke: 520
*.dynamic.sbb.rs.



+843 Profil

icon Re: Noćni,tajni,brzi,bezOBRAZNI "Reciklatori" Srbije---Kako stati na put?07.08.2013. u 12:00 - pre 130 meseci
 
Odgovor na temu

Vasastajić

Član broj: 291378
Poruke: 738
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2385 Profil

icon Re: Noćni,tajni,brzi,bezOBRAZNI "Reciklatori" Srbije---Kako stati na put?08.12.2013. u 22:23 - pre 126 meseci
Jednostavno nemam komentara...

Ponovo ukraden gorionik sa spomenika u Šumaricama

 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Noćni,tajni,brzi,bezOBRAZNI "Reciklatori" Srbije---Kako stati na put?

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 64191 | Odgovora: 200 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.