Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

stampani beton pitanja

[es] :: 3D modelovanje :: CAD/CAM :: stampani beton pitanja

[ Pregleda: 19437 | Odgovora: 12 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

PETAR88888
STONEWORK SYSTEMS DOO
BEOGRAD

Član broj: 314721
Poruke: 10
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: WWW.STONEWORKS.RS


Profil

icon stampani beton pitanja12.05.2013. u 20:27 - pre 133 meseci
pitanja za stampani beton
 
Odgovor na temu

CodeZero

Član broj: 88146
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: stampani beton pitanja13.05.2013. u 16:35 - pre 133 meseci
Mozes li malo blize da nam objasnis proces proizvodnje i glavne razlike u odnosu na "obican" beton?
 
Odgovor na temu

PETAR88888
STONEWORK SYSTEMS DOO
BEOGRAD

Član broj: 314721
Poruke: 10
*.mediaworksit.net.

Sajt: WWW.STONEWORKS.RS


Profil

icon Re: stampani beton pitanja13.05.2013. u 22:43 - pre 133 meseci
PA GLAVNA RAZLIKA JE STO JE MNOGO IZDRZLJIVIJE OD OBICNOG BETONA I MNOGO LEPSE...proces je da podloga mora da bude tvrdo nabijena i mi preko toga idemo nas sloj betona od 6 do 10 cm u koji naravno ide armaturna mreza i fiber vlakna...zatim se taj beton ugletuje i izvuku se ivice alatom za stampani beton,zatim kad beton malo pocne da povlaci baca se boja pa zatim ide talk ili odlepljivac da nelepi kalup i koji ostavlja senke kasnije kad se taj beton opere i posle tog odlepljivaca ide stampanje gumenim kalupima...nakon par dana kad beton odradi svoje ide pranje i zatim lakiranje i vi dobijate gotovu povrsinu na kojoj nema sta da radite sem da je kad i kad operete...pogledajte opsirnije na nasem sajtu ili na fejsbuku stampani beton stonework mi radimo sa grckim materijalima borovas group i prodajemo taj isti materijal.pozdrav
 
Odgovor na temu

sanibo

Član broj: 4717
Poruke: 751
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+17 Profil

icon Re: stampani beton pitanja15.05.2013. u 00:14 - pre 133 meseci
bas me zanima koliko vremena ce te boje izdrzati a da ne izblede ili se ne oljustre s betona? kolika je garancija da nece izbledeti niti se oguliti?
jer kupih neke betonske/fasadne boje prosle godine koje debelo platih i evo vec otpadaju s betona na ogradi
prodavci uvek imaju neku pricu, otisao sam da se zalim al on se uhvatio da nije bila dobra priprema e tu se zeznuo jer sam kupio 2 boje ona druga je ok manje vise dobra je i nije izbledela niti se ljustri a ona prva uzas iako je isti proizvodjac sam osu nijanse u pitanju
dakle zakidaju nas i ne okrenes se, pa sad budi pametan i ne bacaj novac
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: stampani beton pitanja15.05.2013. u 01:11 - pre 133 meseci
Pa nece se oljustiti.U Nemanjinoj i parku pored je vec 10 godina,a prometno,kao na autobuskoj.
 
Odgovor na temu

PETAR88888
STONEWORK SYSTEMS DOO
BEOGRAD

Član broj: 314721
Poruke: 10
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: WWW.STONEWORKS.RS


Profil

icon Re: stampani beton pitanja15.05.2013. u 04:18 - pre 133 meseci
pa ko zna za sta su bile te boje mi sa ovim bojama radimo i stikove koje navlacimo na cokle,ograde itd i to ide u tankom sloju i nista se ne desava sve je izdrzljivo ali i ovih boja za beton ima raznih...posle duzeg vremena kvalitna boja je opet kod nas na trzistu...
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: stampani beton pitanja15.05.2013. u 07:36 - pre 133 meseci
^Ja te pita,ali se nesto istumbala tema,pa da ponovim.Sta je u Nemanjinoj na tramvajskoj bastici i u parku kod SKCa.
Kada su to pre desetak godina odradili,pomislio sam da je kamen.
 
Odgovor na temu

sanibo

Član broj: 4717
Poruke: 751
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+17 Profil

icon Re: stampani beton pitanja15.05.2013. u 20:21 - pre 133 meseci
Citat:
PETAR88888: pa ko zna za sta su bile te boje mi sa ovim bojama radimo i stikove koje navlacimo na cokle,ograde itd i to ide u tankom sloju i nista se ne desava sve je izdrzljivo ali i ovih boja za beton ima raznih...posle duzeg vremena kvalitna boja je opet kod nas na trzistu...

Nisu bile bofla bas sam uzeo najskuplje, no nebitno! Ne dobih odgovor: Kolika je garancija? Za koji vremenski period garantujete da se nece oljustriti ili izbledeti? Zelim konkretan podatak a ne "nece se oljustriti" hoce samo je pitanje vremena.
Nemojte me pogresno shvatiti, al ja sam tehnicko lice i baratam konkretnim podacima, ako me nesto pitate iz moje struke dobicete konkretne i precizne podatke tako ocekujem i od drugih.
Hvala
 
Odgovor na temu

KrkaCiC

Član broj: 71173
Poruke: 2184
94.228.238.*



+784 Profil

icon Re: stampani beton pitanja15.05.2013. u 23:22 - pre 133 meseci
Ako moze i jedna informacija za mene
Mene interesuje i koliko se okvirno naplacuje to stampanje?
Znaci cena od do ako moze
 
Odgovor na temu

PETAR88888
STONEWORK SYSTEMS DOO
BEOGRAD

Član broj: 314721
Poruke: 10
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: WWW.STONEWORKS.RS


Profil

icon Re: stampani beton pitanja18.05.2013. u 08:28 - pre 132 meseci
Citat:
sanibo:
Citat:
PETAR88888: pa ko zna za sta su bile te boje mi sa ovim bojama radimo i stikove koje navlacimo na cokle,ograde itd i to ide u tankom sloju i nista se ne desava sve je izdrzljivo ali i ovih boja za beton ima raznih...posle duzeg vremena kvalitna boja je opet kod nas na trzistu...

Nisu bile bofla bas sam uzeo najskuplje, no nebitno! Ne dobih odgovor: Kolika je garancija? Za koji vremenski period garantujete da se nece oljustriti ili izbledeti? Zelim konkretan podatak a ne "nece se oljustriti" hoce samo je pitanje vremena.
Nemojte me pogresno shvatiti, al ja sam tehnicko lice i baratam konkretnim podacima, ako me nesto pitate iz moje struke dobicete konkretne i precizne podatke tako ocekujem i od drugih.
Hvala

garancija je dve godine i nakon te dve godine treba opet da se opere i prelakira i izgleda kao da je juce radjeno a dve godine ne moze da vam da niko jer druge boje izblede posle mesec dana..i ne moze boja da se oljusti ako je lak preko nje...ako se baci so i so pojede lak onda ta so ce ici i na boju jer so nesme da se baca na stampani beton vec kalcijum hlorid
 
Odgovor na temu

PETAR88888
STONEWORK SYSTEMS DOO
BEOGRAD

Član broj: 314721
Poruke: 10
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: WWW.STONEWORKS.RS


Profil

icon Re: stampani beton pitanja18.05.2013. u 08:30 - pre 132 meseci
Citat:
KrkaCiC:
Ako moze i jedna informacija za mene :)
Mene interesuje i koliko se okvirno naplacuje to stampanje?
Znaci cena od do ako moze :)

naravno da moze cena se krece od 27 do 35 evra po kvadratu sa svim nasim materijalom ali se cena dobija na licu mesta...stepenista idu po duznom metru jer mi nalivamo novi sloj betona preko njih sa zubom...imate neke slike na sajtu pa mozete pogledati samo ukucajte stonework systems stampani beton i on ce izbaciti sajt
 
Odgovor na temu

KrkaCiC

Član broj: 71173
Poruke: 2184
94.228.236.*



+784 Profil

icon Re: stampani beton pitanja18.05.2013. u 12:42 - pre 132 meseci
Ok. Hvala
 
Odgovor na temu

PETAR88888
STONEWORK SYSTEMS DOO
BEOGRAD

Član broj: 314721
Poruke: 10
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: WWW.STONEWORKS.RS


Profil

icon Re: stampani beton pitanja18.05.2013. u 18:11 - pre 132 meseci
samo najbitnija stvar mi radimo sa grckim materijalom firme borovas group iz atine koji je najkvalitetniji koji postoji za stampani beton...dobicete i ponude sa evro dva jeftinije ali to ne moze da izdrzi ni mesec dana...nasa garancija na izvodjenje radova i na materijal je dve godine...
 
Odgovor na temu

[es] :: 3D modelovanje :: CAD/CAM :: stampani beton pitanja

[ Pregleda: 19437 | Odgovora: 12 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.