Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Potreban windows admin za podešavanje Amazon EC2 servera

[es] :: IT berza poslova :: Arhiva IT berze poslova :: Potreban windows admin za podešavanje Amazon EC2 servera
(Zaključana tema (lock))

[ Pregleda: 654 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ventura

Član broj: 32
Poruke: 7781
*.static.isp.telekom.rs.



+6455 Profil

icon Potreban windows admin za podešavanje Amazon EC2 servera16.05.2013. u 10:36 - pre 133 meseci
Potreban windows administrator za podešavanje Amazon EC2 instance.

Na nivou firme imam nekih 17 domena, od kojih neki imaju hosting, neki samo MX recorde, neki ništa, sve je razbacano po raznoraznim registrima i hostinzima u više država i ideja mi je da to sve prebacim na jedan server radi lakšeg upravljanja. U proseku sajtovi imaju možda 20 posetilaca dnevno (osim jednog koji ima par stotina), vrlo lak load, tako da cenim da što se tiče opterećenja jedna small instanca to može da izdrži bez ikakvih problema.

Admin bi trebao da uradi inicijalni setup DNS, IIS, PHP, MySQL tako da su svi hostovani na jednoj EC2 instanci, odnosno da ja na domenima podesim NS da bude direktno EC2 instanca i da to tako funkcioniše.

Mail ne treba da de podešava, dovoljno je dodati Google MX recorde u DNS.


Ponuda bi trebala da bude za ovaj inicijalni setup, a kasnije angažovanje bi bilo po potrebi i naknadno dogovarano.

Ponude na PP ili
 
0

[es] :: IT berza poslova :: Arhiva IT berze poslova :: Potreban windows admin za podešavanje Amazon EC2 servera
(Zaključana tema (lock))

[ Pregleda: 654 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.