Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Prodaja elektronskog dnevnika

[es] :: Web aplikacije :: Prodaja elektronskog dnevnika

[ Pregleda: 2161 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

harisb2012
Developer
Zenica, BiH

Član broj: 311016
Poruke: 23



+1 Profil

icon Prodaja elektronskog dnevnika23.05.2013. u 20:39 - pre 132 meseci
Pozdrav,

Web developer sam i imam gotovu aplikaciju elektronskog dnevnika (veoma mocnu i sa mnogo opcija). Zanima me gdje u regionu ima skola koja je zainteresovana i kako pronaci zainteresovanu skolu da prodam elektronski dnevnik?


 
Odgovor na temu

Predrag Supurovic
Pedja YT9TP
Užice

Član broj: 157129
Poruke: 6275

Sajt: pedja.supurovic.net


+1570 Profil

icon Re: Prodaja elektronskog dnevnika24.05.2013. u 08:29 - pre 132 meseci
Obučeš odelce, spremiš laptop sa prezentacijom, pa put pod noge u posetu direktorima škola.

Oni će te lepo saslušati, reći će ti možda i kako ti jeprogram dobar ali će zaključiti da oni ne mogu to ništa bez Ministarstva...

Onda odeš u Ministarstvo (to ej kraćena verzija, ko ztna koliko treba da stvarno sa nekim tamo razgovaraš), i oni sve lepo pogledaju i kažu kako je sve to super i da bi to moglo da se ponudi školama, samo da se dogovorite koliki je njihov deo (ne Ministarstva, nego činovnika koji to treba da proguraju)...


 
Odgovor na temu

El Mero
MNE

Član broj: 310868
Poruke: 12

Sajt: www.iphone-geeks.com


+2 Profil

icon Re: Prodaja elektronskog dnevnika10.06.2013. u 00:47 - pre 131 meseci
Jesi li uspio šta?

Kod nas u CG su već uveli e-dnevnike.

Obzirom da se kod nas u CG poslovi sklapaju po procentu, ne bih se iznenadio da si odradio posao sa našim Ministarstvom Obrazovanja. :D
 
Odgovor na temu

harisb2012
Developer
Zenica, BiH

Član broj: 311016
Poruke: 23



+1 Profil

icon Re: Prodaja elektronskog dnevnika10.06.2013. u 09:27 - pre 131 meseci
Nisam uspio jos nista. Ali, ovo nije samo elektronski dnevnik. On u sebi sadrzi hrpu izvjestaja (prosjeka na 101 nacin), test generator, preglednik knjiga, live testove itd. Eh sada me zanima da li u CG bas sve skole imaju, ili ima sanse da se uguram u sve to?

LP
 
Odgovor na temu

Deni web dizajn
web dizajner, web programer
Beograd

Član broj: 295445
Poruke: 344
*.dynamic.sbb.rs.



+71 Profil

icon Re: Prodaja elektronskog dnevnika10.06.2013. u 16:02 - pre 131 meseci
Da li ti imas registrovanu firmu u Srbiji, to je jedan od uslova bez kojih ne mozes da radis...

Znam coveka koji prodaje jednu aplikaciju skolama i njemu su trazili da mu firma radi najmanje 3 godine i x provera radili. I posle cekanja i provera preko 1 godine je dobio dozvolu da moze da nudi skolama. Sad nazalost vecina skola kaze uzeli bi ali znate nemamo para, bojimo se da nam neko sutra ne natrlja na nos da smo uzeli mito da bi uzeli aplikaciju... Tako da stanje je vise nego kimplikovano...

U Srbiji vec postoji e-dnevnik koji se koristi u skolama, tako da ne znam da li ima mesta za jos jedan...


...
 
Odgovor na temu

[es] :: Web aplikacije :: Prodaja elektronskog dnevnika

[ Pregleda: 2161 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.