Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kćerka puši marihuanu, šta da radimo?

elitemadzone.org :: MadZone :: Kćerka puši marihuanu, šta da radimo?
(Zaključana tema (lock), by Goran Mijailovic)
Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 23158 | Odgovora: 74 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

AstralPro
NS

Član broj: 73891
Poruke: 901
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+288 Profil

icon Re: Kćerka puši marihuanu, šta da radimo?25.09.2013. u 17:19 - pre 128 meseci
Batina je iz raja izasla.


Ocigledno vas ne postuje nikako.


Po kratkom postupku ukinuti sve blagodeti koje joj pruzate, odvojiti od drustva i strogo kontrolisati, i redovni razgovori sa dobrim psihologom.
 
+4

SlobaBgd

Član broj: 70350
Poruke: 2348



+5071 Profil

icon Re: Kćerka puši marihuanu, šta da radimo?25.09.2013. u 17:27 - pre 128 meseci
Imam decu, i mogu samo da potpišem svaku reč koju je Flo33 napisao.
 
0

kunc
Germany

Član broj: 195484
Poruke: 440



+56 Profil

icon Re: Kćerka puši marihuanu, šta da radimo?25.09.2013. u 18:43 - pre 128 meseci
sve vise tinejdzera biva bezposleno u smislu da provodi po cijele dane na netu, na telefonu pricajuci sa frendicama, po kavama, sredjivajuci se, nadogradnja noktiju, frizure, decki itd..itd. Nisam protivnik nicega, ali sve u granicama normalne! Moze se po jedan sat odvojit za sve gore navedeno, a onda knjiga,nauka,skola,spremanje po kuci, peglanje vesa, pomaganje mami i slicne stvari.
TREBA DJECI OBAVEZA ! CRVKA, DZAMIJA MALO MOLITVE NECE NASKODITI.

Naravno ako je to otislo predaleko, podhitno traziti strucnu pomoc, ne dopustiti da se ukopa jos vise.




 
0

Nymeria

Član broj: 317502
Poruke: 75



+84 Profil

icon Re: Kćerka puši marihuanu, šta da radimo?25.09.2013. u 19:01 - pre 128 meseci
Citat:
Odin D.:
Citat:
cika dacha: e zato treba toj praznoj glavi staviti do znanja ko je GAZDA!

Heh, citiracu g'dju Margaret:

“Being powerful is like being a lady. If you have to tell people you are - you aren't.”
Margaret Thatcher

Ili Tivina Lanistera: Every man who has to say "I am the king" is not truly a king
 
+1

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Kćerka puši marihuanu, šta da radimo?25.09.2013. u 19:17 - pre 128 meseci
Mislim... da ne ispadne da samo jednu stranu kritikujem ali se samo namece...:
Citat:
Simbijan
Citat:
Jeste li pokusali (i na koji nacin) da razgovarate sa cerkom?

Jesmo bezbroj puta ali bezuspešno. Najpre pokušamo lepo sa njom, lepo joj govorimo zašto je takvo ponašanje nepoželjno kao i kuda to vodi. Ona tada odgovara drsko, sa povišenim tonom, namerno provocira svadju, govori kako je:"Njen život njena stvar". Prosto namerno provocira da joj zalepiš šamar, a kad supruga izgubi živce i zalepi je, onda pada u delirijum, prosto urla na nas, ponekad baca svoje stvari po podu, unosi se majci u lice i pokazuje zube. Prosto mučno gledati, a što je najgore što ne znaš šta da radiš.

Od toliko predloga, analiza, pitanja, resenja... koje si imao prilike da procitas od zadnjeg postovanja odabrao si ono sto bi pokazalo TEBE (ubacujuci mnozinu, suprugu, kao "ublazivac" akcenta na sebe!) pokazalo kao briznog roditelja koji je dao sve od sebe "ali to deriste nece da slusa i Bog"! :))) Cak si naveo da supruga zalepi samar da se slucajno ne pomisli da si TI taj koji bi tako nesto mogao da uradi!!! :)))

Ma samo ti gaji tu varijantu "bezgresnosti" kod sebe i cudi se sto ti cerka radi to sto radi. Nista ne zelis da razumes, kao sto ide u onoj pesmi "ja volim sebe, svog jedinog sebe..."! :)))


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
0

Emmy

Član broj: 27487
Poruke: 253



+391 Profil

icon Re: Kćerka puši marihuanu, šta da radimo?25.09.2013. u 20:09 - pre 128 meseci
strpite se jos 2 godine, onda ce legalno moci da pusi marihuan !
 
+4

jnk
beograd

Član broj: 29216
Poruke: 1472



+1498 Profil

icon Re: Kćerka puši marihuanu, šta da radimo?25.09.2013. u 20:22 - pre 128 meseci
Moram da priznam da se slažem sa Šćekom.
 
0

Emmy

Član broj: 27487
Poruke: 253



+391 Profil

icon Re: Kćerka puši marihuanu, šta da radimo?25.09.2013. u 20:29 - pre 128 meseci
"Nekad sam imao tri teorije o vaspitavanju dece i nijedno dete,
a sada troje dece i vise nijednu teoriju !" - Ajnstajn
 
+1

llux

Član broj: 63288
Poruke: 419
*.opera-mini.net.



+253 Profil

icon Re: Kćerka puši marihuanu, šta da radimo?25.09.2013. u 21:00 - pre 128 meseci
E ova zadnja poruka je najtacnija. Pa nemaju roditelji inteligenciju 500, pa da znaju kako sa detetom tokom odrastanja. A i svi ti silni pedagozi i psiholozi nemaju pojma. Pricaju nauceno iz knjige. Nista to nije tacno.
 
0

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Kćerka puši marihuanu, šta da radimo?25.09.2013. u 22:07 - pre 128 meseci
Ne znam o kojim knjigama pricas, ali ja sta god sam procitao iz naucnih knjiga ili onih koji sluze kao univerzitetski udzbenici - uglavnom je sve bilo tacno.
 
0

timotic
Lopare, RS

Član broj: 17945
Poruke: 32



+359 Profil

icon Re: Kćerka puši marihuanu, šta da radimo?25.09.2013. u 22:24 - pre 128 meseci
Citat:
kunc
TREBA DJECI OBAVEZA ! CRVKA, DZAMIJA MALO MOLITVE NECE NASKODITI.



To je pravo rjesenje.

Ne bi bilo lose i pokusati sa egzorcizmom...
 
+1

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Kćerka puši marihuanu, šta da radimo?25.09.2013. u 22:27 - pre 128 meseci
Citat:
llux:Pricaju nauceno iz knjige. Nista to nije tacno.

Tacno, poznato je da u tim knjigama pricaju sve neke gluposti kako bi zatrovali mozak.
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
0

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: Kćerka puši marihuanu, šta da radimo?25.09.2013. u 22:47 - pre 128 meseci
Citat:
Emmy: "Nekad sam imao tri teorije o vaspitavanju dece i nijedno dete,
a sada troje dece i vise nijednu teoriju !" - Ajnstajn


Juče je jedan roditelj zavapio na roditeljskom sastanku: Dajte mi dobro dete, pa ćete videti kakav sam ja otac!
» Duško Radović«

 
+3

iz zadnje klupe
slobodni umetnik

Član broj: 301392
Poruke: 11
*.adsl.verat.net.



+147 Profil

icon Re: Kćerka puši marihuanu, šta da radimo?26.09.2013. u 07:39 - pre 128 meseci
Tato, nista ti nama nisi rekao. Da pricas ovde jos 72 dana neces ni reci. Sem sto si rekao da si kratkofitiljas i rigidan.
Nego da te pitam, ti mislis da uradis nesto? Ti treba da uradis a sta to? Nisi do sada, sad ces kao nesto da ispravis? Tesko...

Mozes samo da se nadas da je ostala uska staza kojom mozda prodjes.
Reci ti nama jesi je nekad pitao sta hoce? Ali onako zaista pitao. Ima li dete ambicije, interesovanja, hobije, snove.
U 2mil gradu njoj je dosadno pa zato pusi travu ili je nesto drugo? Jesi joj dao izbor – evo ti jedno pa biraj? Nemoguce je da pored zilion opcija nju nista ne zanima. Ako je zaniima jesi je podrzao u tome? Stavio u kola, odveo, upisao, nasao trenere, ucitelje, pokazao...
Znas li tato za cuvenu pricu kad je otac, fabricki radnik, odveo sina na box da mu dete ocvrsne. Krenuo klinac da vezba ali susednoj sali se vezbao balet. I sin postane vrhunski baletan, film je snimljen o njemu.

Pedikir, slikar, zanatlija, da bulji kroz mikroskop, leci zivotinje, lupa u bunjeve... sta od svega toga hoce?
Mozda zeli nesto ’nezenstveno’ kao Nadja H, ili ona cura sto osvoju medalju u tekvondou? Kako vidim njima nista ne fali, naprotiv sjajne su.

To je staza koja ti ostala. Da podrzis ambiciju, njenu ne tvoju, da vodis, platis, ulozis vreme, trud, prodaj sta treba, polomi se. Jer sa 16god nemas ti vise sta da branis, mozes samo da stojis iza i da guras.
Svejedno je sta je u pitanju samo da je njeno.
 
+2

Vasastajić

Član broj: 291378
Poruke: 738
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2385 Profil

icon Re: Kćerka puši marihuanu, šta da radimo?26.09.2013. u 07:59 - pre 128 meseci
RODITELJIMA
~°~
Vaša deca nisu vaša deca.
Oni su sinovi i kćeri života
koji žudi za sobom.
Oni postižu, ali ne preko vas.
I mada su sa vama, oni vam ne pripadaju.
Dajte im ljubav, ali ne vaše misli,
jer oni imaju svoje vlastite.
Možete udomiti njihova tela,
ali ne i njihove duše,
jer one borave u kuci sutrašnjice do
koje vi ne možete čak ni u snovima.
Možete se truditi da budete kao oni,
ali ne tražite da oni budu kao vi,
jer život ne ide unazad, niti stoji.
Vi ste lukovi sa kojih se vaša deca,
kao žive strele, bacaju u budućnost.
Strelac vidi znak na stazi večnosti,
i on vas savija svojom moći,
da bi njegova strela otišla daleko i brzo.
Neka vaše savijanje u strelčevoj
ruci bude radost;
jer mada on voli strelu koja leti,
On voli i luk koji je postojan.

Halil Džubran


Pa kad već pomenu neko ovde čika Duška Radovića, evo i ovo je od njega:

"Roditelji, čim primetite da deca liče na vas, udrite ih."
 
0

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9506
89.216.32.*



+10254 Profil

icon Re: Kćerka puši marihuanu, šta da radimo?26.09.2013. u 08:26 - pre 128 meseci
Pazi, na kraju može i ovo da se desi:


Bacio tela roditelja u septičku jamu, pa proslavio puštanjem muzike
Komšije svedoče da se zločin mogao naslutiti.
- Dragan je već pretio roditeljima da će ih ubiti i kada sam Slavenku poslednji put videla požalila mi se: „On će nas ubiti“. Oca je prošle godine gađao nožem, ali ga, srećom, nije pogodio

OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
0

Emmy

Član broj: 27487
Poruke: 253



+391 Profil

icon Re: Kćerka puši marihuanu, šta da radimo?26.09.2013. u 09:38 - pre 128 meseci
nije prvi put, a nije ni najezivije sto sam cuo. Meni je najgori bio onaj iz NS sto je ubio i isekao roditelje a onda bacao delove tela po kontejnerima.

http://arhiva.glas-javnosti.rs...6/03/05/srpski/H06030402.shtml
 
0

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9506
89.216.32.*



+10254 Profil

icon Re: Kćerka puši marihuanu, šta da radimo?26.09.2013. u 09:50 - pre 128 meseci
^ A znamo da se sa marihuanom počinje !
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
0

Emmy

Član broj: 27487
Poruke: 253



+391 Profil

icon Re: Kćerka puši marihuanu, šta da radimo?26.09.2013. u 09:53 - pre 128 meseci
nadamo se da mala ne cita ovo da ne dobije inspiraciju.

U sustini svi porodicni zlocini se desavaju iz nekih duboko poremecenih odnosa. Npr neki pedantni roditelji, visokih kriterijuma koji za spoljasnji svet izgledaju savrseni gradjani mogu zaista da urnisu zivot detetu kao onog nesrenog Jankovica.

Tako isto roditelji uvek brane sebe, pa sve smo joj pruzili, pa mi smo idealni, kako to nama da se desi.... Ali niko ne moze znati bas sta je sve to moglo da se skuva u glavi deteta...
 
0

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Kćerka puši marihuanu, šta da radimo?26.09.2013. u 10:06 - pre 128 meseci
Od marihuane do kasapljenja roditelja trebalo je samo 3 strane.
 
+1

elitemadzone.org :: MadZone :: Kćerka puši marihuanu, šta da radimo?
(Zaključana tema (lock), by Goran Mijailovic)
Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 23158 | Odgovora: 74 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.