Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kontracepcija & zaštita

elitemadzone.org :: MadZone :: Kontracepcija & zaštita

Strane: 1 2 3 4 5 6 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 72377 | Odgovora: 126 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

darkosos
Darko Šoš
Beograd

darkosos
Član broj: 5053
Poruke: 1131
*.ptt.yu



+64 Profil

icon Re: Kontracepcija & zaštita19.03.2004. u 21:44 - pre 244 meseci
Citat:
VRider:
Pa valjda je bitnije da nesto drugo ne zakaze a ne kondom. :)
'Ocete li i njemu da pravite fan club?

Nemo' brineš za to. A njemu bre treba bistu! :)
 
Odgovor na temu

Boomerang
Nebojsa Prvulovic
Nis

Boomerang
Član broj: 183
Poruke: 298
*.rcub.bg.ac.yu



+1 Profil

icon Re: Kontracepcija & zaštita22.03.2004. u 09:10 - pre 244 meseci
Ti Romed kondomi su kao djon, mozes da teras celu noc A i da skaces sa rupice na rupicu
 
Odgovor na temu

Mihailo
Mihailo Đorić

Član broj: 1016
Poruke: 2875
*.air.tehnicom.net



+1 Profil

icon Re: Kontracepcija & zaštita23.03.2004. u 16:08 - pre 244 meseci
Ako ništa imaju dobar odnos cena/kvalitet/uživanje
 
Odgovor na temu

ddz
Dušan Dželebdžić
Pravni fakultet UUB
Beograd

Član broj: 3272
Poruke: 711
*.sbb.co.yu



Profil

icon Re: Kontracepcija & zaštita25.03.2004. u 13:06 - pre 244 meseci
Btw, jel' ono Romed između tel. kabla i modema na ES banneru? :)
If you can't beat your computer at chess, try kickboxing.
 
Odgovor na temu

weB_KiLeR

Član broj: 238
Poruke: 1317
*.65.EUnet.yu.



Profil

icon Re: Kontracepcija & zaštita07.03.2005. u 17:23 - pre 232 meseci
Citat:
-zombie-: koristio sam "sportsier" kondome dok ih je bilo u apoteci u komšiluku. mnogo bolji od svih durexa tada dostupnih (a po istoj ceni). sada ne mogu nigde da ih nađem, i jedino su ultratanki durexi bar blizu da zamene po "osećaju".. ;)

da li neko zna da li se više i uvoze u srbiju, tj da li je neko slučajno i video ove "sportsier" (ako sam uopšte dobro i napisao po sećanju) u poslednje recimo dve godine?


Ima ih samo se jako tesko nalaze, mada dobiju kod mene u apoteci redovno ;)
 
Odgovor na temu

vindic8or

Član broj: 13207
Poruke: 2960
*.mobtel.co.yu.

Jabber: vindic8or@elitesecurity.org


+1 Profil

icon Re: Kontracepcija & zaštita07.03.2005. u 18:31 - pre 232 meseci
Citat:
Boomerang: Ti Romed kondomi su kao djon, mozes da teras celu noc ;) A i da skaces sa rupice na rupicu :)



jadna ta kojoj "skaces"... sa svim milionima bakterija koje joj uneses u matericu.. i verovatno pokokash jajnu celiju i sve spermatozoide, cak i ako prodju...
 
Odgovor na temu

ctrl alt del
BG

Član broj: 48501
Poruke: 534
*.rcub.bg.ac.yu.



+183 Profil

icon Re: Kontracepcija & zaštita14.03.2005. u 09:34 - pre 232 meseci
Jel zna neko procenat efikasnosti kontracepcije uz upotrebu kondoma. Da kucnem u drvo ni ja, a ni niko koga znam nikad se nije požalio da je postao tata preko gume... Ako je procenat i za promil manji od 100% kako dolazi do oplodnje (naravno podrazumevam pravilnu upotrebu). Da li je ikad ikome pukao ili se pocepao firmirani kondom (durex ili romed)?

p.s. Interesantno je da nije iznet ni jedan stav lepšeg pola.
 
Odgovor na temu

Aleksandar Marković
Part Time Freelance Journalist

Član broj: 219
Poruke: 5220
*.mediaworksit.net.

Sajt: www.akcenat.info


+8 Profil

icon Re: Kontracepcija & zaštita10.07.2006. u 16:12 - pre 216 meseci
Udruzenje za reproduktivno zdravlje i Centar za planiranje porodice pokrenuli su sajt http://www.21dan.com/index.jsp koji uredjuju lekari u saradnji sa novinarima, a predvidjeno je da putem njega ginekolozi pruze odgovore o kontracepciji i kontroli zdravlja. Zainteresovani mogu da postave pitanje putem SMS-a ili e-mejla, a na pitanja odgovaraju ginekolozi u roku od 24 casa. Sajt je deo akcije za ocuvanje reproduktivnog zdravlja koja ima za cilj smanjenje broja pobacaja u Srbiji.
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12848



+4784 Profil

icon Re: Kontracepcija & zaštita11.07.2006. u 16:40 - pre 216 meseci
@ctrl alt del, http://www.fwhc.org/birth-control/index.htm

procenti uspesnosti, opisi i ostalo. Takodje, sajt je organizovan od strane udruzenja koje cine pripadnice lepseg pola :).
 
Odgovor na temu

AlexanderTheGreatest
Aleksandar Ilic
Niš, Vranje

AlexanderTheGreatest
Član broj: 47358
Poruke: 169
*.static.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Kontracepcija & zaštita14.07.2006. u 19:29 - pre 216 meseci
Ja sam edukator za HIV i AIDS, clan sam Omladine Jazasa. Prosto se iznerviram kad cujem price o tome kako neko "vadi na vreme", ne koristi kondom jer je kao mnogo bolje "meso na meso", ne koristi zbog toga sto ima dugu vezu sa devojkom u koju ima poverenja, etc.

1. Desice ti se da jenom neces izvaditi na vreme jer postoji nesto sto se zove predsemena tecnost, tj izadje nekoliko kapi sperme jos u toku samog seksualnog odnosa, a ne samo za vreme svrsavanja.
2. Tip i devojka su se upoznali, ona je bila edukator Jazasa, a on je bio u fazonu da je mnogo bolje "meso na meso". Opkladili su se. Ona mu je dokazala da se ne primecuje razlika: izmedju njih je kasnije doslo do sexa, ona mu je prvo obradila oralno, a onda su imali vaginalni seksualni odnos, kada je on svrsio i kada su upalili svetlo video je da ima kondom, a da to nije primetio za vreme odnosa. Devojka mu ga je stavila ustima, dok ga je obradjivala oralno.
3. To sto verujes svojoj devojci, sto ste dugo u vezi i sto ona izgleda zdravo nije nikakav dokaz da nema potrebe za koriscenjem kondoma. Postoji nesto sto se zove HIV (Humani Imunodeficijentni Virus). Kada on uadne u organizam (za nacine prenosa posetite www.jazas.org.yu) period asimptomatske faze moze da traje i duze od 5 do 10 godina, pa i duze sve dok se ne predje u stanje AIDSa (side), a jedini nacin da se sazna je testiranje. Drugo, na taj nacin se stitite i od nezeljene trudnoce.

Vrlo je bitno i pravilno staviti kondom. www.jazas.org.yu

NEMA IZGOVORA, KORISTI KONDOM. UZIVAJ SIGURNO.
What we do ni life echoes in eternity
 
Odgovor na temu

staticInt

Član broj: 66101
Poruke: 485
80.93.248.*



+43 Profil

icon Re: Kontracepcija & zaštita15.07.2006. u 02:06 - pre 216 meseci
Citat:
AlexanderTheGreatest: Ja sam edukator za HIV i AIDS, clan sam Omladine Jazasa. Prosto se iznerviram kad cujem price o tome kako neko "vadi na vreme", ne koristi kondom jer je kao mnogo bolje "meso na meso", ne koristi zbog toga sto ima dugu vezu sa devojkom u koju ima poverenja, etc.


O rly?

Citat:

1. Desice ti se da jenom neces izvaditi na vreme jer postoji nesto sto se zove predsemena tecnost, tj izadje nekoliko kapi sperme jos u toku samog seksualnog odnosa, a ne samo za vreme svrsavanja.


Naravno ako nije iskusan da ne treba da se sluzi metodom "vadi pre" jer to moze da se dogodi, btw ta predsemena tecnost u sebi sadrzi tako mizeran broj spermatozoida da je shansa da devojka zatrudni 0,00001%, znam mnostvo parova koji ne koristi kondome ili bilo kakvo kontracepciono sredstvo i nikada se nije nista desilo a traje dugi niz godina.

Citat:

2. Tip i devojka su se upoznali, ona je bila edukator Jazasa, a on je bio u fazonu da je mnogo bolje "meso na meso". Opkladili su se. Ona mu je dokazala da se ne primecuje razlika: izmedju njih je kasnije doslo do sexa, ona mu je prvo obradila oralno, a onda su imali vaginalni seksualni odnos, kada je on svrsio i kada su upalili svetlo video je da ima kondom, a da to nije primetio za vreme odnosa. Devojka mu ga je stavila ustima, dok ga je obradjivala oralno.


Jeste, nije primetio, u tom slucaju je bio ili veoma pijan ili veoma nadrogiran.

Citat:

3. To sto verujes svojoj devojci, sto ste dugo u vezi i sto ona izgleda zdravo nije nikakav dokaz da nema potrebe za koriscenjem kondoma. Postoji nesto sto se zove HIV (Humani Imunodeficijentni Virus). Kada on uadne u organizam (za nacine prenosa posetite www.jazas.org.yu) period asimptomatske faze moze da traje i duze od 5 do 10 godina, pa i duze sve dok se ne predje u stanje AIDSa (side), a jedini nacin da se sazna je testiranje. Drugo, na taj nacin se stitite i od nezeljene trudnoce.


Naravno da se kondom treba koristiti u slucaju kada ne poznajete partnera toliko dobro.

Citat:

Vrlo je bitno i pravilno staviti kondom. www.jazas.org.yu

NEMA IZGOVORA, KORISTI KONDOM. UZIVAJ SIGURNO.


Stavljanje kondoma je inace veoma slozen proces. Ja stvarno ne znam kako neko moze da stavi kondom pogresno....
 
Odgovor na temu

voka
Sladjana
Zemun

Član broj: 99512
Poruke: 63
*.61.eunet.yu.



Profil

icon Re: Kontracepcija & zaštita17.07.2006. u 08:31 - pre 216 meseci
na početku beše kondom, a onda ništa. baš ništa. kada smo skapirali da ćemo provesti ostatak života zajedno, decu i sve što ide sa tim, izbacili smo kondom iz upotrebe.
čekajući njega bilo je svega. ali uvek sa kondomom. ne zbog neželjene trudnoće, nego zbog boleština. to je zajebano. iz tog razloga nikad nisam imala problema, ali dosta mojih prijatelja jeste. kondilomi na prvom mestu, jedan je uspeo i triper da fasuje.
nije važno da li je durex, romed ili neki drugi, bitno je imati ga uvek kod sebe. u celoj priči treba gledati prvo sebe, a onda i tog nekog s kim si. glupi su izgovori : s***** je sa kondomom. NIJE SRANJE! sex kreće iz glave, pa i trip da sa kondomom to nije to.
stalan partner-siguran sex. ko švrlja-kaputić na glavu i nema problema. zbog nekoliko minuta dahtanja da sjebeš svoj život nije u redu. pamet u glavu. svi.
 
Odgovor na temu

Gost




Profil

icon Re: Kontracepcija & zaštita21.07.2006. u 14:10 - pre 216 meseci
Lepo je Voka rekla : da sjebeš svoj život nije u redu. pamet u glavu. Ali ne samo u smislu raznih bolestina, nego i nezeljene trudnoce. Ja sam bila sa deckom 6 godina i sluzili smo se metodom "vadi pre",pa sam ostala trudna. Tako da ovde ne pomaze ni prica o neiskustvu. Za tog decka sam se i udala i rodila prelepu cerkicu i sto je najvaznije, nije mi zao, niti se kajem.Ali ovo vise govorim zbog drugih. Za mene je najbolji vid kontracepcije kondom - stiti od svega i svacega, a i nisam pristalica antibaby pilula.
 
Odgovor na temu

superbaka

Član broj: 5290
Poruke: 2924



+1298 Profil

icon Re: Kontracepcija & zaštita21.07.2006. u 17:51 - pre 216 meseci
hoce li neko vise da prebaci ovo u arhivu?
 
Odgovor na temu

neca
ERP Consultant
Smederevo

Član broj: 1460
Poruke: 1283

ICQ: 129255214


+92 Profil

icon Re: Kontracepcija & zaštita22.07.2006. u 11:11 - pre 216 meseci
1. Kondom, ali ne uvek
2. Durex, romed i kupovao sam neke "United Colors of beneton", romede uglavnom kupujem na veliko...:)
3. Pa imao sam par puta malere, ali su se resavali uglavnom pilulama ;) recimo da mi se desilo da mi od 5 kupljenih romeda (u apoteci) pukne 3 komada. Mada pucao je i durex....:)
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16357



+2922 Profil

icon Re: Kontracepcija & zaštita22.07.2006. u 14:56 - pre 216 meseci
Citat:
neca:
3. recimo da mi se desilo da mi od 5 kupljenih romeda (u apoteci) pukne 3 komada. Mada pucao je i durex....


Ti se to nama sada malo hvalis?
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

neca
ERP Consultant
Smederevo

Član broj: 1460
Poruke: 1283

ICQ: 129255214


+92 Profil

icon Re: Kontracepcija & zaštita22.07.2006. u 20:09 - pre 216 meseci
ne hvalim se, vec kazem kako jeste, u prevodu nijedan kondom nije savrsen...puca sve :)
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16357



+2922 Profil

icon Re: Kontracepcija & zaštita22.07.2006. u 21:58 - pre 216 meseci
@neca
svaka cast ti si bas veliki momak...
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

su27killeryu

Član broj: 50706
Poruke: 394
*.crnagora.net.



+334 Profil

icon Re: Kontracepcija & zaštita22.07.2006. u 22:16 - pre 216 meseci
Citat:
bakara: @neca
svaka cast ti si bas veliki momak...


Ne bi se reklo po nicku
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16357



+2922 Profil

icon Re: Kontracepcija & zaštita22.07.2006. u 23:55 - pre 216 meseci
Xexe @bigNECA
Citat:
su27killeryu: Ne bi se reklo po nicku :D

Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Kontracepcija & zaštita

Strane: 1 2 3 4 5 6 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 72377 | Odgovora: 126 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.