Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Sečenje kabla za kablovsku televiziju.

elitemadzone.org :: MadZone :: Sečenje kabla za kablovsku televiziju.

Strane: < .. 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 29366 | Odgovora: 82 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

y2k986
Leskovac

Član broj: 306859
Poruke: 58
*.dynamic.sbb.rs.



+7 Profil

icon Re: Sečenje kabla za kablovsku televiziju.19.12.2013. u 19:21 - pre 125 meseci
Citat:
Black_eyed: Ima samo jedan problem, batina ima dva kraja a to znaci da ako ti počneš sa seckanjem kablova, super lepkom i ostalim dečijim forama počeće i oni, pa ti vidi da li ti se to isplati. Ako već nešto biraš, gledaj nešto što ne pravi materijalnu štetu već nervira (možda ovaj jammer ili nešto slično ili možda da provališ koji TV imaju, uzmeš takav daljinski (doduše trebalo bi rešiti optički pristup u sobu...) pa samo "mute" on...). Mislim da je ovo sa pismenom žalbom najrealnije rešenje, možda nije efektno ali se pokaže na duže staze da su takva rešenja najbolja.

Elem, što se tiče spavanja, ček da dobiješ dete (pretpostavljam da vojsku nisi služio), ima da se obraduješ 6 sati spavanja kao odmoru sa 5 zvezdica...


Tu si apsolutno u pravu, i to je jedini razlog zbog kojeg se jos uvek suzdrzavam da pravim gluposti.
Nedavno sam nasao univerzalni on/off daljinac. Klinci se zezaju sa tim u radnjama gde su izlozeni televizor. Udju unutra i pogase sve televizore. Video sam kako to izgleda na Uscu. Dobra je fora. Problem sa njim je sto signal ne moze da prodje kroz zid. Tako da je ta ideja otpala...
 
Odgovor na temu

mrkii

Član broj: 60791
Poruke: 520
*.dynamic.sbb.rs.



+843 Profil

icon Re: Sečenje kabla za kablovsku televiziju.19.12.2013. u 19:24 - pre 125 meseci
Citat:
Black_eyed: Ima samo jedan problem, batina ima dva kraja a to znaci da ako ti počneš sa seckanjem kablova, super lepkom i ostalim dečijim forama počeće i oni, pa ti vidi da li ti se to isplati. Ako već nešto biraš, gledaj nešto što ne pravi materijalnu štetu već nervira (možda ovaj jammer ili nešto slično ili možda da provališ koji TV imaju, uzmeš takav daljinski (doduše trebalo bi rešiti optički pristup u sobu...) pa samo "mute" on...). Mislim da je ovo sa pismenom žalbom najrealnije rešenje, možda nije efektno ali se pokaže na duže staze da su takva rešenja najbolja.

B1 nece znati ko je to uradio, a ako se osvete svi ce znati da su oni, a to je vec stvar za policiju.
Dakle, nema sanse za osvetom.
B2 Covek je sve pokusao i ocigledno od institucija nema pomoci.
 
Odgovor na temu

kratos3

Član broj: 167814
Poruke: 61
178.79.41.*



+5 Profil

icon Re: Sečenje kabla za kablovsku televiziju.19.12.2013. u 19:58 - pre 125 meseci
a sto ne probas ovako 2-3 veceri pustas klasiku i raznorazne opere, onako ne mogo glasno, umereno da ne uznemiravas ostale komsije, zatim ako to ne upali a verujem da nece, pustis im lepo Mokranjca malo glasnije i izadjes iz stana i vratis se u 10. tako par dana da vidis kako ce da se obrazuju pod stare dane.
farmeri i ostale dommace zivotinje ne podnose da slusaju klasiku vise od 10 min.
 
Odgovor na temu

hotchimney

Član broj: 300237
Poruke: 462



+822 Profil

icon Re: Sečenje kabla za kablovsku televiziju.20.12.2013. u 00:05 - pre 125 meseci
Ma klasika nego šta. Altovi i soprani do daske da pucaju čaše. A možda im puke i ekran. Samo nabavi dobar visokotonac od par hiljada vati. I naravno nemoj biti blizu.
 
Odgovor na temu

gilopile
Dragan Jovanovic

Član broj: 173855
Poruke: 11572



+2610 Profil

icon Re: Sečenje kabla za kablovsku televiziju.20.12.2013. u 00:28 - pre 125 meseci
^

Ne svidja mi se to! Oglusice oboje i onda mogu temu pod kljuc, jbg :)
(c) 1982 sinclair research ltd
 
Odgovor na temu

BluesRocker

Član broj: 20536
Poruke: 1130



+394 Profil

icon Re: Sečenje kabla za kablovsku televiziju.20.12.2013. u 01:14 - pre 125 meseci
Ja glasam za Mejdene posle 2 ujutro, ali bilo bi lepo da imaš i subwoofer sa pojačanim basovima. Takođe ono sa papirom na kome piše da ne možeš da spavaš od stoke nije loša ideja. Kod mene u zgradi je tako rešen problem sa kerećim mokrenjem.
Romanes Eunt Domus
 
Odgovor na temu

hotchimney

Član broj: 300237
Poruke: 462



+822 Profil

icon Re: Sečenje kabla za kablovsku televiziju.20.12.2013. u 10:15 - pre 125 meseci
Citat:
Oglusice oboje i onda mogu temu pod kljuc, jbg :)

Možda su malo nagluvi (kažeš da su stariji pa ne bi bilo čudno).

Ako si siguran da ti teraju inat uradi ovako:

Napraviš sistem sa povratnom spregom i generatorom zvuka 1000 Hz.
Kako oni pojačavaju ton na TV tako i generator podiže decibele.
Na 1000 Hz 80 dB para uši a ne dovodi do oštećenja.
Ako to nije dovoljno 100 dB nije problem. Sa dobrim zvučnicima potrebno je oko 5W.
120 dB je baš za totalne morone.

Valjda će jednom ukapirati da im pojačavanje zvuka na TV nije najpametnija zabava.
Ako se žale niko ti ništa ne može baš kao ni njima.
 
Odgovor na temu

FoghornLeghorn

FoghornLeghorn
Član broj: 312740
Poruke: 88



+498 Profil

icon Re: Sečenje kabla za kablovsku televiziju.21.12.2013. u 23:18 - pre 125 meseci
Maiden-i su suvise melodicni... moze jos i da im se svidi

To se leci samo dobrim Cross-overom ili Thrash-om!

Ako ne uspes sa S.O.D ili D.R.I onda predji na Death Metal

Evo ti par "aspirina" koji su dosad uvek uspevali:







Glasam da ce posle "kompilacije" da se isele Ako ih ne "ubije" S.O.D, "dokrajicice" ih Celtic Frost...

Penzosi obicno vole da odspavaju popodne, da budu odmorni za serije i farme pa onda udri u to vreme. A ako im znas broj telefona, zovi svako vece kad gledaju to sto odvrcu do daske - nekad spusti slusalicu kad se jave, nekad pitaj jel' prodaju kola i kad su dali oglas i tako to. Ako im znas mob, cimaj do besvesti sa Skype-a, zalepi im zvaku na spijunku, izvadi metalni deo sa kuglicom iz mine hemijske olovke pa izduvaj ono mastilo na kvaku spolja, sipaj lepak za miseve na otirac ispred vrata... Ovo su sve sitne zahebancije naravno - najbolje ucini ono sto ti prethodno predlozise - zapisnike od policije i komunalne policije pa na sud!
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Sečenje kabla za kablovsku televiziju.22.12.2013. u 09:16 - pre 125 meseci
Skini njihov kabal sa splitera.Uzmi zenski providni lak za nokte..Bakarni deo prelakiraj,sacekaj da se osusi i vrati.
Sve na svom mestu ali ne radi. :).

p.s.Poceh da se smejem jer mi pade napamet da su i oni na ESu pa sve citaju, :))))
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Sečenje kabla za kablovsku televiziju.22.12.2013. u 09:32 - pre 125 meseci
A potsetio si me na klinacke dane i plocu sa dzinglovima,macaka,pasa,testerisanja drveta itd.

Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Shon3i
Beograd

Član broj: 85406
Poruke: 1173
*.dynamic.sbb.rs.



+56 Profil

icon Re: Sečenje kabla za kablovsku televiziju.22.12.2013. u 11:34 - pre 125 meseci


Od ovog ce i stakori da pobeci... samo treba imati lepo ozvucenje :)
 
Odgovor na temu

y2k986
Leskovac

Član broj: 306859
Poruke: 58
*.dynamic.sbb.rs.



+7 Profil

icon Re: Sečenje kabla za kablovsku televiziju.22.12.2013. u 12:03 - pre 125 meseci
Citat:
Lavlja_Jazbina:
Skini njihov kabal sa splitera.Uzmi zenski providni lak za nokte..Bakarni deo prelakiraj,sacekaj da se osusi i vrati.
Sve na svom mestu ali ne radi. .

p.s.Poceh da se smejem jer mi pade napamet da su i oni na ESu pa sve citaju, )))


Svaka cast!
Hoce li ovo da radi?
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Sečenje kabla za kablovsku televiziju.22.12.2013. u 12:32 - pre 125 meseci
Ne znam sta filozofirate ovde 5 dana, te igla u kabl, te glasna muzika....odes lepo kod njega na vrata, obratis paznju da nema nikoga okolo, odvalis mu jednu samarcicnu da ga obalis na dupe i kraj price. Da vidis kako ce da slusa dnevnik sa slusalicama.

[Ovu poruku je menjao Nabukodonosor dana 23.12.2013. u 23:29 GMT+1]
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
*.dynamic.sbb.rs.



+6455 Profil

icon Re: Sečenje kabla za kablovsku televiziju.22.12.2013. u 12:38 - pre 124 meseci
Citat:
Nabukodonosor: Ne znam sta filozofirate ovde 5 dana, te igla u kabl, te glasna muzika....odes lepo kod njega na vrata, obratis paznju da nema nikoga okolo, odvalis mu jednu samarcicnu da ga ubalis na dupe i kraj price. Da vidis kako ce da slusa dnevnik sa slusalicama.

Jbg, ne živi svako za fajt poput tebe i kojota iz Kragujevca...
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Sečenje kabla za kablovsku televiziju.22.12.2013. u 15:27 - pre 124 meseci
y2k986...Lak nije provodnik.Probaj i sa nekom magnetcinom,recimo iz Hard diska.Oni su mali ali opako jaki.
Ako nista ne pomogne,probaj nabaviti neki radioaktivni otpad.;)))).
 
Odgovor na temu

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Sečenje kabla za kablovsku televiziju.22.12.2013. u 18:17 - pre 124 meseci
Ih sunce ti. Otkud ti takvo mišljenje o meni o_O
 
Odgovor na temu

MajorFatal
Milija Jakic
opravljam oluke, 1337LAB
Bg

Član broj: 36595
Poruke: 1325
*.WiMAX.Verat.NET.



+557 Profil

icon Re: Sečenje kabla za kablovsku televiziju.22.12.2013. u 19:03 - pre 124 meseci
Pozdrav za kolegu koji je predlozio S.O.D. i D.R.I. (Speak English Or Die I Dirty Roten Imbeciles) ali prvo miroljubiva resenja:

kantica waswerdihjta je par hiljada dinara, to je ono sa reklame kad u praznoj hali pljesnu rukama nema echo-a, toliko je dobar zvucni izolator, ali posto se ti saginjati neces vidim...

od muzickih resenja: eksperiment je majka nauke: Metalica, Mejdeni, Punk, sve to je jako iritirajuce, Dead kenedys, Katastrof - genijalno, medjutim eksperiment kaze: ako bilo sta od toga pustis komsijama oni misle da to neki tinejdzeri pustaju neke "drekavce" i cak ni ne reaguju, ali ako pustis malo glasnije blizu 100 db Butthole Surfers e onda: ne samo iz te zgrade nego iz susednog ulaza i iz onog tamo ulaza sledeceg izlaze na terase i pitaju kakvo je to prokleto s.. sto dopire od nekud, narocito album 22 on 23 je veoma delotvoran, od pesama preporucujem "Hey" i "Kuntz" veoma delotvorno za pocetak, eksperimente je nad svojim komsilukom davno izvrsio Covek Senka sa radio politike,

http://www.youtube.com/watch?v=C1pyGAeHN54&feature=youtu.be

http://www.youtube.com/watch?v=N9duSZL_-mM

ako ni to ni pomogne: "zvuci novogradnje" ne znam kako se pise na nemackom grupa uz koju je najvise ljudi izvrsilo samoubistvo, Tvisted Sister itd...


http://www.youtube.com/watch?v=SRwrg0db_zY
Nemoj da pricas?
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
*.dynamic.sbb.rs.



+6455 Profil

icon Re: Sečenje kabla za kablovsku televiziju.22.12.2013. u 19:33 - pre 124 meseci
Citat:
CoyoteKG:
Ih sunce ti. Otkud ti takvo mišljenje o meni o_O

Vidim da često spominješ da biješ ljude bejzbol palicama, pa sam pomislio da ti je to hobi...
 
Odgovor na temu

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Sečenje kabla za kablovsku televiziju.22.12.2013. u 19:38 - pre 124 meseci
I odmah dva lajka :-)
Imaš dosta obozavaoca.

Možda sam jednom pomenuo neku konfliktnu situaciju... Inače sam jako miroljubiv
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Sečenje kabla za kablovsku televiziju.22.12.2013. u 20:07 - pre 124 meseci
.
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Sečenje kabla za kablovsku televiziju.

Strane: < .. 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 29366 | Odgovora: 82 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.