Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

A sada malo o vlasničkim psima

elitemadzone.org :: MadZone :: A sada malo o vlasničkim psima

Strane: << < .. 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 190783 | Odgovora: 798 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

anon142305

Član broj: 142305
Poruke: 1492



+1542 Profil

icon Re: A sada malo o vlasničkim psima09.12.2018. u 22:15 - pre 65 meseci
U opštinu sa kućnim ljubimcem

Citat:
Usvajanjem ovog propisa omogućeno je opštinama da se opredele žele li da postanu „pet frendli”. Svakoj lokalnoj samoupravi pojedinačno odrešene su ruke da dozvoli da se manji psi mogu uvoditi u šalter sale, uslužne centre i pisarnice. Dobrodošle su mace u transporterima i kuce koje nisu opasne, imaju povodac, vakcinisane su protiv besnila i obeležene u skladu sa zakonom.


Nije mi jasno kako druge se zivotinje, pre svega svinje i krave, ovako ocigledno dikriminisu?!

Drugo, bice bas veselo kad zivotinje krenu da reze i skacu jedne na druge. To ce biti lepa atmosfera za videti.

Trece, nije definisano ko ce odgovarati za eventualni napad pasa, a ima i ljudi koji su alergicni. No pretpostavljam da su neke zivotinje jednakije od drugih, pun intended.

Citat:
Pravila su, međutim, i dalje kruta kada je reč o životinjama u gradskom prevozu.


Uopste se ne postuju, po onom sto sam ja video, pa nema znacaja sto su kruta.

Citat:
U Srbiji je to još nezamislivo, ali u Americi psi su dobrodošli i u bolnicama i gerontološkim centrima. Reč je o takozvanim terapijskim psima koji, kako brojna istraživanja kažu, blagotvorno i umirujuće utiču na ljude, bude srećne uspomene, podstiču radost i smeh, pomažu ljudima da se izbore sa anksioznošću i depresijom.


New age proseravanje.
 
Odgovor na temu

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: A sada malo o vlasničkim psima09.12.2018. u 22:22 - pre 65 meseci
Koliko znam, alergija na pse ne postoji.
 
Odgovor na temu

anon142305

Član broj: 142305
Poruke: 1492



+1542 Profil

icon Re: A sada malo o vlasničkim psima09.12.2018. u 22:32 - pre 65 meseci
Moja greska, nisam obratio paznju na smisao recenice. Mislio sam na macke, koje su nabrojane u donetoj odluci, poprilicno sam siguran da sam negde cuo za alergiju na maciju dlaku.
 
Odgovor na temu

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: A sada malo o vlasničkim psima09.12.2018. u 22:54 - pre 65 meseci
I to mislim da nije tacno.
Postoji alergija na enzime u pljuvacki, koji se nalaze i na dlaci.
Tako da ako ne mazis pse i macke ne bi trebalo da imas nikakvih problema.
 
Odgovor na temu

anon142305

Član broj: 142305
Poruke: 1492



+1542 Profil

icon Re: A sada malo o vlasničkim psima09.12.2018. u 23:13 - pre 65 meseci
Za pljuvacku nisam znao. U svakom slucaju, uskoro idem do opstine i jos na par takvih mesta, pa cu videti da li je ovo zazivelo.
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12848



+4784 Profil

icon Re: A sada malo o vlasničkim psima10.12.2018. u 06:55 - pre 65 meseci
Citat:
IUOP_1:Nije mi jasno kako druge se zivotinje, pre svega svinje i krave, ovako ocigledno dikriminisu?!

Kada isti budu u velikom broju drzane kao kucni ljubimci, imace svoju sansu.

Citat:
IUOP_1:Drugo, bice bas veselo kad zivotinje krenu da reze i skacu jedne na druge. To ce biti lepa atmosfera za videti.

Vlasnici tih zivotinja ce biti prinudjeni da izadju od strane obezbedjenja. Nema tu mnogo razlike da li je neko sa zivotinjom ili bez. Ako narusava red, morace da izadje, cak i ako nema psa ili macku sa sobom. Isto tako i ako ima.

Citat:
IUOP_1:Trece, nije definisano ko ce odgovarati za eventualni napad pasa, a ima i ljudi koji su alergicni. No pretpostavljam da su neke zivotinje jednakije od drugih, pun intended.

Za alergiju ti je rekao CoyoteKG a to inace nije "pun".

Citat:
IUOP_1:
Citat:
Pravila su, međutim, i dalje kruta kada je reč o životinjama u gradskom prevozu.


Uopste se ne postuju, po onom sto sam ja video, pa nema znacaja sto su kruta.

Ne znam kako je sada u BG-u (dok sam bio tamo, samo sam 2-3 puta video psa u autobusu) i drugim gradovima. U Novom Sadu je pravilo da vozac odlucuje da li ce pustiti zivotinju u autobus. I to pravilo se postuje.

 
Odgovor na temu

Branimir Maksimovic

Član broj: 64947
Poruke: 5534
82.117.201.26



+1064 Profil

icon Re: A sada malo o vlasničkim psima10.12.2018. u 06:59 - pre 65 meseci
Ne pustaje pse u autobus. Mozda samo ako neko provuce malog psa u narucju, ali sam video da vozac nece da krene dok ne izvedu psa...
Inace bas dugo nisam video da neko pokusava psa u autobus. Evo zadnjih 6 meseci nisam video.
 
Odgovor na temu

anon142305

Član broj: 142305
Poruke: 1492



+1542 Profil

icon Re: A sada malo o vlasničkim psima10.12.2018. u 07:38 - pre 65 meseci
Citat:
Shadowed: Kada isti budu u velikom broju drzane kao kucni ljubimci, imace svoju sansu.

Sta, prava neke manjine, zavise od brojnosti te manjine? Lepo.

Citat:
Shadowed: Vlasnici tih zivotinja ce biti prinudjeni da izadju od strane obezbedjenja. Nema tu mnogo razlike da li je neko sa zivotinjom ili bez. Ako narusava red, morace da izadje, cak i ako nema psa ili macku sa sobom. Isto tako i ako ima.

Mislis da ce neko ko ima psa da postuje red?!? Ja se kladim da nece. Ajde smisli neku on line opkladu, pa da diskutujemo kad pocnu da stizu vesti.

Citat:
Shadowed: Ne znam kako je sada u BG-u (dok sam bio tamo, samo sam 2-3 puta video psa u autobusu) i drugim gradovima. U Novom Sadu je pravilo da vozac odlucuje da li ce pustiti zivotinju u autobus. I to pravilo se postuje.

Citat:
Branimir Maksimovic: Ne pustaje pse u autobus. Mozda samo ako neko provuce malog psa u narucju, ali sam video da vozac nece da krene dok ne izvedu psa...
Inace bas dugo nisam video da neko pokusava psa u autobus. Evo zadnjih 6 meseci nisam video.

Iskreno, ni ja nisam video u poslednje vreme, jer se slabije vozim. Ne kazem da sam ih ranije vidjao mnogo, zaista nisam, vec da sam ih vidjao sam van vremena dozvoljenog za prevoz zivotinja. Nikad nisam video da je vozaca neko nesto pitao (niti mislim da ih je briga). A i kad pricam sa nekim, slabo ko i zna da pravilo o vremenu za prevoz zivotinja uopste i postoji.

Sto se tice toga da li ih uopste ima u prevozu, postoji na Fejsbuku grupa koja objavljuje slike i snimke iz gradskog prevoza, pa ako neko misli da i za to lazem, mogu da poskidam slike unetih zivotinja i okacim ih ovde. A mozete i vi da ih vidite na toj grupi (otvorena je, koliko se secam).
 
Odgovor na temu

Sava

Član broj: 6587
Poruke: 1483



+326 Profil

icon Re: A sada malo o vlasničkim psima10.12.2018. u 07:40 - pre 65 meseci
Najgore je kada se nešto pročita na internetu i uzme zdravo za gotovo bez upuštanja u suštinu i bez razumevanja stvari. Postoji čitav niz propisa koji regulišu tu materiju na raznim nivoima počev od Zakona o dobrobiti životinja pa sve do odluka lokalnih skupština. Tako recimo svaka beogradska opština ima svoje specifične propise pa su recimo papkari i živina negde dopušteni, negde nisu. Znači sve je regulisano samo treba pročiteti. Postoje ustanove u kojima decidno nije dozvoljeno uvođenje domaćih životinja (bolnice, vrtići, škole...), a sve ostalo je prepušteno vlasnicima objekata. Prema tome odluka Skupšine grada je potpuno legitimna. Tako recimo u radnju koja prodaje lustere ne mora da vas puste sa psom, ali mogu ako im se hoće.

Postoji alergija na pseću dlaku naravno. Kuriozitet je da sam predivnoj i prepametnoj devojčici koja je alergična na sve i svašta pa i na pseću dlaku iz zezanja preporučio da uzme psa. Uzela je psa i više nema tu alergiju!!!

Što se tiče prevoza pre svega pasa gradskim precozom ne znam trenutno rešenje za Beograd. Dugo je važilo da do 5 ujutru ste mogli da prevozite psa javnim prevozom i to je uvedeno zbog lovaca. Nekada taxi nije primao pse jer su posle takve vožnje morali da voze kola na dezinfekciju. Danas je to prepušteno samim taksistima na odluku pa se malo doplati i većina pasa može da se tako preveze. U Beogardu je tako, ne znam da li je tako i u drugim gradovima u Srbiji.
 
Odgovor na temu

bananaphone
Amsterdam

Član broj: 326748
Poruke: 463



+1328 Profil

icon Re: A sada malo o vlasničkim psima10.12.2018. u 07:58 - pre 65 meseci
Citat:
Sava: Postoji alergija na pseću dlaku naravno. Kuriozitet je da sam predivnoj i prepametnoj devojčici koja je alergična na sve i svašta pa i na pseću dlaku iz zezanja preporučio da uzme psa. Uzela je psa i više nema tu alergiju!!!


Moj rodjak je alergican na macke i pse, a obozava ih, ako ne uzme lek pre nego sto pomazi zivotinje, alergijska reakcija krece za 15min, najpre kijanje i iritacija ociju, posle 30min ruke mu budu u crvenom osipu... Nije to stvar ljubavi prema zivotinjama, on obozava zivotinje, nego njegov autoimuni sistem funkcionise na pogresan nacin...

Takvi stavovi mogu da naprave veliko s*ranje. Zamisli da su te roditelji poslusali, i dete su ugusilo od jake alergijske reakcije tokom noci...
 
Odgovor na temu

anon142305

Član broj: 142305
Poruke: 1492



+1542 Profil

icon Re: A sada malo o vlasničkim psima10.12.2018. u 08:00 - pre 65 meseci
Citat:
Sava: Najgore je kada se nešto pročita na internetu i uzme zdravo za gotovo bez upuštanja u suštinu i bez razumevanja stvari.

Za to i forumi mogu da posluze.

Citat:
Sava: Prema tome odluka Skupšine grada je potpuno legitimna.

Ja nisam ni rekao da nije, vec da se meni ne dopada, jer to povladjivanje vlasnicima smatram nepotrebnim i pogresnim.

Citat:
Sava: Kuriozitet je da sam predivnoj i prepametnoj devojčici koja je alergična na sve i svašta pa i na pseću dlaku iz zezanja preporučio da uzme psa. Uzela je psa i više nema tu alergiju!!!

Lepo.

Citat:
Sava: Što se tiče prevoza pre svega pasa gradskim precozom ne znam trenutno rešenje za Beograd.

@ Shadowed, @ Branimir

Eto, kazem ja da vlasnici pasa ne znaju za pravilo u prevozu, pa vidite li bre da sam na ovoj temi sve u pravu :)

Evo, za Savu:
Citat:
Propisi kažu da psi niži od 40 centimetara mogu da uđu vozilo gradskog prevoza u periodu 9 do 13 časova ili od 18 do 24 časa, ako su smešteni u posebnim, zatvorenim transporterima sa ventilacijom koji moraju zauzimati što manje prostora i ne smeju ometati druge putnike.
 
Odgovor na temu

anon142305

Član broj: 142305
Poruke: 1492



+1542 Profil

icon Re: A sada malo o vlasničkim psima10.12.2018. u 08:17 - pre 65 meseci
Citat:
bananaphone: Takvi stavovi mogu da naprave veliko s*ranje. Zamisli da su te roditelji poslusali, i dete su ugusilo od jake alergijske reakcije tokom noci...


Sta, vlasnik psa je stavio potrebu sirenja svojih stavova ispred dobrobiti dece?! Ma nije moguce, evo, zaprepascen sam!

Inace, ovo davanje medicniskih saveta me podseti da nesto postujem u temi o nerviranju.
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12848



+4784 Profil

icon Re: A sada malo o vlasničkim psima10.12.2018. u 08:32 - pre 65 meseci
Citat:
IUOP_1:
Citat:
Shadowed: Kada isti budu u velikom broju drzane kao kucni ljubimci, imace svoju sansu.

Sta, prava neke manjine, zavise od brojnosti te manjine? Lepo.

Naravno.

Citat:
IUOP_1:
Citat:
Shadowed: Vlasnici tih zivotinja ce biti prinudjeni da izadju od strane obezbedjenja. Nema tu mnogo razlike da li je neko sa zivotinjom ili bez. Ako narusava red, morace da izadje, cak i ako nema psa ili macku sa sobom. Isto tako i ako ima.

Mislis da ce neko ko ima psa da postuje red?!? Ja se kladim da nece. Ajde smisli neku on line opkladu, pa da diskutujemo kad pocnu da stizu vesti.

Tacno me dovodis u iskusenje. Al' posle bi se bunio a ja stvarno nisam raspolozen da te posle ganjam za prinudnu naplatu.

Citat:
IUOP_1:Iskreno, ni ja nisam video u poslednje vreme, jer se slabije vozim. Ne kazem da sam ih ranije vidjao mnogo, zaista nisam, vec da sam ih vidjao sam van vremena dozvoljenog za prevoz zivotinja. Nikad nisam video da je vozaca neko nesto pitao (niti mislim da ih je briga). A i kad pricam sa nekim, slabo ko i zna da pravilo o vremenu za prevoz zivotinja uopste i postoji.

Dakle, nisi ih vidjao mnogo ali tvrdis da se uopste ne postuju.

Citat:
IUOP_1:Sto se tice toga da li ih uopste ima u prevozu, postoji na Fejsbuku grupa koja objavljuje slike i snimke iz gradskog prevoza, pa ako neko misli da i za to lazem, mogu da poskidam slike unetih zivotinja i okacim ih ovde. A mozete i vi da ih vidite na toj grupi (otvorena je, koliko se secam).

Ne mislim da lazes. Uopste ne sumnjam da ih ima.
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12848



+4784 Profil

icon Re: A sada malo o vlasničkim psima10.12.2018. u 08:36 - pre 65 meseci
Citat:
IUOP_1:Eto, kazem ja da vlasnici pasa ne znaju za pravilo u prevozu, pa vidite li bre da sam na ovoj temi sve u pravu :)

Evo, za Savu:
Citat:
Propisi kažu da psi niži od 40 centimetara mogu da uđu vozilo gradskog prevoza u periodu 9 do 13 časova ili od 18 do 24 časa, ako su smešteni u posebnim, zatvorenim transporterima sa ventilacijom koji moraju zauzimati što manje prostora i ne smeju ometati druge putnike.

Neki vlasnici ne znaju. Neki vlasnici znaju.
Takodje, ta pravila nisu svud ista. Pravilo koje sam ti ja naveo (da vozac odlucuje da li ce pustiti psa ili neku drugu zivotinju) vazi za Novi Sad i to sam napomenuo u toj poruci. To je informacija koja je dobijena telefonom od Novosadskog GSP-a.
 
Odgovor na temu

bananaphone
Amsterdam

Član broj: 326748
Poruke: 463



+1328 Profil

icon Re: A sada malo o vlasničkim psima10.12.2018. u 08:37 - pre 65 meseci
Citat:
IUOP_1:
Citat:
bananaphone: Takvi stavovi mogu da naprave veliko s*ranje. Zamisli da su te roditelji poslusali, i dete su ugusilo od jake alergijske reakcije tokom noci...


Sta, vlasnik psa je stavio potrebu sirenja svojih stavova ispred dobrobiti dece?! Ma nije moguce, evo, zaprepascen sam!

Inace, ovo davanje medicniskih saveta me podseti da nesto postujem u temi o nerviranju.


Nisam to hteo da kazem. Ljudi generalno daju olako savete o zdravlju, a alergije nisu za zezanje...
 
Odgovor na temu

Sava

Član broj: 6587
Poruke: 1483



+326 Profil

icon Re: A sada malo o vlasničkim psima10.12.2018. u 08:41 - pre 65 meseci
Citat:
bananaphone:
Citat:
Sava: Postoji alergija na pseću dlaku naravno. Kuriozitet je da sam predivnoj i prepametnoj devojčici koja je alergična na sve i svašta pa i na pseću dlaku iz zezanja preporučio da uzme psa. Uzela je psa i više nema tu alergiju!!!


Moj rodjak je alergican na macke i pse, a obozava ih, ako ne uzme lek pre nego sto pomazi zivotinje, alergijska reakcija krece za 15min, najpre kijanje i iritacija ociju, posle 30min ruke mu budu u crvenom osipu... Nije to stvar ljubavi prema zivotinjama, on obozava zivotinje, nego njegov autoimuni sistem funkcionise na pogresan nacin...
Takvi stavovi mogu da naprave veliko s*ranje. Zamisli da su te roditelji poslusali, i dete su ugusilo od jake alergijske reakcije tokom noci...
Nisam baš razumeo šta si hteo da kažeš!? U čemu da su me roditellji poslušali!? Ponavljam nepažljivom čitaocu: iz zezanja sam joj to preporučio kada smo bili sami. Ona toliko voli pse da je uvek prilazila meni i psu. Naravno da su oni u svojoj porodici to raspravili i odlučili da kupe psa. Najgore u svemu je što su naši vajni lekari tu tada devojčicu u razvoju lečili hormonskim preparatima!!! Njen otac to i nije znao u tom trenutku i bio je besan kada je saznao šta joj lekari daju. Danas je to predivna i dalje prepametna devojka.

Citat:
Sava: Što se tiče prevoza pre svega pasa gradskim precozom ne znam trenutno rešenje za Beograd.

@ Shadowed, @ Branimir

Eto, kazem ja da vlasnici pasa ne znaju za pravilo u prevozu, pa vidite li bre da sam na ovoj temi sve u pravu :)

Evo, za Savu:
Citat:
Propisi kažu da psi niži od 40 centimetara mogu da uđu vozilo gradskog prevoza u periodu 9 do 13 časova ili od 18 do 24 časa, ako su smešteni u posebnim, zatvorenim transporterima sa ventilacijom koji moraju zauzimati što manje prostora i ne smeju ometati druge putnike.

Gde si video propis? Uputi me, zanima me da pročitam. To može da donese GSB, nisam išao na njihov sajt do sada.
 
Odgovor na temu

bananaphone
Amsterdam

Član broj: 326748
Poruke: 463



+1328 Profil

icon Re: A sada malo o vlasničkim psima10.12.2018. u 08:53 - pre 65 meseci
@Sava - vajni lekar je lecio alergiju lekovima za alergiju a pemetni Sava je preporucio detetu koje je alergicno na pse da kupe psa, na sta su jos bistriji roditelji pristali.

Ocigledno dete nije bilo alergicno na pse, odnosno diagnoza je pogresno postavljena. Ali da je dijagnoza bila dobra i da je dete bilo alergicno na pse, ukidanje lekova i kupovina psa bi bila cista tortura deteta i izlaganje bespotrebnoj opasnosti. Ako sumnjas u ispravnost diagnoze, neces da pitas prvog komsiju za miseljenje nego ces otici kod drugog lekara da pokusa da postavi ispravnu diagnozu.

Dakle druze to sto su ti ljudi imali "srecu", da im je lekar postavio pogresnu diagnozu detetu, ne pretstavlja patern koji treba da se ponavlja i ponosno istice kao nesto sto bi moglo da se preporuci i drugim ljudima...
 
Odgovor na temu

anon142305

Član broj: 142305
Poruke: 1492



+1542 Profil

icon Re: A sada malo o vlasničkim psima10.12.2018. u 09:08 - pre 65 meseci
Citat:
Shadowed: Tacno me dovodis u iskusenje. Al' posle bi se bunio a ja stvarno nisam raspolozen da te posle ganjam za prinudnu naplatu.


Nisam ni mislio na novcane naknade, nego na neku vrstu dzentlmenske opklade ("priznajem da nisam bio u pravu", tako nesto). Uostalom, kad ovo zazivi, prenecemo novinske izvestaje ovde i videcemo.

Citat:
Shadowed: Dakle, nisi ih vidjao mnogo ali tvrdis da se uopste ne postuju.


Ako ces opet da se raspisujes o tome sta znaci kad se ljudi bukvalno kolju kolika je guzva u prevozu, onda da batalimo diskusiju. Jer nema svrhe.

Citat:
ShadowedNeki vlasnici ne znaju. Neki vlasnici znaju.

Tacno. A sve ih zajedno bas briga, jer krsenje tog pravila nema ko da sankcionise.

Citat:
Shadowed: Takodje, ta pravila nisu svud ista. Pravilo koje sam ti ja naveo (da vozac odlucuje da li ce pustiti psa ili neku drugu zivotinju) vazi za Novi Sad i to sam napomenuo u toj poruci. To je informacija koja je dobijena telefonom od Novosadskog GSP-a.

Ili ja pisem kineski ili se neko pravi lud, pa me namerno pogresno tumaci. U poruci kojom sam reaktivirao temu jasno pise da se citirano pravilo odnosi na Beograd.

Citat:
bananaphone: Nisam to hteo da kazem. Ljudi generalno daju olako savete o zdravlju, a alergije nisu za zezanje...

Ma znam, nego sam malo ironisao, imajuci u vidu sta je pisano na prethodnim stranicama.

Citat:
Sava: Gde si video propis? Uputi me, zanima me da pročitam. To može da donese GSB, nisam išao na njihov sajt do sada.

Nema GSP veze sa tim, to donosi Skupstina grada. Evo ti link: http://www.sllistbeograd.rs/pdf/2011/55-2011.pdf (strana 12 od 40, clan 17).
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12848



+4784 Profil

icon Re: A sada malo o vlasničkim psima10.12.2018. u 09:15 - pre 65 meseci
Citat:
IUOP_1:  Ako ces opet da se raspisujes o tome sta znaci kad se ljudi bukvalno kolju kolika je guzva u prevozu, onda da batalimo diskusiju. Jer nema svrhe.

Vidi, velika je razlika izmedju toga da ima onih koji ne postuju pravila i toga da se pravila uopste ne postuju. Nema to nikakve veze sa tim na sta se pozivas. Ti redovno vrsis generalizacije ovde i ne prolazi vadjenje na neko "ne shvataj me bukvalno" kukanje.
To sto ti pises je kao da pises da svi pljackaju banke jer si video neki manji broj ljudi da pljacka banke.


Citat:
IUOP_1:Nisam ni mislio na novcane naknade, nego na neku vrstu dzentlmenske opklade ("priznajem da nisam bio u pravu", tako nesto). Uostalom, kad ovo zazivi, prenecemo novinske izvestaje ovde i videcemo.

Tu opkladu ne bi mogao da dobijes bazirano na novinskim izvestajima. Fora je sto uopste ne znas na sta predlazes da se kladimo i da ja mogu izuzetno lako da dobijem takvu opkladu a ti nemas sanse da dokazes uopste svoju stranu.
 
Odgovor na temu

Sava

Član broj: 6587
Poruke: 1483



+326 Profil

icon Re: A sada malo o vlasničkim psima10.12.2018. u 09:18 - pre 65 meseci
Citat:
bananaphone:
@Sava - vajni lekar je lecio alergiju lekovima za alergiju a pemetni Sava je preporucio detetu koje je alergicno na pse da kupe psa, na sta su jos bistriji roditelji pristali.

Ocigledno dete nije bilo alergicno na pse, odnosno diagnoza je pogresno postavljena. Ali da je dijagnoza bila dobra i da je dete bilo alergicno na pse, ukidanje lekova i kupovina psa bi bila cista tortura deteta i izlaganje bespotrebnoj opasnosti. Ako sumnjas u ispravnost diagnoze, neces da pitas prvog komsiju za miseljenje nego ces otici kod drugog lekara da pokusa da postavi ispravnu diagnozu.

Dakle druze to sto su ti ljudi imali "srecu", da im je lekar postavio pogresnu diagnozu detetu, ne pretstavlja patern koji treba da se ponavlja i ponosno istice kao nesto sto bi moglo da se preporuci i drugim ljudima...
Sada si već i bezobrazan! Pročitaj po treći jubilarni put šta sam napisao. Da li su lekari postavili pogrešnu dijagnozu nemam pojma, nisam lekar specijalista kao ti.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: A sada malo o vlasničkim psima

Strane: << < .. 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 190783 | Odgovora: 798 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.