Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

NOVA BESPLATNA IGRA - Zevs protiv čudovišta - kritike dobrodošle!

[es] :: Smartphone :: Android :: NOVA BESPLATNA IGRA - Zevs protiv čudovišta - kritike dobrodošle!

[ Pregleda: 5291 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

peaksel

Član broj: 315653
Poruke: 115
*.dynamic.sbb.rs.



+5 Profil

icon NOVA BESPLATNA IGRA - Zevs protiv čudovišta - kritike dobrodošle!11.02.2014. u 08:58 - pre 124 meseci
Ćao svima,

Nedavno je objavljena naša nova igra koja bi trebalo da pretvori vežbanje matematike u opasnu zabavu.
Objavili smo je na više jezika, ali najbolji kritičari su uvek oni nama najbliži, pa bismo veoma cenili kada biste nam preneli svoje utiske o igrici i rekli šta bismo mogli da promenimo da bi ona bila bolja, pošto trenutna verzija nije konačna.

Školarci ne vole suvoparno pisanje domaćih zadataka iz matematike, pa su Zevs, Atina i ostala bića iz grčke mitologije tu da pomognu. Zevs i Atina su junaci naše igrice, koji se bore protiv sveta podzemlja. Pogledajte video koji opisuje kako igrica funkcioniše:



Matematička igrica za decu se može pronaći na Google Play-u. Preuzimanje igrice je potpuno besplatno: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.zeusvsmonsters.coolmathgamesforkids&hl=sr

Veoma cenimo mišljenja naših korisnika i verujemo da nas vaši predlozi i kritike čine boljim. Zbog toga bismo cenili kada biste ovu igricu pokazali svojoj deci, sestrićima, bratanicama, unucima, drugarima i u komentarima napisali šta oni misle o njoj.

Unapred hvala svima!
 
Odgovor na temu

ChanMaster

Član broj: 12043
Poruke: 551
*.3.14.vie.surfer.at.



+61 Profil

icon Re: NOVA BESPLATNA IGRA - Zevs protiv čudovišta - kritike dobrodošle!12.02.2014. u 08:37 - pre 124 meseci
Pogledao video...

Imam dva sina i kcer...

Ideja je prva liga, samo bi ja kao otac, vise voleo da ih moje dete gadja jajima, tortom ili nekim decijim stvarima umesto strele i koplja...

 
Odgovor na temu

-V-O-Y-A-G-E-R-
EU

SuperModerator
Član broj: 6086
Poruke: 8289

Sajt: MacOglasi.com


+349 Profil

icon Re: NOVA BESPLATNA IGRA - Zevs protiv čudovišta - kritike dobrodošle!12.02.2014. u 23:43 - pre 124 meseci
Nisam roditelj, pa ne razmišljam ovako protektivno, a pitanje je i da li ću ikada, ali razumem navedene primedbe. Jedino, umesto da se igra upropasti jajima i tortama (ipak se radi o mitologiji, ne o klovnu iz poslastičarnice), možete se poslužiti magijom, ili nekim Atininim jurišem, u kome će ih odbaciti štitom.
d520 C35 A40 S45i SL45i ME45i 3650 6600 SX1 P800
S65 P910i Wizard W810i P990i BlueAngel
6280 E61 iPhone Treo750 MioA701 KG275 iPhone3G
5000 E51 iPhone3GS Desire DesireHD E71
7110 iPhone4 Note Nexus Bold9780
100 Nexus4 Nexus5 Q10 Z3C
iPhone5C OnePlus2 S4 S7E HT70 Power5 Mate20Pro S22U Fold4 S23U
 
Odgovor na temu

peaksel

Član broj: 315653
Poruke: 115
*.dynamic.sbb.rs.



+5 Profil

icon Re: NOVA BESPLATNA IGRA - Zevs protiv čudovišta - kritike dobrodošle!26.02.2014. u 11:05 - pre 123 meseci
Citat:
ChanMaster:
Pogledao video...

Imam dva sina i kcer...

Ideja je prva liga, samo bi ja kao otac, vise voleo da ih moje dete gadja jajima, tortom ili nekim decijim stvarima umesto strele i koplja...


Zevs i Atina su mitološki likovi o kojima će Vaša deca učiti u školi. Potrudili smo se da opis igrice ostane veran mitologiji, pa iz tog razloga igrica tako i izgleda. Koplje možda i nije najbolji način da se savlada čudovište kad je Atina u pitanju, ali ona je tako predstavljena u mitologiji. S druge strane, Zevs je bog neba i gromova, pa je savladavanje čudovišta pomoću groma bilo najbolje rešenje. S druge strane, siguran sam da se Vaši sinovi igraju pištoljima-igračkama, što je jednako korišćenju gromova i koplja u igrici.

Hvala na predlozima, definitivno ćemo se u budućnosti fokusirati na ovakve detalje kako bi igrice bile prikladnije za dečji uzrast.

Pozdrav!
 
Odgovor na temu

peaksel

Član broj: 315653
Poruke: 115
*.dynamic.sbb.rs.



+5 Profil

icon Re: NOVA BESPLATNA IGRA - Zevs protiv čudovišta - kritike dobrodošle!26.02.2014. u 11:08 - pre 123 meseci
Citat:
-V-O-Y-A-G-E-R-:
Nisam roditelj, pa ne razmišljam ovako protektivno, a pitanje je i da li ću ikada, ali razumem navedene primedbe. Jedino, umesto da se igra upropasti jajima i tortama (ipak se radi o mitologiji, ne o klovnu iz poslastičarnice), možete se poslužiti magijom, ili nekim Atininim jurišem, u kome će ih odbaciti štitom.



Odličan predlog! :)
Hvala najlepše!
 
Odgovor na temu

[es] :: Smartphone :: Android :: NOVA BESPLATNA IGRA - Zevs protiv čudovišta - kritike dobrodošle!

[ Pregleda: 5291 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.