Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Trail trcanje - kampanja koju sam napravio Indiegogo

elitemadzone.org :: MadZone :: Trail trcanje - kampanja koju sam napravio Indiegogo

[ Pregleda: 3273 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

nemisis
Koprivnica

Član broj: 75719
Poruke: 30
*.adsl.net.t-com.hr.



+1 Profil

icon Trail trcanje - kampanja koju sam napravio Indiegogo15.07.2014. u 22:16 - pre 118 meseci
E da i ja probam malo crowd fundinga. Bavim se trail trcanjem te sam odlucio da napravim nesto korisno od toga, da to dignem na malo veci nivo.
Napravio sam kampanju na Indiegogo o trail trcanju u hrvatskoj, htio bih obici cijelu hr i sve utrke i staze koje se trce staviti na jedno mjesto, tj. web stranicu.

Pa bi vas zamolio za malo promocije oko kampanje da sto vise ljudi cuje.

Ovaj vikend idem na jednu utrku pa budem smontirao i video koji budem uploadao gore.

hvala!

http://igg.me/p/851969/x/8120491
 
Odgovor na temu

BBS
Be Back Soon
ŠUMADIJA DO TOKIJA

Član broj: 40443
Poruke: 1720
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 250629747


+75 Profil

icon Re: Trail trcanje - kampanja koju sam napravio Indiegogo16.07.2014. u 18:43 - pre 118 meseci
Napravio si komercijalnu stvar i zarađuješ novac a ovde želiš besplatnu reklamu. Da je bolja moderacija ovo bi automatski bilo brisano
 
Odgovor na temu

hotchimney

Član broj: 300237
Poruke: 462



+822 Profil

icon Re: Trail trcanje - kampanja koju sam napravio Indiegogo16.07.2014. u 19:46 - pre 118 meseci
Aj, kad je već reč o trčanju.

Šta raditi ako vam otekne peta od trčanja?
 
Odgovor na temu

zica49
Ivica Antolović E74ZI
44°50′N 18°03′E

Član broj: 3011
Poruke: 4673
*.team.ba.

ICQ: -27


+1146 Profil

icon Re: Trail trcanje - kampanja koju sam napravio Indiegogo16.07.2014. u 20:09 - pre 118 meseci
Kad otekne peta od trcanja ode se doktoru!
Ja sam iz BiH sporo "kontam"pa molim za razumijevanje!
 
Odgovor na temu

nemisis
Koprivnica

Član broj: 75719
Poruke: 30
*.adsl.net.t-com.hr.



+1 Profil

icon Re: Trail trcanje - kampanja koju sam napravio Indiegogo16.07.2014. u 23:01 - pre 118 meseci
Citat:
BBS:
Napravio si komercijalnu stvar i zarađuješ novac a ovde želiš besplatnu reklamu. Da je bolja moderacija ovo bi automatski bilo brisano


pa nije istina da zaradujem, svaka utrka na koju idem je od 60 do 100€. Nezaposlen sam (i htio bih to iskoristiti da napravim nesto), otplacujem kredit, imam dijete, volim trcanje, ne jedem vani, ne visim na kavama samo da bi mogao otici na utrku, u prirodu. Htio bih da se sto vise ljudi ukljuci i da stranci mogu imati informacije. Jedino ako vidis komercijalnu stvar u vidu website-a i opreme.
Nisam ni pomislio na dnevnicu, ni da si otplacujem kredit od toga, nista samo da imam za gorivo do lokacije, kotizaciju na utrku, ulaz u nacionalni park, hranu, eventualno prespavati i opremu - e to je jedino sta bi imao korist od opreme, a bez nje ovo ne mogu ostvariti (tesko je mislit da mogu uspjeti u ovoj kampanji, ali isao sam probati, napravio sam greske kod kreiranja kampanje, od valute, tipa kampanje, kome novci idu, budem pricekao da ovo zavrsi pa cu kreirati novu).

Kako sam napisao zelio bih napraviti stranicu na kojoj se moze naci hrpa staza, informacija o utrkama, informacija o samoj stazi (slike, opis, video, gps log)
 
Odgovor na temu

nemisis
Koprivnica

Član broj: 75719
Poruke: 30
*.adsl.net.t-com.hr.



+1 Profil

icon Re: Trail trcanje - kampanja koju sam napravio Indiegogo18.07.2014. u 01:17 - pre 118 meseci
Ljudi savjet...evo sad naletim na http://www.wikiloc.com i vidim sta vidim. Odlicna stranica na kojoj se moze naci sve sta sam ja htio napraviti. Zao mi je sta nisam prije vidio, dal da odustanem od svoje stranice, nevezano za moju kampanju?

nista idem dalje, napravit cu ja sta sam htio polako ali sigurno.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Trail trcanje - kampanja koju sam napravio Indiegogo

[ Pregleda: 3273 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.