Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

srbija u par reci

elitemadzone.org :: MadZone :: srbija u par reci

Strane: 1 2

[ Pregleda: 7225 | Odgovora: 22 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

gazda Živan

Član broj: 325065
Poruke: 16



+33 Profil

icon Re: srbija u par reci14.09.2014. u 14:42 - pre 117 meseci
Citat:
hotchimney:

U poredjenju sa tim Partizanov stadion i ne izgleda nešto loše.

E sad, znam da su ovi reprezentativci sa sremskih oranica navikli na ekstra kvalitet.

Medjutim, čudi me da sad odjednom tolika priča o terenu kao da je sada teren nešto lošiji nego pre godinu ili dve pa se niko nije žalio.


Datume sam upravo stavio da ne bi ispalo "odjednom tolika priča o terenu" kad se ova priča vuče godinama.

Selektora Advokata i sve ostale ne treba proglašavati odmah ludacima i seljacima sa sremskih oranica samo zato što konstatuju očigledno, a ni to što je očigledno loše ne treba zamišljati drugačijim (mogu USA-MLS: Seattle - Salt Lake da igraju i u kanalizacionom kolektoru to neće promeniti stanje fudbalskih terena u Srbiji).
 
Odgovor na temu

hotchimney

Član broj: 300237
Poruke: 462



+822 Profil

icon Re: srbija u par reci14.09.2014. u 15:11 - pre 117 meseci
Ne znam zašto ih nazivaš "ludacima i seljacima".

Nemam ništa protiv da naprave teren o svom trošku.

Samo da ne bude kao ovi sa sremskih oranica. U Indjiji je Ješić počeo da pravi sportsku halu. Sportska hala se udavila u podzemnim vodama i ostala nedovršena a novac (od države i opštine) spiskan. Ješić je za nagradu dobio funkciju u pokrajini a Indjinčani piju zagadjenu vodu jer nema novaca da se završi fabrika vode koja je pravljena kad i sportska hala.

Zato mi ovo "oko terena" miriše na sličnu govnjivu vodu. Jer i oni stalno galame kako su dogradili stadion a to se nikako ne vidi.

Partizan ulozio 400.000 evra za renoviranje stadiona
Citat:
Stadion FK Partizan doziveo je ozbiljne promene pred gostovanje Arsenala u Ligi sampiona. Uprava kluba ulozila je 400.000 evra u renoviranje kako bi objekat u Humskoj prosao kontrolu UEFA.

Tako da te datume na koje se pozivaš nisi baš sve uredio.
 
Odgovor na temu

gazda Živan

Član broj: 325065
Poruke: 16



+33 Profil

icon Re: srbija u par reci14.09.2014. u 15:48 - pre 117 meseci
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije je u pravu.

Fudbalski tereni u Srbiji su u veoma lošem stanju.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: srbija u par reci

Strane: 1 2

[ Pregleda: 7225 | Odgovora: 22 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.