Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Projekt : napraviti web stranicu za jedan restoran uz vasu pomoc

[es] :: Web dizajn i CSS :: Projekt : napraviti web stranicu za jedan restoran uz vasu pomoc

[ Pregleda: 8394 | Odgovora: 15 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Hum@X
Mate Kate
Dalmacija

Član broj: 21410
Poruke: 101
*.3.graz.surfer.at

Sajt: e pa jebiga nemogu sve od..


Profil

icon Projekt : napraviti web stranicu za jedan restoran uz vasu pomoc 25.03.2004. u 20:02 - pre 243 meseci
Kao sta ste kroz naslov sigurno vec konstatirali radi se o dizajnu i postavljanjem internet nastupa za restoran u Austriji (Proglasen medu 10 najboljih restorana u Austriji ).Ovo je non profit posao i trazim pomoc entuzjasta koji zele/vole napraviti Internet stranice , no da vas trud nebude bas non profit bilo bi i moguce staviti link na stranice kreatora koji bi se tim putem mogli reklamirati/hvaliti svojom uspjesnom izradom jedne web stranice .


pozdrav Hum@X

open your mind
 
Odgovor na temu

arsa xx
Srdjan Arsic
Beograd

Član broj: 14203
Poruke: 452
*.air.tehnicom.net

ICQ: 247217004
Sajt: webdizajn.arsic.biz


Profil

icon Re: Projekt : napraviti web stranicu za jedan restoran uz vasu pomoc 25.03.2004. u 21:55 - pre 243 meseci
Nisi se predstavio!
Jesi gazda, konobar, il sta?

Nekako ne ide, u 10 najboljih a...
Flash komponenta za atraktivan prikaz vesti na sajtu:
www.flash-news-ticker.com
 
Odgovor na temu

igorsa

Član broj: 2522
Poruke: 2290
195.178.35.*



Profil

icon Re: Projekt : napraviti web stranicu za jedan restoran uz vasu pomoc 25.03.2004. u 23:48 - pre 243 meseci
General manager
 
Odgovor na temu

Ni ten ichi ryu

Član broj: 4489
Poruke: 2043
147.144.13.*



+1 Profil

icon Re: Projekt : napraviti web stranicu za jedan restoran uz vasu pomoc 26.03.2004. u 00:56 - pre 243 meseci
jedan od 10 najboljih restorana u Austriji zeli sajt, non-profit, entuzijasti, bilo bi moguce postaviti link???

prava sramota. Ima jeftinih stvari na svetu, ali ovo je preterano...
FBzP
 
Odgovor na temu

byTer

Član broj: 10936
Poruke: 1221
*.info-net.co.yu

ICQ: 47761626


Profil

icon Re: Projekt : napraviti web stranicu za jedan restoran uz vasu pomoc 26.03.2004. u 02:32 - pre 243 meseci
Slazem se. Kakvi male firmice placaju za sajt koji treba da im bude jedna od referenci u poslovanju. (Bar to da ne bude po babu ), ali to je verovatno neki nas folksdojcer koji ete naso takvog jadnog.
 
Odgovor na temu

Hum@X
Mate Kate
Dalmacija

Član broj: 21410
Poruke: 101
*.3.graz.surfer.at

Sajt: e pa jebiga nemogu sve od..


Profil

icon Re: Projekt : napraviti web stranicu za jedan restoran uz vasu pomoc 26.03.2004. u 15:16 - pre 243 meseci
Slucajno sam ja sin od gazde a ovaj thread sam otvorio da se netko javi ko ima interesa
a ne da se puni sa bezveznim porukama i bezveznim preblezgacinama .Ako niste znali posjetioci tog lokal su politicari(Haider ,Schüssl , Markovic...itd. ) , glumci (Schwarzenegger) , manageri ...itd.
Restaurant nema web nastup zato sto poslovno gledano nije bilo potrebno , no ja ipak mislim da bi bilo fino i to uvesti .
open your mind
 
Odgovor na temu

Buum
Goran Dukić
Beograd

Član broj: 1491
Poruke: 981
*.vdial.verat.net

Sajt: www.linkedin.com/in/goran..


+8 Profil

icon Re: Projekt : napraviti web stranicu za jedan restoran uz vasu pomoc 26.03.2004. u 17:33 - pre 243 meseci
More idi begaj dođi da se vrneš... :)
 
Odgovor na temu

arsa xx
Srdjan Arsic
Beograd

Član broj: 14203
Poruke: 452
195.252.87.*

ICQ: 247217004
Sajt: webdizajn.arsic.biz


Profil

icon Re: Projekt : napraviti web stranicu za jedan restoran uz vasu pomoc 26.03.2004. u 18:05 - pre 243 meseci
E brale, za takve stvari se nudi posao za izradu sajta/projekta.
Pa kad ti stignu ponude ti izaberes najbolju.
Flash komponenta za atraktivan prikaz vesti na sajtu:
www.flash-news-ticker.com
 
Odgovor na temu

BobMarley
Vedran B
Bologna

Član broj: 148
Poruke: 1161
*.net.htnet.hr

ICQ: 61882680


+1 Profil

icon Re: Projekt : napraviti web stranicu za jedan restoran uz vasu pomoc 26.03.2004. u 22:40 - pre 243 meseci
... jer ko kaze da nisi ti dobio placeni posao izrade stranica pa sada trazis nekoga da to rjesi ? ....
Ovakvi oglasi kada se traži nešto za djabe moraju biti puno drukčiji ... Puno ime i prezime, kontakt telefon nekoga od vlasnika restorana i tako, da se može dokazati da ne radiš nekom drugom posao.
BobMarley (me) ...the legend
 
Odgovor na temu

broker

Član broj: 2415
Poruke: 8514
212.62.59.*



+11 Profil

icon Re: Projekt : napraviti web stranicu za jedan restoran uz vasu pomoc 27.03.2004. u 14:06 - pre 243 meseci
Ovo stvarno nema smisla. covek pun para, ali ne ceni da je trud oko izrade sajta toliki da treba da ga plati, jos nudi da "pokloni" izvodjacu pravo da u svojim referencama navede taj sajt i na kraju i vredja kad niko ozbiljan nece da se petlja u takav posao...

Momak, suni ti ovde konkretan zahtev, sa jasnom definiciojm sta sve treba da se uradi i spremi se da platis nekom cifrom koja ima najmanje tri nule u sufiksu pa ce ti se javiti ljudi koij takav posao mogu i hoce da urade kako treba.

Nikoga od nas ne zanima ko zalazi u tvoj restoran, nego sta treba da se uradi i koliki si budzet predvideo da se taj posao odradi kako treba.

S obzirom o kakvom se restoranu radi, moze se zakljuciti i kakav sajt ti treba, a veruj, ljudi koji rade takve sajtove imaju mnogo jace reference nego sto je tvoj restoran.
 
Odgovor na temu

Zlatiborac
Vladimir
Zlatibor

Član broj: 5397
Poruke: 117
*.vdial.verat.net

Sajt: www.dphotonews.com


Profil

icon Re: Projekt : napraviti web stranicu za jedan restoran uz vasu pomoc 27.03.2004. u 14:34 - pre 243 meseci
Mozda da je rekao da mi svratimo u lokal pa da pojedemo neshto na non-profit bazi za njih.,.,., da vidimo da li bi to tako ishlo?
Sajt sa dnevnim vestima vezanim za fotografiju, foto aparate i obradu slika
[url]http://www.dphotonews.com[/url]
 
Odgovor na temu

Nikola Denić
Nikola Denić
Nis/Bgd

Član broj: 6571
Poruke: 1231
*.sbb.co.yu

ICQ: 42376797
Sajt: www.nixa.co.yu


Profil

icon Re: Projekt : napraviti web stranicu za jedan restoran uz vasu pomoc 27.03.2004. u 14:55 - pre 243 meseci
Citat:
Zlatiborac:
Mozda da je rekao da mi svratimo u lokal pa da pojedemo neshto na non-profit bazi za njih.,.,., da vidimo da li bi to tako ishlo?


Projekat : Pojedi sve u restoranu , jer je mnogo dobra klopa

@ broker :

Potupno si upravu !
ITSolutions - najeftiniji DialUp internet [ dialup flat za samo 275 dinara ]
 
Odgovor na temu

boccio
Boris Krstović
Spoonlabs.com
nbgd

Član broj: 7594
Poruke: 2458
*.ptt.yu

Sajt: bocc.io


+771 Profil

icon Re: Projekt : napraviti web stranicu za jedan restoran uz vasu pomoc 27.03.2004. u 17:31 - pre 243 meseci
Citat:
Zlatiborac:
Mozda da je rekao da mi svratimo u lokal pa da pojedemo neshto na non-profit bazi za njih.,.,., da vidimo da li bi to tako ishlo?

hahahahahaha

odlicno zlatiborac, slatko sam se nasmejao!

pazi, lik jos ima nerva da spominje kako restoran ima uglednu klijentelu, ali "...poslovno gledano nije bilo potrebno , no ja ipak mislim da bi bilo fino i to uvesti..."

alo, bre! pa treba da vam bude cast da radite sajt za tako ugledan restoran, a vi mamlazi jos zakerate oko nekakvih para! neozbiljni ste svi, bre...


Jeff, one day you’ll understand that it’s harder to be kind than clever.
 
Odgovor na temu

Zlatiborac
Vladimir
Zlatibor

Član broj: 5397
Poruke: 117
*.vdial.verat.net

Sajt: www.dphotonews.com


Profil

icon Re: Projekt : napraviti web stranicu za jedan restoran uz vasu pomoc 28.03.2004. u 11:58 - pre 243 meseci
Svaka chast moderatorima koji su izbrisali post u kome dotichni gospodin vredja po nacionalnoj bazi!
Sajt sa dnevnim vestima vezanim za fotografiju, foto aparate i obradu slika
[url]http://www.dphotonews.com[/url]
 
Odgovor na temu

BobMarley
Vedran B
Bologna

Član broj: 148
Poruke: 1161
*.net.htnet.hr

ICQ: 61882680


+1 Profil

icon Re: Projekt : napraviti web stranicu za jedan restoran uz vasu pomoc 28.03.2004. u 13:21 - pre 243 meseci
da, svaka im čast.
BobMarley (me) ...the legend
 
Odgovor na temu

bojanskopje

Član broj: 124929
Poruke: 33
85.30.127.*



+2 Profil

icon Re: Projekt : napraviti web stranicu za jedan restoran uz vasu pomoc04.03.2007. u 23:25 - pre 207 meseci
Ako se restoran nalazi u Becu ondak mozemo se dogovorite. Ali hvala bogu to da mi kompenzujemo. Postoi jedna vrlo lepu curu koju sam upoznao letos u Becu, pa za novu godinu dosla je kod mene u Skopju, tako da ako hoces da kompenziramo, ja tebi uradim sajt ti castis dve curice ekstra veceru. Njena drugarica ti radi u "de presse" tako da vidi mozes i raklamu da izvuces, a moja curica je doktorica i ima nenormalno lepu nasmevku. Znaci ovako javljas se, kazes da ih ja castim veceru, uzimas ih sa auto, veceraju, castis ih neko dobro vino i vracas ih kuci. Oni zivu negde oko Museum qartirum to ti je negde u centru. A ako ja uzmem tu curu za zenu ondak ja te castim letovanje u Crnoj gori 10 dana na moj racun. Posteno?
 
Odgovor na temu

[es] :: Web dizajn i CSS :: Projekt : napraviti web stranicu za jedan restoran uz vasu pomoc

[ Pregleda: 8394 | Odgovora: 15 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.