Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat

elitemadzone.org :: MadZone :: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat
(Zaključana tema (hardlock), by Gojko Vujovic)
Strane: << < .. 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 304018 | Odgovora: 1666 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

zica49
Ivica Antolović E74ZI
44°50′N 18°03′E

Član broj: 3011
Poruke: 4673
*.team.ba.

ICQ: -27


+1146 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat19.01.2015. u 16:17 - pre 114 meseci
Citat:
Bora Radar1:
Vladd,
Vaša laž broj 2, pišete da nisam radio sa pok.S.Manola,u Institutu za fiziku.
Istina je da sam sa njim u njegovom kabinetu sa pogledom na Dunav i lađe radio dvadesetak dana. Pravili smo planove za izradu par mikrotalasni unišitvača, da bi bili sigurni da će neki dati očekivane rezultate. Razmatrali smo razne mogućnosti dužine talasovoda i tome slično.Slobodan je pozivao svoje sarasdnike da nam se pridruže i doprinesu uspehu,ali Vladd nikada nije pozivan,šta će mu neznalica i lajavko.
Direktor Manola vodio me u dvorište nekoliko puta da razgledamo veliki vojni radar.Intereovao sem se zašto je tako dug talasovpod ,da li ima gubitaka,šta može da nam da ideju, itd.
S poštovanjem,
Bora Radar

Koji si ti pacijent!
Tvrdis da si patentiro mikrotalasni unistavac korova a isto tvrdis da te interesovala duzina talasovoda.
Zar konstruktor tog unistivaca ne bi trebao poznavati to...
Jadan je i taj na institutu i ti suradnici koje je pozvao da sa tobom razmijene misljenja,u stvari ne znam sta bi imali razmijeniti!
Prestani valjat gluposti i provocirati covjeka.

U stvari zasto administartor ili neko drugi dopusta sve ovo?

Ja sam iz BiH sporo "kontam"pa molim za razumijevanje!
 
+1

2012 v2

Član broj: 327278
Poruke: 2



+56 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat19.01.2015. u 17:23 - pre 114 meseci
Citat:
Darko Nedeljković:
Slabo se nesto razumes u fajlove za jednog "profesionalnog administratora". Nije montaza, ja se ne bavim falsifikatima. Ko ne veruje da je screenshot pravi neka ukuca u google "lazni pronalazac borisav krajcinovic" pa ce se uveriti.


Slabo se ti razumes u Google i SEO. Ako uspes da postignes da te Google na upit Borisav Krajcinovic odmah uputi na sajtove gde se pominje lazan Borisav Krajcinovic ili se jedino diskutuje o tome, onda si uspeo.
 
0

2012 v2

Član broj: 327278
Poruke: 2



+56 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat19.01.2015. u 17:25 - pre 114 meseci
Citat:
jovajovic100:
Citat:
2012 v2

Imam jedno strucno pitanje za tebe.



Druže, jesi li i ti iz Engleske ?


Ne.
 
0

šef sale

Član broj: 326754
Poruke: 3
*.adsl-a-6.sezampro.rs.



+4 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat19.01.2015. u 18:13 - pre 114 meseci
Citat:
vladd
Dalje se redjaju gluposti ali da se obratim ovome "sefu sale" koji ima OBRAZ KAO DJON

Stičem utisak kao da si nešto ljut na mene..........

Citat:
vladd
Znaci da smo konsatovali LAGARIJE u svrhu SAMOPROMOCIJE..

Ne vidim razlog da neko laže, zbog čega bi neki penzioner lagao....tebe je samo spomenuo da si nešto čačkao i to je sve...
Zbog čega toliko uzbudjenje, hteo si neki gajtan sa staviš pa šta....nisi uzeo u obzir neke stvari i šta sad...treba pedest strana da slušam o tome...govoriš da su drugi, lažovi, prevaranti, retardirani, tehnički nepismeni, dementni zreli za ludnicu............ ko će da ti veruje....niko

 
0

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1752
*.dynamic.sbb.rs.



+2285 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat19.01.2015. u 18:58 - pre 114 meseci
Eh, ode tema u tri lepe... sef bio dobro poceo u fazonu "ja sam profesionalni administrator, sad cu ovde za zavedem red", pa sad postao fin, da li mu ponestalo ideja za trolovanje ili sta li je vec, lazni prevarant borisav krajcinovic isto bio zanimljiv sa onim "priznajte da sam ja napravio svetski unikat" i ponvljanjem svake poruke 6x a sad je vise u fazonu "priznajte da ste vi napravili svetski unikat" i vec danima nije poslao poruku vise od dvaput... Dajte ljudi malo borbenosti, ili da se polako razilazimo?

Citat:
Slabo se ti razumes u Google i SEO.

E to si dobro primetio, razumem se toliko koliko i Bora i sef u tehniku, ali eto naisla takva moda da se ljudi petljaju u ono u sta se uopste ne razumeju, pa tako i ja da ne budem staromodan
 
0

šef sale

Član broj: 326754
Poruke: 3
*.adsl-a-6.sezampro.rs.



+4 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat19.01.2015. u 19:08 - pre 114 meseci
Citat:
vladd
Lazni pronalazac Bora i njegov kompanjon u sibicarenju na forumu.

Gde postoji lažni pronalazač....saberi se već jednom..

Citat:
vladd
Borina lupetanja i nepoznavanje tehnike i PRAVOPISA su bili benigni i imali su prolaz, niko nije imao nikakve "zelje" da ulazi u raspravu, ALI kada je postao BEZOBRAZAN i krenuo u agresivno nipodastavanje, PUVAJUCI se sa nekim pricama, KONSTRUISANIM na osnovu nekog detalja da je negde bio i nesto pitao..

I ti se pomalo gubiš, vrati se na početak i gledaj šta si sve pisao..........primio sam žalbu pismenim putem na rad foruma i šta ti nije jasno.....misliš da si mi interesantan i da nemam druga posla nego da se natežem sa tobom i nekim drugim...
Lako ćemo sa penzionerom, proglasićemo ga ludim......malo morgen, dok ne smršaš 10kg ne izlazim odavde.....
 
0

Bora Radar1

Član broj: 327078
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+9 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat19.01.2015. u 19:29 - pre 114 meseci
Vladd,

S A L E, VAM JE DAO PRIJATELJSKI SAVET, a vi niste poslušali, sada tražite pomoć, možda je kasno treba da sve poližete što ste popljuvali.

S poštovanjem,
Bora Radar.
 
0

dava
Banja Luka

Član broj: 27208
Poruke: 893



+384 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat19.01.2015. u 19:31 - pre 114 meseci
Tema je bila jedna od zabavnijih na ovom forumu dok radar nije zatilto, a onda se pojavio ovaj smor što za 50 evra brani prevaranta već sedmicama. Pa šefe kolika je tebi inače dnevnica u toj sali kad ti se isplati potrošiti dve sedmice da zaradiš 50 evra?

Ne bih da se miješam ali tebe Bora izrabljuje.
SELECT * FROM หน่วยงานหลัก WHERE ยสันติ LIKE 'โดย%'
 
0

2012 v2

Član broj: 327278
Poruke: 2



+56 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat19.01.2015. u 20:56 - pre 114 meseci
Citat:
dava: Tema je bila jedna od zabavnijih na ovom forumu dok radar nije zatilto, a onda se pojavio ovaj smor što za 50 evra brani prevaranta već sedmicama. Pa šefe kolika je tebi inače dnevnica u toj sali kad ti se isplati potrošiti dve sedmice da zaradiš 50 evra?

Ne bih da se miješam ali tebe Bora izrabljuje.


Sef sale je sigurno unuk Bore Radara, ali se i on stidi da prizna da je "povuko" na dedu, dedu nije mogao da odbije, bruku je morao da sakrije i setio se izgovora kao radi za 50 eura.

Varijanta 2.
Bora pronalazac je otkrio nekog pacenika od onih izbeglica iz Sirije koji je studirao u SFRJ, iskoriscava njegov nezavidan polozaj obecajuci mu da ce kada proda svoja "m*uda za bubrege" i njemu platiti za ulozeni trud. Velika je verovatnoca da ce Sirijac lose proci.
 
0

šef sale

Član broj: 326754
Poruke: 3
*.adsl-a-6.sezampro.rs.



+4 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat19.01.2015. u 22:10 - pre 114 meseci
Vala si se nalupao za sve pare, misliš da će te mnogo teksta spasiti......da sam na Borinom mestu morao bi svoje tvrdnje da je neko prevarant dokazivati na sudu....ne na forumu
Tamo fizika ne pomaže...da se vidi koje prevaren i za koliki iznos...
 
0

2012 v2

Član broj: 327278
Poruke: 2



+56 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat19.01.2015. u 22:20 - pre 114 meseci
Citat:
šef sale
Tamo fizika ne pomaže...da se vidi koje prevaren i za koliki iznos...


I pokusaj se kaznjava.
Bora ce imati veci problem da dokaze da nije prevarant i da je u pitanju kleveta.

Za pocetak, dovoljno je da mu izostane dokaz da je svoje izume patentirao, a tvrdi da ih je patentirao.
 
0

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1752
*.dynamic.sbb.rs.



+2285 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat19.01.2015. u 22:26 - pre 114 meseci
Citat:
šef sale:...da se vidi koje prevaren i za koliki iznos...

To bih i ja voleo da znam. Lazni pronalazac Borisav Krajcinovic na jednom mestu jasno govori da je dobio neke pare i da je sve ulupao u razvoj mikrotalasnog unistavaca korova za koji sada nece ni da se izjasni da li je njegov svetski unikat ili falsifikat. Dakle, prvo treba odgovoriti na ona gore pitanja, za zatim i koja institucija je prevarena i za koliki iznos.
 
0

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1752
*.dynamic.sbb.rs.



+2285 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat19.01.2015. u 22:34 - pre 114 meseci
Citat:
dovoljno je da mu izostane dokaz da je svoje izume patentirao, a tvrdi da ih je patentirao...

A ukoliko ih je patentirao tu nastupa poreska uprava da se vidi zasto neko ko se ne bavi pronalazastvom kao delatnoscu vec iskljucivo za potrebe po kuci ima potrebu da svoje unikate stiti od konkurencije. Ima za svaki dinar za koji utvrdimo da je dobio bilo u novcu bilo u opremi da vidimo da li je popunio poresku prijavu i platio porez na poklon. Mozda boru gestapo nije uspeo da uhvati, nisu ni Al Kaponea dugo mogli, pa je na kraju pao na utaji poreza. Bilo kako bilo, jasno je da je bora okoreli prekrsilac zakona, da ne kazem kriminalac i da se cak drznuo da svoje krsenje zakona objavljuje ovako javno i hvali se time! Time je prakticno bacio rukavicu u lice drzavi u fazonu "jesam kriminalac i sta mi mozete"!
 
+1

Lacika.1991
Laslo Molnar

Član broj: 147078
Poruke: 349



+346 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat19.01.2015. u 22:42 - pre 114 meseci
Uglavnom sve u svemu :D može biti da i ako dodje do suda..samo će gospodin Bora da izvuče deblji kraj ukoliko nema debelo pokriće za svoje tvrdnje :D
 
0

šef sale

Član broj: 326754
Poruke: 3
*.adsl-a-6.sezampro.rs.



+4 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat20.01.2015. u 01:07 - pre 114 meseci
Citat:
vladd
JA za sve sto sam rekao, postoje DOKAZI..

???????????
Do sada sam čuo samo lupetanje.....i verglanje

Citat:
vladd
I lagarija oko "saradnje", oko "mnogobrojnih projekata"..pa sta da se dokazuje na nekakvom sudu, ovde je dovoljan SUD javnosti..

Ne bih rekao da je lagarija......uostalom tebe su nešto preskakali kako čujem, nisi se nešto istakao....

Citat:
vladd
Mislim da bi bora karijeru nastavio u nekoj specijalizovanoj ustanovi..

Ti si već u specijalnoj ustanovi, ko nije upotrebljiv u privredi stave ga u neki institut da ne smeta....
 
0

2012 v2

Član broj: 327278
Poruke: 2



+56 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat20.01.2015. u 03:45 - pre 114 meseci
Zasto je Bora radar, da li je posta radar zbog ultrazvucnog brisaca du*peta ili ima nekih drugih veza sa radarima?
 
0

Bora Radar1

Član broj: 327078
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+9 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat20.01.2015. u 10:49 - pre 114 meseci
Vladd,

Vaša laš broj 4, lažete da je fasifikat,Moj Mikrotalasni uništivač korova i insekata
-svetski unikat, američkog uređaja.Ne znate način rada nijednog, lažete iz čiste pakost i neznanja.Zamolio sam vas da opišete rad mog uređaj, a sada vam predlažem da opišete rad američkog.Zašto niste opisali,zato što neznate,samo znate da lažete,da ne ogovarate na pitanja i zabašurujete nebuloznim dugačkim tekstovima.Nisam vidovit da bi pogodio način rada američkog uređaja,to je vaša neopisiva ludorije,ko to može niko u svetu,samo ludi kao vi.
S poštovanjem,
Bora Radar.
 
0

hobbista
Beograd

Član broj: 149118
Poruke: 277



+180 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat20.01.2015. u 12:09 - pre 114 meseci
Citat:
2012 v2:
Zasto je Bora radar, da li je posta radar zbog ultrazvucnog brisaca du*peta ili ima nekih drugih veza sa radarima?


Citat:
vladd:
... Lazni Pronalazac Bora radar(tragikomican nik, o radaru ne smem ni da pomislim koliko ne zna)...


Niste pažljivo čitali! Lepo je čovek rekao (napisao):

Citat:
Bora Radar1:
...
Direktor Manola vodio me u dvorište nekoliko puta da razgledamo veliki vojni radar.



Nego, gadno je ovo živo blato. Kada upadneš teško je izvući se iz njega.
 
+2

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1752
*.dynamic.sbb.rs.



+2285 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat20.01.2015. u 12:43 - pre 114 meseci
Da li bi lazni pronalazac Borisav Krajcinovic i njegov pomagac mogli da postave neku svoju fotografiju, jer ako ne znam kako izgledaju zamisljam ih upravo ovako:
Prikačeni fajlovi
 
0

Bora Radar1

Član broj: 327078
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+9 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat20.01.2015. u 13:49 - pre 114 meseci
Vladd.
Odgovorite zašto niste poslušali prijateljski savet koji vam dao S A L E i zašto ste tražili pomoć S A L E - B O R A.
Zašto ne opišete rad Mikrotalasnog uništivača korova i insekata-svetski unikat i američkog takvog uređaja,kako rade.Na osnovu čega ste zaključili da rade na isti način ili je to vaša izmišljotina.
S poštovanjem,
Bora Radar.
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat
(Zaključana tema (hardlock), by Gojko Vujovic)
Strane: << < .. 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 304018 | Odgovora: 1666 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.