Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat

elitemadzone.org :: MadZone :: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat
(Zaključana tema (hardlock), by Gojko Vujovic)
Strane: << < .. 77 78 79 80 81 82 83 84

[ Pregleda: 297601 | Odgovora: 1666 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat11.03.2015. u 21:54 - pre 111 meseci
Reci mi gde treba da se pojavi IP adresa? Ne znam zasto je nema? Evo print screena, ako mozes da mi kazes sta je od ovoga IP adresa?
Prikačeni fajlovi
 
0

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat11.03.2015. u 21:57 - pre 111 meseci
Opa,ode iPad/iOS.Win 7 JBT.Trolujes za medalju.IP,samo bez onih generatora.

Postavi neku sliku,to vidim izbegavas !!!Ajde macane,ima jos nas ovde koje to zanima.Kako bese,radis u obezbedjenju,pa panciri,pa kladionice.

Sada drveni advokat PREVARANTU BORISAVU KRAJCINOVICU,SEF SALETU JUNIORU da objasnis kako treba sa VLADDom,posto si ti kapacitet.

.Sta je,pojela maca jezik.
 
0

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat11.03.2015. u 22:01 - pre 111 meseci
Znas ti,otvori sam profil i stavi da ti se vidi.Mozda nema sta ali za dalju diskusiju.Ima nas,poprilicno ovde,koje to zanima.

-----Ide maca oko tebe,pazi da te ne ogrebe-----:):):):):):).Ajde,dobar si decko.Sigurno nisi na stadionu da gledas fudbal.

Izgle da ti je pukao tiket zbog Ibrahimovica.
 
0

Lacika.1991
Laslo Molnar

Član broj: 147078
Poruke: 349



+346 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat11.03.2015. u 22:09 - pre 111 meseci
E to je odgovor :D
 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat11.03.2015. u 22:14 - pre 111 meseci
Tacno tako, mogao si to da napises pre pola sata.

Ceka se Bora da kaze koju rec o toj saradnji.

Ako Bora ne dokaze suprotno, mozemo poceti sa iznosenjem ovog njegovog pisanja ovde i na druge forume, a ti Vladd zovi novinare i pocni da siris pricu cime se pronalazaci sluze.
 
0

Lacika.1991
Laslo Molnar

Član broj: 147078
Poruke: 349



+346 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat11.03.2015. u 22:17 - pre 111 meseci
Ja se izvinjavam možda je glupavo pitanje..ali ja ne shvaćam šta je fazon u ta dva citata o Orlandu,iz nekog razloga ne mogu da otvorim ni jedan link
 
0

zica49
Ivica Antolović E74ZI
44°50′N 18°03′E

Član broj: 3011
Poruke: 4673
*.team.ba.

ICQ: -27


+1146 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat11.03.2015. u 22:17 - pre 111 meseci
Orlando Vs Borlando :) rimuje se
Ja sam iz BiH sporo "kontam"pa molim za razumijevanje!
 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat11.03.2015. u 22:22 - pre 111 meseci
Pomesao se redosled odgovora.

Vladd, za Boru smo utvrdili da nema pojma (iako ja mislim da je Bora Radar neka dobra zaj*ebancija), samo jos da utvrdimo zasto se bas na tebe okomio i zasto imas tako burnu reakciju.
 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat11.03.2015. u 22:28 - pre 111 meseci
Citat:
Lavlja_Jazbina:
stavi da ti se vidi


Kako da stavim da mi se vidi, sramota je to.

Ja te stvarno ne razumem, ajde sto lupetas, to smo videli, ali da projavljujes zelje da diskutanti postavljaju slike na internetu da im se vidi, to nisam ni od tebe ocekivao.
 
0

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat11.03.2015. u 22:45 - pre 111 meseci
Alo seljacino na veratu si i prestani da lazes vise.Kratko i jebitacno.

Vidi, mene ne nerviras.Stavim te na ignore i super.To sto ti kao mene nerviras a adminu godi,njegov problem.Mislim da ce imati vise problema sa tobom.

Ako neko na svim frontovima popusi za sta god se uhvatio da raspravlja,sta onda reci ako to i ne vidi.Tvoj slucaj je nezamenljiv,tu si originalan.

Glavni tvoj cilj su kladionice,cak su ti i to dokazali da nemas pojma.Uleces ovde na temu da preispitujes VLADD a zbog toga zato sto tebi nesto nije jasno.

Ako je forum dogurao da takvi kao ti trolovanjem podizu posecenost,pa daj da otvorimo kasu i damo prilog..

Mada sam hteo da ponudim Gojku da se zasareni od banera kao zikina sarenica ( zika fuj) i to dobar broj firmi.

A ako takvi kao ti treba da dominiraju sa baljezganje,privlace paznju,jebes posao.Bolje onda upotrebiti korisnije svoje vreme.

Sto se tice one budale prevaranta ,pa u njegovo ime otvaraju naloge pa se pretstavljaju kao on i pisu,cist propust admina,

Evo,posto se pravis debil da ti pomognem.



Prikačeni fajlovi
 
0

Lacika.1991
Laslo Molnar

Član broj: 147078
Poruke: 349



+346 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat11.03.2015. u 22:49 - pre 111 meseci
Koliko ja izguglah to nije bio taj sajam :D
 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat11.03.2015. u 23:37 - pre 111 meseci
Citat:
Lavlja_Jazbina:
Alo seljacino na veratu si i prestani da lazes vise.Kratko i jebitacno.

Vidi, mene ne nerviras.Stavim te na ignore i super.To sto ti kao mene nerviras a adminu godi,njegov problem.Mislim da ce imati vise problema sa tobom.

Ako neko na svim frontovima popusi za sta god se uhvatio da raspravlja,sta onda reci ako to i ne vidi.Tvoj slucaj je nezamenljiv,tu si originalan.

Glavni tvoj cilj su kladionice,cak su ti i to dokazali da nemas pojma.Uleces ovde na temu da preispitujes VLADD a zbog toga zato sto tebi nesto nije jasno.

Ako je forum dogurao da takvi kao ti trolovanjem podizu posecenost,pa daj da otvorimo kasu i damo prilog.:):):):).

Mada sam hteo da ponudim Gojku da se zasareni od banera kao zikina sarenica ( zika fuj) i to dobar broj firmi.

A ako takvi kao ti treba da dominiraju sa baljezganje,privlace paznju,jebes posao.Bolje onda upotrebiti korisnije svoje vreme.

Sto se tice one budale prevaranta ,pa u njegovo ime otvaraju naloge pa se pretstavljaju kao on i pisu,cist propust admina,

Evo,posto se pravis debil da ti pomognem.





Kakav verat, ja ne znam sta je to. Ne postoji ovde gde sam ja takvo nesto.

Ali da ja tebe pitam nesto. Sto ti trazis od drugih do pokazu IP adresu, a ti si svoju sakrio. To je cinicno, to samo papci rade.

Kako ti nekoga stavis na ignor, a ignor kao opcija ne postoji, a jos redovno odgovaras nekome ko je stavljen na ignor?

Umalo da zaboravim, sto se ti meni zalis zbog toga sto si umislio da te neki administrator ne voli. Mora da si zapostavlljan kao mali, pa sada stalno kukas za ljubavlju i trgas za nekim ko ce te voleti.

A za onu bruku sto si ovde trazio da ga pokazem, to tek nemam komentar.
 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat12.03.2015. u 02:21 - pre 111 meseci
Citat:
Lavlja_Jazbina:
Posto vidim da je Ivan na vezi ( najodgovorniji za ovaj forum ) da mu ujedno postavim pitanje:

Da li kolicina trolova koja su u zasdnje vreme preplavila forum novim registracijama vredni da i opstaju i troluju a ocigledno da par

njih je u toj akciji??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????


Od kada ti radarsonu postavljas pitanja ako pitas sa naloga koji je otvoren u februaru.Ne mogu utvrditi da li za kucanje na tastaturi koristis

papke ili kopita,pa da odredimo grupu kojoj pripadas.








Prvo je bio Bora Radar, mutirao je u Bora Radar 1, sad se pojavljuje Bora Radar I.

I mene su za*ebali, ja sam se nadogradjivao samo jednom, posle se pojavili plagijati i blede kopije (neka kineska verzija) i to je stalo.

Ali kod Bore se menja stil pisanja. Bora Radar ima slican stil sa Bora Radar 1, ali je prvi radar bio komunikativniji, Sale Radar je najkomunikativniji i ima komunikaciju koja lici na ljudsku. Borina komunikacija je autisticna i vidi se da nema veze sa realnoscu.
Pitanje je da li je Bora Radar I iz iste radionice ili je to plagijat od nekog jazavca, koji misli da je pametan? Ovaj poslednji najnoviji Bora nije autistican.
Zasto svi udaraju na vladda i nikako ne zele da ulaze u raspravu sa ostalim diskutantima koji ih inapadaju. Sale ulazi u neku raspravu, ali mi deluje dosta ogranicen kao lik.
 
0

šef sale

Član broj: 326754
Poruke: 3
*.adsl-a-10.sezampro.rs.



+4 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat12.03.2015. u 04:29 - pre 111 meseci
HAL 9000
 
0

niki212

Član broj: 327928
Poruke: 10



+573 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat12.03.2015. u 09:58 - pre 111 meseci
Koja smeška, loženje do maksimuma. Sada se uvalio i onaj 2012. Valjda su ga svugde odfukovali, pa je sada i on ovde krenuo da loži jadnog savetnika Vlada, koji se izgleda svađa sam sa sobom i sa onima koji se cepaju od smeha jer pravoga Bore nema još od 26.12. prošle godine...Brate strašno. smešno do bola!!!!!!!!
Reč Bog za mene nije ništa nego izraz i proizvod ljudske slabosti
Albert Ajnštajn
 
+2

niki212

Član broj: 327928
Poruke: 10



+573 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat12.03.2015. u 10:25 - pre 111 meseci
Citat:
vladd: Ne brini se ti ni za vladd-a ni za Borlanda, brini se za svoje infantilne izjave i intelektualna "bratanja".:)

I pazi da ti neka muva ne uleti u usta..:D


Stvarno divno vaspitanje, ni traga od infantilnosti u tvojim rečima, savetniče.
Reč Bog za mene nije ništa nego izraz i proizvod ljudske slabosti
Albert Ajnštajn
 
+1

Lacika.1991
Laslo Molnar

Član broj: 147078
Poruke: 349



+346 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat12.03.2015. u 11:20 - pre 111 meseci
Vladd je silnim ljudima odgovorio i pomogao na tehničkom delu foruma,pa zašto sad sebi ne bi dao malo oduška? :D treba malo čovek da se opusti :D da bacimo neku opkladu da će do 150-e strane biti 6 komada Bora radara? kvota 4,50 :D ajmo ulozi..
 
0

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat12.03.2015. u 11:30 - pre 111 meseci
Koliko će biti opomena? Posle pete je otišao na osmu, pa se vratio na šestu, izgleda da (su)se malo zbunio/zbunili.
 
0

Bora Radar1

Član broj: 327078
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+9 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat12.03.2015. u 16:03 - pre 111 meseci
Dragojloviću Vladimire,OPOMENA 7 osamnaest dana ne prihvataš da idemo u Institut za fiziku da doznaš ISTINU da je bilo moje saradnje, sa pok.Slobodanom, da ima svedoka,da ima mojih pisama i objasniš kako si RASKRINKOVAO BORU,pok.SLOBODANA i saradnike za,, plagijat,, Dgojloviću Vladimire, lažove,neznalice,nezainteresovn,neradan,srozava,uništava,upropašćava to je tvoj doprinos nauci u Institutu za fiziku. Nagutaš se telesne tečnosti uz dahtanje u prepo.. pa pišeš gluposti koje sto puta ponavljaš,kao i neprimerne,nemoralne,pervezne reči koje su ti stalno u ustima.Ne smeš da se predstaviš sa punom adresom, jer te sramota od porodice, prijatelja i kolega u Institutu za fiziku,sve bi ih debelo obrukao.DRAGOJLOVIĆU VLADIMIRE, BARABO, LOPOVE GODINAMA PODKRADAŠ INSTITUT ZA FIZIKU, LAŽNO SI OPTUŽIO MENE I TVOJE KOLEGE ZA PLAGIJAT ,, MUKII,, A NE SMEŠ DA SE SUOČIŠ SA NAMA I GENERALNIM DIREKTOROM.CITAT 1, Na manoge načine sam pokušao da se MTU napravi,počev od Institut
za fiziku u Zemunu,gde sam se pre nekoliko godina dogovorio,ali jegen.direktor pokvario. CITAT 2, Do sada su mi nesebično pomogli samo dva elektroničara,Dr.Slobodan Manola,direktor za mikrotalase u Institutu za
fiziku u Zemunu i Dr.Olivera Stamenić iz Instituta MIHAILO PUPIN.POK,SLOBODAN I JA DOŠLI SMO U SARADNJI DA NAPRAVIMO PROTOTIP MIKROTALASNOG UNIŠTIVAČA KOROVA I INSEKATA,ALI JE GENERALNI DIREKTOR POKVARIO-SVEDOK BROJ 1. TVOJ CITAT NEGIRA SVE TVOJE LAŽI O MENI,POK.SLOBODANU I SARADNICIMA. Dragojloviću Vladimir,TI SI VICIBATINA I ĐUBRE.Dragojloviću Vladimire.pok. Slobodan Manola sa saradnicima su oduševljeno prihvatili moju ideju Mikrotalasnog uništivača korova i insekata i zdušno radili da se realizuje. Oni snose veći deo odgovornosti ako bi došlo do plagijata, jer su stručnjaci za mikrotalase nego ja.Tvoja izmišljotina da je ukradena ideja američkog patenta je tvoja osveta prema kolegama koju si negovao dvadeset godina da im se osvetiš. Što te nisu zvali da učestvuješ u stvaranju Mikrotalasnog uništivača korova i insekata. Sve tvoje optužbe izrečene meni ustvari su za tvoje kolege iz Instituta za fiziku, da su falsifikatori, kradljivci ideje,lopovi,prevaranti i slično.


 
0

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1739
*.dynamic.vipmobile.rs.



+2283 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat12.03.2015. u 16:43 - pre 111 meseci
Citat:
Dragojloviću Vladimire,OPOMENA 7

Prava misterija je koja opomena je sledeca - osma ili deveta?
Meni je nekako logicno da ide deveta, posto je osma vec bila...

Citat:
Nagutaš se telesne tečnosti uz dahtanje u prepo.. pa pišeš gluposti koje sto puta ponavljaš...

Za neznalice, ja bih jos jednom ponovio - postoje sledece vrste telesnih tecnosti:

Hidrolimfa
Hemolimfa
Krv i
Limfa

-------------
Hidrolimfa je najprimitivnija telesna tečnost . To je u stvari tečnost spoljašnje sredine u kojoj životinja egzistira. Ona nema sopstvene, ni neorganske ni organske materije već samo one koje poseduje voda.
Karakteristična je za sunđere, dupljare i niže crve (Turbellaria).
Hemolimfa cirkuliše kroz tzv. otvoreni sistem za cirkulaciju, tj. delom kroz izdiferencirane sudove koji podsećaju na krvne sudove a delom se izliva u međućelijske prostore i tako dolazi u neposredni kontakt sa ćelijama. Kao telesna tečnost hemolimfa je prisutna kod viših crva, mekušaca, bodljokožaca, rakova, insekata i plaštaša.

Kod riba, vodozemaca, gmizavaca, ptica i sisara od telesnih tecnosti postoje samo krv i limfa. Razmena telesnih tecnosti = ritual bratimljenja. Gutanje telesnih tecnosti = vampirizam.

Citat:
Sve tvoje optužbe izrečene meni ustvari su za tvoje kolege iz Instituta za fiziku, da su falsifikatori, kradljivci ideje,lopovi,prevaranti i slično.

A zasto stitis te falsifikatore, kradljivce ideja,lopove,prevarante i slično i ne kazes otvoreno da li su te oni podstrekavali da patentiras tu ideju, ili si vec bio patentirao kada si dosao kod njih a njih optuzujes sto su to saznali a nisu te prijavili nadleznoj instituciji? Zasto stitis Vladimira Dragojlovica i ne objavis da ti je omogucio da bespravno otudjis imovinu institucije u kojoj radi bez potpisivanje ikakve otpremnice i ugovora o saradnji pod kojem ti se to daje na poklon/privremeno koriscenje?

Ocigledno je da vas dvojica stitite jedan drugog i glumeci ludilo ne dozvoljavate da se protivzakonite aktivnosti jasno evidentiraju a usput za'ebavate nas ovde na forumu, demonstrirajuci usput totalno neznanje o materiji o kojoj govorite (telesna tecnost).

[Ovu poruku je menjao Darko Nedeljković dana 12.03.2015. u 17:54 GMT+1]
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat
(Zaključana tema (hardlock), by Gojko Vujovic)
Strane: << < .. 77 78 79 80 81 82 83 84

[ Pregleda: 297601 | Odgovora: 1666 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.