Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Neverovatan obrt Amerika Kuba

elitemadzone.org :: MadZone :: Neverovatan obrt Amerika Kuba

Strane: 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 31386 | Odgovora: 93 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mr. ako

Član broj: 65959
Poruke: 2367



+2294 Profil

icon Re: Neverovatan obrt Amerika Kuba23.12.2014. u 22:14 - pre 113 meseci
Citat:
branko tod: Pravo da vam kažem, postoji mesto za još jednu zvezdicu
na Američkoj zastavi. Živi bili pa videli.
Postoji, ali ne treba im.
Nema potrebe da stavljaju zvezdicu kada de facto imaju kontrolu nad podrucijem. Imaju oni vec put kufer tih ostrvskih drzavica pod svojom ingerencijom i/ili apsolutnom kontrolom, a bez da su ih oznacili zvezdicom na svojoj zastavi... Tako ce i Kubu ako bude potrebe/prilike, da stave pod kontrolu, a bez zvezdice. Jer ako im daju zvezdicu, to znaci da im moraju dati i odredjena prava - a to sigurno ne zele. :)


- Il n'est pas important qui, importe c'est quoi!
 
Odgovor na temu

branko tod

Član broj: 325192
Poruke: 3937



+9457 Profil

icon Re: Neverovatan obrt Amerika Kuba24.12.2014. u 02:05 - pre 113 meseci
Već su počeli da je crtaju 1959 dok je Batista bio na vlasti. Prelepe su obale , treba ih uzeti kao i Havaje.
Blago onome ko rano poludi, ceo zivot mu u veselju prodje

 
Odgovor na temu

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Neverovatan obrt Amerika Kuba24.12.2014. u 19:53 - pre 113 meseci
meni je zanimljivo kako ljudi mrze Amerikance pa onda naprasno vole Kastra ili onog manijaka iz Pjongjanga ! Kuba ce biti super kad sklone Kastra, a i Koreja.

Komunisticki diktatori su daleko vece zlo od Amerikanaca.
 
Odgovor na temu

SlobaBgd

Član broj: 70350
Poruke: 2348



+5071 Profil

icon Re: Neverovatan obrt Amerika Kuba24.12.2014. u 20:41 - pre 113 meseci
Meni ni Kastro ni niko iz porodice Kim ništa nije uradio. Ni tebi, niti bilo kome van granica Kube ili Severne Koreje. A Amerikanci su mnogima mnogo toga uradili.
Komunistički (i svaki drugi) diktatori su najčešće zlo samo za svoju zemlju. Za Amerikance ne mogu da kažem da su zlo ali prave zlo svuda po planeti.
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Neverovatan obrt Amerika Kuba24.12.2014. u 21:05 - pre 113 meseci
Citat:
SlobaBgd: Meni ni Kastro ni niko iz porodice Kim ništa nije uradio. Ni tebi, niti bilo kome van granica Kube ili Severne Koreje. A Amerikanci su mnogima mnogo toga uradili.
Komunistički (i svaki drugi) diktatori su najčešće zlo samo za svoju zemlju. Za Amerikance ne mogu da kažem da su zlo ali prave zlo svuda po planeti.


Ima logike ovo sto pises.
Ne znam samo kako su kumunisticki diktatori prosirili svoj uticaj na Bugarsku, Rumuniju, Madjarski, dosli do Jugoslavije, prosirili se na Cehoslovacki, na Poljsku i deo Nemacke. Onda se opet nekom greskom setili da podignu zid da neko "blesav" ne pomisli da bezi od uzitka. Mislim, nije mi jasno kada se ogranicavaju samo na svoju zemlju.
 
Odgovor na temu

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Neverovatan obrt Amerika Kuba24.12.2014. u 21:23 - pre 113 meseci
Citat:
SlobaBgd:
Meni ni Kastro ni niko iz porodice Kim ništa nije uradio. Ni tebi, niti bilo kome van granica Kube ili Severne Koreje. A Amerikanci su mnogima mnogo toga uradili.
Komunistički (i svaki drugi) diktatori su najčešće zlo samo za svoju zemlju. Za Amerikance ne mogu da kažem da su zlo ali prave zlo svuda po planeti.


A sta su tebi Amerikanci napravili konkretno, pusti sta rade po svetu ?
 
Odgovor na temu

Nika Matejic

Član broj: 322052
Poruke: 18
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+433 Profil

icon Re: Neverovatan obrt Amerika Kuba24.12.2014. u 21:40 - pre 113 meseci

Citat:
2012: Ne znam samo kako su kumunisticki diktatori prosirili svoj uticaj na Bugarsku, Rumuniju, Madjarski, dosli do Jugoslavije, prosirili se na Cehoslovacki, na Poljsku i deo Nemacke. Onda se opet nekom greskom setili da podignu zid da neko "blesav" ne pomisli da bezi od uzitka. Mislim, nije mi jasno kada se ogranicavaju samo na svoju zemlju.


Tako što su te zemlje napa(da)le komunističku diktaturu, pobivši tamo 30 miliona ljudi - a kako se na kraju ta avantura završila njihovim porazom, tako im je i suverenitet bio ograničen.

Sramota je da to ne znaš, to je gradivo istorije za osnovnu školu.
... Ili si ti možda pohađao neku europejsku školu, u kojoj je Hitler bio nevina žrtva staljinizma?

 
Odgovor na temu

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Neverovatan obrt Amerika Kuba24.12.2014. u 21:46 - pre 113 meseci
Od tih zemalja koje si nabrojao pokojna Cehoslovacka, Poljska i Bugarska uopste nisu napadale Rusiju, a ostale zemlje osim Rumunije vise nego simbolicno i naravno pod prinudom pakta sa Hitlerom inace same i slobodne nikad ne bi napale Ruse !

Ali glavni problem nije sto su Rusi zavladali istocnom Evropom, manje vise svaka imperija to radi, problem je sto su uspostavili nakazni sistem diktature zbog koga ih svi danas pljuju i mrze, a vole Jenkije koji su im doneli cokoladu, kokakolu i lilihip ali i SLOBODU !

 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.web.vodafone.de.



+7174 Profil

icon Re: Neverovatan obrt Amerika Kuba24.12.2014. u 22:27 - pre 113 meseci
Citat:
Nika Matejic
... Ili si ti možda pohađao neku europejsku školu, u kojoj je Hitler bio nevina žrtva staljinizma?


Takva "europejska" skola gde je Hitler nevina zrtva postoji samo u glavi tebe i slicnih tebi.

Na planeti zemlji, i u ovoj dimenziji je Hitler najveci zlikovac koga je istorija videla. Medjutim to sto se Staljin borio sa Hitlerom ne moze oprati sva zla koja je isti taj Staljin pricinio sopstvenom narodu.

Svet je samo imao taj los sticaj okolnosti da u istom vremenu zive oba zlotvora.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

branko tod

Član broj: 325192
Poruke: 3937



+9457 Profil

icon Re: Neverovatan obrt Amerika Kuba24.12.2014. u 22:33 - pre 113 meseci
Citat:
Braksi:
meni je zanimljivo kako ljudi mrze Amerikance pa onda naprasno vole Kastra ili onog manijaka iz Pjongjanga ! Kuba ce biti super kad sklone Kastra, a i Koreja.
Komunisticki diktatori su daleko vece zlo od Amerikanaca.

Ti si stvarno ....... . Gde sam ja to rekao da volim Kastra. A onog manijaka iz Severne Koreje vodi kući . Ili još bolje neka te on vodi svojoj kući , na prevaspitavanje !
Blago onome ko rano poludi, ceo zivot mu u veselju prodje

 
Odgovor na temu

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Neverovatan obrt Amerika Kuba24.12.2014. u 22:49 - pre 113 meseci
Kako to mislis da me vodi Kastro na prevaspitavanje ? Da nisi malo presiso veceras ili si prirodno lud ?
 
Odgovor na temu

SlobaBgd

Član broj: 70350
Poruke: 2348



+5071 Profil

icon Re: Neverovatan obrt Amerika Kuba24.12.2014. u 23:07 - pre 113 meseci
Citat:
Braksi:
Citat:
SlobaBgd:
Meni ni Kastro ni niko iz porodice Kim ništa nije uradio. Ni tebi, niti bilo kome van granica Kube ili Severne Koreje. A Amerikanci su mnogima mnogo toga uradili.
Komunistički (i svaki drugi) diktatori su najčešće zlo samo za svoju zemlju. Za Amerikance ne mogu da kažem da su zlo ali prave zlo svuda po planeti.


A sta su tebi Amerikanci napravili konkretno, pusti sta rade po svetu ?

Dvadeset četvrtog marta 1999. kao vodeća članica NATO pakta, započeli su agresiju na moju zemlju, ubijajući civile, uništavajući infrastrukturu, rušeći privredne objekte i domove, terajući građane moje zemlje u izbeglištvo. I to su radili do desetog juna. To su meni radili.
Kim Il Sung, Kim Džong Il, Kim Džong Un i Fidel Kastro nisu mi ništa uradili.
 
Odgovor na temu

branko tod

Član broj: 325192
Poruke: 3937



+9457 Profil

icon Re: Neverovatan obrt Amerika Kuba24.12.2014. u 23:12 - pre 113 meseci
Citat:
Braksi:
Kako to mislis da me vodi Kastro na prevaspitavanje ? Da nisi malo presiso veceras ili si prirodno lud ?

Ne da te vodi kastro nego onaj kin kong. Ja ne pijem , biće da ti sišeš. Gde sam ja spomenuo tu dvojicu u tekstovima,
a pogotovo onog drugog koga bi bilo najbolje da udari grom. A tvoje ludilo je vidljivo.
Blago onome ko rano poludi, ceo zivot mu u veselju prodje

 
Odgovor na temu

branko tod

Član broj: 325192
Poruke: 3937



+9457 Profil

icon Re: Neverovatan obrt Amerika Kuba24.12.2014. u 23:41 - pre 113 meseci
Prosto je neverovatno koliko se truda ulaže da se razne teme koje bi mogle da budu
interensantne i analitične očas posla unište. Samo je važno etiketirati ljude , nazivati
ih rusofilima , ljubiteljima komunizma, neprijateljima demokratije , normalno američke.
Što veće pljuvanje to bolje, uvođenje ludila u teme i izvrtanje činjenica je , uz odricanje
od svog porekla i svog naroda je krajnji uzvišeni cilj nekih članova ES.
Blago onome ko rano poludi, ceo zivot mu u veselju prodje

 
Odgovor na temu

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Neverovatan obrt Amerika Kuba25.12.2014. u 00:15 - pre 113 meseci
Mi ovde volimo eu i ameriku i tekovine demokratije i svoj narod.
 
Odgovor na temu

Dexic
ASP

Član broj: 253999
Poruke: 3837



+1376 Profil

icon Re: Neverovatan obrt Amerika Kuba25.12.2014. u 11:54 - pre 113 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic:
Citat:
Nika Matejic
... Ili si ti možda pohađao neku europejsku školu, u kojoj je Hitler bio nevina žrtva staljinizma?


Takva "europejska" skola gde je Hitler nevina zrtva postoji samo u glavi tebe i slicnih tebi.

Iran, Sirija.... i koje ne sve arapske zemlje koje ozbiljno mrze Izrael :)
 
Odgovor na temu

Dexic
ASP

Član broj: 253999
Poruke: 3837



+1376 Profil

icon Re: Neverovatan obrt Amerika Kuba25.12.2014. u 11:56 - pre 113 meseci
Citat:
Braksi:
meni je zanimljivo kako ljudi mrze Amerikance pa onda naprasno vole Kastra ili onog manijaka iz Pjongjanga ! Kuba ce biti super kad sklone Kastra, a i Koreja.

Komunisticki diktatori su daleko vece zlo od Amerikanaca.

E ovo je tipican primer Amera ispranog mozga :D "Komunizam je los, Amerika je uvek bolja" :)

Vec objasnih gore koliko si u krivu.
 
Odgovor na temu

branko tod

Član broj: 325192
Poruke: 3937



+9457 Profil

icon Re: Neverovatan obrt Amerika Kuba26.12.2014. u 01:59 - pre 113 meseci


Od Key westa do Havane ima manje od 200 km, a Guantanamo je već pod juridikciom US
Blago onome ko rano poludi, ceo zivot mu u veselju prodje

 
Odgovor na temu

Nika Matejic

Član broj: 322052
Poruke: 18
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+433 Profil

icon Re: Neverovatan obrt Amerika Kuba26.12.2014. u 11:29 - pre 113 meseci
Citat:
Braksi: Od tih zemalja koje si nabrojao pokojna Cehoslovacka, Poljska i Bugarska uopste nisu napadale Rusiju, a ostale zemlje osim Rumunije vise nego simbolicno i naravno pod prinudom pakta sa Hitlerom inace same i slobodne nikad ne bi napale Ruse !


Čehoslovačka nije postojala kao jedinstvena država 1939-1945.
Slovačka je bila zvanični nemački saveznik, potpisnica Trojnog pakta, nekoliko njenih divizija je učestvovalo u napadu na Sovjetski Savez.
Oko 90.000 vojnika je Slovačka dala ukupno na istočni front.
Češka je napravila Hitleru svaki četvrti tenk kojim je napadnut Sovjetski Savez. Samo je koncern "Škoda", uoči napada, proizveo Nemcima više oružja, nego čitava Engleska sebi u istom periodu.
Crvena armija je zarobila, ukupno čeških i slovačkih, oko 70.000 vojnika, više od 150 oficira i 2 generala.

Kroz nemačku armiju je tokom rata prošlo oko 500.000 Poljaka (ne računajući tu Armiju Krajowa koja se, ne tako retko, aktivnije borila protiv Crvene armije, nego protiv Vermahta).
Po preko 100.000 poljskih vojnika i oficira je ratovalo na istočnom frontu.
U nekim nemačkim divizijama su činili i po 30-40% vojnog sastava.
U zarobljeništvo Crvenoj armiji ih je palo preko 60.000 vojnika, oko 40 oficira i 5 generala.

Bugarska, zvanični nemački saveznik i potpisnica Trojnog pakta, nije slala regularne trupe na istočni front zbog prevelike proruske tradicije, ali su zato njene vojne snage lepo rasteretile Nemce na Balkanu.
Na istočnom frontu, za račun Nemaca, je ratovalo samo oko 5-6.000 dobrovoljaca.

To je o ovima što "uopšte nisu napadale Rusiju", a o ovima što su je napadale "simbolično" ...

Mađarska - kompletne 3 armije, a do kraja rata je angažovana celokupna vojna sila države.
Kompletne 3 Waffen-SS divizije: "Maria Theresa", "SS Hunyadi" i "SS Gombos".
Zarobljeno Mađara od strane Crvene armije: više od pola miliona vojnika, oko 16.000 oficira i oko 50 generala.
 
Odgovor na temu

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Neverovatan obrt Amerika Kuba26.12.2014. u 13:51 - pre 113 meseci
gle Nika,

sa nacistima se borio izmedju ostalog i general Vlasov RUS sa svojim belogardejcima. I sta cemo sad ?
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Neverovatan obrt Amerika Kuba

Strane: 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 31386 | Odgovora: 93 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.