Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Gde devojke da upoznaju slobodne tridesetogodišnjake

elitemadzone.org :: MadZone :: Gde devojke da upoznaju slobodne tridesetogodišnjake
(Zaključana tema (lock), by Nebojsa Milanovic)
Strane: << < .. 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

[ Pregleda: 134443 | Odgovora: 523 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

žutokljunac

Član broj: 153760
Poruke: 374
*.dynamic.sbb.rs.



+471 Profil

icon Re: Gde devojke da upoznaju slobodne tridesetogodišnjake23.10.2017. u 13:23 - pre 79 meseci
Citat:
Sa druge strane tvoje ponašanje je za osudu. Svaljuješ krivicu na nju zato što se buni jer te nije videla bez kape (i jakne izgleda), a planiro si da se vidiš sa njom u Parizu. Dal bi ti išao preko okeana da se vidiš sa nekom koja npr. iz religijskih razloga neće da skine maramu?


Na ovo moram posebno da ti odgovorim. Shvati da nije isto kada se muvaš sa nekim i imaš 20, 30 ili preko 40 godina. To je sasvim drugačiji pogled na život. U 40'tim ti više fizički izgled nije u prvom planu. U tom kontekstu posmatraj to što nisam hteo da pređem preko toga, i nisam želeo da joj pošaljem sliku. Ako je to nekome najbitnije, onda mi nemamo šta da tražimo zajedno.

Dakle, možete ti i Dalibor, do sutra da ponavljate kako žena sa preko 40 godina može da bira, ima pravo da bira, još ima vremena, živimo u moderno vreme i slično, ali ona jako teško može da rodi, a pogledaj malo kako se eksponencijalno smanjuje šansa za rađanjem kod žena sa 39 i 42 godine. I pogledaj koliko se povećava verovatnoća da rodi dete se nekim deformitetom. Hteli vi to da priznate ili ne, priroda je tako regulisala. Uostalom, po medicini, i devojka sa 28 godina se tretira kao starija prvorotkinja. Priroda je regulisala da žena treba mlada da rađa, a ne ja. Ovo sve govorim pod uslovom da žena želi da rodi, ako neće, to je druga stvar. Meni je npr. normalno, da svaka zdrava žena ima želju da se ostvari kao majka i da rodi zdravo dete, tebi i Daliboru, to predstavlja zaostao i primitivan stav, i tu nemamo šta da se raspravljamo.
 
+1

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.web.vodafone.de.



+7174 Profil

icon Re: Gde devojke da upoznaju slobodne tridesetogodišnjake23.10.2017. u 13:51 - pre 79 meseci
Zutokljunac, svaka roba ima svog kupca.

U ovom slucaju ti ni nisi ni ta roba a ni kupac.

Tu bi trebalo prica da bude gotova a sta ti (ili ja ili neko treci) mislis da treba da radi zena od N godina sumnjam da nekog ovde zanima osim ako ne mislis sa nekim od sagovornika na ovoj temi izadjes i predlozis brak :)
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
0

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Gde devojke da upoznaju slobodne tridesetogodišnjake23.10.2017. u 13:55 - pre 79 meseci
Citat:
žutokljunac: Meni je npr. normalno, da svaka zdrava žena ima želju da se ostvari kao majka i da rodi zdravo dete, tebi i Daliboru, to predstavlja zaostao i primitivan stav, i tu nemamo šta da se raspravljamo.

Daleko od toga, nema to veze sa primitivizmom, vec sa postovanjem tudjeg izbora. Meni je normalno i da neko hoce da se ostvari kao majka ali takodjer ne osudjejem nekoga ako nece ili nije uspeo da se ostvari u toj nameri. Ne mozes posmatrati zene iskjucivo kao rasplodni materijal za muskarce.

Ja samo kazem da svi imaju svoj izbor i svoje razloge. A ti brojis koliko meseci ima preko 42 godine, i onda nazivas nekog curkom jer se eto necka i trazi sliku bez kape. U fazonu, sta ima da biras curko, imas 42 godine. Sta je to nego nepostovanje.

Uostalom da meni neka devojka salje 5 slika i na svakoj ima kapu - i ja bi trazio sliku bez kape
 
+1

Living Light

Član broj: 331540
Poruke: 6714



+1159 Profil

icon Re: Gde devojke da upoznaju slobodne tridesetogodišnjake23.10.2017. u 13:56 - pre 79 meseci
Citat:
bananaphone: Ne budi licemer i ne sudi drugima...

Niti zelim da budem licemer, niti zelim da izigravam sudiju.

Ja sam SAMO napisao ono sto svakodnevno vidim oko sebe,
na poslu, u zgradi, na ulici, i ono sto cujem od tih
slobodnih zena tih pomenutih/aktuelnih godina.

Ne ljutim se na tvoj komentar, ali i ti shavti da je taj ehhhbeni fejs
toliko uzeo maha, da se ljudi totalno otudjili jedni od drugih.

Ne pricam samo o zenama od 30-40-45 god,

Pogledaj (bar je tako kod mene) kad uvece izadjes u grad,
i bacis pogled na neki kafic, sta vidis?

Grupa devojaka za jednim stolom, grupa mladica za drugim stolom.
Cak ni ne sede zajedno, mixture radi.

Ni unutar tih grupa NEMA vise pogled lice-u-lice, oko-u-oko,
oko im je SAMO na mobilnom, a prsti na tastaturi,
i svako tera svoju stranu--a sede zajedno ?!?!

Pre neki dan, cekajuci na semaforu,
bacim pogled na ženstvenost,
koja ide trotoarom i sa obe ruke drnda mob, koji joj je na 20cm od nosa.

Kad je roknula u stub od rasvetnog kandalabera, od 6 cola,

-razbila i nos, i mob, i naocare !

Mozda sam ja staromodan, mozda "promaseno" volim da se na vreme spremi i
-tursija,
-zimnica,
-kiseli kupus,
-da se na vreme obezbedi ogrev,

...i da se ima jedno domacinsko ponasanje na svim poljima mirnog,
harmonicnog zivota, koliko god je to moguce, u ovim zivotnim uslovima.

pOz
Toliko mnogo knjiga, toliko malo vremena...
 
0

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.web.vodafone.de.



+7174 Profil

icon Re: Gde devojke da upoznaju slobodne tridesetogodišnjake23.10.2017. u 14:04 - pre 79 meseci
Sta je tu problem? Ti trazis dobru domacicu a kad vidis da se neka potencijalna partnerka ukucala u banderu gledajuci fejs to ti je cak i ustedelo vreme za "due diligence". Mnogo gore bi za tebe bilo da ste izasli 10 puta i ustanovi se da nece da pravi sarmu.

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
0

Living Light

Član broj: 331540
Poruke: 6714



+1159 Profil

icon Re: Gde devojke da upoznaju slobodne tridesetogodišnjake23.10.2017. u 14:20 - pre 79 meseci
Ivane,

Takva, sa noktima od 2 cola, koja menja mustru na noktima na svaka 2 dana,

-Nema ni teoretske sanse !!!

Ni da mi donese bilo koju uredjaj na popravku ! makar platila 10x galatnije.
Takve mi ne trebaju ni u radijusu od "našeg Sunčevog" sistema.

Nek se ONE druze sa tim "Individualcima",
koji svakog vikend jutra, na obliznjem decjem igralistu,
puzeci skupljaju ostatke pikavaca od sinocne zurke-duvanja.

Takvim "damama" takvi "konjovi" odgovaraju.

Pa kad bude svako drugo vece plakala,
valjda ce da ima manje vremena da dvodnevno menja "mustru" na noktima!

Takva, ne da ni sopstvenu žensku košulju ne ume da ispegla,

-Ta ni ne zna gde se sipa voda u Rowentu ?!?!




Toliko mnogo knjiga, toliko malo vremena...
 
0

bananaphone
Amsterdam

Član broj: 326748
Poruke: 463



+1328 Profil

icon Re: Gde devojke da upoznaju slobodne tridesetogodišnjake23.10.2017. u 14:31 - pre 79 meseci
A sta radis sad nego izigravas sudiju?

Sta drugo govori ovaj tvoj post?
 
0

Living Light

Član broj: 331540
Poruke: 6714



+1159 Profil

icon Re: Gde devojke da upoznaju slobodne tridesetogodišnjake23.10.2017. u 14:53 - pre 79 meseci
Nije to sudjenje, to je opis ovdasnje situacije 23.10.2017-e god.

Sve takve, potencialne "nerotkinje",

-nek ostanu tamo daleko, u svom svetu!

Pa kad omatore,
kad nema ko da im dodje da pod bozicnom jelkom potrazi poklone,
pa kad ni na Uskrs niko od rumene dece ili unucica ne trci po drvoristu
da pronadje poklon koji je "ostavio Zeka",

Tad nek se zamisle, samo su zakasnile:

-Šta su pola Veka radile ???


Toliko mnogo knjiga, toliko malo vremena...
 
0

Windows2
behind the shades

Član broj: 305979
Poruke: 167



+585 Profil

icon Re: Gde devojke da upoznaju slobodne tridesetogodišnjake23.10.2017. u 14:53 - pre 79 meseci
Citat:
DaliborP:

Uostalom da meni neka devojka salje 5 slika i na svakoj ima kapu - i ja bi trazio sliku bez kape :)

Jedino ako bi mi poslala neku sa fantomkom. Inace ovako nema potrebe.

Prikačeni fajlovi
 
+1

Living Light

Član broj: 331540
Poruke: 6714



+1159 Profil

icon Re: Gde devojke da upoznaju slobodne tridesetogodišnjake23.10.2017. u 14:57 - pre 79 meseci
Hehe, 8 u 1 :)

Ako ovo nije dovoljno...
Toliko mnogo knjiga, toliko malo vremena...
 
0

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Gde devojke da upoznaju slobodne tridesetogodišnjake23.10.2017. u 15:07 - pre 79 meseci
Citat:
Windows2:Jedino ako bi mi poslala neku sa fantomkom. Inace ovako nema potrebe.

Jedno su vlazni snovi, drugo je realnost.
 
0

Living Light

Član broj: 331540
Poruke: 6714



+1159 Profil

icon Re: Gde devojke da upoznaju slobodne tridesetogodišnjake23.10.2017. u 15:12 - pre 79 meseci
A trece je,

-kad mozes izistinjski i da PIPNES/Dirkas to sto je bilo u snovima :)
Toliko mnogo knjiga, toliko malo vremena...
 
0

žutokljunac

Član broj: 153760
Poruke: 374
*.dynamic.sbb.rs.



+471 Profil

icon Re: Gde devojke da upoznaju slobodne tridesetogodišnjake23.10.2017. u 15:25 - pre 79 meseci
Citat:
DaliborP:
fazonu, sta ima da biras curko, imas 42 godine. Sta je to nego nepostovanje.


Ne šta ima da biraš, nego u ovom fazonu, imaš 42 godine, a najbitnija ti je stvar da li muškarac ima kosu. Pogrešio si fazon. Nije stvar u biranju i slobodi izbora već u prioritetima. Za mene je mnogo važnije da je ona dobar i kvalitetan čovek, od veličine njenih sisa. Razumeš? Bitno mi je da se slažemo, da kliknemo, da imamo poverenje jedno u drugo. Njoj je očigledno bitnije kako neko izgleda.


Citat:
DaliborP:
Ne mozes posmatrati zene iskjucivo kao rasplodni materijal za muskarce.


Vidiš, ja njoj nisam ni tražio slike, jer je imala jednu sliku na LinkedIn-u i video sam kako izgleda i to mi je bilo sasvim dovoljno. Sa druge strane, ona traži slike sa mora, tj, sa plaže, da bi videla kakvo telo imam, pa slike cele figure, pa daj sad bez kape... pa čekaj ko koga tu gleda kao rasplodni materijal?
 
+1

bananaphone
Amsterdam

Član broj: 326748
Poruke: 463



+1328 Profil

icon Re: Gde devojke da upoznaju slobodne tridesetogodišnjake23.10.2017. u 15:26 - pre 79 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic:
Sta je tu problem? Ti trazis dobru domacicu a kad vidis da se neka potencijalna partnerka ukucala u banderu gledajuci fejs to ti je cak i ustedelo vreme za "due diligence". Mnogo gore bi za tebe bilo da ste izasli 10 puta i ustanovi se da nece da pravi sarmu.


Kasno si se ti ukljucio u ovu pricu. Living u jednoj ruci drzi ruzu a u drugoj glavicu kiselog kupusa i 500g mlevenog mesa...

Citat:
Living Light: A trece je,

-kad mozes izistinjski i da PIPNES/Dirkas to sto je bilo u snovima :)



E tu smo rodjace dosli, zato mislim da si licemer :D
 
+1

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Gde devojke da upoznaju slobodne tridesetogodišnjake23.10.2017. u 15:37 - pre 79 meseci
Citat:
žutokljunac:
Ne šta ima da biraš, nego u ovom fazonu, imaš 42 godine, a najbitnija ti je stvar da li muškarac ima kosu. Pogrešio si fazon. Nije stvar u biranju i slobodi izbora već u prioritetima. Za mene je mnogo važnije da je ona dobar i kvalitetan čovek, od veličine njenih sisa. Razumeš? Bitno mi je da se slažemo, da kliknemo, da imamo poverenje jedno u drugo. Njoj je očigledno bitnije kako neko izgleda.

Razumem ja tebe, niste se nasli - sto je sasvim ok, dogadja se. Ali i dalje ne razumem zasto je curka jer nema ista interesovanja kao i ti.
 
+1

bananaphone
Amsterdam

Član broj: 326748
Poruke: 463



+1328 Profil

icon Re: Gde devojke da upoznaju slobodne tridesetogodišnjake23.10.2017. u 15:59 - pre 79 meseci
BTW - Living iz mog iskustva sve devojke koje su "imale nokte od 2 cola" su se poudale pre 30-te, i deca im vec idu u vrtic, bilo je potrebno da samo malo mahnu repicem pa da se 10 budala zalepi za njih...
 
0

Boris Tadić

Član broj: 248314
Poruke: 313
*.opera-mini.net.



+1622 Profil

icon Re: Gde devojke da upoznaju slobodne tridesetogodišnjake23.10.2017. u 16:08 - pre 79 meseci
Pola žena neudato, pola nedohebano, a naš mudrac traži protestantkinju po zemlji Starbaksiji.

Katastrašno.
 
0

dejanet
Beograd

Član broj: 19240
Poruke: 1181



+837 Profil

icon Re: Gde devojke da upoznaju slobodne tridesetogodišnjake23.10.2017. u 16:13 - pre 79 meseci
^ Istina, pun je Beograd ostvarenih zena u profesionalnom i materijalnom smislu (stan, kola, dobra plata) ali muskaraca ni na vidiku, cak je "kres" sema problematicna.
Problem je obostran.
 
0

žutokljunac

Član broj: 153760
Poruke: 374
*.dynamic.sbb.rs.



+471 Profil

icon Re: Gde devojke da upoznaju slobodne tridesetogodišnjake23.10.2017. u 16:42 - pre 79 meseci
Citat:
DaliborP: Razumem ja tebe, niste se nasli - sto je sasvim ok, dogadja se. Ali i dalje ne razumem zasto je curka jer nema ista interesovanja kao i ti.


Ista interesovanja? Ne skupljamo salvete pa da se radi o interesovanjima. Pre bih rekao da nemamo isti pogled na život. Ako ti iz svega opisanog nije jasno zašto je ćurkica, ne bih umeo da ti pojasnim.
 
+1

Massko

Član broj: 336727
Poruke: 75
77.243.25.*



+25 Profil

icon Re: Gde devojke da upoznaju slobodne tridesetogodišnjake23.10.2017. u 16:48 - pre 79 meseci
Bio sam lenj da vidim ko je pokrenuo temu, ali ja sam slobodni tridesetopetogodišnjak. Taman. Koja hoće može da me nađe de hoće, s obzirom da haram internetom dok ne nadjem pravu. Jel smem da se reklamiram?

https://www.facebook.com/mastertango82

Za 'kaj ne. Slobodan sam, situiran, ono do mere da ima da se zivi. I tako. Imam par prijateljica na fejsu, ali nista ozbiljno. Pa devojke udarajte!!!
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Gde devojke da upoznaju slobodne tridesetogodišnjake
(Zaključana tema (lock), by Nebojsa Milanovic)
Strane: << < .. 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

[ Pregleda: 134443 | Odgovora: 523 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.