Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Jugoslavija - decja radosnica

elitemadzone.org :: MadZone :: Jugoslavija - decja radosnica

Strane: << < .. 37 38 39 40 41 42

[ Pregleda: 392510 | Odgovora: 828 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

eeestablishment
srbija

Član broj: 268550
Poruke: 786
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: eeestablishment


+480 Profil

icon Re: Jugoslavija - decja radosnica29.07.2015. u 16:30 - pre 105 meseci
jeeeeeeeee , nadjoh ja MOJU metalnu kutijicu .

malo bolje i detaljnije pregledah stvari i nadjoh je na mestu na kome nisam ocekivao .

Ona je godinama bila sa ribolovackim priborom ali je zena prilikom sredjivanja stvari ( ona inace stalno nesto sredjuje i pakuje po kuci ) pametno zakljucila da ovo nije deo" pecackog pribora" i ostavila je na drugu stranu .

znaci , vrednost ovog pleha je 0 , ali kad ste sentimentalno vezani . . .






p.s inace lave , slazem se sa piletom , mani se razbijanja i ispadni dzek prema mishu . . . . .


[Ovu poruku je menjao eeestablishment dana 29.07.2015. u 17:58 GMT+1]
zašto bogati ne uživaju u bogatstvu i jelu i piću nego odmah pokušavaju da naprave

bombu i unište svijet . . . ( Bob Rock )
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

gilopile
Dragan Jovanovic

Član broj: 173855
Poruke: 11572



+2610 Profil

icon Re: Jugoslavija - decja radosnica29.07.2015. u 16:52 - pre 105 meseci
Lep ti plek, a jos lepse varalice. Jel to ruzno pace, big? Ja sam bio stravsveni ribolovac. Zadnjih par godina sam malo popustio, jer je blago receno katastrofa stanje sa ribom na DTD kanalu. Sve pohvatase mrezama i pobise strujom bagra.

Prevelika ti slika, mozda da stavis thumbnails...

EDIT, much better...:)
(c) 1982 sinclair research ltd
 
Odgovor na temu

eeestablishment
srbija

Član broj: 268550
Poruke: 786
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: eeestablishment


+480 Profil

icon Re: Jugoslavija - decja radosnica29.07.2015. u 22:58 - pre 105 meseci
ovo najmanje ruzno pace (u sredini ) je proizvodnja GRAFOPROMET cacak .

ovo desno je sa buvljaka i neka bleda imitacija zabe ( dosada nista nisam sa njim navatao ali mi simpaticno )

ova levo zelena ribica je rucne izrade , ne znam kako sam je dobio ali sam se sit napecao klena sa njom ( doduse sitnih )

i ova najduza ribica ( postavljena horizontalno ) je Finska RAPALA i ponasa se najbolje u vodi ( ravnomeran rad i vibracije , jbga , RAPALA je RAPALA )

Sticajem okolnosti , posle duzeg niza god , sutra ujutru ponovo idem na pecanje , pa ako bude nesto okacicu .

p.s . . . . naravno ako mene prethodno ne napeca ribocuvarska sluzba , jerbo nemam dozvolu ( dugo ne pecam pa i ne uplacujem clanarinu )

pozZz . . .


zašto bogati ne uživaju u bogatstvu i jelu i piću nego odmah pokušavaju da naprave

bombu i unište svijet . . . ( Bob Rock )
 
Odgovor na temu

gilopile
Dragan Jovanovic

Član broj: 173855
Poruke: 11572



+2610 Profil

icon Re: Jugoslavija - decja radosnica31.07.2015. u 03:35 - pre 105 meseci
Aha, mala je razlika, pa sam mislio da je`ruzno pace`, inece, jako dobra i proverena varalica...

Sto je najcrnje, ove godine ni ja nisam vadio dozvolu, pa me je frka i da idem. Mislim, mogu ja da odem, meni je kanal bukvalno na 100 metara od kuce, ali nije to to kada na svaki zvuk motor camaca ili kola moram da skacem i bezim - ebem ti pecanje, sav se istrecam... :)

Nego, ufati li nesto? Nisam hteo sinoc da ti pozelim srecu u lovu, kao sto meni par baba, inace komsinice, uvek pozele - ebo ih patak. Recicu im jedan dan ono sto ne bih trebao, pa nek se nose u pm:D 20 godina, jedna te ista prica, uvek me vide kada krenem sa pecaljkama...
(c) 1982 sinclair research ltd
 
Odgovor na temu

eeestablishment
srbija

Član broj: 268550
Poruke: 786
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: eeestablishment


+480 Profil

icon Re: Jugoslavija - decja radosnica31.07.2015. u 14:01 - pre 105 meseci
ovo je neka zaba i evo i iz drugog ugla



inace , nisam uhvatio nista , a klena je bilo gomila i to sve neki komadi od po 40tak cm ( zao mi je sto nisam poneo fotoaparat )

Vir je tacno ispod mosta , kolega je gledao ( ima dobar ugao pa lepo vidi ) i kaze mi PROVLACIS BLINKER IZMEDJU NJIH A ONI SE VRTE PO DNU I NE REAGUJU ?

Sta sve nisam bacao i probao , sve blinkere i rapale sto imam , pa sam presao na prirodan mamac ( visnja i pileca djigerica ) i nijednog da isprovociram da krene ?

mestani mi rekose da po ovoj vrucini ni oni ne jedu .

ili je to ili sam ja zardjao ?

p.s evo jos jednog blinkera skoro sam ga nabavio i odlicno se ponasa u vodi ( poodavno nisam u ovim vodama i ne pratim materiju pa mozda i nije nova stvar )



obrati paznju gde se vezuje karabinjer
zašto bogati ne uživaju u bogatstvu i jelu i piću nego odmah pokušavaju da naprave

bombu i unište svijet . . . ( Bob Rock )
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Jugoslavija - decja radosnica25.07.2016. u 18:42 - pre 93 meseci
Citat:
Mishayamaha....."Ko se kune u ljude zaista je buadletina prve kategorije.
Mislio si da si me primirio izjavom da je kutijica malo pobledela od Sunca....ali evo istinitog teksta koji mi odavno lezi na dusi


Meni zaista ovaj tip nije jasan.Sada za vikend sa Sestrom sredjivali tavan u kuci na selu i nadjem zelenu.Valjda su tu bile mint bonbone.

Kaze da je tu negde i braon kja je bila za pusace.Nasmejao sam se kada sam se setio da sam mu rekao da je malo izbledela ali mu to nije

smetalo.Rezime:

Jedna je zavrsila u vatri a pored citavih je ta koja je izbledela ali ne ona za koju sam mislio da je jedina.Bila je jos jedna.

Malo strpljenja i dobio bi sve tri.Jbg,,neki bas slabo kapiraju a nemaju ni zivaca.Vreme upropasti ljude.


Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

niki212

Član broj: 327928
Poruke: 10



+573 Profil

icon Re: Jugoslavija - decja radosnica26.07.2016. u 17:51 - pre 93 meseci
Citat:
Lavlja_Jazbina: Meni zaista ovaj tip nije jasan.Sada za vikend sa Sestrom sredjivali tavan u kuci na selu i nadjem

zelenu.Valjda su tu bile mint bonbone.

Kaze da je tu negde i braon kja je bila za pusace.Nasmejao sam se kada sam se setio da sam mu rekao da je malo izbledela ali mu to nije

smetalo.Rezime:

Jedna je zavrsila u vatri a pored citavih je ta koja je izbledela ali ne ona za koju sam mislio da je jedina.Bila je jos jedna.

Malo strpljenja i dobio bi sve tri.Jbg,,neki bas slabo kapiraju a nemaju ni zivaca.Vreme upropasti ljude.


]

posto si pljuno i zgazio mishayamaha sad da dospeš malo sol na rane
Reč Bog za mene nije ništa nego izraz i proizvod ljudske slabosti
Albert Ajnštajn
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Jugoslavija - decja radosnica26.07.2016. u 19:23 - pre 93 meseci
ooooooo,dobri pobro.Malo dosli onako da podjebavamo.Aaa, rasirilo se drustvo,nema sta.
 
Odgovor na temu

luaay

Član broj: 64504
Poruke: 1218



+36 Profil

icon Re: Jugoslavija - decja radosnica07.04.2019. u 14:19 - pre 60 meseci
Kako do albuma Rekordi?
NISAM TROLL!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Jugoslavija - decja radosnica

Strane: << < .. 37 38 39 40 41 42

[ Pregleda: 392510 | Odgovora: 828 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.