Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ocenite moj sajt gradjevinainfo.com

[es] :: Web dizajn i CSS :: Kritike :: Ocenite moj sajt gradjevinainfo.com

[ Pregleda: 6937 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

gradjevinainfo

Član broj: 327564
Poruke: 2
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.gradjevinainfo.com


Profil

icon Ocenite moj sajt gradjevinainfo.com30.01.2015. u 09:44 - pre 111 meseci
Pre svega hvala vam unapred na izdvojenom vremenu.

U pitanju je sajt www.gradjevinainfo.com Namena mu je oglašavanje svih mogućih proizvoda iz građevinske industrije, pa bih voleo da me posavetujete i kažete svoje misljenje da li vam se svidja i šta bi trebalo promeniti... Pozdrav
www.gradjevinainfo.com - Besplatni građevinski oglasi
 
Odgovor na temu

gradjevinainfo

Član broj: 327564
Poruke: 2
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.gradjevinainfo.com


Profil

icon Re: Ocenite moj sajt gradjevinainfo.com11.02.2015. u 07:34 - pre 111 meseci
Od 300+ ljudi voleo bih da je barem neko nesto rekao, koliko god to lose ili dobro bilo...
www.gradjevinainfo.com - Besplatni građevinski oglasi
 
Odgovor na temu

Turmen
Software Quality Assurance Engineer
Wireless Media
Beograd

Član broj: 317274
Poruke: 337
*.mediaworksit.net.



+165 Profil

icon Re: Ocenite moj sajt gradjevinainfo.com12.02.2015. u 17:46 - pre 111 meseci
Mislim da je sajt OK, sa funkcionalne strane i ideja je dobra. Ono sto mi, kao korisniku, posto nisam neki dizajner, smeta je previse sadrzaja.. Pozadina sa onom vilom je nekako u kontrastu sa container-om, a baneri sa leve i desne strane skrecu paznju sa sadrzaja i liste proizvoda koji se prodaju..Nekako bih stavio njih u prvi plan, a banere bih ili postavio negde iznad footera, ili bi ih nekako ucinio diskretnijim..Nisam strucan toliko za dizajn, tako da ovo govorim kao obican korisnik :)

Srdacan pozdrav.
 
Odgovor na temu

Panajotov
Programator
Beograd

Član broj: 322930
Poruke: 75



+5 Profil

icon Re: Ocenite moj sajt gradjevinainfo.com18.02.2015. u 08:28 - pre 110 meseci
Nadam se da radite na tome da otklonite sigurnosni propust. 24 kolone u bazi (akcija,anketa,akneta_old,category,category_alati_oprema,category_mehanizacija,chackbox,img_uploads_index_search...).
Nisam mogao da pronadjem admin panel, koliko vidim imate samo jednog korisnika (id,username,password,tip,status).

Sredite ovo, pre nego sto Vas pronadje neki klinac iz Juzne Srbije (KiM).

Pozz
 
Odgovor na temu

[es] :: Web dizajn i CSS :: Kritike :: Ocenite moj sajt gradjevinainfo.com

[ Pregleda: 6937 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.