Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Slike iz Kumanova - zašto

elitemadzone.org :: MadZone :: Slike iz Kumanova - zašto
(Zaključana tema (lock), by Ivan Dimkovic)
Strane: < .. 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 26326 | Odgovora: 101 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

R1A1

Član broj: 328853
Poruke: 220



+227 Profil

icon Re: Slike iz Kumanova - zašto12.05.2015. u 09:50 - pre 108 meseci
Dalibore, traži od Ivana da ga banuje, naravno, i mene! Ma sve koji se ne slažu sa lizanjem bulje Amerima!
 
0

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+7173 Profil

icon Re: Slike iz Kumanova - zašto12.05.2015. u 10:01 - pre 108 meseci
@DaliborP,

Hahaha kako vas sve Java radi :) Mislim, obrati paznju:

http://www.elitemadzone.org/t484295-0#3572749

Citat:
Java Beograd
...

Za nemački radio "Dojče vele" izjavio profesor univerziteta u Bukureštu Franc-Lotar Altman:

...

Pametnom dovoljno. Sve je jasno. Prvi glasnogovornik je objavio kojim će kursem da se ređaju sledeća reagovanja demokratskog zapada.


Neki levi profesor univerziteta... u Bukurestu(!) - u Javinom postu je to... "prvi glasnogovornik" objavio kurs kojim ce da se redjaju reagovanja zapada :) Ja se samo pitam kako li je ovo napisao bez da zavrsi u bolnici, od pucanja dijafragme od smeha.

--

Ako i dalje sumnjas, pazi ovo:

http://www.elitemadzone.org/t484268-0#3572562

Citat:

Kule WTC 9/11 su srušili arapi (nema veze što se srušila i još jedna koju je avion promašio )


Ako ne uspe jedna stvar da izazove flame, 9/11 zavera sigurno hoce :-)


DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
+1

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Slike iz Kumanova - zašto12.05.2015. u 10:15 - pre 108 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic: @DaliborP,

Hahaha kako vas sve Java radi :) Mislim, obrati paznju:

Pa ne znam, ako po njemu se svi informisu u "mestima kojim zive", daj da vidimo koja je to alternativa koju on koristi....

A sto se tice 9/11, jedan covek lepo objasnio: http://www.thebestpageintheuniverse.net/c.cgi?u=911_morons

 
0

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9506
89.216.32.*



+10254 Profil

icon Re: Slike iz Kumanova - zašto12.05.2015. u 10:39 - pre 108 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic:
@DaliborP,
Hahaha kako vas sve Java radi Mislim, obrati paznju:


Kao što rekoh, pametnom dovoljno. Možeš ti xa xa xa xa xa koliko hoćeš, ali to ne menja činjenice.

Zapitaj se nekoliko stvari:

- Šta je Dojče Vele ? Neki lokalni tabloid, ili praktično oficijalni nemački medijum, koji jasno odražava aktuelne državne stavove i smernice.
- Šta znači kad Dojče Vele nešto objavi ? Trla baba lan ? Ne bih rekao.
- Šta to znači "profesor u Bukureštu, nemac". Mislim zašto Dojče vele nije objavio interjvju sa nekim Grčkim profesorom ?
- Zašto profesor ni jednom jedinom rečju nije osudio terorizam u najgrubljem obliku, pojavu naoružanih bandi, već se okomio na "krutu politiku Makedonske vlade" ?!

Zapitaj se, razmisli, ja ti neću odgovoriti.



Ne bih da idemo off topic, ali mislim da je svakom na svetu ko ume da razmišlja sumnjiva ona zgrada koja se urušila istog dana sama od sebe, iako je avion nije pogodio. (wtf, kako ?!) Samo je Dimkoviću sasvim logično zvanično Buš / Čejni objašnjenje, kao, eto, dešava se to ponekad.
Ono oko Sadama i oružja za masovno uništenje koje (ni)je imao nemam poterebe da komentarišem.




OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
+2

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+7173 Profil

icon Re: Slike iz Kumanova - zašto12.05.2015. u 10:47 - pre 108 meseci
@Java, dobar pokusaj ali, kao sto rekoh, provaljen si :)

Znam da ne mozes biti ozbiljan sa ovim teorijama zavere - tako da flame ostaje za one misle da si ozbiljan :-)

Citat:

- Zašto profesor ni jednom jedinom rečju nije osudio terorizam u najgrubljem obliku, pojavu naoružanih bandi, već se okomio na "krutu politiku Makedonske vlade" ?!


Ccc, pa zato sto je nemacki profa iz Bukuresta deo organizovanog zlocinackog poduhvata koordiniranog iz zapadnih centara moci (Langley - Leipzig - Lazarevac).

Posle intervjua je vidjen kako prima honorar u USA konzulatu i u limuzini izvlaci linu belog na obrijanoj va*ini dame koja je placena iz crnog budzeta CIA-a. Belo je doslo iz steka za specijalne situacije UCK-a.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
0

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9506
89.216.32.*



+10254 Profil

icon Re: Slike iz Kumanova - zašto12.05.2015. u 10:53 - pre 108 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic: Zato sto je nemacki profa iz Bukuresta deo organizovanog zlocinackog poduhvata koordiniranog iz zapadnih centara moci.

Posle intervjua je vidjen kako prima honorar u USA konzulatu i u limuzini izvlaci linu belog na obrijanoj va*ini dame koja je placena iz crnog budzeta CIA-a. Belo je doslo iz steka za specijalne situacije UCK-a.


Nemaš dakle, pametniji odgovor ? Šteta.

Mada, kapiram, od tebe se ne traži da razmišljaš i tražiš odgovore. Sve šta treba da znaš kažu ti kroz Dojče Vele i ostale medije.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
+1

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Slike iz Kumanova - zašto12.05.2015. u 10:56 - pre 108 meseci
Citat:
Java Beograd:
Zapitaj se, razmisli, ja ti neću odgovoriti.

Ja se samo zapitam kako odrasla osoba moze u takve gluposti da veruje.
 
0

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9506
89.216.32.*



+10254 Profil

icon Re: Slike iz Kumanova - zašto12.05.2015. u 10:57 - pre 108 meseci
Citat:
DaliborP: Ja se samo zapitam kako odrasla osoba moze u takve gluposti da veruje.
Koje gluposti ? Citirao si moju rečenicu, koju sam naveo ispod nekoliko činjenica i pitanja. Ništa nisam tvrdio.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
0

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Slike iz Kumanova - zašto12.05.2015. u 10:59 - pre 108 meseci
Upravo te sto pises, 9/11, izjave nekog profesora, zato sto je Nemac, dojce vele kao izaslanik zlog zapada itd itd....gde se ti informises, u Blicu?
 
+1

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9506
89.216.32.*



+10254 Profil

icon Re: Slike iz Kumanova - zašto12.05.2015. u 11:06 - pre 108 meseci
1. Oko 9/11
Samo sam rekao opšte poznatu činjenicu da se istog dana u neposrednoj blizini na identičan način urušila zgrada koju avion nije pogodio. Zaboga, šta tu ima da se veruje ili ne veruje ?! Mislim, to se desilo, pa se desilo. Bio ja glup ili ne. Imaš hiljade klipova na YT. Pogledaj pa kaži da li se urušila ili nije. Ako jeste, kaži zašto jeste. ("the third tower" "building 7 collapse")

Još jednom potenciram da ne želim da tema ide u ovom pravcu. Ovo je tema o dešavanjima u Makedoniji.

2. "Zli zapad" ja ne koristim u svom rečniku. To Dimke piše. Samo sam potencirao da sve šta objavi Dojče vele ima veliku težinu, jer je to radio / tv / satelitski / internet medijum koji prenosi zvanične statove nemačke države. Jel' jeste ili nije ?

3. Izjava profesora je izjava profesora. Nisam ga ja intervjuisao. Ona postoji nezavosno od mene i tebe. Bez obzira da li sam ja glup ili nisam.



Ne kapiram tvoj stav da je sve to "glupost". Skup nekih činjenica koje postoje. Šta je za tebe "glupost" ?
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
+3

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Slike iz Kumanova - zašto12.05.2015. u 11:17 - pre 108 meseci
Izjava nekog profesora Nemca iz Bukuresta na Dojce Vele je kod tebe izazvala reakciju: "pametnom dosta".

Kao sto je recimo pretraga na "google images" u nekom drugom slucaju o Marseju ili Parizu takodjer kod tebe izazvala istu reakciju: "pametnom dosta"

Ili to oko 9/11, onda je u pitanju: "ko ume da razmišlja".

Ma ne, ne trolujes bezveze.



 
0

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9506
89.216.32.*



+10254 Profil

icon Re: Slike iz Kumanova - zašto12.05.2015. u 11:24 - pre 108 meseci
Pa naravno. "Pametnom dosta"

Jednom kad sam čuo / pročitao da je "zapadna demokratija" za slučaj u Račku rekla da su "zverski ubijeni nedužni mirni seljaci pripadnici ugnjetene etničke manjine", meni je bilo jasno "koliko je sati".

Pametnom dosta - da shvati ko vuče koje konce, ko je na kojoj strani, ko koga plaća i potplaćuje.

Glupom možeš i sto puta da kažeš i nacrtaš, opet neće skapirati.

Niti čitam niti verujem raznim teorijama zavere. Jednostavno nisam taj tip. Samo pratim svetska dešavanja i čitam relevatne izjave.




Na primer:
- potraži šta je radio osamdesetih Voren Kristofer u Latisnkoj Americi i čime se bavio, pa se pitaj zašto je on bio na Kosovu.
- Potraži kako je Kristijan Amanpur (CNN) izlažirala TV reportažu iz Kuvajta pred početak prvog zalivskog rata. A onda vidiš tu istu osobu kako izveštava sa Kosova ?

Nema tu nikakve zavere, to su činjenice, ljudi, događaji.

OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
+4

jnk
beograd

Član broj: 29216
Poruke: 1472



+1498 Profil

icon Re: Slike iz Kumanova - zašto12.05.2015. u 11:50 - pre 108 meseci
Ja bi se zapitao da li su ameri stvarno išli na mesec.
 
+1

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9506
89.216.32.*



+10254 Profil

icon Re: Slike iz Kumanova - zašto12.05.2015. u 11:54 - pre 108 meseci
Pa dobro ... Neko kapira neko ne kapira. Sve je to normalno.

Kao i matematika. Neko je kapira neko ne.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
+3

Lacika.1991
Laslo Molnar

Član broj: 147078
Poruke: 349



+346 Profil

icon Re: Slike iz Kumanova - zašto12.05.2015. u 11:54 - pre 108 meseci
Ima negde čak i opisano kako su lažirali to sa mesecom,ne sećam se više..bilo je nekih ne slaganja oko gravitacije,one prašine,refleksija u viziru,ma sto čuda su opisali :D ne mogu više da nadjem gde je to bilo
 
0

plus_minus

Član broj: 289459
Poruke: 2242
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: https://hardcoder.xyz


+2247 Profil

icon Re: Slike iz Kumanova - zašto12.05.2015. u 12:00 - pre 108 meseci
Kad ste se već dotakli srušenih zgrada od strane ljudi iz pećina, (direkt u njujork, mimoišli sve radare, svaka im čas'), kako to da niko ne spomenu istog tog dana i onaj boeing što komplet izgore pre nego što ga kamera snimila, te beše ostavio traga, taman malo jačeg od petarde.. i tako tek neku rupicu u zidu `pentagrama`. Mora da je taj treći (pardon, četvrti) bio neki stealth boeing. Ne, ne.. istina je čudo u kom se sve obliku manifestuje. Prosto da poveruje čovek.
about:networking
 
0

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9506
89.216.32.*



+10254 Profil

icon Re: Slike iz Kumanova - zašto12.05.2015. u 12:14 - pre 108 meseci
Ne mogu da skapiram kako je tema otišla u teorije zavere.

Ja sam samo potencirao da nije trivijalno da Dojče Vele objavi nečiji (bilo čiji) intervju u kojem se za sve krivi makedonska vlada. I da nije trivijalno da se ni na koji način ne osuđuje postojanje tolike grupe naoružanih ljudi.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
0

Homer J. Simpson
Zombilend

Član broj: 307921
Poruke: 688



+923 Profil

icon Re: Slike iz Kumanova - zašto12.05.2015. u 12:15 - pre 108 meseci
Pa koga ces da krivis ako teroristi upadnu u drzavu , naprave haos i ubiju xx policajaca ?

Citat:
Otto23:
@Homer
Turski tok ne postoji/ne pravi se zbog Turske, niti Grcke - vec zbog Evropskog trzista. Gasovod koji prolazi kroz Ukrajinu, po Ruskom planu, treba da se zatvori do ~2020. Taj manjak gasa, koji ce nastati njegovim zatvaranjem, Rusija je htela da trasportuje preko Juznog Toka. Amerika je preko Bugarske blokirala izgradju Juznog Toka (bio licno Biden, ako se ne varam, dan pre zvanicnog odustajanja od ugovora - da ih "osokoli").

Rusi su presili na plan b, Turski tok, gde preskacu celu tu pricu oko investiranja izgradnje preko pola Evrope (jeftinije za njih)... i nemaju vishe problem sa (novim) Evropskim energetskim zakonima (oko kontrole nad cevovodom).

Dakle, Turski tok nema svoju svrhu, ako gas ne moze da stigne do centralne Evrope - tj. ako ne moze fizicki da prodje infrastruktura, tj. cevovod, ukljucujuci i kroz Makedoniju. Amerima ne odgovara bilo kakvo jacanje veza Rusije sa Evropom, niti generalno jacanje Rusije (finansiski, vojno, kako-god) i zato je i startovala pokolj u Ukrajini (finansiranjem pucha i dovodjenjem nacista na vlast)... isto tako sada startuje ovo sr*nje u Makedoniji, preko svojih shiptarskih pacenika-terorista, kako bi se osujetila izgradnja te infrastukture (destabilizovao region), od koje upravo Rusi imaju profit. Dodatno, Ameri imaju svoje cevovode u planu, kao i dopremanje energenata iz USA (gas u tecnom stanju), pa im je to i direktna konkurencija.

My 2c, da je ovo sa Makdonijom upravo uvertira, i/ili upozorenje sta ce biti ako se ne slusha uncle Joe - tj. ne postupa se po njegovim zeljama i interesima. Tj. staro dobro udaranje reketa, sa "objasnjavanjem" zasto je to ustvari "dobro" za tebe -> jer ako ne "igras" kako ti kazu, uvek moze da ti bude mnogo gore - shiptari mogu da ti pojedu pola zemlje, a niko okom nece da trepne.

P.S. Zato je i nas premijer isao u Washington da se dogovori oko zastoja u otvaranju poglavlja sa EU, zbog nemogucnosti dogovora sa shiptarima... zna se ko mulja vodu na ovim prostorima - i ko je ciji pas.

[Ovu poruku je menjao Otto23 dana 12.05.2015. u 02:22 GMT+1]

Jesi ti ikad cuo nekoga iz EU da prica o nastavku Turskog toka koji ide preko Makedonije i Srbije ?
Ja nisam , bilo je price o nekom kraku iz Grcke do Italije ali preko Makedonije i Srbije jok.
To su nase domace halucinacije i wet dreams , posto nemamo para ni da finansiramo kopanje kanala za postavljanje cevi a ne nesto vise

p.s. Morace Rusi da naprave bar 3 Turska toka ako planiraju da zavrcu gas preko Ukrajine ili ode veci deo prihoda
 
0

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9506
89.216.32.*



+10254 Profil

icon Re: Slike iz Kumanova - zašto12.05.2015. u 12:35 - pre 108 meseci
Citat:
Homer J. Simpson: Pa koga ces da krivis ako teroristi upadnu u drzavu , naprave haos i ubiju xx policajaca ?

Ma nisam na to misliio. Nego je poenta da ceo objavljeni intervju ostavlja utisak da se eto vrši represija nad albancima, (kao i kod Račka) i potencira da je to ugrožena nacionalna manjina. Kao da su policajci iz dosade ušli u Kumanovo i iz čistog mira poubijali mirne građane.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
0

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Slike iz Kumanova - zašto12.05.2015. u 12:36 - pre 108 meseci
a mirni građani sasvim slučajno imali ceo arsenal oružja :).
Ili su im to podmetnuli makedonci posle akcije
 
+3

elitemadzone.org :: MadZone :: Slike iz Kumanova - zašto
(Zaključana tema (lock), by Ivan Dimkovic)
Strane: < .. 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 26326 | Odgovora: 101 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.