Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Brutalni novinar maltretira policajca

elitemadzone.org :: MadZone :: Brutalni novinar maltretira policajca

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 22211 | Odgovora: 101 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Lacika.1991
Laslo Molnar

Član broj: 147078
Poruke: 349



+346 Profil

icon Re: Brutalni novinar maltretira policajca05.06.2015. u 21:13 - pre 108 meseci
Citat:
kalimero 011:
^
Napisao sam gore - nije mu naređeno da izađe, već je pozvan kod nekog ko zna jezik, što ovaj može da odbije.
Citat:
Lacika.1991: pa jedino pod direktnom sumnjom da sam kriminalac za kojim je izdata poternica..pa da igraju na tu kartu zbunjenosti,dok ne dodje marica :D

sumnjam da bi neko takvu glupost napravio zbog jedne pišljive kazne od 2,5k dinara

pa čak i ovi naši :D

Nisi u pravu, pogledaj Zakon o prekršajima.


baš ću pročitati..ali mi je ne logično da mi neko uzme papire i ode..a da ja ostanem na putu kao mutav :D ako je za proveru uredu..ako nije kontam da mi je dužan objašnjenje zašto mi oduzima dokumente..ili da me privede :D
 
Odgovor na temu

dusans
Stojanov Dušan
Pančevo

Član broj: 9551
Poruke: 1343
*.dynamic.sbb.rs.



+311 Profil

icon Re: Brutalni novinar maltretira policajca05.06.2015. u 21:15 - pre 108 meseci
I šta sa zakonom o prekšajima??? On je samo zaustavljen zbog saobraćajnog prekršaja...
To ne znači da sme da na primer pljune pandura ili da ga bije ili da izvodi samovolju
jer to eksplicitno nije pokriveno tim članom zakona ili ZOBS-om (a na sreću jeste drugim zakonima).


 
Odgovor na temu

kalimero 011

Član broj: 155560
Poruke: 1166



+261 Profil

icon Re: Brutalni novinar maltretira policajca05.06.2015. u 21:15 - pre 108 meseci
Citat:
Lacika.1991: baš ću pročitati..

Obrati pažnju na član 178.
Citat:
Sceka: Kad plati kaznu vratice mu dokumenta. Sta je tu problem, gde policajac gresi, sta je trebalo da uradi???

Nadam se da ovo nije upućeno meni? Napisao sam da su policajci uradili sve po zakonu.
Citat:
dusans: I šta sa zakonom o prekšajima??? On je samo zaustavljen zbog saobraćajnog prekršaja...

Tako je. Ceo slučaj o kome je reč pokriva upravo taj zakon.
Citat:
dusans: To ne znači da sme da na primer pljune pandura ili da ga bije ili da izvodi samovolju
jer to eksplicitno nije pokriveno ZOBS-om, a na sreću jeste drugim zakonima.

Ovo nisam video na snimku? ;)
 
Odgovor na temu

Lacika.1991
Laslo Molnar

Član broj: 147078
Poruke: 349



+346 Profil

icon Re: Brutalni novinar maltretira policajca05.06.2015. u 21:20 - pre 108 meseci
e ajd nek neka dobra duša kopira član ovde :D ja ne mogu da nadjem
 
Odgovor na temu

kalimero 011

Član broj: 155560
Poruke: 1166



+261 Profil

icon Re: Brutalni novinar maltretira policajca05.06.2015. u 21:21 - pre 108 meseci
^
Citat:
Lica koja nemaju prebivalište na teritoriji Republike Srbije

Član 178

Učiniocu prekršaja koji ne može da dokaže svoj identitet ili nema prebivalište, ili ne živi na adresi na kojoj je prijavljen, ili ako ima prebivalište u inostranstvu ili ako odlazi u inostranstvo radi boravka, a kome je izdat prekršajni nalog u radno vreme banke ili pošte, naložiće se da izrečenu kaznu uplati odmah preko banke ili pošte.

Ukoliko je učiniocu prekršaja izdat prekršajni nalog van radnog vremena banke ili pošte ili ako je prekršaj učinjen van naseljenog mesta, novčana kazna će mu se naplatiti na licu mesta uz izdavanje potvrde u kojoj je naveden i iznos poštarine koji je učinilac prekršaja dužan da plati na licu mesta, a ovlašćeni službenik će prvog narednog radnog dana uplatiti novac preko pošte.

Ako učinilac prekršaja ne plati novčanu kaznu, smatraće se da je podneo zahtev za sudsko odlučivanje i odmah će se dovesti pred nadležni sud.

Ukoliko nije moguće učinioca prekršaja odmah dovesti pred sud, tada predstavnik ovlašćenog organa može preduzeti mere iz člana 199. stav 1. ovog zakona.

Cenim da ćeš tražiti i član 199. ;)
Citat:
Zadržavanje lične isprave

Član 199

Sud može zadržati putnu ispravu ili drugi identifikacioni dokument okrivljenog do izvršenja presude, ukoliko nađe da bi kažnjeno lice čije se mesto boravka nalazi u inostranstvu moglo osujetiti izvršenje presude odlaskom sa teritorije Republike Srbije.

Zadržavanje isprave sud određuje na predlog podnosioca zahteva ili po službenoj dužnosti.

O zadržavanju isprave izdaje se potvrda.
 
Odgovor na temu

dusans
Stojanov Dušan
Pančevo

Član broj: 9551
Poruke: 1343
*.dynamic.sbb.rs.



+311 Profil

icon Re: Brutalni novinar maltretira policajca05.06.2015. u 21:21 - pre 108 meseci
Naravno da sve slučajeve ne pokriva samo jedan zakon, ali ti ne shvataš poentu.
Evo, ako sam ja zaustavljen na osnovu prekoračenja brzine, ne znači da mogu da pljunem policajca.
 
Odgovor na temu

kalimero 011

Član broj: 155560
Poruke: 1166



+261 Profil

icon Re: Brutalni novinar maltretira policajca05.06.2015. u 21:22 - pre 108 meseci
^
Pa jel' ga pljunuo ili uradio nešto slično?
 
Odgovor na temu

Lacika.1991
Laslo Molnar

Član broj: 147078
Poruke: 349



+346 Profil

icon Re: Brutalni novinar maltretira policajca05.06.2015. u 21:23 - pre 108 meseci
Hvala kalimero..

Vidiš opet moram dobiti neku potvrdu ako neko hoće da mi uzme isprave :D
 
Odgovor na temu

dusans
Stojanov Dušan
Pančevo

Član broj: 9551
Poruke: 1343
*.dynamic.sbb.rs.



+311 Profil

icon Re: Brutalni novinar maltretira policajca05.06.2015. u 21:24 - pre 108 meseci
Nije poenta da li ga je pljunuo ili nije nego tvoja tvrdnja da je prekršajnim zakonom sve pokriveno,
i da ti to daje nekakav imunitet da možeš da se majmunišeš kako ti volja.
Kao onaj lik kom su razbili staklo USA panduri što se pravio blesav.
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Brutalni novinar maltretira policajca05.06.2015. u 21:31 - pre 108 meseci
Opet ce da se citiraju neki zakoni, pa ce neko nesto da primeti a to odvuce celu pricu negde nevezano (vec vidjeno na temama, voli nas narod da tumaci Zakon...) i sve se rasprsi...

Policajac zaustavio, trazio dokumenta, napisao kaznu, ceka da se kazna plati i da vrati dokumenta... u medjuvremenu je vozac sve uradio da izbruka policajca - samo ne saradjuje a duzan je po Zakonu bez obzira gde se nalazi (u svojoj ili tudjoj Zemlji) kao ucesnik u saobracaju.

Prosto da prostije ne moze da bude.


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

Lacika.1991
Laslo Molnar

Član broj: 147078
Poruke: 349



+346 Profil

icon Re: Brutalni novinar maltretira policajca05.06.2015. u 21:43 - pre 108 meseci
A zašto bi se rasprava završila na tako prostoj stvari? :D ovo je forum..treba da se raspravlja!
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Brutalni novinar maltretira policajca05.06.2015. u 21:54 - pre 108 meseci
Zato sto se ne raspravlja nista novo nego prezvakavaju potpuno iste varijante na nekoliko tema (od istih clanova).


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Brutalni novinar maltretira policajca05.06.2015. u 22:52 - pre 108 meseci
Da li ste probali da vidite šta policajac balvan piše nakon što mu je ovaj američki balvan dao pare?

Ja sam usporavao snimak, i zaključio sledeće:

3??0DIN

mada je moguće da piše i

13??0DIN

pošto je početak pisanja te trojke malo sumnjiv, mogla je tu da upadne i neka jedinica ovlaš napisana.

Umesto pitanja je meni nepoznata cifra ili dve nepoznate cifre. Deo rukopisa deluje kao petica ali napisana u stilu izokrenute dvojke, što se ipak ne slaže sa njegovim prethodnim pisanjem gde se jasno prepoznaje kada piše 2550, a tu ne piše peticu u tom stilu.

[Ovu poruku je menjao pisac dana 06.06.2015. u 00:02 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Brutalni novinar maltretira policajca05.06.2015. u 23:07 - pre 108 meseci
@pisac objasnio. Sve je sada kristalno jasno. Mirne savesti moze lok. Hard lok, najhardiji.


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

Lacika.1991
Laslo Molnar

Član broj: 147078
Poruke: 349



+346 Profil

icon Re: Brutalni novinar maltretira policajca05.06.2015. u 23:19 - pre 108 meseci
troll level 99999999999999999999999999999
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Brutalni novinar maltretira policajca05.06.2015. u 23:38 - pre 108 meseci
Moze Pisac i ostali "branioci slobode" da se bave grafologijom, jer je to od presudnog znacaja u celoj prici.

Zato se meni Amerika mnogo svidja i odusevljen sam njihovim pragmatizmom.

Ovaj slucaj i slicni ovakvi slucajevi sa ovakvim debilima tamo resavaju veoma brzo i jednostavno.

Prvo i osnovno, sa sluzbenim licima moras komunicirati na sluzbenom jeziku.
Komande, instrukcije i naredjenja od sluzbenog lica primas na sluzbenom jeziku, a ako ne razumes moras nacio prevodioca o svom trosku, ali ma kako bilo, naredjenje mores izvrsiti i nista te ne moze osloboditi toga.

Ako odbijes da das dokumenta veoma lako moze da se dogodi da policajac potegne pistolj i da se veoma brzo nadjes u poziciji sa dlanovima na krovu spreman za pretres. Ako je policajac "kraceg fitilja" ili je "mangup" usao duboko u film, veoma lako moze da se dogodi da mangup zavrsi u poziciji "kao trofej iz lova" rasprostran na haubi. Onda sledi privodjenje, a ako i dalje ima gundjanja i protivljenja, ali u pretresu budu pronadjeni dokumenti za identifikaciju napravice se kontakt sa ambasadom ili konzulatom i posle izmirenja obaveze (placanja kazene) sledi deportacija u najkracem mogucem roku. Ako mangup nema dokumenta, ostace u pritvori sve dok se ne utvrdi ko je i kako je usao u USA.

Neka ovaj novinar (ili sta je vec) pokusa da napravi ovakvu zaj*ebanciju u USA, pa da vidimo kako je prosao.

U ozbiljnim drzavama nikome ne pada na pamet da se zeza sa policijom.

Ja da sam policajac iz ove situacije, ja bi lepo ovu osobu sproveo do policijske stanice, predao njegova dokumenta vodji smene i nastavio sa svojim poslom.
 
Odgovor na temu

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Brutalni novinar maltretira policajca05.06.2015. u 23:45 - pre 108 meseci
Citat:
Sceka:
@pisac objasnio. Sve je sada kristalno jasno. Mirne savesti moze lok. Hard lok, najhardiji.


Pozdrav!

ahahhaha
dokazi su tu i nema više šta da se raspravlja :P
 
Odgovor na temu

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Brutalni novinar maltretira policajca06.06.2015. u 01:15 - pre 108 meseci
Evo jedne identične situacije. Zar nije lepo videti pismenog i učtivog policajca koji sa osmehom nadmudri budaletine prihvstajuci njihovu igru?
Pored toga i oni imaju policajca balvana, koji za razliku od ovog našeg zna kako ds postupi...


 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Brutalni novinar maltretira policajca06.06.2015. u 01:24 - pre 108 meseci
@CoyoteKG

Zasto bi policajac ili bilo ko drugi morao da zna jezik koji nije sluzben u drzavi u kojoj zivi? Da li mozes da mi odgovoris koji bi bili razlozi za takvu obavezu?
 
Odgovor na temu

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Brutalni novinar maltretira policajca06.06.2015. u 01:38 - pre 108 meseci
Mogao si i sam procitati u prethodnom postu, dobar si analiticar izgleda, ali ajd nacrtacu ti taj jedan razlog da se ne mucis

Citat:
CoyoteKG: Zar nije lepo videti pismenog i učtivog policajca koji sa osmehom nadmudri budaletine prihvstajuci njihovu igru?
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Brutalni novinar maltretira policajca

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 22211 | Odgovora: 101 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.