Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Glasanje za forumskog Trolla?

elitemadzone.org :: MadZone :: Glasanje za forumskog Trolla?
(Zaključana tema (lock), by Ivan Dimkovic)
Strane: < .. 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 26877 | Odgovora: 106 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

NapredniBot

Član broj: 329337
Poruke: 1



+90 Profil

icon Re: Glasanje za forumskog Trolla?10.08.2015. u 09:06 - pre 106 meseci
@Hotchimney
Molim te nemoj da me nominuješ samo zato što si dobio moj glas. Nominuj me ako zaista iskreno misliš da sam ja trol. Inače, trol je kategorija iznad bota, tako da sam polaskan ovom nominacijom. Ja bih tebi dodelio možda i prvo mesto da nisam otkrio Ivana, ali ipak je Ivan bar za dve klase iznad bilo kog trola na ovom forumu. Ivan to toliko dobro radi da većina članova uopšte nije u stanju da primeti njegovo trolovanje. Tvoje trolovanje je providno. Iako se vidi se neki napredak nakon Kandorusa, ipak ćeš za prvo mesto morati još mnogo da radiš. 2012 sam stavio na 3. mesto jer se trol (da ne kažem čovek) izuzetno trudi. Bez obzira na to u budućnosti vidim da će tvoj glavni konkurent biti Braksi. Publika mu je naklonjena i od nedavno je krenuo sa baš moćnim trolovanjem. Uz jednu promenu nika Braksi bi možda mogao da ugrozi čak i Dimkovića.
 
0

DusanSukovic
Dušan Šulović
Na krevetu

Član broj: 35637
Poruke: 1371

Sajt: www.MotoBoem.RS


+460 Profil

icon Re: Glasanje za forumskog Trolla?10.08.2015. u 09:20 - pre 106 meseci
Citat:
NapredniBot:
1. Ivan Dimković
2. Hotchimney/Kandorus
3. 2012/Konislav



Mislim da je Dimkovic akademski sitnicav i hoce da stvar istera na cistac, daleko od trolla.

Stane Dolanc: "Bavljenje tehnikom treba da postane svakodnevna potreba coveka.."
 
0

NapredniBot

Član broj: 329337
Poruke: 1



+90 Profil

icon Re: Glasanje za forumskog Trolla?10.08.2015. u 09:28 - pre 106 meseci
Ja ipak mislim da se radi o specifičnoj vrsti (rasi?) trolova.
 
0

R1A1

Član broj: 328853
Poruke: 220



+227 Profil

icon Re: Glasanje za forumskog Trolla?10.08.2015. u 09:29 - pre 106 meseci
Citat:
NapredniBot:Ja bih tebi dodelio možda i prvo mesto da nisam otkrio Ivana, ali ipak je Ivan bar za dve klase iznad bilo kog trola na ovom forumu. Ivan to toliko dobro radi da većina članova uopšte nije u stanju da primeti njegovo trolovanje. Tvoje trolovanje je providno. Iako se vidi se neki napredak nakon Kandorusa, ipak ćeš za prvo mesto morati još mnogo da radiš. 2012 sam stavio na 3. mesto jer se trol (da ne kažem čovek) izuzetno trudi. Bez obzira na to u budućnosti vidim da će tvoj glavni konkurent biti Braksi. Publika mu je naklonjena i od nedavno je krenuo sa baš moćnim trolovanjem. Uz jednu promenu nika Braksi bi možda mogao da ugrozi čak i Dimkovića.

Ivan ladno vređa neistomišljenike a svaku kritiku briše.
Dva puta sam izneo njegove uvrede i oba puta me je banovao na po mesec dana.
Verovatno će i za ovo.
To mu je najjači argument u raspravi!
Toliko o Ivanu, uzgajivaču trolova!
 
+3

hotchimney

Član broj: 300237
Poruke: 462



+822 Profil

icon Re: Glasanje za forumskog Trolla?10.08.2015. u 09:38 - pre 106 meseci
^NapredniBot

Ajde nemoj da spinuješ.
Dobio si konkretno pitanje
da postaviš link na moj komentar koji je trolovanje.
Umesto toga počeo si da cviliš i da me moljakaš.

No, kao što sam već ranije napisao
ti si otvorio dupli nalog da bi se prepucavao.
Na prvom nalogu si prijavljen punim imenom i prezimenom
pa si shvatio da ti je to greška
jer kad god se upustiš u neku diskusiju
ispadneš magarence.

Zato si po nečijem savetu otvorio novi nalog. A na stručnim forumima i dalje pišeš pod starim nalogom. Ne toliko koliko ranije ali i dalje pišeš.

A zašto si se pojavio na ovoj temi?
Razlog je jednostavan.
Vršiš odmazdu za moje pisanje na temi
"Zasto hrvati mrze srbe? Toliko?".

Isto kao i R1A1 za koga smo od ranije utvrdili da je verski fanatik a u koju grupu verovatno i ti pripadaš.
Njega je (a verovatno i tebe)
žicnulo ono što sam napisao o pravoslavnoj crkni.


 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Glasanje za forumskog Trolla?10.08.2015. u 09:39 - pre 106 meseci
Posebno treba izdvojiti da niko nema pojma sta je to trolovanje, a jos manje zna da objasni. Svako ima svoju predstavu i svako misli da je u pravu.

Ovo je samo jos jedan sarlatanski pokusaj da se napravi nesto zanimljivo, primarni je cilj bio da se ismeje Braksi jer je on postavljaca teme rastrtio u drugoj diskusiji.

Nema tacno precizirano sta se smatra trolom, nema uslova glasanja, nema nagrada. Zasto bi se neko takmicio ako nema nagrada?
 
0

hotchimney

Član broj: 300237
Poruke: 462



+822 Profil

icon Re: Glasanje za forumskog Trolla?10.08.2015. u 09:43 - pre 106 meseci
Naravno, tema je zamišljena kao odmazda neistomišljenicima.
Providno i infantilno.

Nit znaju šta je trol, nit mogu da linkuju "trol-komentare".
 
0

vilil1

Član broj: 174605
Poruke: 765



+1499 Profil

icon Re: Glasanje za forumskog Trolla?10.08.2015. u 09:43 - pre 106 meseci
Ako mogu, da se ubacim...Konislav i nije klasican trol. Braksi je u pravu. Konislav je samo strasno dosadan, naporan, gusi...Ali bas ono...triper covek.

Kandorus je tol'ko glupav u svojim pokusajima da zametne tragove, da ni njega ne bih stavio na neko vodece mesto.

Braksi je bio za primer. Postovi dobri, duhoviti...znao je da ubode zicu. U poslednje vreme je i on postao naporan. Vrti jednu istu pricu, a onda se naljuti kad skoce na njega. Kao da mu je Konislav mazn'o nalog.
 
+1

NapredniBot

Član broj: 329337
Poruke: 1



+90 Profil

icon Re: Glasanje za forumskog Trolla?10.08.2015. u 09:59 - pre 106 meseci
Citat:
hotchimney:
Njega je (a verovatno i tebe)
žicnulo ono što sam napisao o pravoslavnoj crkni.


Za to što si napisao ići ćeš u džehenem.
 
0

hotchimney

Član broj: 300237
Poruke: 462



+822 Profil

icon Re: Glasanje za forumskog Trolla?10.08.2015. u 10:12 - pre 106 meseci
Samozvani botovi treba da vode svoju brigu a ne da se sekiraju gde će ko ići.

Nego, šta je sa linkom na "trol-komentare"
i definicijom trola?

Si prestao da cmizdriš?
 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Glasanje za forumskog Trolla?10.08.2015. u 10:39 - pre 106 meseci
Citat:
vilil1: Konislav je samo strasno dosadan, naporan, gusi...Ali bas ono...triper covek.

Kandorus je tol'ko glupav u svojim pokusajima da zametne tragove, da ni njega ne bih stavio na neko vodece mesto.


Tipicna reakcija na frustraciju izazvanu intelektualnim deficitom, dodajmo tome i nizak nivo znanja sto sve zajedno dovodi do nemoci da se argumentovano odgovori na moje komentare. Ti si samo polovicno kriv, tacnije ti si odgovoran zbog toga sto ne citas, a inteltualni kapacitet ti je delimicno dala priroda, a deo ti je sigurno i nasledje od predaka.
 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Glasanje za forumskog Trolla?10.08.2015. u 10:47 - pre 106 meseci
Citat:
hotchimney:
Naravno, tema je zamišljena kao odmazda neistomišljenicima.
Providno i infantilno.

Nit znaju šta je trol, nit mogu da linkuju "trol-komentare".


Slazem se, samo bih dodao sledece.

Kod primitivnih oblika udruzivanja tipa horda, pa cak i kasnije sve do plemena karaktersisticna je burna reakcija na svakoga ko malo "strci" po svojim shvtanjima u odnosu na grupu. To je tipican primer primitivnog "palanackog mentaliteta" i kojem je presudno vazno biti "deo mase" ili eventualno "kasniti za masom", dok se svaki oblik "ispred mase" osudjuje i drasticno kaznjava.
naprednije zajednice koje su vremenom prerasle u moderna drustva otvorenog tipa taj problem su resili jos u srednjem veku pojavom renesanse ili onog momenta kad su raskrstili sa inkvizicijom i resili se ili smanjili uticaj iracionalnog u njihovom razmisljanju. Za razliku od njih primitivne zajednice koje su jos uvek na nivou copora i kod kojih je jos uvek religija jako mocna, ne mogu da oslobode svoj um za prihvatanje drugacijih stavova, ideja ili razmisljanja.
 
0

R1A1

Član broj: 328853
Poruke: 220



+227 Profil

icon Re: Glasanje za forumskog Trolla?10.08.2015. u 10:59 - pre 106 meseci
Citat:
hotchimney: Isto kao i R1A1 za koga smo od ranije utvrdili da je verski fanatik a u koju grupu verovatno i ti pripadaš.
Njega je (a verovatno i tebe)
žicnulo ono što sam napisao o pravoslavnoj crkni.

Ko je to utvrdio sem tebe i na osnovu čega?
Slika sa učešćem po temama govori sve:



I ti si verovatno viseći isključivo na madzone video u temama o androidu, gps, elektronici... da sam verski fanatik?
Koji si lažov i smarač!
 
+3

vilil1

Član broj: 174605
Poruke: 765



+1499 Profil

icon Re: Glasanje za forumskog Trolla?10.08.2015. u 11:02 - pre 106 meseci
Da,da...vidi Zorane, mozda bi i mogao da me uvredis, mozda, da si normalna osoba. Ali ti, ti koji si rodjen sa 16kg. Ti koji si toliko grdan da je samo majka mogla da te poljubi (doduse preko jastuka), ti koga su zbog debljine oduvek maltretirali, i klinci i stariji, ti koji sada imas nekih 160kg-180kg a facu za horor filmove, ti koji si produkt genetske mutacije, ti koji ne mozes ni decka da nadjes a kamoli devojku ;) ti koji za sebe kazes da si "engleski djak" (Bwahahahahha, Cokalija engleski djak...), ti koji si toliko iskompleksiran zbog (zasluzenih) trauma u detinjstvu, ti koji postojis jedino u virtelnom svetu jer u realnom si predmet sprdnje...ti ne mozes. ;)
 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Glasanje za forumskog Trolla?10.08.2015. u 11:03 - pre 106 meseci
Citat:
Braksi:
Troll mora da bude malo jezgrovitiji i da ubode u sridu, a ne ta blebece ko neka babetina.



Ja mislim da si ovde dao odlican primer:

Citat:

braksi:
povlacim se iz rasprave.


onda jos jednom u sridu

Citat:

Braksi:
u redu, vracam se u raspravu, ali necu ucestvovati u njoj.


Opsirnije :http://www.elitemadzone.org/t4...ani-istina-je-Beograd-se-gradi


 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Glasanje za forumskog Trolla?10.08.2015. u 11:13 - pre 106 meseci
Citat:
vilil1: Da,da...vidi Zorane, mozda bi i mogao da me uvredis, mozda,


Ne pada mi na pamet da nekoga vredjam, a najmanje tebe. Ne znam zasto si se toliko uznemirio? Ako si se prepoznao u onome sto sam ja napisao tu ne mogu pomoci, ja iznosim samo istinu i nista drugo osim istine. Znam da je istina po svojoj prirodi jako surova, ali ja tu ne mogu nista . Ako pokusam nesto da menjam, onda to vise nije istina, a zarad kvaliteta diskusije, drzeci se pravila foruma moramo pisati istinu.
Istina se mora dokazati faktima i ja to redovno radim, problem je kako ces ti dokazati ono sto si napisao.
 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Glasanje za forumskog Trolla?10.08.2015. u 11:18 - pre 106 meseci
@R1A1

Ti jesi verski fanatik i to si vise puta dokazivao. Meni licis na pravoslavnu verziju dzihadiste. kad budem zaludan pronacicu sve tvoje komentare gde se velica religija i poziva na neki sveti rat.
 
0

hotchimney

Član broj: 300237
Poruke: 462



+822 Profil

icon Re: Glasanje za forumskog Trolla?10.08.2015. u 11:19 - pre 106 meseci
^R1A1

To što si linkovao
tvoje učešće po drugim temama
ti nisam osporio.
Možeš ti i dalje da učestvuješ na temama koliko god poželiš.

Ono što sam te pitao:
- šta je trol?
- link na moje poruke koje su trolovanje.

Sve u najboljoj nameri da popravim pisanje
jer nije mi cilj da trolujem.
 
0

R1A1

Član broj: 328853
Poruke: 220



+227 Profil

icon Re: Glasanje za forumskog Trolla?10.08.2015. u 11:27 - pre 106 meseci
^Hotchimney,

ako ne znaš šta je trol, dovoljno je da staneš pred ogledalo i videćeš šta je i ko je trol a i veliki lažov!
 
0

vilil1

Član broj: 174605
Poruke: 765



+1499 Profil

icon Re: Glasanje za forumskog Trolla?10.08.2015. u 11:28 - pre 106 meseci
Citat:
2012: Istina se mora dokazati faktima i ja to redovno radim, problem je kako ces ti dokazati ono sto si napisao.


A sta to Zorane Vidicu treba da dokazem?
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Glasanje za forumskog Trolla?
(Zaključana tema (lock), by Ivan Dimkovic)
Strane: < .. 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 26877 | Odgovora: 106 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.