Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Novak Đoković i dalje ide napred

elitemadzone.org :: MadZone :: Novak Đoković i dalje ide napred

Strane: << < .. 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 560981 | Odgovora: 2891 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

jovajovic100

Član broj: 325194
Poruke: 141



+2244 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred10.01.2022. u 18:40 - pre 27 meseci
.
Kome snaga argumenta leži u brisanju, tragovi mu nečoveštvom smrde.
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1739
*.dynamic.a1.rs.



+2283 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred10.01.2022. u 20:02 - pre 27 meseci
Citat:
ademare:
Nego se radi o onome sto smo videli u Srbiji Zilion puta , verovatno i svim ostalim drzavama sveta je to legalno i moguce !

Da, nesto slicno smo zaista imali prilike da vidimo u Srbiji za vreme Kneza Mihajla, ali prvo to je bilo u XIX a ne u XXI veku i drugo kompletna medjunarodna javnost je bila zgrozena time. Taj dogadjaj je opisan u istorijskoj literaturi pod nazivom "Propast velikog suda" ako neko zeli detaljnije da prouci.
 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8095



+1755 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred10.01.2022. u 20:13 - pre 27 meseci
Ma jok. Za tako nesto potrebno je postojanje iole Nezavisnog sudstva !

Danas to ne mozemo da vidimo u Srbiji jer Nema nezavisnog sudstva , vec se samo aminuju Vodjine zelje .


Ali secam se da je Dinkic gurao ovu pricu . Valjda oko Mobtela koliko se secam . Bilo je jos toga .


Eto fali nam par recenica u Ustavu , da bi sudstvo bilo nezavisno ?!

To sto vlast ne postuje Ustav nema veze , vazno da u Ustavu sudstvo bude nezavisno , kada vec nije u realnosti !
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
46.183.103.*



+7177 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred11.01.2022. u 07:51 - pre 27 meseci
Pravosudna grana vlasti je uvek ogranicena time sto moze samo da sudi po zakonu / ustavu.

Zakonodavna vlast moze da stvara komplet nove zakone, dok izvrsne vlasti danas imaju isto tako siroka ovlascenja uz pomoc uredbi.

Nije tu nista kontraverzno, problem je sto su Australijanci moroni koji se ponasaju kao deca kojima je neko dao vatreno oruzje.

I nije Novak tu nista specijalno nova stvar - pa brate mili, 100 hiljada >drzavljana< Australije je bilo zaglavljeno po Evropi u 2020, kada je vlast Australije odlucila da zatarabi zemlju.

Eto taj Melburn isto - pa kad je onaj pizza radnik slagao gde je bio i kad, zatvorise jbt ceo grad na 6 dana u full lockdown. Industrijski nivo ludila.

Ako se tako ponasaju prema sopstvenim drzavljanima (sto je inace necuveno) - mozete misliti kako se ponasaju prema drugima, mislim - to se i vidi sa onim zatvorima za izbeglice.

--

Ja sam licno imao dodira sa njihovom gluposcu - znaci, od svih zemalja na svetu jedino Kanada i Australija su trazili da potvrdim da nisam ratni zlocinac i da nisam ucestvovao u ratovima na Balkanu 90-tih. Ej jbt, ratni zlocinac bog te mazo.

Dok su Kanadjani bili srecni sa "ne" odgovorom, Austarlija je otisla korak dalje - iako je vise nego ocigledno da sam bio klinac (rodjen 1981-ve) i posto sam im napisao da jos jednom procitaju podatke u aplikaciji - ovi divljaci su mi trazili da im posaljem potvrdu iz skole da sam isao na redovnu nastavu... secam se jos dok sam iz inostranstva jurio nekog da mi naprave nekakvo uverenje da sam bio djak.

Taj nivo gluposti nisam nigde drugde video.

Ocigledno je u pitanju zemlja vrlo lose nabazdarenih divljaka i iskreno se nadam da ce se teniseri organizovati, preskociti svoje razlike i rivalstva i izgurati da Australija vise nema bilo sta sa profesionalnim sportom.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

BuzzLightyear

Član broj: 345017
Poruke: 71



+432 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred11.01.2022. u 08:09 - pre 27 meseci
Treba svi da molimo boga da Đoković ima dugu karijeru kao Federer, bar do četrdesete godine. Kada uskoro bude prestao sa sportom, eto cele porodice Đoković u politici. Priljučiće im se garant i australijski general Mojte Gađo. Već je aplicirao za srpsko državljanstvo, a priča se i da će mu Srđan srediti srpsku penziju iz zahvalnosti što je podržao Novaka i što je odbio da izvede tenkove na ulice.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
2a02:8071:31ae:c800:b405:ab0..



+7177 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred11.01.2022. u 10:51 - pre 27 meseci
Djokovic ne izgleda kao lik koji bi primao direktive sta da radi i kaze, sto je posao tipicnog politicara (koji tipicno zavisi od finansijera)

Sto se popularnosti tice, svakako bi imao podrsku glasaca, ali pitanje je kako bi "saradjivao" sa drugim interesima koji kontrolisu najvecu kolicinu love?

Ali onako naivno gledano, kada bi neko hteo da napravi "reprezentaciju" koja bi dobijala izbore i radila nesto - Djokovic bi svakako bio jedan od najboljih mogucih kandidata sto se PR-a tice (tezak rad, sampion, patriota, siroko omiljen ...).

Naivan deo price je da bi se tako sklopio neki 'dream team' nekorumpiranih. Politika je blato, cak i da sklopis takav tim, prodjes nekako ziv i zdrav i dodjes na vlast - mozes da meris vreme za koliko vise neces imati puno "nekorumpiranih" u timu.

MADA... nekada se desi da se nadje neko tvrdoglav i srecan i nesto i uspe, bas neko ko zna da je put do uspeha cesto neutaban i zahteva sve od sebe... ignorisuci "tipican ishod". U tom slucaju "all bets are off".

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

BuzzLightyear

Član broj: 345017
Poruke: 71



+432 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred11.01.2022. u 11:11 - pre 27 meseci
General Mojte je takav čovek. Napustio je visoki položaj u Vojsci Australije zbog principa. Kada bude dobio državljanstvo i ako bude rešio da se bavi politikom, može da računa na moj glas. Novak je pod uticajem oca i žene, a preko žene i pod uticajem tašte. Tašta je toliko pohlepna da bi napravila MHE u centru Beograda (na fontani).
 
Odgovor na temu

mrki666

Član broj: 346927
Poruke: 32
*.dynamic.a1.rs.



+11 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred11.01.2022. u 11:24 - pre 27 meseci
Pa kad je mogao Švarceneger da bude Guverner Kalifornije. Može i Đoka da bude president of Serbia, vaj not? Samo tim svojim postupkom iskopao bi sebi grob, kad bi video kakvi su ljudi...
 
Odgovor na temu

B3R1
Berislav Todorovic
NL

B3R1
Član broj: 224915
Poruke: 804



+637 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred11.01.2022. u 11:27 - pre 27 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic:
I nije Novak tu nista specijalno nova stvar - pa brate mili, 100 hiljada >drzavljana< Australije je bilo zaglavljeno po Evropi u 2020, kada je vlast Australije odlucila da zatarabi zemlju.
Eto taj Melburn isto - pa kad je onaj pizza radnik slagao gde je bio i kad, zatvorise jbt ceo grad na 6 dana u full lockdown. Industrijski nivo ludila.
Ako se tako ponasaju prema sopstvenim drzavljanima (sto je inace necuveno) - mozete misliti kako se ponasaju prema drugima, mislim - to se i vidi sa onim zatvorima za izbeglice.

Uvek moze da se kaze i ovo:
https://www.elitemadzone.org/t488569-103#4021133

Ali ta silna zakljucavanja im bas nisu mnogo pomogla. Onaj desni grafika im divlja uprkos svim tim merama. Sta ce sada? Da dele paketice s hranom ljudima zatvorenim po kucama? To rade Kinezi.

Za par godina ceo svet ce crtati slicne grafike, ali za neke druge dijagnoze, vidim ja ...
 
Odgovor na temu

BuzzLightyear

Član broj: 345017
Poruke: 71



+432 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred11.01.2022. u 11:32 - pre 27 meseci
Citat:
mrki666:
Pa kad je mogao Švarceneger da bude Guverner Kalifornije. Može i Đoka da bude president of Serbia, vaj not? Samo tim svojim postupkom iskopao bi sebi grob, kad bi video kakvi su ljudi...


Nije ti dobro poređenje. Trebalo je da porediš Švarcenegera i generala Mojtea. Obojica su rođena u inostranstvu.
 
Odgovor na temu

BuzzLightyear

Član broj: 345017
Poruke: 71



+432 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred11.01.2022. u 11:38 - pre 27 meseci
Polako Neize, nemoj da napraviš neku glupost.
 
Odgovor na temu

BuzzLightyear

Član broj: 345017
Poruke: 71



+432 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred11.01.2022. u 12:08 - pre 27 meseci
Ma dobro je dok na forumu praviš gluposti. Rekoh da ne padneš sad u depresiju zbog tenisa. Pusti to ti je đavolja rabota.
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9517
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+10256 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred11.01.2022. u 12:14 - pre 27 meseci
^ Tačno može da se vidi dan i datum kad je nevakcinisani Nole ušo u Australiju ! :D
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

BuzzLightyear

Član broj: 345017
Poruke: 71



+432 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred11.01.2022. u 12:37 - pre 27 meseci
Mogu da zamislim kakav se samo unutrašnji sukob odigrava kod Jave i Neiza.

Java bi vakcinisao sve što se mrda, zakleti vakser i pristalica kovid pasoša.
Java ljubi stope po kojima Novak Đoković hoda.

--------
Neiz, zakleti antivakser. Ne bi primio vakcinu ni da mu život zavisi od toga. Možda bi razmislio kada bi drug Tito ustao i lično ga zamolio.
Neiz mrzi Novaka Đokovića iz dna duše.
--------

Novak deli Neizove stavove u vezi sa vakcinacijom. Lako je Novak mogao da lažira vakcinaciju, ali on brine za sve slobodne ljude. On brine podjednako i za Javu i za Neiza.

------

Da li će kod Jave preovladati ljubav prema Novaku ili ljubav prema kovid pasošima?
Da li će Neiz oprostiti Đokoviću što mu je u ključnom momentu "pao tiket"?

Ostanite uz EMZ.

 
Odgovor na temu

B3R1
Berislav Todorovic
NL

B3R1
Član broj: 224915
Poruke: 804



+637 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred11.01.2022. u 13:16 - pre 27 meseci
Citat:
BuzzLightyear:
Treba svi da molimo boga da Đoković ima dugu karijeru kao Federer, bar do četrdesete godine. Kada uskoro bude prestao sa sportom, eto cele porodice Đoković u politici.

Iskreno se nadam da nece sebi dozvoliti da uprlja sopstveno ime i reputaciju ... oh, wait ... :->
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4784 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred11.01.2022. u 13:21 - pre 27 meseci
Meni samo nije jasno kako niko ne primecuje problem sa onim potvrdama o vakcinisanosti. Evo primera Djokoviceve potvrde da je danas pozitivan na kovid koja se moze potvrditi proverom QR koda a koja je okacena juce: https://twitter.com/Shadowed_/status/1480651878388142081
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9517
79.101.120.*



+10256 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred11.01.2022. u 13:40 - pre 27 meseci
Ma to je fake.
Validan QR kod je nalepljen na editovanu sliku.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4784 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred11.01.2022. u 13:52 - pre 27 meseci
No shit, Sherlock
Doduse, nije tako uradjeno, na postojecoj slici su promenjeni datumi, ali je rezultat isti.
ALI, upravo je poenta u tome da ti sad da odes negde sa tako odstampanom potvrdom, oni provere QR kod i vide da je sve ispravno.
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9517
79.101.120.*



+10256 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred11.01.2022. u 14:16 - pre 27 meseci
U slučejevima kad može da se ostvari imovinsko-pravna korist, stvari su drugačije.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

Ulfsaar
Beograd

Član broj: 316075
Poruke: 123



+29 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred11.01.2022. u 14:21 - pre 27 meseci
Ovaj neki sa tvitera tvrdi da se za taj isti QR kod dobija nekad pozitivan, a nekad negativan rezultat. Koji je sad to đavo?

https://twitter.com/BenRothenberg/status/1480532913749852166
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Novak Đoković i dalje ide napred

Strane: << < .. 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 560981 | Odgovora: 2891 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.