Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Suludo ogranicenje od 50km/h na "najbrzem i najboljem autoputu u Srbiji"

elitemadzone.org :: AutoZone :: Suludo ogranicenje od 50km/h na "najbrzem i najboljem autoputu u Srbiji"

Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 20924 | Odgovora: 64 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

botr
Srbija

Član broj: 229796
Poruke: 2008
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+371 Profil

icon Re: Suludo ogranicenje od 50km/h na "najbrzem i najboljem autoputu u Srbiji"16.09.2016. u 21:28 - pre 92 meseci
Citat:
Java Beograd:
Čuj, ako ćemo ovako da kačimo linkove gde se ko sudario, ispao sa puta onda ni na autoputu ne bi smelo brže od 20 km/h.

Ali, ako ćemo objektivno:
Put ne ide kroz naselje, okolo nema kuća, nema pešačkih prelaza, nema semafora. Put je ravan, nema krivina, nema uspona, nizbrdica, po tri trake u jednom smeru, obezbeđen odbojnicima. Realno, moglo bi da bude kao i na autoputu, ograničenje 120 km/h, ali pošto nema zaštitnu ogradu / žicu ja napisah da je 80 km/h bezbedna brzina. Što i jeste, minimum.


https://www.google.rs/maps/@44...jsZVw!2e0!7i13312!8i6656?hl=en



Ne moze vise od 100, jer nema ograde izmedju smerova.
 
Odgovor na temu

ŽIKI

Član broj: 57957
Poruke: 145



+41 Profil

icon Re: Suludo ogranicenje od 50km/h na "najbrzem i najboljem autoputu u Srbiji"16.09.2016. u 22:02 - pre 92 meseci
Širina nije dovoljna da bi po zakonu bila dozvoljena veća brzina, plus ograda...Neko je uštedeo malo asfalta
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1739
*.neoplus.adsl.tpnet.pl.



+2283 Profil

icon Re: Suludo ogranicenje od 50km/h na "najbrzem i najboljem autoputu u Srbiji"18.09.2016. u 13:57 - pre 92 meseci
Neko je na pocetku objasnio da je doslo do nekog lopovluka oko sirine puta, ukradeno je nekoliko centimetara sirine, pa se sad to sto je izgradjeno ne moze smatrati auto putem, a saobracajni inspektor koji je odlucivao o najvecoj dozvoljenoj brzini ocigledno nije dobio deo od lopovluka, pa je resio da odradi tacno po slovu zakona. I tako, umesto da neko visi na banderi na sred mosta zbog lopovluka, to u demokratskoj drzavi jelte ne moze, nego moze da taj neko ili drugi neko ubira pare od kazni. Pitam se sta bih ja uradio da sam saobracajni inspektor koji meri sirinu puta i sigurno bih upisao tacno onoliko koliko sirina i jeste i na osnovu toga po slovu zakona isto postavio znak koji za tu sirinu puta sleduje, a narod ako mu ne odgovara nek izadje na ulicu pa nek izvrsi pritisak da se ili menja zakon, ili ulove one koji su ukrali sirinu.
 
Odgovor na temu

cozmo_im
Ivan Miladinovic
Direktor svemira i galaktickih
postrojenja
Zemun

cozmo_im
Član broj: 31495
Poruke: 5566
*.mediaworksit.net.



+896 Profil

icon Re: Suludo ogranicenje od 50km/h na "najbrzem i najboljem autoputu u Srbiji"19.09.2016. u 10:20 - pre 92 meseci
To i nije autoput i ne moze biti. Ali moze biti motoput gde je ogranicenje 100kmh i to je sasvim normalno za tu vrstu saobracajnice.

http://www.radiolaguna.rs/pita...pancevo_laguna_radio_4542.html

[Ovu poruku je menjao cozmo_im dana 19.09.2016. u 12:45 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Suludo ogranicenje od 50km/h na "najbrzem i najboljem autoputu u Srbiji"08.12.2016. u 22:14 - pre 89 meseci
Citat:
Java Beograd:
Možda je bolje 30 km/h. Za svaki slučaj.

Hteo sam ranije nego listao slicice pa naleteo u bazi sta sam tada nasao na google drive.Uvek se naleti na nesto.







Ako pamtim slike redoslededom.

1.Malo se zaneo,ne zna kojom trakom vozi pa setka.

2.Druga bese onaj sa kvarom,sta ce ali da li ga onaj vidi sto kaze Cozmo sleprer sa preko 80 km/h.

3.Suprotna traka,ko ce brze,neces ti pre mene ili vidis me ne vidis.

4.Tragovi kocenja,ZASTO.Pravac a bilo stani pani.

5.I biciklista,najsporiji ali najlaksi da se zakaci pa šmugne.

Dodje mi da otvorim temu da li treba drzati rastojanje izmedju vozila jer ljudi definitivno nisu normalni.
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: Suludo ogranicenje od 50km/h na "najbrzem i najboljem autoputu u Srbiji"

Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 20924 | Odgovora: 64 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.