Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Nepo system je jako los servis, nula bodova.

[es] :: Windows desktop :: Nepo system je jako los servis, nula bodova.

[ Pregleda: 2200 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

orastko
BG

Član broj: 61235
Poruke: 23
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Nepo system je jako los servis, nula bodova.26.07.2016. u 16:32 - pre 94 meseci
Pre godinu dana sam kupio maticnu plocu od firme ciji je serviser Nepo system (kod novog mosta kod Dunava). Maticna ploca je instalirana (socket 1155) i radila je godinu dana bez problema. Posto se razumem u racunare uvideo sam da je ploca crkla i odneo je u servis. Tamo me je docekao decko koji je odmah odokativno primetio da je iskriljven pin. Ja mislim da je moguce to otkriti jedino ako imate lupu. Pregled je kostao 1200 dinara. Zvali su me ubrzo da mi kazu da je serviser pregledao plocu (cak je updejtovao i bios po njihovom) i da je sve ok. Napominjem da sam plocu testirao sa dva razlicita napajanja, dve razlicite maticne ploce, dva razlicita kucista i da nije radila. Ponudili su mi da dodjem do njih ponovo i donesem plocu koju ce ponovo testirati ali da ne mogu da je zamene, kao da ja imam svo vreme ovog sveta i da mogu stalno da se svrckam do njih). Ovo pisem da zapamtite "NEPO SYSTEM" kao jako losu firmu i da ih izbegavate u buducnosti posto uce svoje radnike da izmisljaju kvarove cim stignete do njih. Klonite ih se ... prevaranti!
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows desktop :: Nepo system je jako los servis, nula bodova.

[ Pregleda: 2200 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.