Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Zapadna civilizacija = slepa grana evolucije

elitemadzone.org :: MadZone :: Zapadna civilizacija = slepa grana evolucije

Strane: << < .. 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 281522 | Odgovora: 1804 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 732
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+593 Profil

icon Re: Zapadna civilizacija = slepa grana evolucije24.09.2016. u 02:37 - pre 92 meseci
U pravu si. I ja sam primetio to i hteo da ga podbodem :)))
 
Odgovor na temu

bananaphone
Amsterdam

Član broj: 326748
Poruke: 463



+1328 Profil

icon Re: Zapadna civilizacija = slepa grana evolucije24.09.2016. u 07:03 - pre 92 meseci
Citat:
Windows2:
Posto ne znam do kad cu imati net da objasnim zasto pitam.
Pitam zato sto su na prethodnim stranama objasnjavali clanu @batalale da je latentni homos zato sto je toliko "opsednut" pederima jer ne prestaje da prica o njima i o tome sta sve oni rade. A evo on je vec koliko poruka ostavio u kojima proziva pisca, te pedofilske sklonosti, te hoce da krese maloletnice, pa reko da nije jedan od latentnih ljubitelja piletine.


Malo se pravimo da ne razumemo ;)))?

Svi mi pricamo svo ovo vreme o pederima zar ne, ti si zestoko protiv njih pa tebi nisam rekao da si latentni homos, jel tako?

Razlika je izmedju tebi i batalale-ta je sto on pravi pederske insinuacije gde ucestvuje on i drugi muski clan foruma (uglavnom - na zalost JA), da se ne vracamo na to, posto ne zelim dodatno da ga podbadam i nabrajam sta je sve rekao.

Sa druge strane ja ne pravim nikakve insinuacije na racun pisca i maloletnica, ja samo osudjujem ono sto on sam otvoreno govori i dokazuje da je ispravno. Ja ne impliciram nista prema njemu, on covek svoj pogled sam otvoreno definise i propagira kao prirodan i ispravan, sam otvoreno govori kako bi kresao maloletnice, bez ikakvih mojih insinuacija ili dodavanja na ono sto je rekao, a ne vidim da su se ostali clanovi foruma (sem batalaleta!!!) ubili da dokazu kako to nije u redu.

I tebi samom je lakse da mene optuzis za pedofiliju zato sto suvise cesto osudjujem pisceve pedofilne stavove, nego da kazes drugaru piscu nesto povodom njegovog direktnog propagiranja pedofilije...


 
Odgovor na temu

batalale

Član broj: 334772
Poruke: 67



+210 Profil

icon Re: Zapadna civilizacija = slepa grana evolucije24.09.2016. u 07:18 - pre 92 meseci
Kad se sad nisam šlogirao.....
Otkuda sad to da si ukapirao da se ja protivnik bilo kakvoj devijaciju, bolesti, perverziji....nazovi kako hoćeš.
Za mene ono što nije prirodno nije prirodno.
Pa ni krmak ne skače na krmka i prase nego na krmaču ali krmcima u ljudskom obliku ništa nije sveto! Od takvih krmaka, gori su samo krmci koji to podržavaju.
 
Odgovor na temu

bananaphone
Amsterdam

Član broj: 326748
Poruke: 463



+1328 Profil

icon Re: Zapadna civilizacija = slepa grana evolucije24.09.2016. u 08:05 - pre 92 meseci
Citat:
batalale: Kad se sad nisam šlogirao.....
Otkuda sad to da si ukapirao da se ja protivnik bilo kakvoj devijaciju, bolesti, perverziji....nazovi kako hoćeš.


Pa da ponovim - nemam ja nikakav problem sa tvojim stavom gde ne podrzavas homoseksualce. Da svi imamo isto misljenje, netko bi otvorio temu, ostali bi kliknuli "thumbs up" i tu bi se diskusija zavrsila.

Forum i jeste mesto gde iznosimo svoje stavove, i korigujemo ih ako naucimo nesto novo od drugih diskutanata. Ali je mesto gde se ljudi medjusobno nadjebavaju - sa jedinim ciljem da bude "iznad", dokazuju neku svoju superiornost (inteligenciju/obrazovanje/intelektualnost ili sta ja znam) a bogami i vredjaju. Ti si bajo mene i ostale direktno vredjao, na sta sam ti ja uzvratio sa zajebancijom na tvoj racun - takodjer uvredljivom. Kad su se stvari primirile, ponovo si dao primer koji ukljucuje mene i homoseksualca u krevetu na sta ti nisam odgovorio - a realno - opet me vuces za jezik ;))))
 
Odgovor na temu

dejanet
Beograd

Član broj: 19240
Poruke: 1181



+837 Profil

icon Re: Zapadna civilizacija = slepa grana evolucije24.09.2016. u 08:28 - pre 92 meseci
Mislim da je bila rasprava ovde pre par godina, cak je bio slican profil ucesnika, nasi srbi iz inostranstva, koji su se debelo obreli u malogradjanstinu i @pisac koji je spomenuo ovo oko "sweet sixteen". Elem, nalepili su mu istu etiketu, kao i sada.

Taj mehanizam, kojim se nekom "odokativno" nalepi etiketa i to jos od ljudi koji nam ovde "prepricavaju" neka prava i vrednosti sa zapada, govori samo za sebe.
Koji bre crni liberalizam, prava itd... na zapadu, sve je to deklarativno u glavama, a samim tim u praksi, a drzi se samo dok ima para.

 
Odgovor na temu

bananaphone
Amsterdam

Član broj: 326748
Poruke: 463



+1328 Profil

icon Re: Zapadna civilizacija = slepa grana evolucije24.09.2016. u 08:37 - pre 92 meseci
O cemu ti pricas covece - pisac propagira 14-to godisnje majke kao ideal drustva i nesto sasvim prirodno i normalno...

Batalale me direktno naziva pederom (procitaj prethodnu stranu - zarad mira, nisam mu odgovorio, mada on dodaje gas i dalje) i posle kuka na zajebanciju na njegov racun, u fazonu - provociram ga ;)))

A ja sam malogradjanin sto zivim na zapadu (kao shebao me zapad, da sam u Srbiji, bio bi sirokih shvatanja kao pisac) i eto nije mi normalno da pisac - matori konj fantazira o oplodjavanju ucenica 8-mog razreda, a istovremeno sam i peder, samo zato sto ne zelim da bacam cigle na druge pedere ;)))


 
Odgovor na temu

batalale

Član broj: 334772
Poruke: 67



+210 Profil

icon Re: Zapadna civilizacija = slepa grana evolucije24.09.2016. u 08:46 - pre 92 meseci
Citat:
bananaphone:Ti si bajo mene i ostale direktno vredjao, na sta sam ti ja uzvratio sa zajebancijom na tvoj racun - takodjer uvredljivom. Kad su se stvari primirile, ponovo si dao primer koji ukljucuje mene i homoseksualca u krevetu na sta ti nisam odgovorio - a realno - opet me vuces za jezik ;))))

Ne, ne...
Ja sam ti samo vratio loptu u dvorište!
Od prvog tvog posta upućenog meni, pokušavaš da me podhebavaš samo što si se malo zejebhao!
Takođe, upitreš prst u pisca kao koza u ovcu što joj se vidi čkapi?!
Provaljen si na prvu!
Da, nisi mi odgovorio na postavljeno pitanje, a na zadnjicu bi progovorio!
Baš čudno?

 
Odgovor na temu

bananaphone
Amsterdam

Član broj: 326748
Poruke: 463



+1328 Profil

icon Re: Zapadna civilizacija = slepa grana evolucije24.09.2016. u 09:22 - pre 92 meseci
Citat:
batalale:
@bananafone:
...
Ležiš u krevetu a sa tvoje desne strane do tebe leži peder (aktivan) ...



Eto sam trazis da komentarisem, izazivas i posle nesto kukas..

Dobri moj i izmuceni batalale, ti jednostavno ne mozes da se suzdrzis, ni jedan drugi diskutant, ako i ima neke perverzne - homoseksualne mastarije, bar ne opterecuje druge ucesnike, javno iznoseci ovde na forumu kojekakve ludosti, kod tebe - ne samo sto ti vecito misli lete u tom smeru, ne moze jedna stranica na ovom forumu da prodje bez tebe i tvoje osebujne maste.

Rekao sam ti vise puta - ja sam tolerantan - ali ne toliko. Osnovni uslov moje tolerancije je - da mene nitko ne dira.

Tj. treba da nadjes nekog kome ce se tvoja homoseksualna mastanja dopasti, pa da uzivate zajedno, bez da mene opterecujes, i onda mi nece smetati, meni je licno jako neugodno kad neko ima homoseksualne misli koje ukljucuju mene pa to jos iznosi javno.

Zbog toga je mozda ispao nesporazum, mozda mi se udvaras a ja to vidim kao provokaciju i uvredu, ali kao sto rekoh - tolerantan jesam ali neke granice moraju da se postuju...







[Ovu poruku je menjao bananaphone dana 24.09.2016. u 10:42 GMT+1]
 
Odgovor na temu

batalale

Član broj: 334772
Poruke: 67



+210 Profil

icon Re: Zapadna civilizacija = slepa grana evolucije24.09.2016. u 09:41 - pre 92 meseci
Citat:
bananaphone: Rekao sam ti vise puta - ja sam tolerantan - ali ne toliko. Osnovni uslov moje tolerancije da mene nitko ne dira.

Neviđen si lažov i manipulator!
Tvoj prvi post upućen meni:
Citat:
bananaphone:
Citat:
DaliborP:
ej batalale, bez ljutnje, samo mi je cudno da toliko pricas o paradi a kao ne zanima te.


Citat:
batalale:
@Dalibor:
Meni u inat? Ne, rekao bi pre da su pobude druge prirode.
Ja mogu da te sponzorišem. Recimo, da ti kupim bodi ili tange?
Odaberi.



Cuj ne samo da bi voleo da tebe vidi na paradi nego bi ti kupovao tange i bodi ;))))



Nisam ti ništa odgovorio. Na moj post upućen Dušanubosu ti kažeš:
Citat:
bananaphone:
Citat:
batalale: Sinak, rekao bi da si talentovan muzičar, bubnjar?



Svidjaju ti se bubnjari? Jel bi i njima tange da kupujes ;)))))

Ja ti bez vređanja odgovaram:
Citat:
batalale:
Citat:
bananaphone: Svidjaju ti se bubnjari? Jel bi i njima tange da kupujes ;)))))

Šlihtaš se pojedincima?
Nastavi, dobro ti ide....

Ali ti nastavljaš:
Citat:
bananaphone:
Citat:
batalale: Šlihtaš se pojedincima?
Nastavi, dobro ti ide....


Hahaha. Ti si zapenio sa kupovinom tangi drugim muskarcima da bi ucestvovali na pride-u, sad se sam i izvuci, ne ocekuj da cu ja da te izvlacim sa prebacivanjem teme na moje slihtanje nekom ili necem ;))))

Da ne davim temu i ostale učesnike, tu se nije završilo tvoje podhebavanje.
Na kraju se vređaš što sam te skroz raskrinkao, raskrinkao da si prikriveni peder, lažov, manipulator i provokator!
Ajde odhebi od mene, tema nisam ja, ja samo u njoj učestvujem!

 
Odgovor na temu

bananaphone
Amsterdam

Član broj: 326748
Poruke: 463



+1328 Profil

icon Re: Zapadna civilizacija = slepa grana evolucije24.09.2016. u 10:02 - pre 92 meseci
Pa covece - TI pricas o kupovini tangi drugom muskarcu, TI postujes apsolutno perverzne slike homoseksualaca, TI pravis seksualne aluzije na moj racun sa bananom koju bi mi TI dao, TI bi ucio bi druge kako da koriste guzicu, TI pitas jel moja zena ima brkove, TI postavljas situaciju gde muskarac lezi u krevetu sa drugim muskarcem - aktivnim homoseksualcom - kao da je to najnormalnija situacija u zivotu u kojoj bi se svatko nasao, i trazis od mene da komentarisem.
I kad propustim i ne komentarisem tvoju poslednju perverziju i direktnu uvredu na moj racun - ne mozes da se suzdrzis - nastavljas dalje, jel znas zasto? Zato sto je moja zajebancija na tvoj racun - 99.99% zajebancija - (mislim da je vecina ustvari vidi kao 100% zajebanciju), ali onih 0.01% u koje nisi siguran te bole do koske. I zato nastavljas da me vredjas i razvlacis i dalje i dalje i dalje i dalje, sve dok ovih 0.01% ne izbrises iz svoje glave i foruma tako sto ces dokazati da sam ja ustvari TI.

Prosetaj do psihologa/psihijatra pa ga pitaj sta se krije iza mojih i tvojih postova, ili bar stani ispred ogledala...
 
Odgovor na temu

bananaphone
Amsterdam

Član broj: 326748
Poruke: 463



+1328 Profil

icon Re: Zapadna civilizacija = slepa grana evolucije24.09.2016. u 10:20 - pre 92 meseci
Ode dan - ode zivot u nadjebavanju sa tobom, odoh malo da prosetam, a ti slobodno nastavi sa vredjanjem, dok se ne budes osecao bolje u sopstvenoj kozi...
 
Odgovor na temu

bonifacic

Član broj: 334187
Poruke: 15



+40 Profil

icon Re: Zapadna civilizacija = slepa grana evolucije24.09.2016. u 11:23 - pre 92 meseci
zapad propada Rusija se dize u nebesa.

Ne znam, da li ste i vi primetili zapad za pad. Za-pad.
 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 732
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+593 Profil

icon Re: Zapadna civilizacija = slepa grana evolucije24.09.2016. u 12:12 - pre 92 meseci
Citat:
dejanet:
Mislim da je bila rasprava ovde pre par godina, cak je bio slican profil ucesnika, nasi srbi iz inostranstva, koji su se debelo obreli u malogradjanstinu i @pisac koji je spomenuo ovo oko "sweet sixteen". Elem, nalepili su mu istu etiketu, kao i sada.

Taj mehanizam, kojim se nekom "odokativno" nalepi etiketa i to jos od ljudi koji nam ovde "prepricavaju" neka prava i vrednosti sa zapada, govori samo za sebe.
Koji bre crni liberalizam, prava itd... na zapadu, sve je to deklarativno u glavama, a samim tim u praksi, a drzi se samo dok ima para.



Znači nije to piscu od juče :). Odvno on ima te sklonosti. Nisi pomislio da je možda problem u njemu a ne u nama koji mu "stavljamo etiketu".

Ja pisca cenim kao diskutanta i podržavam neke njegove ideje i stvove. 14togodišnje prvorotkinje definitivno ne.



bananaphone još će on tebe da ubedi da si gej. Pazi se u Amsteramu može biti opasno ako posumnjaš u svoju seksualnpost :). Podseti me ova rasprava izmedju tebe i
batalale na ovu scenu.
 
Odgovor na temu

dejanet
Beograd

Član broj: 19240
Poruke: 1181



+837 Profil

icon Re: Zapadna civilizacija = slepa grana evolucije24.09.2016. u 13:16 - pre 92 meseci
Mislim da se ovde radi o lepljenju etiketa na osnovu stavova i to od ljudi koji se deklarativno zalazu za multi-kulti, gej prava i sl. Mislim da nije u pitanju mala etiketa, a covek posle mora da pise objasnjenja u footer-u itd.

Ne pada mi na pamet da branim coveka, vec mi ovo govori ono sto manje-vise znam, a to da se iza tanke fasade tkz. zapadnih vrednosti i pogleda, kriju drugaciji pogledi. Ti pogledi nisu produkt nase kulture, vec zapadne hipokrizije.
Jednostavno, ne znam da su u Srbiji u zadnjih 200 godina organizovano proganjani gejevi ili su bili podvrgnuti lecenju u vidu elektrosokova, kastriranju, hemijskim i hormonskim tretmanima, kao sto je bio slucaj u Americi i Velikoj Britaniji, prakticno do kraja 1960-tih. 'ALO!

Ono sto se desilo pre nekoliko godina, a to je da je dosta ljudi iz tih rasprava otislo sa foruma, sto ne bih voleo da se desi, npr. bananaphone-u, piscu ... i drugima, jer ipak ljudi pisu dobro, bez obzira slagali se ili ne..
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Zapadna civilizacija = slepa grana evolucije24.09.2016. u 14:36 - pre 92 meseci
Citat:
bananaphone: O cemu ti pricas covece -

Uz mogucnost da cu biti pogresno protumacen a sigurno okarakterisan sa "sta si ti, njegov advokat" (proverena stvar, stalno se to radi...) samo da kazem da nisi razumeo, uopste nisi razumeo post koi cu da ovde ponovim/citiram:

Citat:
dejanet:
Mislim da je bila rasprava ovde pre par godina, cak je bio slican profil ucesnika, nasi srbi iz inostranstva, koji su se debelo obreli u malogradjanstinu i @pisac koji je spomenuo ovo oko "sweet sixteen". Elem, nalepili su mu istu etiketu, kao i sada.

Taj mehanizam, kojim se nekom "odokativno" nalepi etiketa i to jos od ljudi koji nam ovde "prepricavaju" neka prava i vrednosti sa zapada, govori samo za sebe.
Koji bre crni liberalizam, prava itd... na zapadu, sve je to deklarativno u glavama, a samim tim u praksi, a drzi se samo dok ima para.

Ponovio sam/citirao zato sto je verovatno najkvalitetniji post ako ne u celoj temi onda svakako u poslednjih dvadesetak strana.



Da nije kako jeste, da se ne pravi presija poentiranja vredjajuci/etiketirajuci/omalovazavajuci... nekoga, svakoga, i u neko normalno nekadasnje vreme moglo bi se videti da i nije tako glupo ono sto Pisac napise. Neke stvari, naravno. Problem je u tome sto Pisac sam sebe diskredituje nacinom pisanja. Vrlo suptilno, biranim recima, prilicno kulturno (vecinom, a za razliku od vecine ucesnika) - dobrano izvredja sve na temi, nikoga direktno nego sve redom sto znaci i aktivne ucesnike i one koji samo citaju. Nije to bas ocigledno, svakako nije na keca, ali to oseti svako ko procita a oni koji su aktivni to iskoriste.

Kazem, nije bas sve lose sto napise. Ja licno se uglavnom ne slazem sa njim ali je meni (mozda i svima) problem sto u jednoj istoj recenici deo recenice bude toliko "ludilo" da potre ono sto je u istoj recenici ok, nekada i jako dobro.

Samo to sam hteo da kazem.


Pozdrav!

"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 732
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+593 Profil

icon Re: Zapadna civilizacija = slepa grana evolucije24.09.2016. u 17:05 - pre 92 meseci
Citat:
dejanet:
Mislim da se ovde radi o lepljenju etiketa na osnovu stavova i to od ljudi koji se deklarativno zalazu za multi-kulti, gej prava i sl. Mislim da nije u pitanju mala etiketa, a covek posle mora da pise objasnjenja u footer-u itd.


Da naravno da se radi o lepljenju etiketa na osnovu stavova. Ako neko misli da klinke od 14 treba da se mažu sve u 16 i da radjaju decu svakako će dobiti etiketu od mene. Ne, ne mislim da je pedofil, ali etiketu ima. A to što je u futeru napisao samo je dodatno zalepilo tu etiketu.

Što je najgore i ja sam danas jednu klinku odmerio na način na koji pre par dana ne bih. Pokvarenjaci matori i mene će sa sobom da povučete.



 
Odgovor na temu

ssi

Član broj: 305920
Poruke: 333
*.dynamic.sbb.rs.



+377 Profil

icon Re: Zapadna civilizacija = slepa grana evolucije24.09.2016. u 18:04 - pre 92 meseci
Citat:
pisac:
Citat:
bananaphone:E moj pisac, nakon 40 i kusur strana napokon smo dosli do nukleusa cele ove tvoje histerije o razlozima za propast zapadne kulture


Gubiš fokus dečko. Fokus je na tome da sam ti dokazao da nisi u pravu, pod uticajem kulture i vaspitanja se sve može promeniti u ljudskom ponašanju i višehiljadagodišnjim nagonima, što možeš videti upravo sa svom primeru.

Citat:
batalale:Ne verujem da bi pisac pisao to što piše da mu sutra ćerku pokupi neki matori perverznjak i još je polno zrelu napumpa!


U navedenom slučaju moje su emocije potpuno nebitne, a potpuno je isto da li ima 14-15 godina ili 18 godina jer će u oba slučaja biti otprilike isto zrela, prema tome i ti gubiš fokus. Svi koji brane današnju postavku stvari koja je drugačija od prirodne, će u budućnosti braniti i neku buduću postavku stvari još dalju od prirodne - odosno homo parove i njihovo usvajanje/uzgajanje dece. Nema tu filozofije, sve je jasno kao dan onome koji može da vidi.


Nije isto, ni malo isto, zato sto ce te @pisac, ako krenes da plodis one ispod 15 godina, strpati kao pedofila u zatvor.

Kao sto i treba da te strpaju.

Opet mozda ne bi bilo lose da te vec, preventivno, posalju kod psihijatra.
 
Odgovor na temu

Windows2
behind the shades

Član broj: 305979
Poruke: 167



+585 Profil

icon Re: Zapadna civilizacija = slepa grana evolucije24.09.2016. u 19:02 - pre 92 meseci
Citat:
bananaphone:
Citat:
Windows2:
Posto ne znam do kad cu imati net da objasnim zasto pitam.
Pitam zato sto su na prethodnim stranama objasnjavali clanu @batalale da je latentni homos zato sto je toliko "opsednut" pederima jer ne prestaje da prica o njima i o tome sta sve oni rade. A evo on je vec koliko poruka ostavio u kojima proziva pisca, te pedofilske sklonosti, te hoce da krese maloletnice, pa reko da nije jedan od latentnih ljubitelja piletine.


Malo se pravimo da ne razumemo ;)))?

Svi mi pricamo svo ovo vreme o pederima zar ne, ti si zestoko protiv njih pa tebi nisam rekao da si latentni homos, jel tako?

Razlika je izmedju tebi i batalale-ta je sto on pravi pederske insinuacije gde ucestvuje on i drugi muski clan foruma (uglavnom - na zalost JA), da se ne vracamo na to, posto ne zelim dodatno da ga podbadam i nabrajam sta je sve rekao.

Sa druge strane ja ne pravim nikakve insinuacije na racun pisca i maloletnica, ja samo osudjujem ono sto on sam otvoreno govori i dokazuje da je ispravno. Ja ne impliciram nista prema njemu, on covek svoj pogled sam otvoreno definise i propagira kao prirodan i ispravan, sam otvoreno govori kako bi kresao maloletnice, bez ikakvih mojih insinuacija ili dodavanja na ono sto je rekao, a ne vidim da su se ostali clanovi foruma (sem batalaleta!!!) ubili da dokazu kako to nije u redu.

I tebi samom je lakse da mene optuzis za pedofiliju zato sto suvise cesto osudjujem pisceve pedofilne stavove, nego da kazes drugaru piscu nesto povodom njegovog direktnog propagiranja pedofilije...

Nisam "protiv" pedera, protiv sam demonstracije sile od strane politicara i reklamiranja pederluka. Kako to da je prvi pokusaj parade usledio 2000-e godine gle cuda bas u istoj godini "demokratskih promena" kad smo krenuli putem modernizacije kojim idu sve druge zemlje? I od tad se tezi tome da se to ustali ili bolje reci zapati u nas?
Ti pederi bi isto trebali da shvate da to sto se radi ni malo ne doprinosi njima samima niti bilo kako poboljsava njihovu poziciju u ovoj zemlji. Vec su drugi lepo objasnili o cemu se tu radi.
Odredjeni stepen zainteresovanosti klinaca za isti pol postoji po nekoj prirodi stvari u tim godinama, ali ubrzo dodje do "realizacije" sa suprotnim polom i onda to nestaje. Ako ti medijski pravis sliku u drustvu da je skroz ok za decaka da se ljubi sa decakom to je slanje poruke "go for it" svakome u tom osetljivom uzrastu da se ne plasi "istrazivanja" i da slobodno realizuje i takve zelje ako ih ima. Zabrinut si za decu i maloletnice a nemas problem sa tim da deci u skolama objasnjavaju jos u daleko nizem uzrastu nego sto su spornih 14 godina koje se ovde stalno spominju, da je skroz ok za decake da se ljube sa decakom?

Inace pisac mi nije drugar, znam ga kao ime na ovom forumu i uglavnom se slazem sa njim oko dosta stvari, skoro u svemu. I ne secam se da sam od mog pracenja ovog foruma procitao neki njegov post koji bi se mogao opisati kao "propagiranje pedofilije". Ali cini mi se da primecujem dosta pedo histerije sto je isto opasna bolest koja sve vise uzima maha. Odneses laptop u servis, serviser pocne da ceprka po tvojim fajlovima i na njegovo zaprepastenje pronadje slike gole dece dok se kupaju. Uzasnut "pedofilskim" prizorom prijavi vlasnika laptopa fbi-u koji dodje i zgrozi se isto kao i vlasnik prizorom mokrih golih decijih guza i eto porodici pakla od zivota u kom im drzava oduzima decu i odvodi ih hraniteljskoj porodici.
 
Odgovor na temu

batalale

Član broj: 334772
Poruke: 67



+210 Profil

icon Re: Zapadna civilizacija = slepa grana evolucije24.09.2016. u 19:14 - pre 92 meseci
Američki ambasador i LGBT aktivista, Džejms Voli Bruster (James Wally Brewster) nastoji da promoviše alternativne životne stilove u konzervativnoj Dominikanskoj republici. Otkad je Ambasador Bruster (inače, veliki donator Baraka Obame) stigao u Dominikansku republiku, on direktno deluje protiv tradicionlanih vrednosti većine stanovništva, otvoreno i uporno pokušavajući da usmeri narod ka prihvatanju ultra liberalne kulture Severne Amerike.

Pod njegovim patronatom su razne ostrvske LGBT grupe, a sada je za njih napravio ekskluzivnu LGBT privrednu komoru. Koristeći neverovatne količine sredstava koje mu daje Stejt Dipartment, američki ambasador Bruster je u dogovoru sa USAID usmerio, ne tako malu sumu - od milion dolara, ka ovoj “butik” privrednoj komori ali i ka (i tu je trik) bilo kom političkom kandidatu koji je otvoreno LGBT ili podržava njihov program. Ironija je u tome da se sve ovo proslavljalo na takozvani “Dan nulte diskriminacije”, a događaj su sponzorisale Ujedinjene nacije.

Direktor USAID u Dominikanskoj republici, Aleksandria Panehal je otvoreno izjavila da se ovo dogodilo kako bi se pogurao program LGBT u državi, podrškom kandidatima koji podržavaju njihov put.

Ambasador Bruster, koji se venčao sa Bobom Satauejkom (takođe dobrostojeći čikaški biznismen), neprestano se suprotstavlja tradicionalnoj kulturi Dominikanske republike, gurajući u prvi plan program LGBT. Ovaj nekarijerni diplomata je još i pretio da će oduzeti vize onima koji se suprotstavljaju njegovom načinu borbe protiv korupcije, a koji podrazumeva dalje mešanje inostranog ambasadora u privatne poslove suverene države.

Vođa evangelista, Ezekijel Molina se pobunio i rekao da je sve to deo “želje Sjedinjenih država da ustanove svoju imperiju i nametnu je manjim državama”.

Komentator socijalnih odnosa Rafael Ventura se, takođe, pobunio protiv diskriminacije nad heteroseksualcima, zbog osnivanja privredne komore isključivo za LGBT populaciju. Svoj vatreni nastup je zagonetno završio da će se “uskoro događati da bi vas mogli i ubiti ako niste LGBT”.

Senatori i kongresmeni su takođe upozorili na nagoveštenu želju da se finansiraju kandidati koji podržavaju LGBT program, jer bi to bilo protivno Ustavu zemlje po kome se zabranjuje inostrano finansiranje političkih kandidata.

https://www.lifesitenews.com/n...mosexual-candidates-in-pro-fam
http://www.elcaribe.com.do/201...-candidatos-que-respalden-gays
http://www.listindiario.com/pu...11/30/398354/visa-por-sumision
http://www.bohechiodigital.com...gelico-camara-de-comercio.html

[Ovu poruku je menjao batalale dana 24.09.2016. u 20:43 GMT+1]
 
Odgovor na temu

batalale

Član broj: 334772
Poruke: 67



+210 Profil

icon Re: Zapadna civilizacija = slepa grana evolucije24.09.2016. u 20:51 - pre 92 meseci
Napad Soroševih perverznjaka na Evroaziju

Uticajna organizacija ILGA (International Lesbian, Gay, Bisexual, Trans and Intersex Association – Međunarodna organizacija lezbejki, homo/bi/trans/inter/seksualaca) predlaže veliku donaciju kako bi se "poboljšala situacija" perverznjaka u društvu.

Uprkos činjenici da je projekat razvijao evropski ogranak ove LGBT organizacije, preduslov odobravanja sredstava je primena u Evroaziji. Saopšteno je oni koji dobiju sredstva moraju izvoditi projekte u Rusiji, Jermeniji, Azerbejdžanu, Belorusiji, Gruziji i Ukrajini, tačnije u onim državama u kojima se snažno poštuju tradicionalne vrednosti. Pored Ukrajinaca, čak i građani Gruzije žure da se "eurointegišu" uprkos aktivnostima vlade.

Pored toga, bitan uslov za dodelu sredstava je da program nije delegirala organizacija perverznjaka, nego upravo "oni koji nemaju nikakve veze sa zajednicom." U stvari, u tekstu izričito piše da će organizacija homoseksualaca sponzorisati urušavanje tradicionalnih vednosti i normi u Evroaziji. Osim toga, moguće je da će se homoseksualci obrušiti na decu, kao što je uobičajeno u Evropi.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Zapadna civilizacija = slepa grana evolucije

Strane: << < .. 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 281522 | Odgovora: 1804 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.