Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

izbor sefa u domaćoj banci sa mehaničkom ili elektronskom bravom?

elitemadzone.org :: TechZone :: izbor sefa u domaćoj banci sa mehaničkom ili elektronskom bravom?

[ Pregleda: 1598 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

shgtm
Beograd

Član broj: 336040
95.180.81.*

+1 Profil

icon izbor sefa u domaćoj banci sa mehaničkom ili elektronskom bravom?17.01.2017. u 15:45 - pre 50 meseci
Planiram da iznajmim sef u jednoj domaćoj banci i u ponudi su sefovi sa mehaničkim bravama i sa tzv. elektronskom kontrolom pristupa. Ova druga varijanta se predstavlja kao "poslednja reč u tehnologiji korišcenja sefova". Da li neko ima iskustva sa ovakvim sefovima? Svaki savet i informacija je dobrodošla.

Odgovor na temu

Bik Koji Sedi

Član broj: 147189

+310 Profil

icon Re: izbor sefa u domaćoj banci sa mehaničkom ili elektronskom bravom?17.01.2017. u 20:37 - pre 50 meseci
Pre no što se upustiš u razmišljanja ove vrste, raspitaj se prvo da li uopšte banka ima ikakvih slobodnih sefova, i kakvih. Potražnja je velika.

Odgovor na temu

madamov
Milan Adamov
vlasnik
Adamov Konsultacije d.o.o.
Beograd, Srbija

madamov
SuperModerator
Član broj: 21939
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.adamov.rs

+131 Profil

icon Re: izbor sefa u domaćoj banci sa mehaničkom ili elektronskom bravom?18.01.2017. u 08:44 - pre 50 meseci
I cene su veće nego ranije ...
 Certified Trainer Mojave 101 macOS Support Essentials 10.14
http://www.adamov.co.rs http://milan.adamov.rs http://www.infinitum.rs

Odgovor na temu

shgtm
Beograd

Član broj: 336040
95.180.81.*

+1 Profil

icon Re: izbor sefa u domaćoj banci sa mehaničkom ili elektronskom bravom?18.01.2017. u 15:58 - pre 50 meseci
Bili ste u pravu, upravo sam dobio odgovor banke da su svi kapaciteti popunjeni (odnosi se na sefove sa elektronskom bravom koje trenutno u Beogradu nudi samo jedna banka). Inače najam nije preterano skup, najam najmanjeg sefa u domaćim bankama je oko 30 evra na godišnjem nivou. Bez obzira na sve i dalje me zanima, sada više informativno, da li sefovi sa elektronskom bravom imaju prednost u odnosu na one sa mehaničkom po pitanju bezbednosti? Pitam jer je u cenovniku pomenute banke navedeno "Zamena izgubljene-oštećene kartice za pristup elektronski kontrolisanim sefovima - 200RSD". Dakle ako ja izgubim karticu oni mogu za manje od 2 evra da ištancuju novu?? Možda plitko posmatram celu stvar, ali meni to ne uliva poverenje. Jako malo informacija mogu da nađem na internetu, a znam da ovde ima mnogo stručnih ljudi pa sam zahvalan za bilo kakvu informaciju i savet jer pretpostavljam da će u budućnosti ovakva vrsta sefova biti sve više u ponudi.

Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Moderator
Član broj: 11890
*.dynamic.isp.telekom.rs.

+9730 Profil

icon Re: izbor sefa u domaćoj banci sa mehaničkom ili elektronskom bravom?18.01.2017. u 20:45 - pre 50 meseci
A kad izgubiš ključ oni rade - šta ?

a) Plaču jer taj sef do vjek-i-vjekov nikad više neće moći da koriste
b) Naštancaju novi ključ za 100 din.
Ljudi koji su skloni teorijama zavere osećaju se posebno, jer sebe vide kao nekoga ko je bolje informisan od drugih o važnim društvenim i političkim događajima. Zbog ovih razloga teoretičari zavere su često i narcisoidni.

Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: izbor sefa u domaćoj banci sa mehaničkom ili elektronskom bravom?

[ Pregleda: 1598 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.