Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Moze li se namontirati display sa laptopa na desktop masinu????

[es] :: Video karte i monitori :: Moze li se namontirati display sa laptopa na desktop masinu????

[ Pregleda: 8211 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

vjovica
Vladimir Jocic
Bela Palanka

Član broj: 12123
Poruke: 18
212.200.108.*



Profil

icon Moze li se namontirati display sa laptopa na desktop masinu????08.04.2004. u 00:41 - pre 243 meseci
Imam neispravan laptop sa ispravnim ekranom!! Da li i kako mogu da ga namestim na desktop masinu?????????
 
Odgovor na temu

kUdtiHaEX
Beograd, Yugoslavia

Član broj: 3372
Poruke: 2598
*.verat.net

ICQ: 167621705
Sajt: www.webhost.co.yu


+4 Profil

icon Re: Moze li se namontirati display sa laptopa na desktop masinu????08.04.2004. u 06:46 - pre 243 meseci
Ne, ali je to najludja ideja koju sam ikada cuo
Internet ne cini ljude glupima. Internet cini ljudsku glupost dostupnijom (TM by me)

Webhost Hosting Services
 
Odgovor na temu

Ivand
Ivan Dimitrijević
...
yu/pa

Član broj: 17
Poruke: 2161
*.tehnicom.net

Sajt: www.webmanijak.com


+4 Profil

icon Re: Moze li se namontirati display sa laptopa na desktop masinu????09.04.2004. u 16:34 - pre 243 meseci
koji display imas , ja imam laptop na kome sam polomio tft pa ......
prodajes ...
 
Odgovor na temu

TomaParComp
Goran Tomic
Paraćin

Član broj: 17923
Poruke: 118
*.beotel.net

Sajt: www.parcomp.co.yu


Profil

icon Re: Moze li se namontirati display sa laptopa na desktop masinu????09.04.2004. u 16:54 - pre 243 meseci
A koji je tvoj laptop, imam jedan crknuti sa ispravnim ekranom :))

Moj je Gericom, 14 cola..
 
Odgovor na temu

DSM
Beograd

Član broj: 24273
Poruke: 1
*.vdial.verat.net



Profil

icon Re: Moze li se namontirati display sa laptopa na desktop masinu????09.04.2004. u 17:19 - pre 243 meseci
Uh... moglo bi da se izvede ali zavisi od nekoliko stvari...
1. koji tip displeja?
2. koji je graf. procesor bio u laptopu ?
3. da li mozda znash koliko pinova ima displej?
4. na koju grafichku zelish da ga nakachish ?
5. Nadam se da si svestan da "tokom operacije" veoma lako mozesh da s*ebesh displej
 
Odgovor na temu

tone

Član broj: 22317
Poruke: 33
*.as54.bi.bih.net.ba.



Profil

icon Re: Moze li se namontirati display sa laptopa na desktop masinu????11.04.2004. u 06:04 - pre 243 meseci
Mene zanima može li se display sa laptopa nekako spojiti u autu od satelitske navigacije jer ima 5'' pa se nevidi baš najbolje a usto mislim ugraditi u auto PSx2 pa da bude veći ekran.Ima li neko neku sliku kako izgeda display od laptopa kada je izvađen iz kućišta i kako sa žicama od displeya......možda je pitanje isto na neki način čudno ali u svijetu ima mnogo ljudi koji radi sa nekim stvarima čuda dok neki smatraju da je to glupo pitanje i zajebavaju ljude koji to pitaju.
 
Odgovor na temu

Billy_boy

Član broj: 13944
Poruke: 354
*.cmu.carnet.hr



Profil

icon Re: Moze li se namontirati display sa laptopa na desktop masinu????15.04.2004. u 10:42 - pre 243 meseci
Mislim da bi se ekran od laptopa mogao montirati na desktop komp, ali vjerojatno treba našto elektronike za prilagoditi signal. Za to izvesti treba dobro poznavati rad tog displaya i običnog monitora.

P.S. Čovjek lijepo pita, a vi tako!

P.S.S. Mislim da obrisana poruka nije bila offtopic jer sam u njoj dao mišljenje o ovoj temi!
 
Odgovor na temu

kUdtiHaEX
Beograd, Yugoslavia

Član broj: 3372
Poruke: 2598
*.etf.bg.ac.yu

ICQ: 167621705
Sajt: www.webhost.co.yu


+4 Profil

icon Re: Moze li se namontirati display sa laptopa na desktop masinu????16.04.2004. u 12:27 - pre 243 meseci
Poruka je obrisana jer je visila...posle brisanja svih offtyopic poruka, komentar o njima je bio visak.
Internet ne cini ljude glupima. Internet cini ljudsku glupost dostupnijom (TM by me)

Webhost Hosting Services
 
Odgovor na temu

Robinzon Kruso

Član broj: 41475
Poruke: 191
82.114.82.*



Profil

icon Re: Moze li se namontirati display sa laptopa na desktop masinu????01.05.2007. u 12:48 - pre 206 meseci
Imam isti problem...

Pokvario mi se Laptop Compaq presario 1215US. Najverovatnije otisla maticna ploca... Kostistim HD od njega na Desk topu preko IDE/ATA adaptera. LCD monitor je isto dobar ali nism naisao na podatak da je moguce naracno uz pomoc nekog interface povezati LCD od laptopa na CRT ulaz desktopa...

Ako je mozda neko nesto cuo neka nesto napise...

Hvala unapred...


 
Odgovor na temu

NecaSilny
NecaSilny
Odrzavanje video tehnike i nelinearna
video montaza i post produkcija , keying
Eastern Serbia

Član broj: 29001
Poruke: 89
195.252.107.*



Profil

icon Re: Moze li se namontirati display sa laptopa na desktop masinu????30.06.2007. u 00:33 - pre 204 meseci
Nisam video ovu temu pa nisam reagovao, odgovor na postavljenu temu je moze, dovoljno je da ti graficka kartica ima DVI izlaz jer tako ti je lakshe da ga vezesh, preko VGA konektora bi ti bilo potrebno oko 70 Evrica toliko koshta elektronika, elem neko je gore napisao moze lako da se s*ebe tft zato ako nisi strucan nadji nekog ko je malo bolje upoznat sa tim stvarima.
Mladost je prolazna, lepota je relativna, samo je glupost VECITA!
 
Odgovor na temu

[es] :: Video karte i monitori :: Moze li se namontirati display sa laptopa na desktop masinu????

[ Pregleda: 8211 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.