Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Lepljenje zidne keramike na ogletovane, obojene zdove od GK ploca

elitemadzone.org :: TechZone :: Lepljenje zidne keramike na ogletovane, obojene zdove od GK ploca

[ Pregleda: 2545 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

tpd

Član broj: 305252
Poruke: 132
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+29 Profil

icon Lepljenje zidne keramike na ogletovane, obojene zdove od GK ploca19.05.2017. u 19:27 - pre 83 meseci
Pozdrav,

S obzirom da se lepljenje zidne keramike preko poludisperzija na opisanoj podlozi obicno zavrsava odvaljivanjem plocica sa sve zavrsnim slojem/bojom,
interesuje me da li na domacem trzistu/uopste postoji premaz koji se duboko penetrira u glet masu i garantuje sa njom vezu ili je jedini nacin da koliko-toliko izbegnu opisane posledice nasecanje/brazdanje zavrsnih slojeva? Prvenstveno bih zamolio profesionalne keramicare da odgovore na postavljeno pitanje, ukoliko ih ima na forumu.

Hvala
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Moderator
Član broj: 11890
Poruke: 9446
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+10242 Profil

icon Re: Lepljenje zidne keramike na ogletovane, obojene zdove od GK ploca19.05.2017. u 19:59 - pre 83 meseci
Ovo je IT forum, teško da ćeš ovde nači profesionalne keramičare.

Eventualno, ako se obratiš Vladi RS, pa uspostaviš kontakt sa bivšim ministrom vojnim.

OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1738
*.3gnet.mts.telekom.rs.



+2282 Profil

icon Re: Lepljenje zidne keramike na ogletovane, obojene zdove od GK ploca19.05.2017. u 21:05 - pre 83 meseci
Mozda neki od skupljih lepkova za keramiku ima potrebna svojstva, ali postavlja se pitanje isplativosti njegove cene u odnosu na obican. Ja kad sam radio za sebe sam pazljivo sastrugao glet masu i boju, ali to jeste mucenje nevidjeno, bolje je zameniti te gipsane ploce novim, to poveca cenu za 2 evra po kvadratu, ali je najbrze i najkvalitetnije resenje, a pitanje je da li uopste postoji jeftinije.
 
Odgovor na temu

tpd

Član broj: 305252
Poruke: 132
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+29 Profil

icon Re: Lepljenje zidne keramike na ogletovane, obojene zdove od GK ploca19.05.2017. u 21:16 - pre 83 meseci
To su cinjenice ali je problem u tome sto je stan useljen i zamena ploca ne dolazi u obzir, keramika se dolepljuje,
deo zidova je vec oblozen. Bice nasecanja/dranja gleta, ne vidim drugo resenje.
 
Odgovor na temu

botr
Srbija

Član broj: 229796
Poruke: 2008
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+371 Profil

icon Re: Lepljenje zidne keramike na ogletovane, obojene zdove od GK ploca19.05.2017. u 21:20 - pre 83 meseci
Nema ti druge, osim da gulis. Nakon toga, bilo bi dobro da se premaze podlogom, a ja bih na to prevukao tanak sloj lepka i utopio mrezicu u njega, za svaki slucaj. To bi trebalo da drzi kako treba.
 
Odgovor na temu

tpd

Član broj: 305252
Poruke: 132
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+29 Profil

icon Re: Lepljenje zidne keramike na ogletovane, obojene zdove od GK ploca19.05.2017. u 21:39 - pre 83 meseci
Gadan rad ali nema druge, ulje prsti po zidovima i drugacije da se zastite osim keramikom nema nacina.
Hvala na savetima, odok da derem zide...
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Lepljenje zidne keramike na ogletovane, obojene zdove od GK ploca

[ Pregleda: 2545 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.