Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

ENP na autoputevima Srbije

elitemadzone.org :: AutoZone :: ENP na autoputevima Srbije

Strane: 1 2

[ Pregleda: 7491 | Odgovora: 26 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

HoT_Steppa

Član broj: 25399
Poruke: 1940



+398 Profil

icon Re: ENP na autoputevima Srbije07.08.2017. u 21:33 - pre 80 meseci
Citat:
Braxi: auuu, pa oni nisu normalni.

Sto se tice gospode sa Horgosa oni ako im je skup AP imaju lokalni kao i do sada. To sto imaju srece da im pored nosa prolazi autoput ne znaci da imaju pravo voziti se fraj do najblizeg veceg mesta (SU).

A plus nplatna kod topole imace koliko vidoh max 3 trake na obe strane a prima ceo saobracaj BDP-BG ! ! !

ali zato Vrcin i Bubanj Potok imaju po dvadeset i kusur... pa sad recite slobodno BEOGRADZANI da mislite samo o svojoj g.


Ali si zato ti došao iz PM da nekome soliš pamet šta je kome dobro, zar ne?

Tipično gastarbajtersko razmišljanje.
 
Odgovor na temu

neca
ERP Consultant
Smederevo

Član broj: 1460
Poruke: 1283

ICQ: 129255214


+92 Profil

icon Re: ENP na autoputevima Srbije07.08.2017. u 22:15 - pre 80 meseci
Citat:
Braxi:
gde si npr video takvu naplatnu ?

Najmanja koju sam izlazio je bila Ruma, Šid ili Pećinci i sve su imale odvojenu traku za ENP !


iskljucujem se svakki dan na jednoj od njih. naplatna rampa vodanj smederevo, kolari isto, ralja odvojena enp traka ali ukoliko je kolona duza od 4 automobila stojis i cekas red da mozes da se prestrojis desno, naplatna rampa batocina, ista prica, svilajnac samo jedna traka. Ako bi ukljucio mozak jos 10 minuta verovatno bih ti ispucao jos neku ili nisi ocekivao da se ljudi voze na nekoj drugoj relaciji osim BG-NS? :D

meni na primer jako smeta dopuna tih istih tagova na naplatnim rampama. ja sam samo jednom imao situaciju da sam se nsto zaneo i da nisam imao para na tagu (promasio pumpu) i kada sam dosao na bubanj potok stao sam sa strane i otisao na kucicu da pitam kako da ga napunim da ne bi blokirao traku, covek mi je rekao da moram da dodjem kolima, da blokiram traku i onda ce on da mi dopuni tag.
To mi je apsolutno nenormalno da neko stoji i blokira traku koja ustvari sluzi da ne cekas da bi dopunio uredjaj, ospice dobijem kad moram da stanem u takvoj situaciji jer sam ja taj uredjaj kupio bas da ne bih stajao i cekao.
 
Odgovor na temu

Braxi

Član broj: 333132
Poruke: 335



+384 Profil

icon Re: ENP na autoputevima Srbije07.08.2017. u 23:56 - pre 80 meseci
Citat:
HoT_Steppa:
Citat:
Braxi: auuu, pa oni nisu normalni.

Sto se tice gospode sa Horgosa oni ako im je skup AP imaju lokalni kao i do sada. To sto imaju srece da im pored nosa prolazi autoput ne znaci da imaju pravo voziti se fraj do najblizeg veceg mesta (SU).

A plus nplatna kod topole imace koliko vidoh max 3 trake na obe strane a prima ceo saobracaj BDP-BG ! ! !

ali zato Vrcin i Bubanj Potok imaju po dvadeset i kusur... pa sad recite slobodno BEOGRADZANI da mislite samo o svojoj g.


Ali si zato ti došao iz PM da nekome soliš pamet šta je kome dobro, zar ne?

Tipično gastarbajtersko razmišljanje.


kako da ne, pa ja bas i dolazim ovde da namerno rendisem srbijanski mozak ))))

a inace vi ste Svacarska*, jaooj, izvinjavam se sto vas kritikujem.



------
* al u Q.
 
Odgovor na temu

HoT_Steppa

Član broj: 25399
Poruke: 1940



+398 Profil

icon Re: ENP na autoputevima Srbije09.08.2017. u 09:15 - pre 80 meseci
Nisam ja "Svacarska*" tu sam na odmoru.
 
Odgovor na temu

Dominator08
Beograd

Član broj: 204089
Poruke: 224
*.static.ikomline.net.



+6 Profil

icon Re: ENP na autoputevima Srbije10.09.2017. u 19:52 - pre 79 meseci
Da li je neko imao iskustva sa crkavanjem TAG uređaja? Uzeo sam ga pre tri godine, garancija je dve godine, i na naplatnoj rampi mi rekoše da je crkla baterija u njemu i da idem da ga zamenim. Ja otišao u prostorije Puteva Srbije i kažu "ne može da se menja uređaj ako je van garancije morate da uzmete nov". I sad treba opet da im platim 2500 dinara!

Drugo, počeli su da mere prosečnu brzinu na autoputevima, kako će sad da sprovode kažnjavanje onih sa TAG-om koji su vozili preko 120 a TAG im se vodi na druge tablice? Ja npr. taj TAG koji imam koristim od samog početka u jednom autu a vodi mi se na tablice koje su mi na drugom autu.


aj ostavicu ovako...
 
Odgovor na temu

neca
ERP Consultant
Smederevo

Član broj: 1460
Poruke: 1283

ICQ: 129255214


+92 Profil

icon Re: ENP na autoputevima Srbije12.09.2017. u 20:16 - pre 79 meseci
Zar ti ne detektuje tablicu kada udješ na auto put bez obzira na to na koju je tag povezan?

moj je sreca crkao u garanciji pa sam samo doplatio 600 dinara za noi manji i moderniji :)
 
Odgovor na temu

Dominator08
Beograd

Član broj: 204089
Poruke: 224
*.static.madnet.rs.



+6 Profil

icon Re: ENP na autoputevima Srbije13.09.2017. u 09:55 - pre 79 meseci
ENP sistem čita tablicu iz TAG-a i ispisuje je na onom displeju na naplatnoj rampi, a imaju i poseban sistem kamera za čitanje brojeva sa registarske tablice, koliko ja znam.
aj ostavicu ovako...
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: ENP na autoputevima Srbije

Strane: 1 2

[ Pregleda: 7491 | Odgovora: 26 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.