Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Škola zavođenja

elitemadzone.org :: MadZone :: Škola zavođenja

Strane: 1 2

[ Pregleda: 5855 | Odgovora: 25 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

SlobaBgd

Član broj: 70350
Poruke: 2348



+5071 Profil

icon Re: Škola zavođenja28.04.2018. u 18:44 - pre 72 meseci
Kiselo grožđe!
 
Odgovor na temu

žutokljunac

Član broj: 153760
Poruke: 374
*.dynamic.sbb.rs.



+471 Profil

icon Re: Škola zavođenja28.04.2018. u 18:44 - pre 72 meseci
Citat:
ademare:
Moram da se slozim , sa bananom i ostalima , kojima se ne svidja ovaj snimak sa instruktorom . Nisam imao Hertza da odgledam ni ceo prvi klip . Ne volim taj tip Ponizavanja , bez obzira ko ga sprovodi . Posebno ne ove " zvezde" Velikog brata i slicnog tresha , sa ove i one strane kamere .

Valjda je Srbija jedino mesto na Planeti , gde ovakvi likovi , kao ovaj drvoseca , iz Kupinova , moze da postane Zvezda i da traje decenijama ,


Ne gledam TV i ne čitam novine, tj. ovo što se zove novinama, upravo iz razloga koje navodiš. Ono više nisu televizije, niti novine. Smeće obično, a najgore je što si u pravu za kraj citata... da takvi likovi traju godinama. Potpuno se syebem ( namerno ovako vulgarano ) kada nekada pogledam neki klip iz tih Parova ili sličnog smeća i vidim koliko je broj pregleda, šta ljudi pišu o tom šljamu, i kada shvatim da su im oni idoli, uzori, itd.

Međutim, ovaj klip sa ove dve ribe, nema veze sa tim delom priče. Meni je npr. ovo jako simpatično, seksi, itd. + ribe znaju vrhunski da flertuju i pale.
 
Odgovor na temu

bananaphone
Amsterdam

Član broj: 326748
Poruke: 463



+1328 Profil

icon Re: Škola zavođenja28.04.2018. u 18:59 - pre 72 meseci
@žutokljunac - isto smece kao i sve ostalo, dovedes gosta koji je kao pao sa kruske, nije ni svestan da je doveden tu da ispadne glup, stavis dve kokoske da mlate sisama i guzicama i kokodacu - klibere se i privlace paznju, jos da se ovaj ljakse Miki potukao sa nekim od ova dva druga gosta, bio bi pun pogodak. Jeftina zabava i to je sve.

Nema veze, nekad je i jeftina zabava sve sto je coveku potrebno da se malo opusti i spusti tenziju i stres, sta fali gledas malo kokoske, malo gledas ovog kako ne zna sta ga je snaslo, malo Miki lupeta, mozak se odmorio kao da si proveo 6 meseci na Tibetu :D

Ali brate da je smekerski, pa i nije. Ali dobro opet meni nije, dopustam da tebi jeste :D
 
Odgovor na temu

žutokljunac

Član broj: 153760
Poruke: 374
*.dynamic.sbb.rs.



+471 Profil

icon Re: Škola zavođenja28.04.2018. u 19:07 - pre 72 meseci
Ne verujem da je ovo urađeno sa namerom da ga naprave budalom, ponize i slično. Sam se napenalio. Pre par godina, kada sam prvi put video klip, bio mi je baš blentica, a danas kada pogledam sa vremenskom razlikom, čak mi je na jedan čudan način i on simaptičan. Npr., pre uopšte nisam provalio njegovu reakciju kada je riba ustala... a tek sam sada video šta je uradio, kako je uzdahnuo i kakvu je facu složio... hahahahahaha

Ne, ne, nisi u pravu. Nije ovo uopšte taj fazon i taj koncept.
 
Odgovor na temu

Branimir Maksimovic

Član broj: 64947
Poruke: 5534
178.250.138.210



+1064 Profil

icon Re: Škola zavođenja28.04.2018. u 19:25 - pre 72 meseci
Ma veliki brat je bio pojam kulture, prema sadasnjim farmama i parovima...
 
Odgovor na temu

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Škola zavođenja28.04.2018. u 20:28 - pre 72 meseci
Citat:
ademare:
Posebno ne ove " zvezde" Velikog brata i slicnog tresha , sa ove i one strane kamere .

Citat:
žutokljunac:
Meni one ovde ne da nisu kokoške već su ekstra simpatične i seksi. Potpuno šmekerski.

I meni. Možda zato što pojma nemam ko su, ni da su iz "Velikog brata".
Ova jedna od njih, mislim da sam je bila u nekim epizodama Letećeg Starta, koji mi je bilo zanimljivo da gledam kad sam bio klinac. Mada mi cudno malo da se ovoliko dobro drzi posle toliko godina, mozda sam i pomesao :D. Ona beše vodila i neku dečiju emisiju "Bunga banga re" koju 90% vojnika redovno pratilo :D? Ili sam i to pomešao :)
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Škola zavođenja

Strane: 1 2

[ Pregleda: 5855 | Odgovora: 25 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.