Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Chernobyl "dead zone" - slike sa jedne poslijepodnevne 'setnje'

elitemadzone.org :: MadZone :: Zanimljivi linkovi :: Chernobyl "dead zone" - slike sa jedne poslijepodnevne 'setnje'

[ Pregleda: 7554 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

MissPiggy:)

Član broj: 18179
Poruke: 210
*.dial.usertools.net



Profil

icon Chernobyl "dead zone" - slike sa jedne poslijepodnevne 'setnje' 12.04.2004. u 21:50 - pre 242 meseci
http://www.angelfire.com/extreme4/kiddofspeed/chapter1.html

27 strana iz necijeg albuma.

MissPiggy:)
 
Odgovor na temu

BobMarley
Vedran B
Bologna

BobMarley
Član broj: 148
Poruke: 1161
*.net.htnet.hr

ICQ: 61882680


+1 Profil

icon Re: Chernobyl "dead zone" - slike sa jedne poslijepodnevne 'setnje' 12.04.2004. u 22:00 - pre 242 meseci
na ovo sam i ja naisao neki dan i fuul me zakucalo za stolicu na dobrih pola sata.... prođe te jeza kada vidiš nešto iz prošlosti netaknuto vremenom...
BobMarley (me) ...the legend
 
Odgovor na temu

Simke
Marko Simic
Sandfield Associates (Solution
Developer)
Novi Zeland

Član broj: 1158
Poruke: 751
*.avenue.co.nz

ICQ: 71578686
Sajt: www.sandfield.co.nz


Profil

icon Re: Chernobyl "dead zone" - slike sa jedne poslijepodnevne 'setnje' 13.04.2004. u 01:24 - pre 242 meseci
Videh i ja pre par nedelja... neverovatno. Voleo bih da se provozam tuda:)
All beer is good. Some beer is better.
 
Odgovor na temu

Safet Beriša
Malo N. Sad, malo SAD.

Član broj: 17338
Poruke: 929
*.telekom.yu



+4 Profil

icon Re: Chernobyl "dead zone" - slike sa jedne poslijepodnevne 'setnje' 13.04.2004. u 03:28 - pre 242 meseci
Neverovatno. "Zona sumraka" uživo.
 
Odgovor na temu

salec

Član broj: 6527
Poruke: 1738
*.rcub.bg.ac.yu



+25 Profil

icon Re: Chernobyl "dead zone" - slike sa jedne poslijepodnevne 'setnje' 13.04.2004. u 11:44 - pre 242 meseci
Do sada nisam imao jasnu predstavu o razmerama katastrofe. Posle ovog mislim da ne bi bilo loše nabaviti Gajgerov brojač, jer i mi smo dobili svoju porciju tada, nije to toliko daleko.

Najstrašnije mi je ono o vatrogascima koji su bukvalno sažeženi radijacijom u nekoliko minuta, piloti helikoptera koji su svi do jednog pomrli jer su učestvovali u zasipanju žarišta iz vazduha, pa onda glupi radoznalci koji su bukvalno umrli od želje da vide "šta se tamo dešava"... prizor za jednom u životu... na kraju.

Da li je S.T.A.L.K.E.R. snimljen pre nego što se Černobil dogodio? One nagle promene intenziteta radijacije pri pomicanju od kojih desetak metara su me asocirale na njega.

Primetite halo iznad sarkofaga na fotografijama. Pitam se da li je sunce bilo iznad njega kad ga je slikala (iz raznih uglova !) ili ...
 
Odgovor na temu

Tisma

Član broj: 13213
Poruke: 305
*.absolutok.net



+1 Profil

icon Re: Chernobyl "dead zone" - slike sa jedne poslijepodnevne 'setnje' 13.04.2004. u 11:56 - pre 242 meseci
Cim sam video ovu temu otisao sam da vidim o cemu se radi i zgrozio sam se.
Ne daj Boze da se ovo bilo kada ponovi.
Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna!
 
Odgovor na temu

bobale
Slobodan Jovanović
Serbia

Član broj: 18931
Poruke: 318
62.108.100.*



Profil

icon Re: Chernobyl "dead zone" - slike sa jedne poslijepodnevne 'setnje' 04.05.2004. u 14:46 - pre 242 meseci
Uhhh! Strasno! Cim sam video, pozurio sam pogledam ovaj 'abum'! Svaka cast ovoj devojci koja je smela da krene tamo! Jezim se i na samu pomisao na to!

Pozdrav
Ko rano rani, taj ceo dan zeva :)
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Zanimljivi linkovi :: Chernobyl "dead zone" - slike sa jedne poslijepodnevne 'setnje'

[ Pregleda: 7554 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.