Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako nema ultra mad zone...

elitemadzone.org :: MadZone :: Kako nema ultra mad zone...

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 6550 | Odgovora: 42 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

SlobaBgd

Član broj: 70350
Poruke: 2348



+5071 Profil

icon Re: Kako nema ultra mad zone...27.03.2020. u 22:42 - pre 48 meseci
Crni Branimire, pa ti ništa nisi razumeo! Čak ni "argumente" kojima braniš svoje tvrdnje.
Znaš kako, od lupetanja u svakoj trećoj poruci gore je samo to što pokušavaš da se vadiš na još gori način.
Konkretno, reč "svojta" na SVIM referentnim lingvističkim portalima znač isto, i samo jedno - rod. Čak i na Vukajliji, ej bre!
Samo na tom opskurnom "blogu" koji si brže-bolje ponudio kao dokaz, se narečeni izraz pominje u kontekstu koji bi možda, ali samo možda mogao da liči na to što si ti hteo da kažeš. Šta to znači? Da sve što pročitaš na Internetu trba uzeti zdravo za gotovo? Po tvojoj logici, svaka glupost koju si napisao je tačna jer hej, piše na internetu, napisao je neki Branimir Maksimovic! Oh, wait, pa kod tebe, sudeći po gafovima koji ti se dešavaju dok pokušavaš da glumiš content makera, kod tebe je baš takav slučaj! Primaš se na sve što vidiš! Ko devetogodišnjak kojem su dali pristup Internetu!
Citat:
Jes, ti ces da me ucis...

Neću. Samo ću da te podsećam da nemaš pojma o stvarima o kojima misliš da imaš. Da se razumemo, imaš svako pravo da budeš tupav. Ali imam i ja da to pokažem.
 
Odgovor na temu

MajorFatal
Milija Jakic
opravljam oluke, 1337LAB
Bg

Član broj: 36595
Poruke: 1325
87.116.176.*



+557 Profil

icon Re: Kako nema ultra mad zone...27.03.2020. u 23:03 - pre 48 meseci
Citat:
SlobaBgd:
Citat:
MajorFatal:
Citat:
SlobaBgd:
@MajorFatal
Pa dobro, majku mu, je l' tebi stvarno nije jasno da ono iz prve poruke što je postavio "duhoviti" Branislav, ono što si video u tom videu NIJE rekao Nestorović?


Rekao je.


Ne, nije rekao.


Pa sad šta znam, malo je ovako delovalo da mu se otvaraju usta, i još je ličilo da neke reči izlaze iz usta, pa mi deluje da je rekao, al evo možda i nije, možda su mu imputirali što ti kažeš :)

Citat:
Ako to ne kapiraš, svaka dalja diskusija sa tobom na ovu temu nema smisla.


A ti si diskutovao? O čemu, ne kapiram? :)
Nemoj da pricas?
 
Odgovor na temu

MajorFatal
Milija Jakic
opravljam oluke, 1337LAB
Bg

Član broj: 36595
Poruke: 1325
87.116.176.*



+557 Profil

icon Re: Kako nema ultra mad zone...27.03.2020. u 23:58 - pre 48 meseci
Nisam haker ko Branislav pa će vam možda trebati pristup buržujskoj mreži facebook, ali evo ova gospođa je rekla da je virus otkriven u zemlji prvog marta, pa prvi prenos sa osobe na osobu bio trećeg, ali se posle demantovala da je lapsusirala i da je mislila na prvu nedelju marta...

https://www.facebook.com/veceivan/videos/2628301267296374/

Nema više ni teme zakon video a ovaj snimak bi bio za tu, dok se ceo svet bori protiv Kovida gradonačelnik valjeva se bori protiv Konrada, dok iznose milione eura iz Krušika:



Nemoj da pricas?
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Kako nema ultra mad zone...

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 6550 | Odgovora: 42 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.