Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

USB kabl za SE T230

[es] :: GSM - upotreba :: USB kabl za SE T230

[ Pregleda: 3529 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bata84
Ivan Rakic
Nis

Član broj: 21923
Poruke: 17
*.dial.InfoSky.Net



Profil

icon USB kabl za SE T23017.04.2004. u 11:02 - pre 243 meseci
Napokon sam nasao USB kabl za SE T230! Uz njega sam dobio i neki softver ali preko njega mogu samo da prebacujem slike sa PC-a na mob. Da li neko zna neki softver koji funkcionise i u obrnutom smeru razmene podataka??
BaTa®
 
Odgovor na temu

Black_eyed
Black_eyed
Kać (pored Novog Sada)

Član broj: 24662
Poruke: 841
*.ptt.yu.



+110 Profil

icon Re: USB kabl za SE T23018.04.2004. u 08:32 - pre 243 meseci
Citat:
bata84:
Napokon sam nasao USB kabl za SE T230! Uz njega sam dobio i neki softver ali preko njega mogu samo da prebacujem slike sa PC-a na mob. Da li neko zna neki softver koji funkcionise i u obrnutom smeru razmene podataka??



Mislim da to nije moguce, ne bez promene firmware-a, tako su pisali na drugim forumima. Mislim da je zakljucana OBEX mogucnost a bez nje ne ide razmena fajlova u oba pravca.

Koliko si platio USB kabl ?
...It's nothing very special...
Try and be nice to people, avoid eating fat, read a good book every now and then, get some walking in, and try and live together in peace and harmony with people of all creeds and nations.

Monty Python's The Meaning of Life
 
Odgovor na temu

bata84
Ivan Rakic
Nis

Član broj: 21923
Poruke: 17
*.vdial.verat.net



Profil

icon Re: USB kabl za SE T23008.05.2004. u 00:58 - pre 243 meseci
Citat:
Black_eyed:
Citat:
bata84:
Napokon sam nasao USB kabl za SE T230! Uz njega sam dobio i neki softver ali preko njega mogu samo da prebacujem slike sa PC-a na mob. Da li neko zna neki softver koji funkcionise i u obrnutom smeru razmene podataka??



Mislim da to nije moguce, ne bez promene firmware-a, tako su pisali na drugim forumima. Mislim da je zakljucana OBEX mogucnost a bez nje ne ide razmena fajlova u oba pravca.

Koliko si platio USB kabl ?



20 eura
BaTa®
 
Odgovor na temu

bata84
Ivan Rakic
Nis

Član broj: 21923
Poruke: 17
*.vdial.verat.net



Profil

icon Re: USB kabl za SE T23008.05.2004. u 01:21 - pre 243 meseci
kako da promenim firmware-a i sta je to uopste??
BaTa®
 
Odgovor na temu

Black_eyed
Black_eyed
Kać (pored Novog Sada)

Član broj: 24662
Poruke: 841
*.nspoint.net.



+110 Profil

icon Re: USB kabl za SE T23010.05.2004. u 08:44 - pre 242 meseci
Citat:
bata84:
kako da promenim firmware-a i sta je to uopste??


Hmm.. kako ovo da objasnim, firmware ti je software koji je upisan u memoriji tvog mobilnog telefona i on je zaduzen da ti uredjaj funkcionise onako kako treba da funkcionise.
Znaci promena firmware-a povlaci sa sobom promenu funkcionisanja celokupnog uredjaja.

Kako to uraditi ? Pa moras da imas odgovarajucu opremu i potreban software. To je ono sto ti treba kao kada dekodujes telefon. Treba naci servisera koji ima to sve i naci odgovarajuci fajl na internetu (ovo je manji problem) i upucati fajl u telefon.
Pogledaj nekoliko poruka unazad, naveo sam kako se ulazi u servisni meni T230. Tu mozes videti verziju tvog firmware-a.

...It's nothing very special...
Try and be nice to people, avoid eating fat, read a good book every now and then, get some walking in, and try and live together in peace and harmony with people of all creeds and nations.

Monty Python's The Meaning of Life
 
Odgovor na temu

bata84
Ivan Rakic
Nis

Član broj: 21923
Poruke: 17
195.178.35.*



Profil

icon Re: USB kabl za SE T23014.05.2004. u 00:56 - pre 242 meseci
Citat:
Black_eyed:
Citat:
bata84:
kako da promenim firmware-a i sta je to uopste??


Hmm.. kako ovo da objasnim, firmware ti je software koji je upisan u memoriji tvog mobilnog telefona i on je zaduzen da ti uredjaj funkcionise onako kako treba da funkcionise.
Znaci promena firmware-a povlaci sa sobom promenu funkcionisanja celokupnog uredjaja.

Kako to uraditi ? Pa moras da imas odgovarajucu opremu i potreban software. To je ono sto ti treba kao kada dekodujes telefon. Treba naci servisera koji ima to sve i naci odgovarajuci fajl na internetu (ovo je manji problem) i upucati fajl u telefon.
Pogledaj nekoliko poruka unazad, naveo sam kako se ulazi u servisni meni T230. Tu mozes videti verziju tvog firmware-a.




U svakom slucaju hvala....

BaTa®
 
Odgovor na temu

[es] :: GSM - upotreba :: USB kabl za SE T230

[ Pregleda: 3529 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.