Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Korona i dalje ide napred

elitemadzone.org :: MadZone :: Korona i dalje ide napred

Strane: << < .. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 84991 | Odgovora: 686 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

B3R1
Berislav Todorovic
NL

B3R1
Član broj: 224915
Poruke: 803



+636 Profil

icon Re: Korona i dalje ide napred04.10.2021. u 10:08 - pre 31 meseci
Citat:
calexx: Tamo ljudi ne razmišljaju svojim pametnim glavama o onome što ne znaju nego slušaju one koji se time bave i koji su svoj život posvetili tome. Kod nas je svako selektor i svako zna više od ne samo naših političara (ovo je bar kod nas 90% otišlo na politička razmišljanja) nego bukvalno i od celog sveta. Mene možda ne mogu tek tako da uče o komp virusima jer tu nešto i znam ali o medicini ne znam ništa (osim onoga što svi znamo i što je realno ništa) i u svakom slučaju ću više da verujem lekarima nego pojeninim nonejm članovima ovog foruma ili raznim blogovima ... fb i slične varijante koje su izmišljene za pranje mozgova i kontrolu nad ljudima ne koristim. Svakako je veća opasnost za ljude fb nalog nego vakcina.
Kad se već prijavljuje, dve kineske pa fajzer.

Tacno. Evo, vidim da se ovde diskutuje o nekakvom Dimeru. Kladim se da prosecan zapadni laik za medicinu nema pojma sta je taj Dimer, sta su antitela, sta je IgM i IgG ... dok u Srbiji ujutru cujes razgovor nekih penzionera: "Znas, meni je IgM visok, ali IgG nije ... / auuuu, pa to ti bas ne valja ...". I tako dalje.

Ali znas li zasto je to tako?

Zato sto je u normalnim zemljama nezamislivo da lekar od tebe ocekuje da mu saopstis svoju dijagnozu da bi ti on automatski prepisivao lekove (sto nasi po domovima zdravlja rade). I sto je isto tako nezamislivo da od doktora (ili cesce - doktorke) dobijes dreku, viku, a mozda i packe i batine ako mu/joj udjes u ordinaciju i kazes da npr. godinama nisi kontrolisao secer, a imas vise od 50 godina. Onda bude: "Da li ste Vi normalni? Pa imate li Vi elementarnu zdravstvenu kulturu?! Shvatate li Vi da nakon 40-te morate da kontrolisete secer, holesterol, prostatu, bubrege, besiku? Boze, kakvi nepismeni ljudi mi dolaze u ovu ordinaciju!".

I onda se jos postidis sto si ispao, eto, "nepismen". U normalnom svetu kod doktora ides kada te nesto boli. Ako ti nije nista, ne ides po privatnim laboratorijama da vadis ovo ili ono. Dok kod nas - svi stalno nesto testiraju, vade, kontrolisu, diskutuju s prijateljima, raspituju se gde radi neki doktor za ovo ili ono koji je "dobar". Pa onda odgovori: "CUVENI doktor Lazic, CUVENI ruski doktor Zinovjev, CUVENI zubar Milovanovic, sin i unuk CUVENIH zubara ..." itd. Kljucna rec: CUVENI.

I sto je isto tako nezamislivo da te lekar iz drzavne bolnice pregleda pre podne i posalje te u neku Kliniku Mile & sinovi za dopunske preglede. A onda ti zakazes tamo pregled gde te popodne taj isti doca doceka. I naplati ti taj isti pregled ... sto bi bilo ok da ti drzava nije drpila 10% od plate za obavezno zdravstveno, koje ti ne pokriva pregled kod Milenceta i sincica. Kasnije doznas da je doca kum jednog od tih sincica ... i kada se pozalis nekome na to, svi ti samo odbruse: "Cuti, budi srecan sto taj Mile postoji i sto kod njih mozes preko reda ... kostaju, ali zdravlje nema cenu". Znas li sta bi bilo s Miletom, sinovina i tim doktorom da se tako nesto dogodi u Nemackoj? Ta klinika bi dobila katanac, a taj doktor bi trajno izgubio licencu za rad.

Da se razumemo ... ja komunjarama imam mnogo toga da zamerim, ali nekada smo zaista imali vrlo pristojno zdravstvo, gde zaista nismo morali da razmisljamo ni o cemu. Doktoru u domu zdravlja se verovalo. Kada je nastupila epidemija variole drzava je formirala punktove za vakcinu na svakom cosku. Zaustavljali su buseve, izvodili ljude i boc-boc ... nikome ni na kraju rodjene pameti nije bilo da izmislja bajke o tome kako ce posle vakcine poceti da laje i mase repom.

Takodje, tada nisi mogao da vidis silne doktore na ekranima. Lekari su tada radili u bolnicama, a ne po televizijama. Ni u jednoj normalnoj zemlji nemas tv emisije u kojima se redjaju razni specijalisti i reklamiraju svoje privatne klinike. Nema toga. Niti mozes da otvoris novine i vidis oglase u stilu: navali narode - magnetska rezonanca i kolor dopler u paketu, bozicni popust za penzionere. Uzasno je u sta nam se pretvara zdravstvo! U pijacu!
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
2a00:20:c00e:d446:a42a:cdd2:..



+7177 Profil

icon Re: Korona i dalje ide napred04.10.2021. u 11:12 - pre 31 meseci
Onda odes u USA, ukljucis TV na kome pumpaju reklamu za neki hipnoticki sedativ (koji "nije benzo" - to mora da se napomene, bas kao sto su benzosi reklamirani kao "ne barbiturati" u svoje vreme) od koga protagonista u reklami spava k'o mala beba sa blazenim izrazom na licu, sa nekom prigodnom muzikicom - sa zavrsetkom "Pricajte sa vasim lekarom!!!" (praceno sa nekoliko sekundi potpuno nerazumljivog jezika u kome narator kaze da nezeljeni efekti ukljucuju depresiju, suicidalne misli, konkretni suicid, mesecarenje sa mogucom upotrebom motornih vozila u snu, amneziju, padanje, smanjene reflekse, zloupotrebu i zavisnost, pogorsanje psihijatrijskih simtoma, maniju...

Odes kod zubara da ti se resi korena u nekom propalom zubu, na kraju ti ponudi tablete koje na ovom kontinentu daju iskljucivo posle velikih operacija... zasto? Zato sto kup.. pardon pacijent hoce najbolje, najjace, najbrze - a doktor nece da mu musterija ode kod drugog pa odmah nudi artiljeriju (ironicno, potpuno neadekvatnu za zubobolju - mrtvi kombinovani paracetamol+ibuprofen imaju veci efekat, ali nisu "najjaci" niti su "pro"). Sanse da ce da ti se svide vise nego sto treba i da ces nastaviti da ih zobas posle? Otprilike kao ruski rulet.

Ima i grdjih stvari od doktora sa 2 posla i TV programom. Npr. cela industrija sa ciljem da ti otme sve sto mogu :-)

Na nekoj globalnoj skali to sto opisujes nije toliko strasno. Ono, nije neki Japan, Svajcarska stagod - ali od 200 i kusur drzava, u gornjem delu tabele je.

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

BuzzLightyear

Član broj: 345017
Poruke: 71



+432 Profil

icon Re: Korona i dalje ide napred04.10.2021. u 12:08 - pre 31 meseci
Kod nas je trenutno katastrofa. Umiru podjednako i ljudi koji su primiil 2, 3 i nijednu vakcinu (tako je bar u mom okruženju), dok političari propagiraju vakcinaciju zbog političkih poena. Ne mislim da vakcinacija nešto šteti, osim što uliva lažni osećaj sigurnosti.
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Korona i dalje ide napred04.10.2021. u 12:25 - pre 31 meseci
Momci, morate naučiti da izvlačite paralele i da na taj način shvatite u kakvom svetu živite i šta se dešava ispred vas, iako niste u stanju da direktno vidite šta se dešava.

To bi možda moglo i da se opiše i kao ono kada u mraku gledate malo u stranu da biste bolje videli nešto ispred vas, jer ga direktno uopšte ne vidite.

Da se vratimo mi na tranvestite, jer se iz toga (uz određene prethodno uočene konstante tokom decenija) može zaključiti SVE. Bukvalno SVE što se dešava u svetu, ne samo u ovom trenutku nego i u bližoj istoriji. Vrlo prosto: SRY gen u Y hromozomu određuje pol. Nekada taj gen može da se zakači na X hromozom, nekada se neko rađa sa XXY hromozomima, nekada SRY gen nema efekta zbog drugog poremećaja pa se rodi žensko koje bi trebalo da se rodilo kao muško (obratite pažnju na smer), i tako... ali UVEK je pol određen biologijom.

E u osnovnoj školi u Srbiji se od prošle godine IZ BIOLOGIJE uči da je ROD (gramatička kategorija) nezavistan od pola (biološka kategorija) i da je ROD određen željom pojedinca. Ništa geni, ništa ovo-ono, greške u formiranju, već čista ŽELJA. Gramatička kategorija je pretvorena u biološku i uvedena u udžbenik Biologije! I u zakone! I već možete dobiti ličnu kartu da ste žensko iako imate pomenutog QuRca u gaćama! Sve po zakonu, a suprotno osnovnoj biologiji.

Zakoni su doneseni u skupštini, a priprema se teren da se (kao na zapadu) ta propaganda spusti na nivo obdaništa, i da se namerno utiče da se stvori što više tranvestita u društvu. DA se u dečijim glavama od najranijeg uzrasta izazove što veća konfuzija i usade LAŽI u glavu.

Ljudi koji pomenu običnu naučnu istinu da su transgenderi samo biološki defektno rođene jedinke, se blokiraju, i osuđuju zbog diskriminacije i govora mržnje. Naučnu istinu više ne smemo govoriti jer je kroz predstavu inkluziviteta uvedena brutalna cenzura. Namerno!

Ja ne bih zalazio dalje u smisao toga, imam vrlo realnu teoriju ali nije tema ovde. Onaj zaključak koji treba da izvedete jeste da je nauka i realnost GO QuRAC naspram uticaja kojima su ljudi podložni preko PRIVATNIH medija (i društvenih mreža) i preko (plaćenih ili na drugi način obuzetih) političara. Mi više ne upravljamo ovom dražavom, tamo negde još od rušenja Miloševića ili ubistva Đinđića, i ne samo mi nego dobar deo sveta dobar deo vremena. Nameće nam se ono što neko želi da nametne, mimo bilo kakve nauke i logike, škola je postala instrument prisilne indoktrinacije i degeneracije mladih.

I onda, ako pomislite da preko medija, ili od političara, ili od zakona, možete dobiti ikakvu REALNU sliku šta se zaista dešava sa koronom i neku realnu zaštitu društva kao celine, ili logično objašnjenje zašto su obdukcije zabranjene, izvucite paralelu. Bar probajte. Mediji i političari više nisu instrument istine i vladavine u korist društva nego obične diktature vođene iz (većini) nepoznatog centra moći sa nepoznatim ciljem.
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4784 Profil

icon Re: Korona i dalje ide napred04.10.2021. u 13:20 - pre 31 meseci
Pisac, hajd' lepo svoju opsesiju trandzama premesti u zasebnu temu pa mozemo tamo o tome. Offtopic je ovde.

[Ovu poruku je menjao Shadowed dana 04.10.2021. u 14:57 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9514
79.101.120.*



+10255 Profil

icon Re: Korona i dalje ide napred04.10.2021. u 13:29 - pre 31 meseci
Citat:
pisac:Da se vratimo mi na tranvestite, jer se iz toga može zaključiti SVE.

Mislim da sam nešto propustio na prethodnim stranicama teme.

OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

djoka_l
Beograd

Član broj: 56075
Poruke: 3453

Jabber: djoka_l


+1462 Profil

icon Re: Korona i dalje ide napred04.10.2021. u 13:33 - pre 31 meseci
Rod može biti:

rodbina, bliži ili dalji srodnici
rod (gramatika), podela reči u četvrtini jezika
rod (biologija), taksonomska kategorija
rod (sociologija) (gender), društvena kategorija
Rod (bog), stvoritelj sveta u slovenskoj mitologiji
rod (vojska)
Rod (film), sovjetski film iz 1981.
hot rod, vozilo sa posebno velikim motorom
Rodos, zastareli naziv za ovo grčko ostrvo
bilo ko ili šta sa ovim i/ili sličnim imenom
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Korona i dalje ide napred04.10.2021. u 14:00 - pre 31 meseci
Citat:
Java Beograd:
Citat:
pisac:Da se vratimo mi na tranvestite, jer se iz toga može zaključiti SVE.

Mislim da sam nešto propustio na prethodnim stranicama teme.


Nisi propustio ništa bitno za temu o koroni kao respiratornoj bolesti.

Ali si propustio bitno za razumevanje globalnih tokova i odnosa snaga u svetu, i shvatanja nevidljivog uticaja nepoznate moći i većini nepoznatog cilja. A time i za razumevanje teme o koroni kao nečemu potencijalno mnogo većem od respiratorne bolesti.
 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8095



+1755 Profil

icon Re: Korona i dalje ide napred04.10.2021. u 14:08 - pre 31 meseci
Citat:
Shadowed:
Pisac, hajd' lepo svoju opsesiju trandzama premesti u zasebnu temu pa mozemo tamo o tome. Offtopic je ovde.


Mrzelo me da citam njegov ogroman post , ali pomislim opet ovaj o Svojim Transgenderasima !

Na srecu , tvoju zalost ti si procitao , ali si nam ustedeo citanje o jos jednoj njegovoj Sexsualnoj opsesiji ! Ti Transgenderasi ga Loze i Uzbudjuju !


Kao i bolesna potreba da nam to saopsti !
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4784 Profil

icon Re: Korona i dalje ide napred04.10.2021. u 14:13 - pre 31 meseci
Citat:
Sava: Eto na primer mi: 50% vakcinisano, a najveći procenat zaraženih u Evropi. Nije bitno bolje recimo ni u Austriji i mnogim drugim zemljama. Pogledao jutrošnji izveštaj za Švedsku. Ima zaraženih svakodnevno.

Naravno da ima zarazenih svakodnevno ali bih ipak rekao da je malo bolje :)


Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

djoka_l
Beograd

Član broj: 56075
Poruke: 3453

Jabber: djoka_l


+1462 Profil

icon Re: Korona i dalje ide napred04.10.2021. u 14:15 - pre 31 meseci
Čovek - fenomen.
Dva puta preležao koronu koju je utvrdio samodijagnostikovanjem. Iako je drugi put testiran i bio negativan, a prvi put se nije testirao.
Smeli istraživač Patagonije u "uradi sam" kombiju koji je napravio od kartona za jaja i žice za piliće.
Megamind, koji je polomio IQ metar kada se testirao, pa ga više nisu zvali na testiranje.
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Korona i dalje ide napred04.10.2021. u 14:56 - pre 31 meseci
Nisam se nikada testirao, već sam testirao antitela, i testiram ih i dalje redovno, i tačno znam kojom brzinom rastu i padaju nakon vakcine, i takođe vidim da ne rastu nakon navodne proliv korone kojom tebi i sličnima pune glavu na kontrolisanim medijima kojekakvi krizni štabovi radi kojekakvih "kovid propusnica", nego i dalje padaju kao da nikakva korona nije ni omirisala ni mene ni one hiljade zaraženih od istog takvog proliva.


Nego, dečko đole, ja sam tebe otpisao iz rasprave još onomad kada si rekao da se LGBTQ samo bori sa "svoja prava"...

Isto kao što sam otpisao Dimkovića kada je rekao da su za LGBTQ zaslužni marksisti iz pedesetih godina.

Sve vam je tu pred nosom, i tranvestiti i zakoni i skupština koja donosi zakone i mediji koji vrše cenzuru onoga što je naučna činjenica da bi promovisali ono što je želja i fantazija, i psiholozi koji se obučavaju kako da što više dece u vrtiću ubede da treba da budu drugog pola, kako bi bili sterilisani hormonskom terapijom pre puberteta. To su strašne stvari, zločin, sakaćenje dece i umno i fizički, a to to vi ne želite da vidite istinu već želite da baljezgate ovakve postove kao tvoj gore, e jbg, ja tu ne mogu pomoći. Svet je zbog takvih osuđen na budućnost kakvu sam već opisao.
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Korona i dalje ide napred04.10.2021. u 15:15 - pre 31 meseci
Poenta je u izvlačenju paralele. Ako nešto tako može da se napravi uprkos naučnim činjenicama, šta li tek može da se napravi sa nepoznatom bolešću i panikom koju osećaju i obični ljudi i doktori...

Ali nije svako sposoban za izvlačenje paralela.
 
Odgovor na temu

djoka_l
Beograd

Član broj: 56075
Poruke: 3453

Jabber: djoka_l


+1462 Profil

icon Re: Korona i dalje ide napred04.10.2021. u 15:22 - pre 31 meseci
Izvlačiš paralele kao Euklid!!!
 
Odgovor na temu

Sava

Član broj: 6587
Poruke: 1483



+326 Profil

icon Re: Korona i dalje ide napred04.10.2021. u 15:51 - pre 31 meseci
Citat:
BuzzLightyear:
Kod nas je trenutno katastrofa. Umiru podjednako i ljudi koji su primiil 2, 3 i nijednu vakcinu (tako je bar u mom okruženju), dok političari propagiraju vakcinaciju zbog političkih poena. Ne mislim da vakcinacija nešto šteti, osim što uliva lažni osećaj sigurnosti.

Složio bih se sa tobom, isto razmišljamo.

Ako ništa drugo sasvim je sigurno da je vakcina veliki biznis. Pomnožite milione vakcina puta bilo koju cifru pa da vidite koliki je to novac. Kod nas je kobojagi besplatna, a naravno da nije, inflacija nas ubi.
Citat:
Shadowed:
Citat:
Sava: Eto na primer mi: 50% vakcinisano, a najveći procenat zaraženih u Evropi. Nije bitno bolje recimo ni u Austriji i mnogim drugim zemljama. Pogledao jutrošnji izveštaj za Švedsku. Ima zaraženih svakodnevno.

Naravno da ima zarazenih svakodnevno ali bih ipak rekao da je malo bolje :)

Ne znam da li je bolje. Lično ne osećam da je bolje. Doduše nema policijskog časa to je istina, ali možda opet bude, ko zna. Uzgred, policijski čas u Srbiji nije postojao još od okupacije.

Mnogo ljudi oko mene je umrlo, posebno ove godine. U petak mi je umro drugar koji ce mi mnogo nedostajati i sa kojim sam se nedavno čuo i bio je uobičajno raspoložen i pozitivan. Živeo je sam, izlazio je samo povremeno zbog nabavke, nije primao posete. Naravno vakcinisan. Bio je kratko u Seltersu gde su lakši slučajevi kako kažu, tamo je i umro. Bio je debeo, imao je šećer i problem sa bubrezima. Zvanično se vodi da je umro od korone.
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4784 Profil

icon Re: Korona i dalje ide napred04.10.2021. u 16:25 - pre 31 meseci
Nisi me razumeo. Napisao si da u Austriji (i mnogim drugim zemljama) nije bolje nego u Srbiji. Takodje si pomenuo Svedsku. Prilozio sam grafik koji pokazuje da je i u jednoj i u drugoj drzavi znatno bolje nego u Srbiji. Nisam rekao da je u Srbiji bolje nego sto je bilo.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.telemaxx.net.



+7177 Profil

icon Re: Korona i dalje ide napred04.10.2021. u 16:32 - pre 31 meseci
Citat:
pisac
Da se vratimo mi na tranvestite


Ne. Imas citav asortiman pr0n sajtova za svoje fetise, nemoj smarati druge sa fol pricama koje ti deluju kao opravdanje da pricas o traverima.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Sava

Član broj: 6587
Poruke: 1483



+326 Profil

icon Re: Korona i dalje ide napred04.10.2021. u 16:38 - pre 31 meseci
Citat:
Shadowed:
Nisi me razumeo. Napisao si da u Austriji (i mnogim drugim zemljama) nije bolje nego u Srbiji. Takodje si pomenuo Svedsku. Prilozio sam grafik koji pokazuje da je i u jednoj i u drugoj drzavi znatno bolje nego u Srbiji. Nisam rekao da je u Srbiji bolje nego sto je bilo.
Ne gledam te grafikone. Čujem se bar par puta nedeljno sa drugarom koji živi u Austriji i njegova priča se ne razlikuje od moje. Kaže da i tamo sve poskupljuje, ali naravno to bolje podnose od nas jer su ekonomski neuporedivo jači.
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Korona i dalje ide napred04.10.2021. u 18:37 - pre 31 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic:
Citat:
pisac
Da se vratimo mi na tranvestite


Ne. Imas citav asortiman pr0n sajtova za svoje fetise, nemoj smarati druge sa fol pricama koje ti deluju kao opravdanje da pricas o traverima.


Ma ja sam prikriveni marksista
Kako nisi provalio

Ma tema je ozbiljna ali vi je ne kapirate, decu i unuke će vam bukvalno sterilisati i sakatiti fizički radi promene pola, ali jbg. Sistem koji to radi deci, to je ovaj isti sistem koji pokušava na sve načine da ubedi (ili natera) ljude da vakcinišu svoju decu protiv bolesti koja je po tu decu manje opasna od vakcine. Sistem je zao, ciljevi mu nemaju nikakve veze sa humanošću, ali vi niste u stanju da izvučete paralelu.

[Ovu poruku je menjao pisac dana 04.10.2021. u 19:53 GMT+1]
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Korona i dalje ide napred04.10.2021. u 18:48 - pre 31 meseci
Wishful thinking
Confirmation bias

Pošto đole voli da citira ovakve gluposti iz knjiga i sa interneta jer mu daje osećaj veće inteligencije, eto neka pročita o tome pa da citira kasnije negde.

Ja to zovem "emocionalna zaslepljenost"
To je mnogo širi termin i uključuje kompletno ponašanje ljudske vrste, jedan od parametara koji mi je omogućio da steknem uvid i spoznam tu ljudsku osobinu je upravo i ponašanje nekih (većine) likova na ovom forumu kod nekih tema koje nisu u stanju da progutaju.

To je ljudska osobina nastala evolucijpom, i karakteristika je da su emocije IZNAD razuma, da majka često svoje dete brani i kad je nasilnik nad drugom decom da se u strahu ili besu čine zločini i linčovanja nad nevinim osobama bez ikakve savesti, itd... Ljudi koji su ubeđeni u neki životni aksiom, za koji se ispostavi da uopšte nije aksiom nego teorema pri tome netačna, u ogrnomnom broju slučajeva nisu uopšte u stanju da to shvate upravo zbog emocionalne zaslepljenosti. Ili Wishful thinkinga, confirmation biasa, nazovite to kako god želite...

Mene lično zabole za tu ljudsku osobinu, problem je samo što će i moja deca morati da žive u tom usr*nom svetu koji će usr*n biti upravo jer ga neko navlači kao što se ovce navlače.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Korona i dalje ide napred

Strane: << < .. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 84991 | Odgovora: 686 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.