Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pesma Evrovizije i dalje ide napred

elitemadzone.org :: MadZone :: Pesma Evrovizije i dalje ide napred

Strane: << < .. 4 5 6 7 8 9 10

[ Pregleda: 26728 | Odgovora: 189 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9448
*.cpe.sn.co.rs.



+10246 Profil

icon Re: Pesma Evrovizije i dalje ide napred20.05.2022. u 11:11 - pre 22 meseci
Citat:
calexx: Imaju dokaze da su se dogovorili? Možda se pogodilo da baš tako daju glasove ...


Možda se pogodilo, sasvim slučajno.

Kao što se Mujo okliznuo i pao na ćakiju, i tako sedam puta, sasvim slučajno.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

buda01
Beograd

Član broj: 24949
Poruke: 293
87.116.181.*



+16 Profil

icon Re: Pesma Evrovizije i dalje ide napred20.05.2022. u 22:16 - pre 22 meseci
Spanjolke su definitvno no 1 svih vremena na Evroviziji.

Za razliku od ovogodisnje splacine, Ukrajina je prethodne 2 godine pokidala:




 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Pesma Evrovizije i dalje ide napred21.05.2022. u 11:57 - pre 22 meseci
Šta znam, meni je ovo takmičenje u nekoj popularnoj zabavnoj muzici gde po potrebi prošvercuju i rokere i ostale frikove a ova ukrajinska numera sada kao i prethodne dve mi liče na takmičenje etno muzike. Sutra će Bugari da pošalju čuveni ansambl Bulgarian Voices ili Teodosija Spasova, mi možemo Bilju Krstić a i Jelenu Karleušu ... možda i Bobana Markovića mada se za ovu godinu znao pobednik ali sledeće godine već može da se kombinuje. Možda su i buranovske babuške podmetnute da ismeju ovo takmičenje.

Nekada se na velikim takmičenjima cenio i pristup izvođača i okretanje leđa publici kažnjavalo a danas se pokazuje pedu i ljube razni "parovi" a uskoro će normalni da nestanu iz takmičenja.
 
Odgovor na temu

Mikis1011
Nezaposlen

Član broj: 278407
Poruke: 10
*.mbb.telenor.rs.



+62 Profil

icon Re: Pesma Evrovizije i dalje ide napred25.05.2022. u 13:47 - pre 22 meseci
http://uploads.tapatalk-cdn.co...81906039119bf7ae878d742275.jpg
 
Odgovor na temu

Bora Sonar

Član broj: 347539
Poruke: 19



+74 Profil

icon Re: Pesma Evrovizije i dalje ide napred12.02.2023. u 22:54 - pre 13 meseci
Od ovoga može da se rikne:

 
Odgovor na temu

Mikis1011
Nezaposlen

Član broj: 278407
Poruke: 10
*.mbb.telenor.rs.



+62 Profil

icon Re: Pesma Evrovizije i dalje ide napred13.02.2023. u 10:40 - pre 13 meseci
Idealno za ovo već odavno Sotonino takmičenje zvano Eurosong. Evo tu je i bradata odnosno brkata žena sa sve šapkom. Ako ne pobede biće sigurno u vrhu posle glasanja.
 
Odgovor na temu

Bora Sonar

Član broj: 347539
Poruke: 19



+74 Profil

icon Re: Pesma Evrovizije i dalje ide napred13.02.2023. u 10:58 - pre 13 meseci
Putin, oluja, LGBT... i sve to upakovano kao cirkuska predstava. Brine me samo hoće li demokratski nastrojeno EU pučanstvo diljem EU razumeti. Nadam se da su glazbenici spremili verziju na engleskom.
 
Odgovor na temu

Mikis1011
Nezaposlen

Član broj: 278407
Poruke: 10
*.mbb.telenor.rs.



+62 Profil

icon Re: Pesma Evrovizije i dalje ide napred13.02.2023. u 12:15 - pre 13 meseci
Za koga ćete glasati, ako bude glasanje gledalaca, a ne samo žirija što se tiče naših pesama za ovo ovogodišnje demonsko takmičenje? Ja ću glasati za Žmahera.
 
Odgovor na temu

Bora Sonar

Član broj: 347539
Poruke: 19



+74 Profil

icon Re: Pesma Evrovizije i dalje ide napred13.02.2023. u 12:24 - pre 13 meseci
Neću da glasam. Religija mi zabranjuje da trošim novac na gluposti.
 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8065



+1748 Profil

icon Re: Pesma Evrovizije i dalje ide napred13.02.2023. u 12:29 - pre 13 meseci
CnN1 , list "Danas" iz iste medijske kuhinje se Ubise da dokazu da "pesma" nema Antisrpski kontekst !!

Sa sve placenim cnN1 botovima , koji sve ostale optuzuju za manjak IQ-a ? Neshvatanje sarkazma i Satire ? Ovde svaki normalan covek umesto Satire vidi SATARU !!

I to USTASKU !


To sto ovi matori "Srederi" gostuju kod Kesica i slicnih likova samo potvrdjuje sve to !!

" Mama kupila traktora " !?

Ne odnosi se na vredjanje Srba , sto je Svakodnevni diskurs i Ustasluk u CRO vec je pre 6 meseci 30 sekundi Lukasenko ponudio Putinu traktor "Belorus" ! Bio prilog od 30 sekundi ! I to je Pola pesme ?

Al za malo !!

Ovaj Sund je pobedio glasovima publike !

Iste one koja svaki dan pominje Srbe Traktoriste , izbegle od Bljeska i Oluje !
 
Odgovor na temu

Mikis1011
Nezaposlen

Član broj: 278407
Poruke: 10
*.mbb.telenor.rs.



+62 Profil

icon Re: Pesma Evrovizije i dalje ide napred13.02.2023. u 14:17 - pre 13 meseci
Ovakve spodobe, pošto nemaju nikakav muzički talenat, nastoje praveći od sebe nakaze, mada i jesu nakaze i u stvarnosti, doći do malo popularnosti. Naravno tu su i tekstovi na koje će njihovo ustaški nastrojeno "pućanstvo" da svršava.
 
Odgovor na temu

component

Član broj: 182885
Poruke: 1243



+442 Profil

icon Re: Pesma Evrovizije i dalje ide napred13.02.2023. u 18:14 - pre 13 meseci
Ja ne vidim da je tema ništa drugo do Putin/Lukašenko/Rusija. Čak je i teško nešto drugo povezati sa pesmom.
"Nadam se da će aktuelna vlast, kada se sve ovo završi imati pošteno i fer suđenje."
 
Odgovor na temu

B3R1
Berislav Todorovic
NL

B3R1
Član broj: 224915
Poruke: 794



+630 Profil

icon Re: Pesma Evrovizije i dalje ide napred13.02.2023. u 19:00 - pre 13 meseci
Citat:
ademare:
CnN1 , list "Danas" iz iste medijske kuhinje se Ubise da dokazu da "pesma" nema Antisrpski kontekst !!

...
Citat:
component: Ja ne vidim da je tema ništa drugo do Putin/Lukašenko/Rusija. Čak je i teško nešto drugo povezati sa pesmom.

Bio jednom jedan dokon lik, pa mu se slucajno prosulo mastilo i tako nastade ovo "umetnicko" delo:



A onda se pojavise "pacijenti" koji su tome poceli da daju razlicita tumacenja. Jedni vide slepe miseve, drugi ruzicaste slonove, trecima se tu prividjaju nekakve orgije.

E tako i vas dvojica.

Neki nazovi-muzicari su se igrali muzike, pa prosuli par bezveznih nota i jos bezveznijih stihova i napravili djubre ... ali zato se nasli "pacijenti" koji tome daju neka visa tumacenja.

Ta "pesma" je tesko smece od muzike koje nema ni pocetak, ni kraj, ni smisao, ni koncept.
 
Odgovor na temu

Bora Sonar

Član broj: 347539
Poruke: 19



+74 Profil

icon Re: Pesma Evrovizije i dalje ide napred13.02.2023. u 20:02 - pre 13 meseci
Rošahov test sadrži odjednom i slepe miseve i ruzicaste slonove i nekakve orgije. Isto tako pesma koju šalju Hrvati sadrži istovremeno asocijacije na Putina, progon Srba iz Hrvatske i LGBT. Pretpostavljam da su Putin i LGBT zanimljivi publici iz EU, dok je oluja za domaću publiku.

Za grupu Let 3 prvi put sam čuo danas i vidim da imaju zanimljive nazive albuma:

Two dogs fuckin' (1989)
El Desperado (1991)
Peace (1994)
Živi kur4c (Live Cock; live) (1996)
Nečuveno (Outrageous) (1997)
Jedina (The Only One) (2000)
Bombardiranje Srbije i Čačka (Bombardment of Serbia and Čačak) (2005)
Živa Pichka (Live Cunt; live) (DVD) (2008)
Kurchem do vjere/Thank you lord (Faith by Dick/Thank You Lord) (iz ciklusa: I popov kurhac bi jeb'o u miru) (2013)
Angela Merkel sepe (Angela Merkel bullshitting) (2016)

 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8065



+1748 Profil

icon Re: Pesma Evrovizije i dalje ide napred13.02.2023. u 20:19 - pre 13 meseci
Citat:
B3R1:


A onda se pojavise "pacijenti" koji su tome poceli da daju razlicita tumacenja. Jedni vide slepe miseve, drugi ruzicaste slonove, trecima se tu prividjaju nekakve orgije.

E tako i vas dvojica.



Za @ Componenta sam siguran da je Pacijent , ali za tebe nisam , jer mozda nisi Obavesten !

Ako jesi onda si Pacijent kao i on !


Nema sta tu da se premislja da li je pesma Antisrpska ili nije !!

Na takmicenje " Dora " kako se naziva dosli su Traktorom !!!!

Takodje su izjavili i da ce po Liverpulu takodje ici traktorom ??

I to sve zbog Lukasenkovih 30 sekundi pre 6 meseci ?

Ili zbog Ustasluka kakve smo gledali cak i u Kataru i gledamo ih Svaki dan u HR ??


Stvarno treba biti pacijent pa poverovati u tako nesto !!
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Pesma Evrovizije i dalje ide napred14.02.2023. u 13:28 - pre 13 meseci
@Ademare

A šta to tebe toliko boli ako je antisrpska? Vidiš da je grupa sama po sebi društveno provokatorska, ova pesma im je samo jedan oblik provokacije.

I zašto te tangira ako su takvi provokatori izabrani od naroda (ne znam da li je tako, ne pratim ta takmičenja)? Pa ovaj prostor Jugoslavije je okupiran već 3 decenije, mediji su (naročito u NATO državama) pod direktnom kontrolom Vašingtona, i narativ koji se dostavlja iz Vašingtona je narativ koji narod mora da guta. Narod (kao i svaki narod, uključujući i srpski) je glup kao noć, kako mu mediji kažu tako mu mozak radi i takve pesme peva.

Propaganda u HR je enormna, domovinski rat se prospia na medijima konstantno, borba za ostvarenje tisućljetnjeg sna i izbavljenje iz zle "Srboslavije" je osnova domooljublja koji se upumpava u glave naroda, u funkciji dimne zavese i anestezije, da narod ne shvati da mu ta mukom i krvlju stečena "domovina" upravo nestaje pred očima.

Hrvatska više nema svoje granice, nema svoju valutu, nema svoju vojsku, nema svoje more jer stranci sve kupuju, nema svoj glavni grad jer je pun imigranata (na sve te koji su već bili tamo, radnu dozvolu je prošle godine dobilo još 115 000 tamnoputih imigranata), ništa svoje više nemaju jer je sve Nemačko/Američko... a život je preskup..., i Hrvati i Hrvatska bukvalno nestaju a u taj prostor bez granica se upumpavaju neki drugi.

Da narod ne bi shvatio šta mu se dešava i ko mu to radi, pumpaju ga nacionalizmom. Isto kao i tebe. Ovde (u Srbiji) nije ništa bolje već je samo malo drugačije. Žvalavi debil je isto u službi globalističke sotone kao i onaj tamo Plenković, isto dovodi imigrante dok se prosipa rodoljubljem, isto sr'nje samo drugo pakovanje. Jedan se prosipa katolicizmom i latinicom a drugi se prosipa pravoslavljem i ćirilicom, a obojca rade za istog gazdu dok dovode hinduse i arape i kojekakve.

Mi svi ovde zajedno smo okupirani od istog zla i budućnost nam je svima potpuno ista dok god ostanemo razdvojeni. I to baš zbog takvih kao ti koji ne mogu da ukapiraju da im je neko napumpao mozak šupljim glupavim nacionalizmom, i zašto je to uradio.

Meni je zapravo žao Hrvatske, žao mi je Kune koja im je oteta, žao mi je što nestaju i zauvek gube teritoriju jer zapravo sa Hrvatskom i Hrvatima nestaje i deo Jugoslavije.
 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8065



+1748 Profil

icon Re: Pesma Evrovizije i dalje ide napred14.02.2023. u 14:17 - pre 13 meseci
Jesi li ti i dalje Bugarin ?

Ne znam sta si , a Ocigledno ni ti ne znas ! Imas ozbiljnu Krizu Identiteta i zato osim sto Stalno menjas pricu od Bugarina do Spartanca , se poistovecujes sa drzavom koja ne postoji vec 33 godine !!

A sve je proizvod Tvoje maste i Slicnih Bolesnika da ne napisem Umobolnika !!


Jer takva drzava kakvu ti i bolesnici Zamisljate da je bila , Nikada nije Realno ni postojala !!

To je poznati Sindrom " Zal za Mlados` " !


Ako si Bugarin onda nema dileme ! Bugarski Fasisti i Ustase uvek bili i bice Braca u Mrznji i Klanju !!

Secam se dobro da si pisao da si "glavni " na Storm Front forumu i slicnim mestima gde se okupljaju Nacisti !


Posle si postao Levicar , Jugonostalgicar itd .

Bilo je tu i ono Putovanje u Pata(k)goniju !


Eh da hoce neki Psihijatar da se zainteresuje za tebe !
 
Odgovor na temu

component

Član broj: 182885
Poruke: 1243



+442 Profil

icon Re: Pesma Evrovizije i dalje ide napred14.02.2023. u 16:30 - pre 13 meseci
B3R1,
Možda je stvarno Rošarhov test u muzičkom smislu. Ali sigurno je da nisam jedini koji je ovako tumačio. Ademare ima svoje viđenje, tvoje je da nema koncepta ni smisla. Možda nas samo troluju i nabacuju fraze da se masa primi.
Koliko sam shvatio, Let 3 su provokatori. Pa neka ih. Da sam žiri ne bih im dao ni jedan bod. Ali isto tako ne bih ni prošlogodišnjim pobednicima.
"Nadam se da će aktuelna vlast, kada se sve ovo završi imati pošteno i fer suđenje."
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Pesma Evrovizije i dalje ide napred14.02.2023. u 17:54 - pre 13 meseci
Citat:
ademare:
Jesi li ti i dalje Bugarin ?

Ne znam sta si , a Ocigledno ni ti ne znas ! Imas ozbiljnu Krizu Identiteta i zato osim sto Stalno menjas pricu od Bugarina do Spartanca , se poistovecujes sa drzavom koja ne postoji vec 33 godine !!


A ti se poistovećuješ sa državom koja nije postojala 4-5 vekova

Genije.

Sve sam ti lepo objasnio, tvoje je jedino da progutaš svoje zablude koje ti je Američka globalistička smradina usadila u glavu, i da prihvatiš realnost. Pre nego što te crnci i arapi isteraju iz ove države za koju misliš da je tvoja.
 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8065



+1748 Profil

icon Re: Pesma Evrovizije i dalje ide napred14.02.2023. u 18:27 - pre 13 meseci
Upravo je ta tvoja Jugoslavija proizvod " Americke globalisticke Smradine " !!

Zato je valjda i volis !


Srbija je postojala dok Amerika nije bila ni u Embrionu !
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Pesma Evrovizije i dalje ide napred

Strane: << < .. 4 5 6 7 8 9 10

[ Pregleda: 26728 | Odgovora: 189 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.