Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Najvažnije pitanje na forumu

elitemadzone.org :: MadZone :: Najvažnije pitanje na forumu

Strane: 1 2

[ Pregleda: 3455 | Odgovora: 28 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

MajorFatal
Milija Jakic
opravljam oluke, 1337LAB
Bg

Član broj: 36595
Poruke: 1339
87.116.162.*



+559 Profil

icon Najvažnije pitanje na forumu07.08.2023. u 23:12 - pre 8 meseci
Ako ćemo pravo, na početku filma i serijala Povratak u budućnost, ćale mu je bio zamlata, sestra debela, keva alkoholičarka .. slažem se da nije namerno sprečio ćaleta da ne podleti pod auto, i posle sprečio da se ni sam ne rodi, te takođe znam da navijamo za glavnog junaka, ali .. kad se vrati u sadašnjost: ćale mu je faca, sestra vitka, keva profesor .. alo, očigledno da je poremetio sled događaja, osnovni red bi bio da se vrati u prošlost pre trenutka kad spreči ćaleta da podleti pod auto, da spreči sebe da spreči ćaleta da ne podleti pod auto, tek tad bi sve leglo na svoje mesto, i vremenska linija nastavila svojim tokom ... je l da?
Nemoj da pricas?
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4784 Profil

icon Re: Najvažnije pitanje na forumu07.08.2023. u 23:23 - pre 8 meseci
Ne, jedini nacin da sve vrati u potpunosti na staro je da se ode u '85. i spreci sebe da uopste ide u proslost. U suprotnom, bilo kakvo pojavljivanje u proslost menja stvari (iako mozda premalo da bi nam bilo bitno za film).
 
Odgovor na temu

MajorFatal
Milija Jakic
opravljam oluke, 1337LAB
Bg

Član broj: 36595
Poruke: 1339
87.116.162.*



+559 Profil

icon Re: Najvažnije pitanje na forumu08.08.2023. u 00:10 - pre 8 meseci
Kojim vremeplovom da spreči sebe da ode u prošlost? Ako bi to uradio sprečio bi da se vremeplov uopšte isproba i vremeplov, sled događaja, i sam film postoji. Prvi odlazak u prošlost se dešava u originalnoj vremenskoj liniji, koja se zaista odigrala, i samim tim treba da postoji kao takva, jedino mora da spreči sebe da menja događaje ili okolnosti u prošlosti, a to bi postigao onim što sam ja predložio. Mora da pusti sebe da prvi put ide u prošlost jer se to stvarno tako dogodilo, menjanje događaja iz prošlosti je ono što je nepoželjno, a ne sam odlazak. Kad bi uradio šta ti predlažeš zapravo bi opet iz najnovije, sveže vremenske linije menjao događaje u prošlosti u njoj. A to je nedopustivo, ko zna kako bi tad izgledalo.
Nemoj da pricas?
 
Odgovor na temu

Bora Sonar
Napustio Forum

Član broj: 347539
Poruke: 19



+74 Profil

icon Re: Najvažnije pitanje na forumu08.08.2023. u 07:01 - pre 8 meseci
Ne postoji originalna vremenska linija, već beskonačno mnogo fazno pomerenih paralelnih vremenskih linija. Rešenje je da se neko vrati u prošlost i ubedi Radoša Bajića da uopšte ne snimi Povratak u budućnost. U trenutku kada ovo čitaš ako Radoš nije snimio Povratak u budućnost, to onda znači da je neko pročitao moj post i izmenio prošlost ili da je moja poruka iz neke paralelne vremenske linije u kojoj Bolivud nije u Srbiji.
 
Odgovor na temu

kosmopolita
Balkan

Član broj: 257864
Poruke: 123



+21 Profil

icon Re: Najvažnije pitanje na forumu08.08.2023. u 07:29 - pre 8 meseci
Dovoljno interesantan film bi bio da moze covek da se vrtati u secanjima drugih ljudi i vidi sta se dogodilo.
Za tako nesto bi bilo potrebno da su ljudi zivi.
Ili ko veruje u zagrobni zivot da moze i mrtvima da pregleda secanja.

Mene bi konkretno zanimalo da vidim gde je udario grom za vikend pa nije bilo struje.
Voleo bi da procenim gledajuci to secanje da li bi neki gromobran na tom mestu spasio trafo il ista je vec pogodjeno.
Ali ako nije bilo svedoka onda nema ni secanja koja mogu da se pregledaju.
 
Odgovor na temu

B3R1
Berislav Todorovic
NL

B3R1
Član broj: 224915
Poruke: 804



+637 Profil

icon Re: Najvažnije pitanje na forumu08.08.2023. u 15:41 - pre 8 meseci
Citat:
kosmopolita: Dovoljno interesantan film bi bio da moze covek da se vrtati u secanjima drugih ljudi i vidi sta se dogodilo.
Za tako nesto bi bilo potrebno da su ljudi zivi.
Ili ko veruje u zagrobni zivot da moze i mrtvima da pregleda secanja.

Bio je slican film na tu temu, sa pokojnim Robinom Vilijamsom u glavnoj ulozi, cek da ga nadjem ... evo ga:

The Final Cut (2004)


 
Odgovor na temu

MajorFatal
Milija Jakic
opravljam oluke, 1337LAB
Bg

Član broj: 36595
Poruke: 1339
87.116.162.*



+559 Profil

icon Re: Najvažnije pitanje na forumu08.08.2023. u 16:42 - pre 8 meseci
Citat:
Bora Sonar: Ne postoji originalna vremenska linija, već beskonačno mnogo fazno pomerenih paralelnih vremenskih linija. Rešenje je da se neko vrati u prošlost i ubedi Radoša Bajića da uopšte ne snimi Povratak u budućnost. U trenutku kada ovo čitaš ako Radoš nije snimio Povratak u budućnost, to onda znači da je neko pročitao moj post i izmenio prošlost ili da je moja poruka iz neke paralelne vremenske linije u kojoj Bolivud nije u Srbiji.


U ovoj originalnoj vremenskoj liniju Radoš stvarno nije snimio film, onda se postavlja pitanje kako se ti sećaš da si slao poruku, jer su događaji promenjeni od trenutka ubeđivanja Radoša do danas, kao i na koji način si poslao "ovu" poruku o Bolivudu.

Citat:
kosmopolita
Mene bi konkretno zanimalo da vidim gde je udario grom za vikend pa nije bilo struje.


Po mom nekom sećanju, neki malo vispreniji inženjer je još za vreme prvog nazovi svetskog rata postavio dva mikrofona na prvu liniju ratišta, i na osnovu razlika u kašnjenjima zvuka određivao odakle dolazi artiljerija pa svoju usmeravao tamo. Tako samo ti treba dva mikrofona da bi odredio gde je tačno udario grom. To treba tako opremiti svaku meteorološku stanicu, i kamerama 360 stepeni da bi smo tačno znali i prodali franšizu najbolje prognoze.

Dodatak: Pravilno je i inžinjer i inženjer.

Citat:
Voleo bi da procenim gledajuci to secanje da li bi neki gromobran na tom mestu spasio trafo il ista je vec pogodjeno.


Iz nekog razloga gromovi ne gađaju trafoe koji zuje i jonizuju vazduh, gađaju usamljeno drvo koje ništa nije krivo, i čiji je učinak jonizacije x puta manji.
Nemoj da pricas?
 
Odgovor na temu

Bora Sonar
Napustio Forum

Član broj: 347539
Poruke: 19



+74 Profil

icon Re: Najvažnije pitanje na forumu08.08.2023. u 17:02 - pre 8 meseci
Citat:
MajorFatal: U ovoj originalnoj vremenskoj liniju Radoš stvarno nije snimio film, onda se postavlja pitanje kako se ti sećaš da si slao poruku, jer su događaji promenjeni od trenutka ubeđivanja Radoša do danas, kao i na koji način si poslao "ovu" poruku o Bolivudu.


Ne sećam se bilo kakve poruke. Mislim da tu poruku treba administratori treba da izbrišu dok nije ozbiljnije narušena kauzalnost.
 
Odgovor na temu

MajorFatal
Milija Jakic
opravljam oluke, 1337LAB
Bg

Član broj: 36595
Poruke: 1339
87.116.162.*



+559 Profil

icon Re: Najvažnije pitanje na forumu08.08.2023. u 17:23 - pre 8 meseci
Eto vidiš, to je izvesno!
Nemoj da pricas?
 
Odgovor na temu

kosmopolita
Balkan

Član broj: 257864
Poruke: 123



+21 Profil

icon Re: Najvažnije pitanje na forumu08.08.2023. u 18:16 - pre 8 meseci
Citat:
MajorFatal:
Citat:
kosmopolita
Mene bi konkretno zanimalo da vidim gde je udario grom za vikend pa nije bilo struje.


Po mom nekom sećanju, neki malo vispreniji inženjer je još za vreme prvog nazovi svetskog rata postavio dva mikrofona na prvu liniju ratišta, i na osnovu razlika u kašnjenjima zvuka određivao odakle dolazi artiljerija pa svoju usmeravao tamo. Tako samo ti treba dva mikrofona da bi odredio gde je tačno udario grom. To treba tako opremiti svaku meteorološku stanicu, i kamerama 360 stepeni da bi smo tačno znali i prodali franšizu najbolje prognoze.

Mene interesuje jedna lokacija. :)
Naravno, bilo bi dobro da i na svim drugim bude isto.
 
Odgovor na temu

MajorFatal
Milija Jakic
opravljam oluke, 1337LAB
Bg

Član broj: 36595
Poruke: 1339
*.dynamic.a1.rs.



+559 Profil

icon Re: Najvažnije pitanje na forumu08.08.2023. u 19:35 - pre 8 meseci
I na svim drugim lokacijama da udari grom? Zašto?
Nemoj da pricas?
 
Odgovor na temu

Bora Sonar
Napustio Forum

Član broj: 347539
Poruke: 19



+74 Profil

icon Re: Najvažnije pitanje na forumu08.08.2023. u 20:53 - pre 8 meseci
Zato što fluks kondenzator zahteva 1,21GW.
 
Odgovor na temu

MajorFatal
Milija Jakic
opravljam oluke, 1337LAB
Bg

Član broj: 36595
Poruke: 1339
87.116.162.*



+559 Profil

icon Re: Najvažnije pitanje na forumu08.08.2023. u 21:12 - pre 8 meseci
Eh pa da tačno ..
Nemoj da pricas?
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
..2bb:4780:bc30:75c6:8272:be77



+7177 Profil

icon Re: Najvažnije pitanje na forumu08.08.2023. u 22:46 - pre 8 meseci
Citat:
Bora Sonar:
Zato što fluks kondenzator zahteva 1,21GW.


1,21 DžW
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

MajorFatal
Milija Jakic
opravljam oluke, 1337LAB
Bg

Član broj: 36595
Poruke: 1339
*.dynamic.a1.rs.



+559 Profil

icon Re: Najvažnije pitanje na forumu09.08.2023. u 08:18 - pre 8 meseci
Zato je admin, što zna stvari.

A sad da raspravimo zaista najvažnije pitanje - odsustvo ćirilice :) ahaha
Nemoj da pricas?
 
Odgovor na temu

kosmopolita
Balkan

Član broj: 257864
Poruke: 123



+21 Profil

icon Re: Najvažnije pitanje na forumu09.08.2023. u 08:29 - pre 8 meseci
Ovde se neki bune zbog skretanja tema. Ovde je tema film i ne treba skretati sa filma.

Evo ja se izvinjavam sto sam skretao na gromove i samo da dodam da nisam hteo o skladistanju energije nego samo o odbrani od gromova.
 
Odgovor na temu

MajorFatal
Milija Jakic
opravljam oluke, 1337LAB
Bg

Član broj: 36595
Poruke: 1339
87.116.162.*



+559 Profil

icon Re: Najvažnije pitanje na forumu09.08.2023. u 10:35 - pre 8 meseci
Skretao si ti mnogo više, pa ti niko nije zamerao, al što ne smeš da opleviš po ćirilici, ponašaš se kao ćale veći deo filma, vidiš kako je sve povezano, zaboga pa 21 vek je, imaš valjda pravo da izbaciš nečije pismo ako ga ne voliš ili ti se ne sviđa :)
Nemoj da pricas?
 
Odgovor na temu

kosmopolita
Balkan

Član broj: 257864
Poruke: 123



+21 Profil

icon Re: Najvažnije pitanje na forumu09.08.2023. u 11:03 - pre 8 meseci
Opet ce neko da napuse da se skrece sa teme. To nekako bude uvek neko ko nije pisao nista godinu dana i onda se seti tako nesto da napise.

Ja pisem i citam zadnjih godinu ili dve jer ima manje poruka pa mogu sve da se isprate :)

Stavrno je cudno da su sva moguca orava za sve moguce i nemoguce stvari osvarena a jedino corilica ovde ne moxe da se vidi.
Da je to neko drugo pismo bio bi blokiran autoput i leti kad su svi na odmoru.
Ali zbog curilice nema parada i slicnih stvari.
 
Odgovor na temu

MajorFatal
Milija Jakic
opravljam oluke, 1337LAB
Bg

Član broj: 36595
Poruke: 1339
*.dynamic.a1.rs.



+559 Profil

icon Re: Najvažnije pitanje na forumu09.08.2023. u 20:07 - pre 8 meseci
Ajde, ajde, možeš ti i bolje, izgrdi ih tako da te izbace sa foruma, možeš ti to, nemoj biti kukavica ..
Nemoj da pricas?
 
Odgovor na temu

kosmopolita
Balkan

Član broj: 257864
Poruke: 123



+21 Profil

icon Re: Najvažnije pitanje na forumu10.08.2023. u 03:20 - pre 8 meseci
Pisem poruke koje nit smrde nit mirisu i nemaju "lajkove".
Nema nikog kome se dopadaju ili su tako napisane da se ne dopadaju ni jedima ni drugima.
To je porincip i dostignuce ali moguce da je i kukavicluk jer nisam nikad do kraja ni tamo ni vamo.

Interesanto da smo poceli o meni, mozda tako dobijem i neki "lajk" :)
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Najvažnije pitanje na forumu

Strane: 1 2

[ Pregleda: 3455 | Odgovora: 28 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.