Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

[auto-moto]Zastavini PROTOTIPOVI automobila...

elitemadzone.org :: AutoZone :: [auto-moto]Zastavini PROTOTIPOVI automobila...

Strane: 1 2 3

[ Pregleda: 26414 | Odgovora: 46 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Buum
Goran Dukić
Beograd

Član broj: 1491
Poruke: 981
*.InfoSky.Net

Sajt: www.linkedin.com/in/goran..


+8 Profil

icon Re: [auto-moto]Zastavini PROTOTIPOVI automobila...14.05.2004. u 11:21 - pre 242 meseci
Nova Florida Sedan = retko ogavan auto! FUJ!

Zastavu treba razbucati što pre - mrš u 3 p. m. sa državnog budžeta!
 
Odgovor na temu

Marko_L
Beograd

Član broj: 20532
Poruke: 2885
*.yubc.net

Jabber: Marko_L@elitesecurity.org


+828 Profil

icon Re: [auto-moto]Zastavini PROTOTIPOVI automobila...14.05.2004. u 13:52 - pre 242 meseci
Citat:
Pa opet ti vredjas sam sebe... Pustite to...

Kako to misliš vređa sam sebe ? Pa nije ga on pravio (valjda) :)))
Uzgred modeli su toliko loši da nemam reči.Pogotovo što je u unutrašnjosti tih, za neke možda i simpatičnih modela, i dalje yugo.A s obzirom da će im cena, naravno ako uopšte izađu na tržište, verovatno biti takva da se za iste pare može kupiti 2-3 godine star golfić što je po meni opet bolja varijanta za kupovinu od bilo kog yuga.
Šta to radiš sinak ? To ti nikad neće....fijuuuuuu....poleteti. :)))
-Odracuonogakomijedrpiorazmaknicu.
-Ne rxdi mi txstxturx, kxd god hocu dx
ukucxm "x" onx ukucx "x".
-Ko kaaz e da ja neuummem da kuuca
m.
-Piše "Insert disk 3", a jedva sam i ova
dva ugurao u drajv
-Postoje samo dve osobe kojima
verujem, jedna sam ja, a druga nisi ti
 
Odgovor na temu

bakiman
Branislav Vučić
C:/europe/serbia/belgrade

Član broj: 21588
Poruke: 1538



+2 Profil

icon Re: [auto-moto]Zastavini PROTOTIPOVI automobila...14.05.2004. u 20:53 - pre 242 meseci
Kako to??? Pa jel si ti stvarno samouk ili imas low IQ? Pa sada cu da ti objasnim...

Ako mi (SCG) imamo fabriku automobila ZASTAVA - YUGO i ona je znaci nasa.
E sad te ZASTAVA-ine modele MI (srbi) proizvodimo. A ako je covek SRBIN i pljuje po ZASTAVA-i sto je SRPSKO stvaralastvo onda on nije normalan ili nije SRBIN. A ako je SRBIN onda je to odraz LICNE NE KULTURE. Pa ima da ga hvali gde god da ode, makar bilo i GO**O jer je to SRPSKO (svetsko a nase).

???SHVATIO???
Popravke, prepravke i pravke

YouTube kanal:
https://www.youtube.com/channel/UCxSBMiROqcdInnr219qMYeg

Instagram stranica:
www.instagram.com/banellones
 
Odgovor na temu

bakiman
Branislav Vučić
C:/europe/serbia/belgrade

Član broj: 21588
Poruke: 1538



+2 Profil

icon Re: [auto-moto]Zastavini PROTOTIPOVI automobila...14.05.2004. u 20:56 - pre 242 meseci
I molim moderatore da lockira ovu temu jer ljudi vredjaju licnu svojinu (???)
Popravke, prepravke i pravke

YouTube kanal:
https://www.youtube.com/channel/UCxSBMiROqcdInnr219qMYeg

Instagram stranica:
www.instagram.com/banellones
 
Odgovor na temu

Walker
NBG

Član broj: 2328
Poruke: 642
*.ptt.yu

Sajt: s667.photobucket.com/albu..


+2 Profil

icon Re: [auto-moto]Zastavini PROTOTIPOVI automobila...14.05.2004. u 21:01 - pre 242 meseci
Citat:
bakiman:
Kako to??? Pa jel si ti stvarno samouk ili imas low IQ? Pa sada cu da ti objasnim...

Ako mi (SCG) imamo fabriku automobila ZASTAVA - YUGO i ona je znaci nasa.
E sad te ZASTAVA-ine modele MI (srbi) proizvodimo. A ako je covek SRBIN i pljuje po ZASTAVA-i sto je SRPSKO stvaralastvo onda on nije normalan ili nije SRBIN. A ako je SRBIN onda je to odraz LICNE NE KULTURE. Pa ima da ga hvali gde god da ode, makar bilo i GO**O jer je to SRPSKO (svetsko a nase).

???SHVATIO???


Kazi da se salis. Zastava - fabrika automobila?!?!?! Sve sto su napravili do recimo '90 je mozda i vredelo nesto ali sada....Zalosno

Bob Hodges(Colors):"There's two bulls standing on top of a mountain. The younger one says to the older one: "Hey pop, let's say we run down there and fuck one of them cows". The older one says: "No son. Lets walk down and fuck 'em all"
 
Odgovor na temu

bakiman
Branislav Vučić
C:/europe/serbia/belgrade

Član broj: 21588
Poruke: 1538



+2 Profil

icon Re: [auto-moto]Zastavini PROTOTIPOVI automobila...14.05.2004. u 21:08 - pre 242 meseci
pa, to jes'
Popravke, prepravke i pravke

YouTube kanal:
https://www.youtube.com/channel/UCxSBMiROqcdInnr219qMYeg

Instagram stranica:
www.instagram.com/banellones
 
Odgovor na temu

Balša
Srbija

Član broj: 8626
Poruke: 469
*.yubc.net



+1 Profil

icon Re: [auto-moto]Zastavini PROTOTIPOVI automobila...15.05.2004. u 00:12 - pre 242 meseci
Citat:
bakiman:
Kako to??? Pa jel si ti stvarno samouk ili imas low IQ? Pa sada cu da ti objasnim...

Ako mi (SCG) imamo fabriku automobila ZASTAVA - YUGO i ona je znaci nasa.
E sad te ZASTAVA-ine modele MI (srbi) proizvodimo. A ako je covek SRBIN i pljuje po ZASTAVA-i sto je SRPSKO stvaralastvo onda on nije normalan ili nije SRBIN. A ako je SRBIN onda je to odraz LICNE NE KULTURE. Pa ima da ga hvali gde god da ode, makar bilo i GO**O jer je to SRPSKO (svetsko a nase).

???SHVATIO???


[Forum nemoćno ćuti, smlavljen snažnom argumentacijom i dubokim rezonovanjem.]
 
Odgovor na temu

stargatenow

Član broj: 9811
Poruke: 258
*.sbb.co.yu



+3 Profil

icon Re: [auto-moto]Zastavini PROTOTIPOVI automobila...15.05.2004. u 00:15 - pre 242 meseci
Citat:
bakiman:
Kako to??? Pa jel si ti stvarno samouk ili imas low IQ? Pa sada cu da ti objasnim...

Ako mi (SCG) imamo fabriku automobila ZASTAVA - YUGO i ona je znaci nasa.
E sad te ZASTAVA-ine modele MI (srbi) proizvodimo. A ako je covek SRBIN i pljuje po ZASTAVA-i sto je SRPSKO stvaralastvo onda on nije normalan ili nije SRBIN. A ako je SRBIN onda je to odraz LICNE NE KULTURE. Pa ima da ga hvali gde god da ode, makar bilo i GO**O jer je to SRPSKO (svetsko a nase).

???SHVATIO???


Kasno je i mozak mi ne radi dovoljnim kapacitetom da bih odredio da li ozbiljno mislis ili se zezas, ali u svakom slucaju, po *losoj* domacoj robi treba duplo vise pljuvati jer nas to predstavlja pred drugima; ako se pravimo da je najbolje, najlepse... samo ce uvek ostati krsh a drugi ce nas posmatrati kao budale koje ne znaju za bolje.
Kao sto vec napisah u nekom thread-u, stvarno treba organizovati akciju bojkota *lose* domace robe jer je to jedini nacin da nateramo odgovorne da naprave kvalitetan proizvod. U suprotnom ce nas ceo zivod hraniti go*nima a tvrditi da jedemo med...

 
Odgovor na temu

McKracken
Vladimir Jovanovic
HuxleyDev

Član broj: 465
Poruke: 2941
212.62.59.*

ICQ: 203079925


+7 Profil

icon Re: [auto-moto]Zastavini PROTOTIPOVI automobila...15.05.2004. u 01:19 - pre 242 meseci
Cek malo, jel jos neko vidi sta ovaj bakiman pise? Nekako se plasim da sam utripovao pa cisto da proverim...

Zastava..automobili.... ruzan san... brrrrrrr
 
Odgovor na temu

zabac_kermit
Žabac Kermit
Muppet land

Član broj: 22851
Poruke: 107
*.verat.net



+1 Profil

icon Re: [auto-moto]Zastavini PROTOTIPOVI automobila...15.05.2004. u 13:28 - pre 242 meseci
Citat:
bakiman:
Kako to??? Pa jel si ti stvarno samouk ili imas low IQ? Pa sada cu da ti objasnim...

Ako mi (SCG) imamo fabriku automobila ZASTAVA - YUGO i ona je znaci nasa.
E sad te ZASTAVA-ine modele MI (srbi) proizvodimo. A ako je covek SRBIN i pljuje po ZASTAVA-i sto je SRPSKO stvaralastvo onda on nije normalan ili nije SRBIN. A ako je SRBIN onda je to odraz LICNE NE KULTURE. Pa ima da ga hvali gde god da ode, makar bilo i GO**O jer je to SRPSKO (svetsko a nase).

???SHVATIO???


Srbine nemoj preterivati.Ako se ti zadovoljavaš malim stvarima nikada nećeš postići nešto veliko.Zašto zatvarati oči pred nečim što je loše,nekvalitetno itd.Da li će to loše da nestane,neće.

Za yugo svi kažu da je loš,pa ako jeste loš onda treba da prestane da se proizvodi i da prestane da stvara gubitke.

Na primer, ja kad odem u prodavnicu radije ću kupiti neki naš proizvod ako je ista cena i kvalitet kao i strani.

Tvoja je NEKULTURA da druge vređajući ubeđuješ u nešto za šta TI misliš da je ispravno.

Ti još uvek ne shvataš poentu,da ljudima ne možeš prodavati loše automobile i lošu ideologiju tek tako.

Stvarno mi ovo liči na ružan san.Ček,ček pa ovo je java

Potpis:Zabrinuta Srbija.





[Ovu poruku je menjao zabac_kermit dana 15.05.2004. u 17:18 GMT]
Neka tvoje besede budu odmerene na kantaru da bi bile korisne onima koji će ih čuti.
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

bakiman
Branislav Vučić
C:/europe/serbia/belgrade

Član broj: 21588
Poruke: 1538



+2 Profil

icon Re: [auto-moto]Zastavini PROTOTIPOVI automobila...15.05.2004. u 13:45 - pre 242 meseci
Pa, znate sta, ja sam rekao sta JA mislim i u tim vasim postovima ima 50% istine...

p.s. dobar ti ovaj *.GIF

Popravke, prepravke i pravke

YouTube kanal:
https://www.youtube.com/channel/UCxSBMiROqcdInnr219qMYeg

Instagram stranica:
www.instagram.com/banellones
 
Odgovor na temu

stargatenow

Član broj: 9811
Poruke: 258
*.sbb.co.yu



+3 Profil

icon Re: [auto-moto]Zastavini PROTOTIPOVI automobila...15.05.2004. u 14:01 - pre 242 meseci
Taman htedoh da kazem da si spavao na casovima logike u skoli cim mozes onako da lupetas, pa videh da nisi ni dosao dotle... Kad porastes (za 10-ak godina) ce ti neke stvari malo drugacije izgledati... Dotle idi igraj klikere i pusti velike da razmisljaju...

 
Odgovor na temu

bobiska
Beograd

Član broj: 10393
Poruke: 1074
*.mobtel.co.yu



+90 Profil

icon Re: [auto-moto]Zastavini PROTOTIPOVI automobila...15.05.2004. u 14:18 - pre 242 meseci
Postoje narodi koji dobro proizvode automobile i neki koji dobro gaje voce, povrce, svinje, krave, vodu... Mi smo na zalost ovo drugo. Sto mi ne bismo njima prodavali nase proizvode, a kupovali njihove? Ovako se patimo i mi i oni, ali oni malo manje.
 
Odgovor na temu

Marko_L
Beograd

Član broj: 20532
Poruke: 2885
*.yubc.net

Jabber: Marko_L@elitesecurity.org


+828 Profil

icon Re: [auto-moto]Zastavini PROTOTIPOVI automobila...15.05.2004. u 14:26 - pre 242 meseci
Citat:
Kako to??? Pa jel si ti stvarno samouk ili imas low IQ? Pa sada cu da ti objasnim...

Ako mi (SCG) imamo fabriku automobila ZASTAVA - YUGO i ona je znaci nasa.
E sad te ZASTAVA-ine modele MI (srbi) proizvodimo. A ako je covek SRBIN i pljuje po ZASTAVA-i sto je SRPSKO stvaralastvo onda on nije normalan ili nije SRBIN. A ako je SRBIN onda je to odraz LICNE NE KULTURE. Pa ima da ga hvali gde god da ode, makar bilo i GO**O jer je to SRPSKO (svetsko a nase).

???SHVATIO???

E moj srbine, a ti imaš jako veliki IQ kad ne znaš ništa drugo osim da vređaš druge korisnike kada iznesu svoje mišljenje.Samo iz poštovanja prema ovom forumu neću ti uzvratiti istom merom.Ne znam samo odakle tebi pravo da nekome kažeš da nije normalan i da ima nizak IQ samo zato što mu se ne sviđa neki proizvod ? I ti mi prićaš o nekoj ličnoj kulturi...cccc...
-Odracuonogakomijedrpiorazmaknicu.
-Ne rxdi mi txstxturx, kxd god hocu dx
ukucxm "x" onx ukucx "x".
-Ko kaaz e da ja neuummem da kuuca
m.
-Piše "Insert disk 3", a jedva sam i ova
dva ugurao u drajv
-Postoje samo dve osobe kojima
verujem, jedna sam ja, a druga nisi ti
 
Odgovor na temu

bakiman
Branislav Vučić
C:/europe/serbia/belgrade

Član broj: 21588
Poruke: 1538



+2 Profil

icon Re: [auto-moto]Zastavini PROTOTIPOVI automobila...15.05.2004. u 14:33 - pre 242 meseci
Ama bre ljudi... pobegli smo od teme...
Nisam ja nikog vredjao, to je bila polu-sala za IQ... nemam ni ja neki spec. IQ. Ali sto je nase, nase je...

poz
Popravke, prepravke i pravke

YouTube kanal:
https://www.youtube.com/channel/UCxSBMiROqcdInnr219qMYeg

Instagram stranica:
www.instagram.com/banellones
 
Odgovor na temu

luka.l
Luka Latinović
Dorćol

luka.l
Član broj: 13998
Poruke: 143
*.drenik.net



+1 Profil

icon Re: [auto-moto]Zastavini PROTOTIPOVI automobila...15.05.2004. u 14:52 - pre 242 meseci
Citat:
bakiman:
... Ali sto je nase, nase je...


I upravo to nam daje pravo da kritikujemo.....
 
Odgovor na temu

SpelingMistakes
Balkanska Kazablanka

Član broj: 14395
Poruke: 1084
*.beograd-3.tehnicom.net



Profil

icon Re: [auto-moto]Zastavini PROTOTIPOVI automobila...15.05.2004. u 15:46 - pre 242 meseci
Deo ovog posta bih mogao da "copiram" ovde, ali mislim da se i ona tamo tema valja procitati :)

http://www.elitesecurity.org/tema/36216/1#345297

Speling
 
Odgovor na temu

zabac_kermit
Žabac Kermit
Muppet land

Član broj: 22851
Poruke: 107
*.vdial.verat.net



+1 Profil

icon Re: [auto-moto]Zastavini PROTOTIPOVI automobila...22.05.2004. u 06:02 - pre 242 meseci
Evo nešto na ovu temu:http://www.danas.co.yu/20040522/periskop1.html#4


Đelić zbog kvara na jugu zakasnio na zakazanu emisiju

Kragujevac - Bivši ministar finansija u Vladi Srbije Božidar Đelić zakasnio je u četvrtak uveče na zakazanu televizijsku emisiju Televizije Kragujevac, jer je "Jugo kabriolet" kojim je upravljao stao nadomak Kragujevca. Đelić je učestvujući u emisiji Telavizije Kragujevac objasnio da je zakasnio, jer nije uspeo da stigne "zastavinim" kabrioletom do Kragujevca zbog kvara kazaljke koja pokazuje nivo benzina u rezervoaru, zbog čega je ostao bez goriva.
On je rekao da su takvi propusti nezamislivi za svetske proizvođače automobila i ponovio da Fabrika automobila ne treba samo da traži inopartnera za proizvodnju vozila, već treba da razmatra i mogućnost proizvodnje pojedinih komponenata za vozila. Đelić je rekao da je "zastavino" vozilo kupio iz patriotskih razloga i da se nije pokajao. Bivši ministar finansija je svoj "Jugo kabriolet" kupio u avgustu 2002. godine. Odgovarajući na pitanje novinara Televizije Kragujevca, "Danasa" i Agencije Beta Đelić je rekao da su započete reforme 2001. godine "ekonomski bile opravdane", ali da su one zaustavljene političkim odlukama. Beta

Ista vest,druga verzja.


http://www.glas-javnosti.co.yu/danas/srpski/VE04052101.shtml




Bivši ministar finansija kasnio na snimanje emisije u Kragujevcu
Đeliću "jugić" stao nasred puta

KRAGUJEVAC - Bivši ministar finansija Božidar Đelić zakasnio je u petak na snimanje emisije TV Kragujevac jer je njegov automobil "zastava jugo kabriolet" imao kvar i ostao na autoputu. Đelić je izjavio da se na kabrioletu, kojeg je kupio pre dve godine, pokvarila kazaljka koja pokazuje nivo benzina u rezervoaru, pa je ostao bez goriva. Bivši ministar, koji je, kako je izjavio, kupio "Zastavin" kabriolet iz patriotskih razloga, naglasio je da su takve stvari u svetskoj automobilskoj industriji nezamislive.

Iz "Zastava Jugo-sporta", koji je u avgustu 2002. Đeliću isporučio "Zastavin" "jugo kabrio", demantovali su da je kabriolet zatajio zbog kvara. Serviseri su odmah, po pozivu, izašli na teren i konstatovali da je kazaljka ispravna, ali da nema benzina. Đelić je stigao u TV, i dok je učestvovao u emisiji, mobilna ekipa radnika "Jugo sporta" pregledala je vozilo i zamenila žmigavac koji nije radio.

Po završetku emisije, u kojoj je učestvovao, Đelić je u svom kabrioletu napustio Kragujevac. U "Zastavi" su celu priču o kvaru na automobilu shvatili mnogo ozbiljnije nego što je to na pravi pogled izgledalo. Ovde se smatra da je sasvim moguće da je nekadašnji ministar bio ili rasejan, ili ne poznaje dobro kao vozač svoj automobil. Jedno, ipak, niko ne negira, a to je da je upravo Đelić promovisao već te 2002. ideju da kupujemo sopstvene proizvode i - kupio "jugo kabrio".
B. K.



Neka tvoje besede budu odmerene na kantaru da bi bile korisne onima koji će ih čuti.
 
Odgovor na temu

Botsy
Nikolic Boris
Kragujevac

Član broj: 114233
Poruke: 1
89.216.230.*



Profil

icon Re: [auto-moto]Zastavini PROTOTIPOVI automobila...26.10.2006. u 17:19 - pre 212 meseci
http://freeweb.deltha.hu/zastava.in.hu/kcurrent2.htm
Ja ne znam zasto svi imate averziju prema zastavinim automobilima,zapravo i nisu toliko losi,zavrsavaju posao kao i svaki drugi...Bas bi bilo extra kada bi se ovaj recimo prototip sproveo u serijsku proizvodnju...
 
Odgovor na temu

HoT_Steppa

Član broj: 25399
Poruke: 1940



+398 Profil

icon Re: [auto-moto]Zastavini PROTOTIPOVI automobila...26.10.2006. u 17:46 - pre 212 meseci
Restyling uopste nije los, ali glavni problem je sto bi to kostalo kao da se kupuje bilo koji zapadni auto (toliko bi kostalo da se napravi), a ipak nije toliko bolji, da ne kazem ne moze da im ni prismrdi, jer je u osnovi onaj isti Yugo sa karoserijom starom 25 godina. Yugo treba da poraste u duzinu i sirinu, kao sto u principu rastu svi automobili (Golf I je po dimenzijama manji od najnovijeg Pola, nekad klasu ispod) i treba modernije sklopove da bi se nazvao modernim autom. A i zastita karoserije bi mogla malo ozbiljnije da se shvati, da se malo uspori truljenje.
Zastava 10 je, iako licencirani Punto 3, po ceni od 7000 evra pravi auto dok bi yugo realno koliko je los trebao da kosta max 2500 evra da bi ga shvatali ozbiljno za novu kupovinu.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: [auto-moto]Zastavini PROTOTIPOVI automobila...

Strane: 1 2 3

[ Pregleda: 26414 | Odgovora: 46 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.