Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Visa nagradna igra

[es] :: E-Kupovina :: Platne kartice :: Visa nagradna igra

[ Pregleda: 4027 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

anon7994

Član broj: 7994
Poruke: 278
*.yubc.net



+3 Profil

icon Visa nagradna igra25.05.2004. u 15:01 - pre 241 meseci
Ne ucestvujem u nagradnim igrama, ali sam primetio da se u poslednje vreme cesto reklamira VISA sa svojom nagradnom igrom, putovanje na Olimpijske igre u Atinu. Cak mi se i svidjaju reklame.

Ono sto mi smeta je to da pravo ucesca u ovoj igri, imaju samo one osobe koje zatraze (i dobiju) neku od Visa kartica u periodu od 1. aprila 2004 do 30. juna 2004; i koji izvrse barem jedno placanje sa svojom NOVOM karticom (svako koriscenje je jedna sansa).

E sada, sta je sa svim korisnicima koji imaju Visa kartice od ranije. Zasto oni nemaju pravo ucesca u nagradnoj igri, kada su oni zapravo i doprineli da Visa postane ono sto jeste danas (kartica sa najvecim prometom u Srbiji). Jasno je meni da oni zele da privuku nove klijente, ali sta cine da zadrze postojece? Zasto bi mi manje vredeli od drugih?

Mozda je resenje kod konkurencije (Mastercard, Diners Club...)

Samo zelim da cujem vasa razmisljanja.
 
Odgovor na temu

Milan Andjelkovic
Product Manager
Tegus Medical
Beograd

Član broj: 4476
Poruke: 3281
*.vdial.verat.net

Sajt: www.linkedin.com/in/milan..


+8 Profil

icon Re: Visa nagradna igra25.05.2004. u 15:11 - pre 241 meseci

Stari korisnici su uzeli Visa karticu iz nekog razloga, nije sada bitno kog, ali nastavljaju da je koriste prvenstveno zato što im odgovaraju uslovi korišćenja, a ne zbog nagradnih igara ili dobrih reklama.
S druge strane potencijalni korisnici, koji recimo razmišljaju o uzimanju neke kartice, će se vrlo često pre opredeliti za određenu karticu, a umesto neke druge, zbog nagradne igre, dobre reklame i sl. jer nemaju iskustva u korišćenju kartica pa su im uslovi manje bitni na početku.
ex.mangel
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Kupovina :: Platne kartice :: Visa nagradna igra

[ Pregleda: 4027 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.