Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Sistemi zastite sportske kladionice ?!?!

elitemadzone.org :: MadZone :: Sistemi zastite sportske kladionice ?!?!

Strane: 1 2

[ Pregleda: 24115 | Odgovora: 24 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
*.233.87.82.dial.xnet.ro



+6455 Profil

icon Re: Sistemi zastite sportske kladionice ?!?!04.10.2004. u 11:09 - pre 237 meseci
Citat:
lako je promeniti kvote na online kladionici dok je to skoro nemoguce u real kladionicama. desava se da se blokira po neki par kad je nesto sumnjivo al to je to. ko ce ponovo da stampa one liste i sve to. sad kladionica mora da bude jaka da prezivi takve udare i ako sve to uspe uz dobro postavljene kvote ona je na dugi period sigurno u velikom dobitku!!! slabo se ko od kladione leba najeo!!!


To se ne radi tako... Ako si nekada bio u kladionici, uvek imas tamo oglasnu tablu gde se kace nove izmene ponude... Znaci, u listi moze da bude odstampano sta god, ali aktuelna ponuda ti se uvek nalazi na oglasnim tablama u samoj kladionici... I izmene kvota, blokiranja utakmica, i svega toga...

 
Odgovor na temu

Boomerang
Nebojsa Prvulovic
Nis

Boomerang
Član broj: 183
Poruke: 298
*.ptt.yu.



+1 Profil

icon Re: Sistemi zastite sportske kladionice ?!?!03.12.2004. u 20:43 - pre 235 meseci
Citat:
U Srbiji ti se jedino isplati kladiti u Meridijanu, Astri, Lavovima i Atlantiku... sve ostalo je boranija...


Ja radim u "MOZZART" sportskoj kladionici, i nikada nije bilo problema oko isplate ma kolika suma bila u pitanju... 350 000 dobijas pola sata nakon zavrsetka poslednje utakmice na tiketu... Toliko o boraniji...
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.vdial.verat.net.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Sistemi zastite sportske kladionice ?!?!03.12.2004. u 22:32 - pre 235 meseci
A kako da se zastiti igrac od lopovske kladionice (ovo je bio pleonazam :-))? Npr. ja sam se kladio na onu utakmicu od pre neki dan koja je bila namestena iz 2 u 1, kvota 30, ulozio 1000 dinara i dobio 30000, ali sam klinac od nekih npr. 18 ili 19 godina i gazda misli da moze da me zajebe, ili ne moram da budem klinac, neka gazda jednostavno misli da je neko mudo i hoce da me zavrne i kaze : "Ma ko te jebe, nema para za tebe". Pitam jer sam bio svedok pre neki dan neceg slicnog u kladionici, kada je lik dobio pomenutu sumu i zamalo se nije pobio sa gazdom. Da izbacimo kao mogucnost dovodjenje neke bande da mu pokaze svoje. Samo legalno. Sta raditi?
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

Boomerang
Nebojsa Prvulovic
Nis

Boomerang
Član broj: 183
Poruke: 298
*.ptt.yu.



+1 Profil

icon Re: Sistemi zastite sportske kladionice ?!?!07.12.2004. u 19:45 - pre 235 meseci
Daj nekome tiket neka ga naplati, a ti promeni kladionicu...
 
Odgovor na temu

Aleksandar Marković
Part Time Freelance Journalist

Član broj: 219
Poruke: 5220
*.dialup.sezampro.yu.

Sajt: www.akcenat.info


+8 Profil

icon Re: Sistemi zastite sportske kladionice ?!?! protiv ovoga nema zastite28.01.2005. u 19:27 - pre 233 meseci
Nemački sudija priznao optužbe

Da, nameštao sam utakmice

Nemački fudbalski sudija Robert Hojcer priznao je danas da je nameštao ishode utakmica i ponudio da sarađuje u istrazi o najvećem skandalu u fudbalu te zemlje u poslednjih 30 godina.

- Optužbe na moj račun, koje su se pojavile u javnosti, u suštini su tačne - rekao je Hojcer u izjavi koju su medijima dostavili njegovi advokati. - Duboko žalim zbog svog ponašanja i izvinjavam se Nemačkom fudbalskom savezu.

Hojcer je u izjavi naveo da je u potpunosti dokumentovao svoje postupke i da je spreman da kaže tužiocima i Nemačkom fudbalskom savezu sve što zna o činjenicama i svim ljudima koji su umešani u skandal.

Savez je u subotu saopštio da sumnja da je 25-godišnji Hojcer namestio poraz Hamburga u Kupu u avgustu prošle godine, nakon što se kladio na rezultat tog meča.

Nakon toga, Savez je proširio istragu na još pet utakmica, od kojih je četiri Hojcer lično sudio. Tužilaštvo u Berlinu takođe je saopštilo da razmatra taj slučaj.

Ranije ove nedelje, Hojcer je odbacio optužbe da se kladio na ishod bilo kog susreta koji je sudio, dok su njegovi advokati oštro kritikovali način na koji Fudbalski savez Nemačke vodi slučaj. Advokati su navodili da se od njihovog klijenta traži da podnese ostavku.

Inače, skandal u vezi sa sudijom Hojcerom postaje sve misetriozniji i poprima sve veće razmere. Reč je o organizovanom kriminalu i prevari vezanoj za klađenje vrednoj više od milion evra.

„Bild“ je pisao o kladioničarskoj mafiji još u utorak. Nemački list je takođe došao do podatka da su Hojcera često viđali u kafeu „King“ (Berlin-Šarlotenburg). U ovom sastajalištu Hrvata Širi Hojcer je bio čest gost. Predstavnik za štampu DFB Štenger izjavio je da su navodno postojali kontakti sa Hrvatima u Berlinu.

Nadvila se pretnja kladioničarske mafije! Svakim danom sve više se širi krug kriminalnog delovanja. Javni tužilac iz Braunšvajga Joahim Gajer izjavio je za list „Frankfurter algemajne cajtung“ da treba poći od pretpostavke da su u čitavu aferu upletena i druga lica, pa i sami igrači.

Javno tužilaštvo iz Braunšvajga predalo je slučaj (dosijee prethodnih istraga) kolegama u Berlinu zato što se svi putevi ove afere tamo ukrštaju. Berlin je očigledno centar hrvatske kladioničarske mafije. Na to ukazuju i veliki ulozi uplaćivani uoči skandalozne utakmice između Padeborna i HSV (4:2) na kojoj je sudio Hojcer. U nekim kladionicama uplaćivano je i po 100.000 evra. Jedan Hrvat je navodno ubrao 500.000 evra. Kod privatnika su ulozi i dobici bili još veći. Mafija je samo na jednoj utakmici zaradila 1,2 evra.

Ovo je drugi skandal u nemačkom fudbalu u vezi sa nameštanjem ishoda utakmica. Prvi je izbio 1971. godine, kada je kažnjeno 53 igrača, dva trenera, šest sudija i klubovi Arminija Bilefeld i Kikers Ofenbah.

http://www.blic.co.yu/arhiva/2005-01-28/strane/sport.htm#5
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Sistemi zastite sportske kladionice ?!?!

Strane: 1 2

[ Pregleda: 24115 | Odgovora: 24 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.