Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Smisao objasnjenja "Nema tehnickih mogucnosti" u sledecem slucaju?

[es] :: Fiksna telefonija :: Smisao objasnjenja "Nema tehnickih mogucnosti" u sledecem slucaju?

[ Pregleda: 4363 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Logicno

Član broj: 19397
Poruke: 62
195.252.82.*



Profil

icon Smisao objasnjenja "Nema tehnickih mogucnosti" u sledecem slucaju?08.07.2004. u 08:12 - pre 240 meseci
Kada imate zahtev od pre 4 godine za broj u novoj regularnoj stambenoj zgradi od 30 stanova u kojoj sada vec ima sigurno 25 stanova sa telefonom, a koji su uglavnom podnosili zahteve pre manje od 4 godine ??
To je jednostavno toliko nelogicno da ljudi u Telekomu nebi uopste trebalo da se cude sto ih toliko prozivaju za fiksnu telefoniju.

Lepo je sto su komsije dobile brojeve ali i 4 godine cekanja su, ipak, 4 godine cekanja. Mnogo je bre.
 
Odgovor na temu

pctel
Beograd

Član broj: 13030
Poruke: 10893



+1349 Profil

icon Re: Smisao objasnjenja "Nema tehnickih mogucnosti" u sledecem slucaju?08.07.2004. u 09:55 - pre 240 meseci
Strpi se jos malo, ostalo je manje od 200 dana do isteka monopola.
Samo ti sinko (administratore) radi svoj posao.
 
Odgovor na temu

Gojko Vujovic
Amsterdam, NL

Administrator
Član broj: 1
Poruke: 13651
Via: [es] mailing liste



+165 Profil

icon Re: Smisao objasnjenja "Nema tehnickih mogucnosti" u sledecem slucaju?08.07.2004. u 10:02 - pre 240 meseci
Sta ce se desiti za 200 dana? Hoce li 201-vog moci da uzme liniju od drugog telco-a?
 
Odgovor na temu

Logicno

Član broj: 19397
Poruke: 62
195.252.82.*



Profil

icon Re: Smisao objasnjenja "Nema tehnickih mogucnosti" u sledecem slucaju?08.07.2004. u 10:14 - pre 240 meseci
Mislim, ne radi se o tome sta ce biti 201. dana nego jednostavno da se napravi neki elementarni red. Izgleda da Telekom to nije u stanju ili neke ekipe iz te firme jednostavno nemaju interesa za bilo kakvim redom.
Jer, kako bi onda oni funkcionisali i ko bi ih podmicivao za utrcavanje preko reda? Koji bre red...?! Pa to bi im zapravo bio cist gubitak!
 
Odgovor na temu

pctel
Beograd

Član broj: 13030
Poruke: 10893



+1349 Profil

icon Re: Smisao objasnjenja "Nema tehnickih mogucnosti" u sledecem slucaju?08.07.2004. u 11:43 - pre 240 meseci
Citat:
Hoce li 201-vog moci da uzme liniju od drugog telco-a?

da Gojko, mislim da ce vec 201. dana postojati nekakva mogucnost izbora. Ne moze niko da razvuce kabl za dan, ali zato je tu wireless ->VOIP, novi mobilni operateri i slicne stvari koje ce itekako poboljsati ponudu iz oblasti telefonije, a cekanje 4 godine na telefonski prikljucak nece postojati. Mozda gresim, ali eto, imam utisak da postoje ljudi koji posle 1.1.2005. nece gubiti ni jedan dan vec ce kao vozaci Formule1 pojuriti pre nego sto ih protivnici preteknu. Tu je SBB, Verat, Mobtel i citav niz velikih igraca od kojih ocekujem da se angazuju oko toga, odmah posle novogodisnjih praznika.
Samo ti sinko (administratore) radi svoj posao.
 
Odgovor na temu

MyWay

Član broj: 25141
Poruke: 1263
*.telekom.yu



+629 Profil

icon Re: Smisao objasnjenja "Nema tehnickih mogucnosti" u sledecem slucaju?08.07.2004. u 14:27 - pre 240 meseci
Citat:
pctel: da Gojko, mislim da ce vec 201. dana postojati nekakva mogucnost izbora. Ne moze niko da razvuce kabl za dan, ali zato je tu wireless ->VOIP, novi mobilni operateri i slicne stvari koje ce itekako poboljsati ponudu iz oblasti telefonije,

Hehe i opet hehe...
wireless -> VoIP je jedna divna varijanta u poređenju s kojom bi dvojnik na krozbar -u mogao da sebe smatra vrlo povlašćenim...
I moram opet da bude ciničan, ali jeste tako: od 201-og dana će biti isto što i od 6-tog oktobra pa naovamo: primeljeni u EU, putujemo po svetu bez viza, kriminal minimalan, plate dobre i rastu, itd
Strpi se Srbijo , sve ćemo mi polako
Save time... see it my way.
 
Odgovor na temu

Logicno

Član broj: 19397
Poruke: 62
195.252.82.*



Profil

icon Re: Smisao objasnjenja "Nema tehnickih mogucnosti" u sledecem slucaju?09.07.2004. u 08:06 - pre 240 meseci
A sta to sprecava Telekom Srbija da napravi red u fiksnoj telefoniji?
Koliko je zahteva za linijom ili razdvajanjem od dvojnika samo u Beogradu?
Zasto su tolike nelogicnosti sa "nema tehnickih mogucnosti" (u fazonu- za stanove 16 i 18 ima a za 17 nikako nema?)
Sta bre polako?! Cetiri godine me Telekom pravi ludim i razvaljuje mi se kucni budzet od racuna za mobilni (i prebacio sam se na 063- normalno)! Dokle vise?
Da li je neko iz Telekoma ikada optuzen za korupciju ili kradju?
Muka mi je.
 
Odgovor na temu

MyWay

Član broj: 25141
Poruke: 1263
*.telekom.yu



+629 Profil

icon Re: Smisao objasnjenja "Nema tehnickih mogucnosti" u sledecem slucaju?09.07.2004. u 09:13 - pre 240 meseci
A što ti lepo ne odeš u korisnički servis Filijale koja ti je odgovorila da nema tehničkih mogućnosti pa im izložiš isto ovo što si i ovde izložio?
Pa da čuješ zašto 'za stanove 16 i 18 ima a za 17 nikako nema?'...(a možda uspeš i da bude za stan 17)
Razumem da je lakše kad se čovek izjada, ali, od toga nemaš ništa, a čak ovoj temi je pre mestu u UKT forumu nego u ovom....

Save time... see it my way.
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9500
217.26.79.*



+10254 Profil

icon Re: Smisao objasnjenja "Nema tehnickih mogucnosti" u sledecem slucaju?09.07.2004. u 09:26 - pre 240 meseci
Nece se nista desiti 201. dana. Ali ce stvari poceti da se menjaju od tog dana. I to je dobro. Neka nam prvi benefit stigne 401. dana, bice to sasvim OK.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

Gojko Vujovic
Amsterdam, NL

Administrator
Član broj: 1
Poruke: 13651
Via: [es] mailing liste



+165 Profil

icon Re: Smisao objasnjenja "Nema tehnickih mogucnosti" u sledecem slucaju?09.07.2004. u 11:53 - pre 240 meseci
Sasvim ok je da narednih 400 dana niko ne dobije isnd,adsl,itd? Ne racunajte tu jednu od milion firmi koja ga dobije u bgd-u. To nije masovno uvodjenje.

Nije sasvim ok i promene su potrebne JUCE a najkasnije danas. Svakim danom mi propadamo zbog telekoma. Bez infrastrukture nema napretka ni na drugim poljima, a telekom je taj koji koci slobodan razvoj iste.
 
Odgovor na temu

[es] :: Fiksna telefonija :: Smisao objasnjenja "Nema tehnickih mogucnosti" u sledecem slucaju?

[ Pregleda: 4363 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.