Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Prebacivanje filma sa Sony camcodera na komp preko USB-a

[es] :: Digitalni fotoaparati :: Prebacivanje filma sa Sony camcodera na komp preko USB-a

[ Pregleda: 6245 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

tommi
Ri

Član broj: 30259
Poruke: 1
*.cmu.carnet.hr



Profil

icon Prebacivanje filma sa Sony camcodera na komp preko USB-a15.07.2004. u 22:04 - pre 239 meseci
Posjedujem Sony camcoder i softver za prebacivanje filma sa kasete 'Picture package' ne radi kako treba; uzme samo par minuta filma i napravi neke efekte od njega.Kamera se spaja USB-om i nemam tv-ulaza. Postoji li neki programcic koji bi mogao to uciniti ili bi morao posegnuti za profi softwerom za obradu videa?
 
Odgovor na temu

XPhantom

Član broj: 11054
Poruke: 151
*.tel.net.ba



Profil

icon Re: Prebacivanje filma sa Sony camcodera na komp preko USB-a16.07.2004. u 07:19 - pre 239 meseci
Nijedan software ti nemože pomoći zato što svi oni prebace negdje max. do 15 min. zapisa. Onada ti je fotreban Adobe Premiere i u njemu moraš sve te frameove koje si prebacio sastaviti u jedan, ali ti je opet problem ako su ti particije na FAT_32 jer nemožeš na FAT-u snimiti više od 4GB zato moraš da su ti particije na NTFS i onda možeš snimiti na disc sve u komadu. Znaći da ponovimo, sa kamere možeš prebaciti 15-ak minuta filma, pa sve ponovis i tako sve dok ne skineš sve, onda ubacivaš u premiere i to spojiš u jedan film. Malo komplicirano, ali mislim jedino rjesenje za sada. Nažalost
 
Odgovor na temu

dejson
Sarajevo

Član broj: 72906
Poruke: 17
*.sa.hs-hkb.ba.

ICQ: 287


Profil

icon Re: Prebacivanje filma sa Sony camcodera na komp preko USB-a29.07.2007. u 18:28 - pre 202 meseci
Evo i ja sam pokušavao preko adobe premiere pro 3 cs3 ali mi ne prepoznaje nikako kameru kad je spojim preko USB-a. Ima raznih modela ali nema mog. HELP!!!
 
Odgovor na temu

zoran_dojkic

Član broj: 105358
Poruke: 1688
PPP-01-32.beobug.com.



+35 Profil

icon Re: Prebacivanje filma sa Sony camcodera na komp preko USB-a29.07.2007. u 21:16 - pre 202 meseci
Kupi Fire Wire karticu sa odgovarajućim kablom i umesto Premijera probaj Ulead VideoStudio
http://www.ulead.com/vs.


[Ovu poruku je menjao zoran_dojkic dana 29.07.2007. u 22:28 GMT+1]
 
Odgovor na temu

swinger
bd

Član broj: 43259
Poruke: 24
*.crnagora.net.



Profil

icon Re: Prebacivanje filma sa Sony camcodera na komp preko USB-a29.07.2007. u 22:03 - pre 202 meseci
da se nadovezem na predhodni post

jedino bi ti ja preporucio da koristis nero , prepoznati kam odmah i imas da biras od original kvaliteta preko dvd do video cd i sve je odmah spremno za narezivanje , sem original jer on zauzima oko 15gb po satu snimka
 
Odgovor na temu

[es] :: Digitalni fotoaparati :: Prebacivanje filma sa Sony camcodera na komp preko USB-a

[ Pregleda: 6245 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.