Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Alcohol 120% problem...

[es] :: Windows aplikacije :: Alcohol 120% problem...

[ Pregleda: 5968 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

BITRATE
Filip Radulovic
Podgorica

Član broj: 21720
Poruke: 4
*.crnagora.net



Profil

icon Alcohol 120% problem...27.07.2004. u 17:40 - pre 239 meseci
1.Treba da napravim imidz nekih igrica i reko da koristim Alcohol jer je najbolji ali imam problema.Kad instaliram Alcohol on kreira virtualni DVD room( (F AXV CD/DVD ROOM) i ne prepozna mi moj rezac i cd room pa ne mogu da napravim imidz.Znaci kad ubacim igru u moj cd/rezac alcohol prepoznaje samo svoj virtualni dvd a ja ne mogu igru da ubacim u virtualni dvd room

Zasto nece da prepozna cd/rezac?

2.Gledao sam malo na stranim forumima i preporucuju kad se kopira igra za PS2 da je bolje prvo napraviti imidz na hard pa onda narezati igru sa harda nego kopirati sa cd na cd.Zasto?onda kojom brzinom rezete igre.Mislim da je najbolje 8x a dvd igre 1x.Sta moze biti kad igram WRC3,Ace Combat 4 na PS2 odjedanput blokira igra(slika potpuno stane)jel to problem do mog Sonya tj mog budjavog chipa MARS ili mozda cd?

Hvala
 
Odgovor na temu

fangio

Član broj: 5557
Poruke: 295
*.eltosan.co.yu

Jabber: fangio@elitesecurity.org


Profil

icon Re: Alcohol 120% problem...28.07.2004. u 15:17 - pre 239 meseci
nema nikakve veze sto ne prepoznaje rezac .. mozes uvek da napravis image ... skini noviju verziju alkohola .. pa bi trebalo da ga prepozna
ajde bree!
 
Odgovor na temu

milanst18
Nis

Član broj: 27545
Poruke: 46
212.200.88.*



Profil

icon Re: Alcohol 120% problem...06.04.2007. u 11:20 - pre 206 meseci
Imam ovakav problem: Kada instaliram Alcohol 120% 1.9.5.4521 sve radi normalno, medjutim, posle dva tri dana korišćenja programa kada mount-ujem image računar se ukoči, verovatno je loša verzija. Sada, skinuo sam noviju verziju Alcohol 120% 1.9.6.4719 i ona super radi ali postoji jedan problem kada kliknem desnm tasterom miša na image ne pojavljuje se mount image. Sva podešavanja sam pretražio i ovakva opcija u podešavanjima ne postoji. Na prvoj verziji (Alcohol 120% 1.9.5.4521) postoji ovakva opcija i ona radi ali postoji pomenuti problem posle dva tri dana.

Pa ako neko zna kako mogu da ubacim mount image na desni klik (naravno kad se klikne preko image fajla) ili da se izmeni string u registry-u, kako bi se omogućila ova opcija neka PLEASE odgovori
Inače koristim XP pro SP2.

Unpred zahvalan na odgovorima.
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows aplikacije :: Alcohol 120% problem...

[ Pregleda: 5968 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.